برگزیده های پرشین تولز

قیمت فرومها ؟

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356
سلام

بچه ها یه سوالی برام پیش اومد . فرومی در حد DP یا NP چقدر می ارزه .

حالا ایقدر هم بالا نه .

فرومی با رنک الکس زیر 50 هزار و رنک گوگل بالای 4 در زمینه تخصصی چقدر ارزش داره . ( فقط اینگلیسی ) . کسی چیزه دیده خریدو فروش کنند در این سطج ؟

amk

Registered User
لایک‌ها
9
فك كنم دست كم بالاي 30 هزار تا باشه....

alimosavifard

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
356

StudioArian

Registered User
لایک‌ها
0
یه فروم در مورد طراحی وب و سافت با رنک 2 و الکسای زیر 500 هزار چند هست بنظرتون ؟ (20 درصد وارز)

Amirbahal3

Registered User
لایک‌ها
538
سلام به نظر من ارزش یه سایت (قیمت) بستگی به چند عامل داره ،
- یکی از مهمتریناش ، درامد اون سایته
- دوم پنانسیل درامد زایی اون در آینده و برای ما هست.
- سوم مقایسه این درامد و پتانسیل و کار به تناسب کارهای دیگه توی اون محیط زندگی من و شماس ، مثلاً ایران ، هند یا امریکا تا حدودی فرق میکنه
با احتساب این مسائل و مسائلی از این قبیل خب میشه قیمت یه سایت رو تخمین زد حدوداً.
برای توضیح هم مثلاً شما میخوای یه سایت با روزی ده هزار ویزیتور رو بفروشی ، خب من نگاه میکنم این سایت برای شما الان روز ده دلار سود از تبلیغ داره و روزی پنج دلار هزینه ، پس میشه ماهی صد و پنجاه دلار درامد. ولی خب اگه من این سایتو بخرم میتونم مثلاً دو برابر شما ازش سود ببرم یا اینکه سایت جای رشد و ... داره.
و ...
معنی تمام اینا در کل اینه که نرخ رو خریدار و فروشنده تایین میکنن. وقتی کسی سایتو میزاره برای فروش ، خریدار حساب میکنه میارزه یا نه و با محاسبه چیزایی که در بالا گفتم حدوداً میشه این کارو انجام داد. حالا اگه عالم و آدم هم بگن فلان چیز ده هزار دلار میارزه ، ممکنه توی خلوت من به عنوان خریدار و محاسبات من صدهزارتا بیارزه یا هزارتا هم نیارزه.
موفق باشید

بالا