برگزیده های پرشین تولز

همه اینا فقط با 500 تومن!

saeed_021

Registered User
لایک‌ها
11
001.jpg

السلام علیک یا سلطان ابراهیم یا امامزاده سلطان ابراهیم اول سلامتی پدر و مادرم دوم اینکه تربیت معلم سال اول یعنی سال 88 من و سارا قبول بشویم سال سوم متوسطه شاگرد اول شوم و معدل کتبی ام بالاتر از 18 باشد آرزوی پدر و مادرم را که دوست دارند پسر داشته باشند برآورده کن دعای کوثر را مستجاب کن خاله فخری و الهام و عمه اکرم را خوشبخت کن ازدواج کنند آرزوی محسن را بر آورده کن مادرم را شفا بده زندگی پدر و مادر بزرگم را سر و سامان بده به مصطفی کمک کن که دانشگاه هر رشته ایی که می خواهد قبول شود عاطفه فائزه و زینب در درس موفق باشند و در آینده کاره ایی شوند یا سلطان ابراهیم دعاهای دایی مالک -ابوذر -رسول سلطان مادر بزرگ و پدر بزرگهایم زیبا -حکمت -علی- کرامت- ولی -صالح -مژگان -شیما- لیلا- اکرم- فرخنده -رعنا- مرضیه -مریم- زهرا- بصیر- مرضیه- صدیقه-- ساهره -بهاره- سیمین -صدری- سمیه -سیما -شمایل -صفیه -خاور- مینا- عمه شاه گلی کسری- فروزان -معصومه -محسن- دایی صادق -هما- اکرم . :دی

Geronimo

کاربر فعال هنرهای نمایشی
کاربر فعال
لایک‌ها
142
جالب بید !

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
نقل کاملا به مضمون

یکی میره پیش یه بزرگی میگه من یه مشکل خیلی بزرگ دارم هر کار کردم حل نشده.. شما هر چی خواستین نذر کنین مشکل مالی ندارم من میدم
میزنه و بعد یه مدت مشکلش حل میشه میاد پیش اون بزرگ میگه من اومدم نذرم رو ادا کنم لطفا بگین چی نذر کردین من بدم
بعد میبینه لب اون بزرگه یکم تکون خورد و بعدش گفت اداش کردم میگه آخه چی بود مشکل من خیلی بزرگ بود و ...
اون بزرگ هم میگه یه صلوات نذر کرده بودم

پ.ن خواستم بگم هیچ چیز رو دست کم نگیرین مهم نیته خدا و معصومین نیت و ته دل آدمارو کار دارن .
اگه مثلا طرف از 1000 تومنی که داشته 500 تومنشو داده خیلی بالاتر از اونی هست که همراهش 20000 تومن بوده و 5هزار تومن داده.هر کسی به توانش . با 5 تا تک تومنی هم میشه خیلی بیشتر از اینایی که این بنده خدا گفته از خدا و ائمه حاجت گرفت فقط به شرط ها و شروط ها....

MD66

Registered User
لایک‌ها
208
چه ادبیات معصومانه ای داره طرف
و اینکه توجه کردین اصلا مسائل مالی رو نگفته؟ یاد بگیریم

خوشمان آمد...

gaxter

Registered User
لایک‌ها
150
جالبتر اینکه چیز زیادی هم واسه خودش نخواسته بیشتر اطرافیانش بوده.جالب بید.از اینجور ادما که دل اینجوری دریایی و مهربونی نسبت به بقیه داشته باشن خیلی کمه اینروزا.

_Love_Coder_

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
128
خوشمان امد:happy:
:lol::lol::lol::lol::lol:

Rex_Kamnia

Registered User
لایک‌ها
81
شبیه اینه که یه بچه مدرسه نوشته باشد
خیلی جالب و صادقانه نوشته بود
حالا اینو از کجا گیر اوردی؟

Golden Rose

Registered User
لایک‌ها
12
چه جالبه

آرمین

Registered User
لایک‌ها
3
من که میگم الکیه شایدم فتوشاپه آخه کی پول میندازه رو پول مینویسه چی میخواد؟ خوب پول میندازه از اونور دعا هاش هم میگه قاطی که نمیشه باهم
در ضمن خدا نه به پول های ما احتیاج داره نه به صلوات و هر چیزی پس مبلغ اصلا مهم نیس خرید که نرفته

boro_baba1

Registered User
لایک‌ها
72
]

السلام علیک یا سلطان ابراهیم یا امامزاده سلطان ابراهیم اول سلامتی پدر و مادرم دوم اینکه تربیت معلم سال اول یعنی سال 88 من و سارا قبول بشویم سال سوم متوسطه شاگرد اول شوم و معدل کتبی ام بالاتر از 18 باشد آرزوی پدر و مادرم را که دوست دارند پسر داشته باشند برآورده کن دعای کوثر را مستجاب کن خاله فخری و الهام و عمه اکرم را خوشبخت کن ازدواج کنند آرزوی محسن را بر آورده کن مادرم را شفا بده زندگی پدر و مادر بزرگم را سر و سامان بده به مصطفی کمک کن که دانشگاه هر رشته ایی که می خواهد قبول شود عاطفه فائزه و زینب در درس موفق باشند و در آینده کاره ایی شوند یا سلطان ابراهیم دعاهای دایی مالک -ابوذر -رسول سلطان مادر بزرگ و پدر بزرگهایم زیبا -حکمت -علی- کرامت- ولی -صالح -مژگان -شیما- لیلا- اکرم- فرخنده -رعنا- مرضیه -مریم- زهرا- بصیر- مرضیه- صدیقه-- ساهره -بهاره- سیمین -صدری- سمیه -سیما -شمایل -صفیه -خاور- مینا- عمه شاه گلی کسری- فروزان -معصومه -محسن- دایی صادق -هما- اکرم . :دی

خوش به حالش اينقدر کوچيک و احمقانه دنيا رو ميديده واقعاً حصوديم شد

zxcvmohsen

Registered User
لایک‌ها
25
خیلی خوب بود

بالا