برگزیده های پرشین تولز

راهنمایی برای قانع کردن پدر و مادر

danijon_2006

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان من الان مدتیه میخوام همستر بخرم خونمونم آپارتمانی هست الان قفس و کلی وسایل براش خریدم ولی پدر و مادرم اجازه نمیدن خودشو بخرم و میگن حیوون نباید بیاد تو خونه هرکاری هم که بگین کردم ولی قانع نمیشن میگن که موشه و کثیفه و چندش آور چیکار کنم به نظر شما؟اخه خیلی این موجود رو دوست دارم:(

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
الان دیگه دیر شده ، باید تو یه عمل انجام شده قرار میدادیشون .. یه هو میگرفتی می بردی خونه می گفتی کادو گرفتم ...:)

یا مثلا می تونی بگی رفیقم 3 روز داده نگه دارم .. آخه فامیلشون تو شهرستان مرده .. رفتن شهرستان ...
کم کم 3 روز میشه 1 هفته .. کم کم شاید بی خیال شن ..:eek:

یا تو انباریی ، جایی نگه دار ..

FreeBSD

Registered User
لایک‌ها
3
الان دیگه دیر شده ، باید تو یه عمل انجام شده قرار میدادیشون .. یه هو میگرفتی می بردی خونه می گفتی کادو گرفتم ...:)

یا مثلا می تونی بگی رفیقم 3 روز داده نگه دارم .. آخه فامیلشون تو شهرستان مرده .. رفتن شهرستان ...
کم کم 3 روز میشه 1 هفته .. کم کم شاید بی خیال شن ..:eek:

یا تو انباریی ، جایی نگه دار ..

احتمالا همون شب اول از پنجره پرتش کنن بیرون ، چون همستر تازه شب که میشه شروع میکنه به فعالیت :D

Ronan

Registered User
لایک‌ها
876
یه کاری کن ... بخر ببر خونه بعد زمانی که کسی نیست تو خونه بزار رو میز ... بعد برو بیرون از خونه

منتظر باش مامان بابات بیان خونه بعد پشت سرشون برو تو بگوووو پدر - مادر از شما انتظار نداشتم برام

همستر بخرید و خوشحالم کنید ... عجب سور پرایزی :D

PersianMohammad

Registered User
لایک‌ها
92
خیلی منطقی بهشون بگو که به این حیوون علاقه داری، اجازه بگیر یه هفته تا ده روز بیاری، اگه اذیت کرد یا کثافت کاری، ببریش و دیگه هم حرفش رو نزنی .
اینطوری مطمئن باش قانع میشن؛
از اونطرف هم خودت حواست بهش باشه، همچنین اجازه نده رسیدگی و مشغولیت با همستر، باعث بشه از باقی امور زندگیت (مثل درس خوندن و ... ) عقب بیافتی./

Ahmadreza_b

Registered User
لایک‌ها
24
خیلی منطقی بهشون بگو که به این حیوون علاقه داری، اجازه بگیر یه هفته تا ده روز بیاری، اگه اذیت کرد یا کثافت کاری، ببریش و دیگه هم حرفش رو نزنی .
اینطوری مطمئن باش قانع میشن؛
از اونطرف هم خودت حواست بهش باشه، همچنین اجازه نده رسیدگی و مشغولیت با همستر، باعث بشه از باقی امور زندگیت (مثل درس خوندن و ... ) عقب بیافتی./

تایید میشه!

البته همچین بی دلیل هم نیست که میگن نه ها!

خدا میدونه چند نوع بیماری با خودشون میارن

حاله خونه حیاط دار باشه باز میشه کاریش کرد ولی آپارتمان ...

حالا نمیشه بیخیال شید شما؟؟؟ :D

naeemtop

Registered User
لایک‌ها
4
ول کن بابا وقتتو با این چیزا هدر نده !!
حرف پدر و مادرت هم زمین ننداز

با همون وسایلش حال کن

yekarbar

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
18
پارسال خواهرم یه جفت همستر خرید.
قبل از خرید فکر میکردیم همستر یه موجود خوشگل و دوست داشتننی و بامزه هست.
بعد از خرید فهمیدیم که همستر یه موجود خوشگل و دوست داشتنی و بامزه و کثافت هست که بوی گندش پدر صاحب خونه رو در میاره، به هیچ عنوان نمیشه تحملش کرد، یه سری اسپری هم داره که دائم باید بزنی تا بوی گندش رو خنثی کنه که بوی اسپریش هم بهتر از بوی همستره نیست، خلاصه موجود خیلی کثیف و بوگندویی هست و اگر بتونی بعد از یه هفته هنوز هم به اندازه ای که قبل از خرید بهش علاقه داشتی بهش علاقه داشته باشی رکورد زدی.
ما هم بعد یه ماه مجانی دادیمش به یه نفر دیگه.
کلا به شدت پیشنهاد میکنم دنبال خرید حیوون نباشید، مخصوصا اگر خونه آپارتمانی دارید، مخصوصا تر اگر بچه ماه دار نیستید ( حیواناتی مثل سگ و... بسیار پر خرج هستند )، در غیر این صورت هم حیوون بد بخت رو عذاب میدید هم خودتون رو.

بالا