برگزیده های پرشین تولز

usb lan

ramtin_d

Registered User
لایک‌ها
6
عجب !! پس خودت هم نمیدونی چیه :D
عیب نداره من خریدار نیستم ولی این مدل رو دیدم و اتفاقا عجب چیز باحالیه میخوام مفتکی تبلیغشو بکنم :D

قابل توجه کسانی که روی لپ تاپهاشون پورت شبکه ندارند و میخوان شبکه دار بشوند !
و اون دسته از دوستانی که سیستمهای نسل قدیم رو دارند و به زور میخوان کارت شبکه بهش وصل کنند:D
با خرید این کارت پشیمون نمیشید بهترین چیزیه که تا حالا دیدم
این یه وسیله کوچیکیه اندازه یه گردو
که داخلش یه مادگی RJ45 هست که کابل شبکه رو واردش میکنین و در طرف دیگر یه فیش نری USB داریم !!!!!
این فسقلی همه فن حریف دوتا چراغ هم داره که یکییش سند هست و یکیش هم رسیو که دریافت و انتقال رو با LED های رنگی روی خودش نشون میده
واقعا چیز جالبیه
و قیمت نوی این وسیله حدود 8 تومن هست و بیشتر هم ممکنه بفروشن دیگه هرکسی و انصافش.
و ترجیحا هرکی خواست بخره اولا ببینه روی مادربوردش پورت USB داره و ثانیا این که پورت USB باید ورژن 2 باشه و سری 1 رو فکر نکنم قبول کنه.

وباتوجه به همه گیر بودن USB و دم دست بودن واقعا عالیه
این پورت USB لامصب 123 تا وسیله میخوره !!! پس این یه ذره رو هم دست کم نگیرید.
برای شناسایی در داخل خود ویندوز هم خیالتون تخت
توی خیابون ولیعصر . پاساژ ولیعسرطبقه همکف وارد که میشین نمایندگی سامسونگ و کیسهای گرین ( توی ویترینش هست ) رو جا بزارید بعد از دو تا مغازه میرسید به فروشگاه فروش این محصولات که من اونجا دیدم 8 تومن میفروخت و خودش هم توی مغازه برای یک از لپتاپهاش وصل کرده بود که من اولین بار اونجا دیدم و واقعا شبفته اش شدم چون یه لپتاپ پنتیوم 2 دارم که دنبال همچین چیزی برایش میگشتم و اخرش هم وایرلسش کردم !
ولی این فسقلی واقعا معجزه آساست
.:D حال کردی :D

sJaguar

کاربر فعال موبایل و فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
1,591
عجب !! پس خودت هم نمیدونی چیه :D
عیب نداره من خریدار نیستم ولی این مدل رو دیدم و اتفاقا عجب چیز باحالیه میخوام مفتکی تبلیغشو بکنم :D

قابل توجه کسانی که روی لپ تاپهاشون پورت شبکه ندارند و میخوان شبکه دار بشوند !
و اون دسته از دوستانی که سیستمهای نسل قدیم رو دارند و به زور میخوان کارت شبکه بهش وصل کنند:D
با خرید این کارت پشیمون نمیشید بهترین چیزیه که تا حالا دیدم
این یه وسیله کوچیکیه اندازه یه گردو
که داخلش یه مادگی RJ45 هست که کابل شبکه رو واردش میکنین و در طرف دیگر یه فیش نری USB داریم !!!!!
این فسقلی همه فن حریف دوتا چراغ هم داره که یکییش سند هست و یکیش هم رسیو که دریافت و انتقال رو با LED های رنگی روی خودش نشون میده
واقعا چیز جالبیه
و قیمت نوی این وسیله حدود 8 تومن هست و بیشتر هم ممکنه بفروشن دیگه هرکسی و انصافش.
و ترجیحا هرکی خواست بخره اولا ببینه روی مادربوردش پورت USB داره و ثانیا این که پورت USB باید ورژن 2 باشه و سری 1 رو فکر نکنم قبول کنه.

وباتوجه به همه گیر بودن USB و دم دست بودن واقعا عالیه
این پورت USB لامصب 123 تا وسیله میخوره !!! پس این یه ذره رو هم دست کم نگیرید.
برای شناسایی در داخل خود ویندوز هم خیالتون تخت
توی خیابون ولیعصر . پاساژ ولیعسرطبقه همکف وارد که میشین نمایندگی سامسونگ و کیسهای گرین ( توی ویترینش هست ) رو جا بزارید بعد از دو تا مغازه میرسید به فروشگاه فروش این محصولات که من اونجا دیدم 8 تومن میفروخت و خودش هم توی مغازه برای یک از لپتاپهاش وصل کرده بود که من اولین بار اونجا دیدم و واقعا شبفته اش شدم چون یه لپتاپ پنتیوم 2 دارم که دنبال همچین چیزی برایش میگشتم و اخرش هم وایرلسش کردم !
ولی این فسقلی واقعا معجزه آساست
.:D حال کردی :D

میدونم چیه دوست عزیز
خودمم ازش استفاده میکردم
گفتم قیمت ندارم.البته من اینتو خیلی بیشتر از 8 تومن خریدم و قیمتش اگر اینقدر هست ارزش نداره بفروشم.
ممنون بابت توضیحات

Ship Storm

Registered User
لایک‌ها
22
درست گفتن من برای شرکتمون قبل از عید خریدم دقیقا 8 هزار تومان از بازار رضا تهران

بالا