برگزیده های پرشین تولز

اچ ی سی تاچ 2 در حد نو

what is your idea?

Votes: 3 60.0%
  • very good

Votes: 1 20.0%
  • great

Votes: 1 20.0%

• Total voters
    5
وضعیت
موضوع بسته شده است.

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
با Omnia HD تعویض میشه سرک شو میدم

sasane

Guest
لایک‌ها
0
داداش الان قیمتش با گارانتی اصل و مدل جی-پی-اس دارش فک کنم 280 باشه.نه؟

شما چند مد نظرته؟

sasane

Guest
لایک‌ها
0
الو؟

صدام میاد؟

قصد فروش نداری دیگه داداش؟

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281

sasane

Guest
لایک‌ها
0
تاپيكو خوندي؟؟؟
الوووووو
اونجا گفتم چيكار كن اگه سواد داري!

داداشه گلم من چیزی نگفتم که شما اینجوری جوش اوردی و داری حرمت خودتو پایین میاری با این لحن.

شما گفتی قیمت پیشنهادیو واستون پخ کنیم.ولی...

شما قیمتو گزاشتی 290.ولی الان اکش 280 هست.انتظار دارین من یا کسه دیگه ای با این قیمت پایی ای که شما بالاتر از اکش گزاشتی ما هم قیمت شما رو ببریم بالاتر و به شما تو پخ پیشنهاد 300 بدیم؟؟

اگه بهتون برنمیخوره و عصبانی نمیشی و باز نمیخوای توهین کنی به سواد و شعور من میشه قیمت اخر و مدنظرتون رو همینجا اعلام کنین که کسایی مث من که قصد خرید دارن بتونن راحت تر تصمیم بگیرن.

درضمن اگه مودبانه تر صحبت کنین هم کار خودتون زودتر را میوفته.هم شخصیتتون زیر سوال نمیره.هم مشتری باهاتون بهتر را میاد

موفق باشی

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
داداشه گلم من چیزی نگفتم که شما اینجوری جوش اوردی و داری حرمت خودتو پایین میاری با این لحن.

شما گفتی قیمت پیشنهادیو واستون پخ کنیم.ولی...

شما قیمتو گزاشتی 290.ولی الان اکش 280 هست.انتظار دارین من یا کسه دیگه ای با این قیمت پایی ای که شما بالاتر از اکش گزاشتی ما هم قیمت شما رو ببریم بالاتر و به شما تو پخ پیشنهاد 300 بدیم؟؟

اگه بهتون برنمیخوره و عصبانی نمیشی و باز نمیخوای توهین کنی به سواد و شعور من میشه قیمت اخر و مدنظرتون رو همینجا اعلام کنین که کسایی مث من که قصد خرید دارن بتونن راحت تر تصمیم بگیرن.

درضمن اگه مودبانه تر صحبت کنین هم کار خودتون زودتر را میوفته.هم شخصیتتون زیر سوال نمیره.هم مشتری باهاتون بهتر را میاد

موفق باشی

برادر عزيز اساعه ادب نكردم خدمتتون بنده مثل خودتون باهاتون حرف زدم الو چيه؟؟
مگه تلفنه؟من بلدم با كي چه جوري حرف بزنم شما لازم نيست به من ياد بدين چيكار كنم!
خدارو شكر نيازي به پولش ندارم فروش بره كه رفته اگه نه نگه ميدارم.توي اكش نه قاب بهت ميدن نه رم و هيچگونه نرم افزاري..
من بعلت اينكه تاپيك ميره پايين و من وقت ندارم مدام بيام چك كنم گفتم پخ بدين كه شرمنده ي كسي نشم
طبق قوانين فروم:هر كس صاحب مال خودشه و اونو به هر قيمتي كه ميخواد ميتونه بفروشه حتي 10 برابر قيمت بازار اگه خوشت اومد معامله ميكني اگه نه رد ميشي و ميري دنبال يه مورد ديگه
موفق باشيد.:blink:

eleboys

Registered User
لایک‌ها
0
آقا چرا بحث می کنید!! بیخیال بابا

با اجازه صاحب تاپیک من هم یدونه دارم که یادم نیست از خریدش دوماه کذشته یا دوماهو نیم چیزی که هست در حد آکه بدون خط و خش و سالمه سالمه چون رو چشمام نگهش داشتم. تقریبا یه ماهیه قصد فروش داشتم ولی چون هم قیمت پایین میدادن پشیمون شدم. الان قیمت مد نظر خودم 210 هست یه کیفم گرفتم که هدیه روشه. دلیل فروشمم اینه که اینهمه زلنگو زینبو رو اضافی می بینم! دلم برا همون سونی اریکسون تنگ شده. اگر کسی ازاین سونی اریکسون خوشگل مشگلای جدید هم داشته باشه طاق میزنم سر هم لازم باشه میدم.

Behzad M

Registered User
لایک‌ها
281
:lol:
آقا چرا بحث می کنید!! بیخیال بابا

با اجازه صاحب تاپیک من هم یدونه دارم که یادم نیست از خریدش دوماه کذشته یا دوماهو نیم چیزی که هست در حد آکه بدون خط و خش و سالمه سالمه چون رو چشمام نگهش داشتم. تقریبا یه ماهیه قصد فروش داشتم ولی چون هم قیمت پایین میدادن پشیمون شدم. الان قیمت مد نظر خودم 210 هست یه کیفم گرفتم که هدیه روشه. دلیل فروشمم اینه که اینهمه زلنگو زینبو رو اضافی می بینم! دلم برا همون سونی اریکسون تنگ شده. اگر کسی ازاین سونی اریکسون خوشگل مشگلای جدید هم داشته باشه طاق میزنم سر هم لازم باشه میدم.

عجب اوضاعي داريما:lol:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا