برگزیده های پرشین تولز

فروشگاه اینترنتی

Milad.Cc

Registered User
لایک‌ها
24
سلام دوستان
به دلیل کار و سرمایه گذاری روی یه پروژه اینترنتی ؛ مایلم یکی از فروشگاههام رو بفروشم . مشخصات فروشگاهها به شرح زیره :
1- دامین فروشگاه .Net هست و آوریل سال 2007 در دایرکت ای ثبت شده و تا سال 2011 هم اعتبار داره (العان سه سالشه !) اسم قشنگی هم داره به نظرم :)
2- PR‌ صفحه اصلی ساعت 4 هست و تمام صفحات سایت هم PR‌ بین 1 تا 4 دارند . البته اکثرا 2 هستند .
3- الکسای سایت تعریف چندانی نداره ! در ایران 11,597 و در جهان 492,092
4- حدود 80 محصول داریم . محصولات هم عموما کارتون و نرم افزار و ابزار موبایل و... هستند که مشکلی از بابت فیــلتر شدن نداره
5- سیستم سایت WP‌ هست که برای فروشگاه بهینه شده ...

فروش روزانه :
همونطور که می دونید ؛ فروش بدون تبلیغات عملا غیر ممکنه . منم حدود 2 سال هست که مستمرا تو بلاگفا ؛ بلاگ اسکای و چند جای دیگه تبلیغ دارم و به طور میانگین (در کل این مدت) ماهانه 1.5 فروش دارم . حدودا 300 هم ماهانه پیک در سطح شهر تهران و کرج . البته قبل از خدمت پیک داشتیم که اونموقع پیک هام تا 500 تومن هم میرسید . ولی 2 تا مطلب هست ! اول مشتری های ثابتی هم که داریم کهبه خاطر کیفیت محصولا سایت ؛ به ما وفادارن :) دوم هم سرچ گوگلمون هست ... میانگین اگر جایی تبلیغ نداشته باشین و محصولاتتون به روز باشه ؛ تضمین می کنم تا ماهی 500 هزار تومن بدون تبلیغ بفروشید.. بازدید روزانه بدون تبلیغ حدود 100 بازدید هست

و اما نکته مهم :
یه سیستم کلیکی روی سایت نصب هست (حامد ساعتی) که فقط 5 ماه کار کرده و تو اون مدت هم خوش حساب بودیم . با اینکه بیشتر از 2 سال هست غیر فعالیه و عملا هیچ جاتبلیغی ازش نمیشه ؛ ولی کماکان عضو میگیره ! و عجیبه برام که صفحه عملش PR 2 داره ! مطمئنم اگر خریدار اون رو فعال کنه و یه تبلیغ کوچولو روش بکنه ؛ با توجه به اعتبار سایت ؛ می تونه موفق باشه ...

چیز هاییکه به خریدار داره میشه :
1- حدود 5 هزار لیبل آماده (البته امکان داره تا موقع خرید تموم بشه یا کمتر بشه !)
2- دامین فروشگاه
3- اطلاعات کامل هاست که نزد هاستیران هست و تو این 3 سال ؛ هیچ مشکلی باهاش نداشتم ...
4- یه نسخه از کلیه محصولات (در صورت درخواست)

قیمت پایه : 2 میلیون تومان
دوستان برای دریافت آدرس سایت ؛ به من Pm‌ بزنند و یا در ادامه همین تاپیک (اگر بر خلاف قوانین فروم نیست) درخواست بدند

خواهشا دوستانی که توانایی خرید رو دارند درخواست بدند و برای ارضای حس کنجکاویشون ؛ مزاحم بنده نشن ! بازم تشکر میکنم

Milad.Cc

Registered User
لایک‌ها
24
نکته مهم :
با توجه به شناختی که نسبت به بعضی از اعضای اینجا دارم ؛ بنده مختارم آدرس سایت رو به هر کس که دلم خواست ؛ ندم .پس اگر یکبار اینجا اعلام کردید و یا پی ام زدید و آدرس رو دریافت نکردید ؛ اینطوری فکر کنید که بنده صلاح ندونستم :)

Yousef

مدیر بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
4,952
سلام.
از همه دوستانی که پستشون پاک شد عذرخواهی میکنم.

@ استارتر

دوستان برای دریافت آدرس سایت ؛ به من Pm‌ بزنند و یا در ادامه همین تاپیک (اگر بر خلاف قوانین فروم نیست) درخواست بدند
در تاپیک نمیشه درخواست بدن.
این روش برای بالا نگه داشتن تاپیک خلاف هست.
دوستانی که میخوان نام دامنه براشون ارسال شه یک پی ام به ایشون بزنن تا نام دامنه رو دریافت کنن.
موفق باشید.

Milad.Cc

Registered User
لایک‌ها
24
سلام.
از همه دوستانی که پستشون پاک شد عذرخواهی میکنم.

@ استارتر

در تاپیک نمیشه درخواست بدن.
این روش برای بالا نگه داشتن تاپیک خلاف هست.
دوستانی که میخوان نام دامنه براشون ارسال شه یک پی ام به ایشون بزنن تا نام دامنه رو دریافت کنن.
موفق باشید.
ممنونم یوسف جان

بالا