برگزیده های پرشین تولز

مشاوره ، واردات و ترخیص کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام
هزینه گمرکی لوازم التحریر چقدره؟
خودکار برای هدایای تبلیغاتی جستجو میکنم مثلاً یکیش این مدل:
Sales of King ball pen products, buy Sales of King ball pen products from alibaba.com

تعرفه خودکار با جوهر و نوک غلطکی برابر با شماره تعرفه ای 96081010 برابر با 55 % ارزش و 4 % مالیات ارزش افزوده در مجموع 59% است.

ارادتمند

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
تعرفه خودکار با جوهر و نوک غلطکی برابر با شماره تعرفه ای 96081010 برابر با 55 % ارزش و 4 % مالیات ارزش افزوده در مجموع 59% است.

ارادتمند

ممنون
با این تعرفه قیمت خیلی میره بالا

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
ممنون
با این تعرفه قیمت خیلی میره بالا

سلام
درسته این قیمت رو بالا می بره اما اون تولید کننده هم که لینکش رو گذاشتید باید قیمتش رو پایین بکشید . البته ما هم با این تعرفه کار رو ترخیص نمی کنیم و سعی می کنیم اون رو تو یه کد تعرفه ای دیگه اظهار کنیم . اما این هزینه قانونی ترخیصه . به هر حال راهکار زیاده . مثل اینکه شما در کنار این بار خودنویس هم بیارید به تعداد محدود در نتیجه با تعرفه 10 درصد و به عنوان خودنویس اظهار کنیم . و راهکار های مختلف دیگه

344

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوست من والا ما بیشتر کار ترخیص از گمرکات جنوب ر انجام می دیم . برای ترکیه دوستانی هستند که می تونم پیشنهاد بدم . در مورد نوع کالا برای واردات هم بهتره بیشتر با بازاری که می تونید توش کار کنید و آشنا هستید ، کار کنید

ارادتمند

مرسی .ممنون میشم اگه دوستان رو معرفی کنید.

sherodinger

Registered User
لایک‌ها
3
سلام و سپاس از اطلاعات خوبتون

تعرفه و حقوق ورودی ساعت های پدربزرگ grandfather clock چیست؟ وارداتش به صرفه هست؟

فایل های ضمیمه

• 2128.jpg
    2128.jpg
    106.5 KB · نمایش ها: 156

ali_1234

Registered User
لایک‌ها
145
سلام
من یکی از دوستانم از کانادا میخواد برام یک دونه تلفن همراه بیاره.آیا گمرک فرودگاه امام ایراد می گیرند؟ یا کاری ندارند.ممنونم

mkhr2max

Registered User
لایک‌ها
138
سلام
من یکی از دوستانم از کانادا میخواد برام یک دونه تلفن همراه بیاره.آیا گمرک فرودگاه امام ایراد می گیرند؟ یا کاری ندارند.ممنونم

بستگی داره ؛ اون کمرگ تجاری گیر بده یا نه ؛
بهتره جدا جدا بزاره
کمتر گیر بدن

گوشی همراه منظورتون موبایل هستش؟یا از این بی سیم ها ؟
اگر موبایل هستش که یدونه رو تو جیبش هم می تونه بیاره
کارتنش رو بزاره تو چمدون ؛ گوشی تو جیب
برای مصرف شخصی خریده

اما گوشی بیسیم رو ببینند ؛ 50 - 50 ممکنه گیر بدن ؛ بگن بفرستن سازمان ارتباط رادئویی تاییدیه بگیره
حال آهو بدو شما برای گوشی بدو :D

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام و سپاس از اطلاعات خوبتون

تعرفه و حقوق ورودی ساعت های پدربزرگ grandfather clock چیست؟ وارداتش به صرفه هست؟

سلام دوست من

ارزش گمرکی ساعتهای گادفادر با مارکهای غیر معروف برابر با 4.5 دلار بابت هر کیلو و یا60 دلار برای عدد هست و تعرفه نیز 50% اهست .

قیمت خرید هم از 30 دلار تا 60 دلار هست از چین .

سوالی بود در خدمتم

sherodinger

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوست من

ارزش گمرکی ساعتهای گادفادر با مارکهای غیر معروف برابر با 4.5 دلار بابت هر کیلو و یا60 دلار برای عدد هست و تعرفه نیز 50% اهست .

قیمت خرید هم از 30 دلار تا 60 دلار هست از چین .

سوالی بود در خدمتم

ما قیمت هایی که از یک شرکت چینی گرفتیم اکثرا تو رنج 30 تا 100 دلار هستند..یعنی اگر قیمت واقعی بعضی مدلها رو که کمتر از قیمت پایه گمرک یعنی 60 دلار هست اظهار کنیم به مشکل بر می خوریم؟!!

بعد یه مورد دیگه من تعرفه ای که به نظرم شاملش میشه 91059900هستش که 40 درصده، شما کدوم تعرفه رو در نظر گرفتین؟

Last edited:

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
ما قیمت هایی که از یک شرکت چینی گرفتیم اکثرا تو رنج 30 تا 100 دلار هستند..یعنی اگر قیمت واقعی بعضی مدلها رو که کمتر از قیمت پایه گمرک یعنی 60 دلار هست اظهار کنیم به مشکل بر می خوریم؟!!

بعد یه مورد دیگه من تعرفه ای که به نظرم شاملش میشه 91059900هستش که 40 درصده، شما کدوم تعرفه رو در نظر گرفتین؟

سلام دوست من

در مورد تعرفه عدد شما درست است من 50 رو به اشتباه نوشتم . خب شما همون قیمت خرید رو اظهار کنید ، اما سعی بشه تو پرفرم بیشتر از 60 دلار نباشه تا بشه کمی تو ارزشها دست هم اورد ، این قیمت 60 دلار معمولا قیمت پایه ای یه که واسه ساعتها می خوره و خب جای کار سازی هم داره البته حتما بهتر از من می دونید که 60 دلار ارزش با تعرفه 40 درصد به معنی 24 دلار هزینه گمرکی برای هر ساعت که بعلاوه سایر هزینه ها معمولا بین 120 تا 130 هزار تومن با دلار 1250 ، برای هر ساعت تا به تهران برسه . اگه افتخار کار رو به ما بدید ، سعی می کنیم ارزش رو به نفع شما بازی بدیم که انشاالله منافع شما در فقره ترخیص هم حفظ بشه .

ارادتمند

erfanyazdani

Registered User
لایک‌ها
7
جناب zolmat گمرکی مکمل های بدنسازی چطوری ؟!! اگه یه مکمل یه قیمت 45 $ برام بفرستن گمرکی میخوره ؟! اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم . :blush:

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
جناب zolmat گمرکی مکمل های بدنسازی چطوری ؟!! اگه یه مکمل یه قیمت 45 $ برام بفرستن گمرکی میخوره ؟! اگه یه توضیحی بدید ممنون میشم . :blush:

عزیز مشکل مکمل های بدنسازی ، مجوزهای بهداشتی و استاندارد اونهاست . و بحث اخذ نمایندگی برای اون برند خاص از مکمل هست . که این پروسه اونقدر وقت گیر و هزینه بر هست که اصولا کسی به دنبال اون نمی ره . و معمولا
این جور کالاها یا به صورت قاچاق و یا مسافری میاد .

البته اگه می تونید اون بحث مجوزها رو انجام بدید ، سود خوبی هم داره .

sherodinger

Registered User
لایک‌ها
3
سلام دوست من

در مورد تعرفه عدد شما درست است من 50 رو به اشتباه نوشتم . خب شما همون قیمت خرید رو اظهار کنید ، اما سعی بشه تو پرفرم بیشتر از 60 دلار نباشه تا بشه کمی تو ارزشها دست هم اورد ، این قیمت 60 دلار معمولا قیمت پایه ای یه که واسه ساعتها می خوره و خب جای کار سازی هم داره البته حتما بهتر از من می دونید که 60 دلار ارزش با تعرفه 40 درصد به معنی 24 دلار هزینه گمرکی برای هر ساعت که بعلاوه سایر هزینه ها معمولا بین 120 تا 130 هزار تومن با دلار 1250 ، برای هر ساعت تا به تهران برسه . اگه افتخار کار رو به ما بدید ، سعی می کنیم ارزش رو به نفع شما بازی بدیم که انشاالله منافع شما در فقره ترخیص هم حفظ بشه .

ارادتمند

عرض ادب

بفرمایید اگر بخواهیم کل پروسه ی خرید از خرید خارجی گرفته تا ترخیص را برای ما انجام بدین هزینه ها به چه صورت خواهد بود. در مورد هزینه های حمل-برگ سبز و ...مبلغ فاکتورها ملاک هست ولی بفرمایید برای اجرت شما بابت ترخیص و همچنین انجام خرید چقدر باید بپردازیم و هزینه را بر چه اساس محاسبه میکنید؟

مبلغ خریدمون بین 15 تا 20 تومان خواهد بود و تعداد احتمالا در حد 1 کانتینر 40 فوت

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
عرض ادب

بفرمایید اگر بخواهیم کل پروسه ی خرید از خرید خارجی گرفته تا ترخیص را برای ما انجام بدین هزینه ها به چه صورت خواهد بود. در مورد هزینه های حمل-برگ سبز و ...مبلغ فاکتورها ملاک هست ولی بفرمایید برای اجرت شما بابت ترخیص و همچنین انجام خرید چقدر باید بپردازیم و هزینه را بر چه اساس محاسبه میکنید؟

مبلغ خریدمون بین 15 تا 20 تومان خواهد بود و تعداد احتمالا در حد 1 کانتینر 40 فوت

پ خ شد .

TehranNet

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
561
سلام
گمرکی دستبندهای پاوربالانس چقدر هست؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام
گمرکی دستبندهای پاوربالانس چقدر هست؟

اگه توش فلز به کار رفته می شه به عنوان دستبند معمولی طبق تعرفه 91132000 با تعرفه 10 درصد ارزش و بدون مالیات ارزش افزوده اورد . اگه کلا پلاستیک باشه و بدون فلز تعرفه ورودیش 30 درصد ارزش هست . البته معیار سنجش هم بر اساس تعداد نیست ، کیلویی حساب می شه .

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
اینجور که معلومه با رنج قیمت بین 0.5 تا 1 دلار ، و تعرفه 10 درصدی اونم برای یک کیلو از این جنس بازار داغی رو واسه خودش به راه انداخته . :lol:

Last edited:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا