برگزیده های پرشین تولز

نرم افزار برای مانیتور ترافیک

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
سلام

نرم افزاری هست که مشخص کنه در یه بازه زمانی (مثلا روز، هفته و ...) کدوم نرم افزار ها به اینترنت وصل شدن و چقدر سند و ریسیو داشتن؟

ممنون

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
Kapersky Internet Security 2011 یه تفکیک روز و هفته و ماه نشون میده..

ورژن قبلیا هم نشون میده ولی فقط تا 1 ماه پیش رو

Last edited:

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
یعنی مثلا میگه برنامه (aaa.exe) اینقدر سند/ریسیو داشته برنامه (bbb.exe) اینقدر سند/ریسیو داشته و ...؟ (من میخوام متوجه بشم کدوم برنامه هست که داره ترافیک مصرف میکنه)

ممنون

Kapersky Internet Security 2011 یه تفکیک روز و هفته و ماه نشون میده..

ورژن قبلیا هم نشون میده ولی فقط تا 1 ماه پیش رو

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
یعنی مثلا میگه برنامه (aaa.exe) اینقدر سند/ریسیو داشته برنامه (bbb.exe) اینقدر سند/ریسیو داشته و ...؟ (من میخوام متوجه بشم کدوم برنامه هست که داره ترافیک مصرف میکنه)

ممنون

ببینید یه عکس از صفحه ریپورتش میذارم، منتها باید بقیه آنتی ویروس و ... ها رو uninstall کنید اما خوب خودتونم میدونید که Kaspersky اگه بهترین نباشه از بهتریناست.

7ruoplv46ffexxmd0vu2.jpg

در کنار این بهتون پیشنهاد میکنم از Bandwidth Monitor هم استفاده کنید که بطور Real Time میگه که چقد از پهنای باند در حال استفادست.

knkdrc30f9h0xnopgo.jpg

فایل های ضمیمه

• BWMonitor.rar
    194.9 KB · نمایش ها: 21

phoenix_i06

Registered User
لایک‌ها
175
دستتون درد نکنه. اتفاقا اونجایی که این مشکل رو دارن رو کامپیوترهاشون کاسپراسکای نصب هست.
ممنون :)

dead_chatter

Registered User
لایک‌ها
3
خواهش میکنم

فقط پیدا کردن این قسمت Network Monitor تو همه ورژنهای Kasper کار سختی بوده! تو صفحه اصلی باید Online Security رو انتخاب کنی و بعد اونجا هم Network Monitor. راستی تو پست قبل یادم رفت بگم. اون فایل .rar برنامه کامل Bandwidth Monitor ه. حجمش فقط در حدود 230 کیلوبایته.

بالا