برگزیده های پرشین تولز

آیا کارت گرافیک من سوخته ؟

MAXXX

Registered User
لایک‌ها
33
سلام
من یه گرافیک 6600 gforce داشتم که روی کیس بود چند وقتی بود که متوجه شدم فنش از کار افتاده .
این 2 روز اخر میدیدم که بعد از چند دقیقه که کامپیوتر رو روشون میکردم ومثلا فیلم میزاشتم یکدفعه مانیتورتصویرش سیاه میشد
البته خاموش نه درست همون حالتی که وقتی کابل مانیتور رو از پشت کیس میکنیم میشه تصویر سیاه میشد با یه نوشته وسط صفحه
و امروز هرچی که میکنم دیگه روشن نمیشه رفتم خونه یکی از بچه ها گرافیک دیگه گزاشتم چک کردم دستگا بالا اومد

الان این دیگه سوخته باید قیدشو بزنم ؟

Last edited:

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام MAXXX عزيز
animsmilysmile.gif

. بر اساس تستي كه نموديد، كارت گرافيك شما سوخته يا آسيب جدي ديده است! ديگه وقتي نو مياد به بازار كهنه ميشه دل آزار!!! احتمالش خيلي كمه، اما كارتتان را روي سيستم ديگه‌اي تست كنيد اگر آنجا آمد بالا مبارك اوشون باشه!! شما بايد به فكر يك كارت ديگه باشيد! يا همون لپتاپتان ديگه كافيه!

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
88/11/25
26.gif
103.gif

MAXXX

Registered User
لایک‌ها
33
ممنون
احتمالا ازبس یهش توجه نکردم خودکشی کرده !

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
ممنون
احتمالا ازبس یهش توجه نکردم خودکشی کرده !

وکیل طرف مقابل:شما متحم به قتل مقتوله Gforce 6600 هستید! و اشد مجازات رو برای شما از قاضی خواستارم!
شما با حس جنون آمیزی اقدام به قتل یک بی گناه کردید! شما یک قاتل هستید!
نماینده داغ دیده کمپانی جی فورس: جانی..... قاتل..... بی وجدان..... بیییییییییییییییییییییییییییییییب(اینجا س ا ن س و ر شد!) وقتی جون میداد تو چشاش نگاه میکردی؟ قاتل!!!! چطوری تونستی؟ هااااااااااااااااااا؟ قصاص! آقای قاضی فقط قصاص! میخوام وقتی فنش رو از کار میندازید نگاش کنم تا زمانی که از گرما جزغاله میشه! ولتاژش رو هم بالا ببرید تا خوب کباب بشه!

قاضی: متحم برخیز. MAXXX شما اتحامات وارده را شنیدید ، برای دفاع از خودتون چی میتونید بگید؟
....
:D:D:D:D

بالا