برگزیده های پرشین تولز

تبلیغات شما در سایت خبری با 40 هزار بازدید در روز

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
سایت خبری که الکسا رنک 290 ایران و 19,757 جهان هستش.
بازدید روزانه +40.000 بازدید در روز.
آدرس وب سایت: www.khabarkhooneh.com

خبر خونه، وب سایت خبری تحلیلی می باشد. این پایگاه اطلاع رسانی تازه ترین اخبار ایران و جهان را در زمینه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، علمی، مذهبی و ورزشی و... به اطلاع کاربران اینترنتی می رساند.

برای دریافت قیمت در همین تاپیک درخواست پ.خ بفرمایید.

سایت هایی که تا به حال براشون آگهی داشتیم راضی بودن از جمله گزارش آگهی که شدیداً روی بازدید و رتبه سایت های مذکور تاثیر داشته. با کلمات دلخواه شما رتبه سایت شما در گوگل بهبود پیدا می کنه. برای مثال سایت iBurse.com که توسط همین سیستم با کلمات دلخواه که برای مثال اینجا " بورس لپ تاپ" بوده در گوگل سایت نخست قرار می گیرن.

• "خبرخونه" از نمایش آگهی های مغایر با قوانین جمهوری اسلامی ایران معذور می باشد.

• فایل های آگهی ها می بایست در فرمت های SWF , GIF, JPG باشد.

• مسئولیت شعار ها، مطالب و تصاویر ارائه شده در آگهی ها بر عهده سفارش دهنده آگهی خواهد بود.

• "خبرخونه" متعهد می باشد بنر های تبلیغاتی را در کلیه صفحات، و همچنین گزارش آگهی به مدت 2 هفته بر روی سایت نمایش داده شود.

• طراحی آگهی به عهده آگهی دهنده بوده، و در صورت طراحی آگهی توسط "خبرخونه" هزینه آن به صورت فاکتور مجزا محاسبه خواهد شد.

برای دوستان PT هم 10% تخفیف داریم.

Last edited:

dargir

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام،

مرسی از اطلاع رسانی تون.... من تقریبا یک ماهه دارم با این سایت خبری (خبرخونه) کار می کنم، واقعا جواب داده. رتبه الکسا سایتم از روزی که تبلیغاتم رو گذاشتم، تفاوت چشمگیری کرده.

زمانهایی هم که خبر آگهی می رم بازدید سایتم سه برابر می شه که این تاثیر مستقیم در رتبه گوگل و الکسای سایتم داره.

Last edited:

masoudn

Registered User
لایک‌ها
0
به نفر اول بیشتر تخفیف نمیدی؟! :دی
من خریدارم
3 ماهه چند؟!
جاش کجاس؟! سایزش؟!
طراحیش چند؟! اشانتیونه واسه بچه های پی تی؟! :دی

NAKOOT

Registered User
لایک‌ها
454
به نفر اول بیشتر تخفیف نمیدی؟! :دی
من خریدارم
3 ماهه چند؟!
جاش کجاس؟! سایزش؟!
طراحیش چند؟! اشانتیونه واسه بچه های پی تی؟! :دی

هنوز پست رو نزده می خواد تخفیف بگیره
crazy.gif

3 ماهه 800 تومن هستش که 10% اینکه پرشین تولزی هستی + اینکه نفر اول هستی ( البته اگه باشی :دی ) به عبارتی می کنه 700 هزارتومن.
سایز و جاش هم که توی سایت مشخض هستش.
طراحیش هم خودم برات انجام می دم بازم برای اینکه نفر اول هستی!!
4fvfcja.gif

موردی که می خوای تبلیغ کنی جذاب باشه، من بازدید + تاثیر روی گوگل و الکسای سایتت رو تضمین 100% ای می کنم!
مورد اوکازیون ئه اوکازیون هستش! دیگه می خوای سوئیچ یه BMW هم بزارم تو دستت؟
2i8d4ao.gif

mha1368

Registered User
لایک‌ها
1,033
برای من هم بفرست قیمت رو

بالا