برگزیده های پرشین تولز

فوری یک عدد لبتاپ سونی آمریکایی

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
با سلام خدمت دوستان یه راست میرم سر اصل مطلب یک عدد لبتاپ Sony Cs 390 Dfb است 3 ماه خریداری شده ولی خدا شاهده یک هفته فول هم کار نکرده لبتاپ تولید اصل آمریکا هستش + باتری ژاپنی + شارژ ژاپنی + موس + کول پد لبتاپ لینک مشخصات هم در زیر میزارم عکس ها هم تا شب سعی میکنم بزارم فروش فوری است چون به شدت به پول نیاز پیدا کردم خودم لبتاپو 1250000 تومان خریدرم ولی قیما پایه 850000 تومان است دوستان زیر قیمت پایه به هیچ وجه نمیدم چون اصلا نمیصرفه واسم. لطفا قیمت ها رو بگید تحویل به صورت حضوری در شیراز یا ارسال به تمام نقاط کشور (پول پست هم با خودمه)​
:D
لینک مشخصات:http://www.rayaneh.com/product-10497.aspx

Last edited:

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
بله کامله کارتن + 1 سال گارانتی داخلی(کارت اعتباری گارانتی) + 1 سال گارانتی بین المللی ........ سوالی بود در خدمتم

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
دوستان اصلا تست نمیخواد لبتاپ با آک فرقی نداره حالا تا شب عکس میزارم میبینید راستی جواب دوستمون رو هم دادم خداییش بخرین برد کردین انگار لبتاپ نو خریدین

babak1388

Registered User
لایک‌ها
474
با سلام خدمت دوستان یه راست میرم سر اصل مطلب یک عدد لبتاپ Sony Cs 390 Dfb است 3 ماه خریداری شده ولی خدا شاهده یک هفته فول هم کار نکرده لبتاپ تولید اصل آمریکا هستش + باتری ژاپنی + شارژ ژاپنی + موس + کول پد لبتاپ لینک مشخصات هم در زیر میزارم عکس ها هم تا شب سعی میکنم بزارم فروش فوری است چون به شدت به پول نیاز پیدا کردم خودم لبتاپو 1250000 تومان خریدرم ولی قیما پایه 850000 تومان است دوستان زیر قیمت پایه به هیچ وجه نمیدم چون اصلا نمیصرفه واسم. لطفا قیمت ها رو بگید تحویل به صورت حضوری در شیراز یا ارسال به تمام نقاط کشور (پول پست هم با خودمه)​
:D
لینک مشخصات:http://www.rayaneh.com/product-10497.aspx

جدی اسفند اینو 1250 خریدی؟ خیلی خیلی گرون خریدی! + اینکه با این قیمت لپتاپ های خیلی شاختری رو می تونستی بخری!

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
خدا شاهده خریدم الانم قیمت روزش توی رایانه.دام زده 1100 ولی بدون گارانتی داخلی تازه من کول پد زیر لبتاپ هم میدم که 30 خریدمش چون به شدت به پول نیاز دارم میخوام بفروشمش و گر نه لبتاپ فوق العاده ای است!

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوست عزیز بله گرافیکش sher میشه تا 1.5 گیگابایت . رنگشم مشکی مات هست کلا لبتاپ های تولید آمیریکا مات هستن و بدنه آنها ضد خش و اثر انگشتن و مثل لبتاپ های تولید چین نیستن... سوالی بود من در خدمتم

silvershop7

Registered User
لایک‌ها
3
بله دوست عزیز میدونم قیمت بالاست ولی این لبتاپ با نو فرقی نداره انگار داری نو میخری به هر حال چون به پول نیاز دارم آخرین قیمتم 800000 تومان است

بالا