برگزیده های پرشین تولز

ویروس گرفتم چینی فرم چی کنم؟

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
یک سیستمی ویروس گرفته پینی فرم مینویسه نوشته ها ایکون ایجاد کرده وهمش توی یک سایت های خاص میره واجازه دیگه نمیده کانکشن جدید هم بسازم میگه phon book نمیتونه اپدیت بشه error 624 میده
یک سایتی که میره wz157.cn
است و نمیشه عوض کرد عکس های ناجور میاره!
نود 32 اینترنت سکیوریتی هم نصبه
و نمیشه هم اپدیت کرد گیر میده تو کانکشن با adsl

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Mahiar0 جان
animsmilysmile.gif

. آقا ايني كه مي‌فرماييد احتمالن اين نيست!؟ : ايــــــــــن

. اگه آره؟! ببينيد فايل‌هايي كه گفته آيا در فولدر‌هاي كه آدرس داده درست شده‌اند يا نه؟!(اين روش براي حذف دستي خوبه!) در كل فكر كنم يك Anti-Spyware خوب بتونه پاكش كنه! يا مثلن فايل CD\DVD Image آويرا را كه در حدود 67MB هست را از اينجا دنلود و برروي يك CD\DVD رايت و سيستم را از روي آن Boot و ويروسكشي نماييد. در زمن AVG هم يك Rescue image مجاني هم براي CD وهم براي USB داره! از اينجا بگيريد.

توجه توجه!: در ضمن،آيا گزينه heuristic برنامه Nod را روي High گذاشتيد يا نه؟! اين رو ببينيد.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/04/10
26.gif
103.gif

Last edited:

987654

Registered User
لایک‌ها
1
از پاندا آنتی ویروس استفاده کن

PJPeyman

Registered User
لایک‌ها
1
فرمت + ویندوز رو دوباره نصب کن. بعد یه آنتی ویروس خوب و جدید یادت نره نصب کنی که اینجوری نشه.

ArMin_KhAn

Registered User
لایک‌ها
185
آقایون ربطی به آنتی ویروس نداره خواهشا هی نیاید نگین این و نصب کن اونو نصب کن !!!

دیدین که نمیزاره آنتی ویروس همین رفیقمون حتی آپدیت بشه !

پاسخ دوست خوبمون IgImAx رو دنبال کن احتمالا به نتیجه میرسی

Mahiar0

کاربر افتخاری سئو و معرفی سایتها
لایک‌ها
1,208
سلام Mahiar0 جان
animsmilysmile.gif

. آقا ايني كه مي‌فرماييد احتمالن اين نيست!؟ : ايــــــــــن

. اگه آره؟! ببينيد فايل‌هايي كه گفته آيا در فولدر‌هاي كه آدرس داده درست شده‌اند يا نه؟!(اين روش براي حذف دستي خوبه!) در كل فكر كنم يك Anti-Spyware خوب بتونه پاكش كنه! يا مثلن فايل CD\DVD Image آويرا را كه در حدود 67MB هست را از اينجا دنلود و برروي يك CD\DVD رايت و سيستم را از روي آن Boot و ويروسكشي نماييد. در زمن AVG هم يك Rescue image مجاني هم براي CD وهم براي USB داره! از اينجا بگيريد.

توجه توجه!: در ضمن،آيا گزينه heuristic برنامه Nod را روي High گذاشتيد يا نه؟! اين رو ببينيد.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/04/10
26.gif
103.gif

از SUPERANTISPYWARE استفاده کردم نشد
Spyware_Doctor_with_Antivirus_2009_1471 این هم نشد
فکنم همینی که گفتید بود ولی حیف طرف عجله داشت وحوصله نداشت هی گفتم بگذار تست کنم یک چیزی هم ما یاد میگیریم گفت عجله است دیگه زدیم ویندوز پاک کردم وتمام
انتی ویروس هم اره رو درجه بالا بود ولی اپدیت شده نه چون به اینترنت وصل نمیشد

این دو تا انتی ویروس هم دانلود میکنم iso که بوت بیاد بالا به نظرتون خوبه؟اینها اپدیتی نیست؟
راستی میشه اویرا, avg که iso هست تو یک سی دی گذاشت :D
ممنون

Last edited:

batoobato

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
6,557
رفیقد این که شما گرفتی احتمالا malware باشه به نظر من از بسته های سکیوریتی سنتر استفاده کن تا آنتی ویروس مثل symantec endpoint البته malwarebyte هم بد نیست اگر این malware باشه میتونی از download.com دان کنی...........

igimax

کاربر فعال کامپیوتر
لایک‌ها
1,348
سلام Mahiar0 عزيز
animsmilysmile.gif

این دو تا انتی ویروس هم دانلود میکنم iso که بوت بیاد بالا به نظرتون خوبه؟اینها اپدیتی نیست؟
. متوجه منظوران از اينكه "بوت بياد بالا به نظرتون خوبه؟" نمي‌شوم! ولي مشكلي ندارند! محيط بوت آنها داس نيست، بلكه يكيش Windows Live و ديگري linux Live هست، پس محيطشون با محيط معمولي سيستم عامل فرق نمي‌كنه! بجز! اينكه در محيط Live هر تغييراتي در برنامه‌هاي موجود در محيط Live بدهيد بعد از ريست همه آنها هدر خواهند رفت! مثلن من ايميج Avira را تست نمودم، قابل آپديت شدن بود (به اينترنت وصل مي‌شد، در چنين حالتي بهتره مودم را روي PPPoE بگذاريد تا راحتتر باشيد!) همچنين فكر كنم براي آپديت شدن مي‌توانست از فايل ديتابيس آويراي روي هاردديسك هم استفاده نمايد. ولي خوب! بعد از ريست، كليه آپديت‌هاي دنلود شده پاك مي‌شوند! چون OSهاي Live داده‌ها را درون حافظه مي‌نويسند.

راستی میشه اویرا, avg که iso هست تو یک سی دی گذاشت :D
. بله مي‌شود، براي اينكار نياز به برنامه grub4dos خواهيد داشت. براي نمونه، از نسخه 10 به بعد Hiren's BootCD از اين برنامه مديريت بوت استفاده شده است.

. Mahiar0 عزيز، در كل بهترين راه براي ايمني بسيار بالا، نصب يكي از آنتي ويروس‌هاي Avira يا AVG در كنار يكي از فايروال‌هاي Agnitum Outpost Firewall Pro يا Comodo يا Armor Online هست. حتمن و فقط و فقط بايد يكي از اين سه فايروال را در كنار ويروسيابتان نصب نماييد. چون هر 3 داراي امكاني به نام Program Guard هستند كه به نوعي ضعف ويروسياب را پوشش مي‌دهد. اگر ويندوز XP هست، پيشنهاد من فقط و فقط Outpost هست و اگر ويندوز 7 Comodo. هرگز از مجموعه‌هاي Internet Security هيچ كمپاني استفاده نكنيد! مثلن همين آويرا، اصلن فايروالش قوي نيست! يا ويروسيابهاي سه فايروال نامبرده شده! همچنين بد فكري نيست كه كل Autorunهاي پارتيشن‌هاي موجود و غير موجود هاردديسك، درايوهاي فلش و ... را Disable نماييد. در سيستم من اين اعمال پس از نصب برنامه VMWare به شكل اتوماتيك صورت مي‌كيرد ولي اگر اين برنامه را نداريد يا نيازي بهش نداريد فكر كنم برنامه TweakUI از اين مجموعه Microsoft PowerToys for Windows XP" كمكتان نمايد.

. دو سيستم من از سال 2003 تا الان هيچ ويروسي نگرفته‌اند! با اينكه كلي برنامه دنلود مي‌كنم يا ديگران داده‌اي را براي من مي‌آورند! يادتان نرود تركيب يك ويروسياب قوي + فايروال داراي Program Guard قوي + Disable نمودن Autorun تمامي درايو‌ها (و تنظيم درست آنها و نظارت شخصي بر عملكرد آنها) تضمين ايمني در حد ~100% را به شما مي‌دهد.

موفق باشيد.
67.gif

خداحافظ
IgImAx
89/04/10
26.gif
103.gif

بالا