برگزیده های پرشین تولز

مشاوره ، واردات و ترخیص کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
میشه کاملتر توضیح بدهید یعنی ما جنس را سفارش بدهیم بعد که اومد ایران بریم پست و مبلغ یا پروفرما اون را بدهیم و گمرکی هم بدهیم و کالا را ترخیص کنیم ؟؟؟ سقفش چند دلاره ؟؟

برای چند دلار به بالا باید ثبت سفارش کنی ؟؟

نه دوست من . شما که تشریف می برید گمرک پستی . فاکتور کالا معمولا با اون اومده . هر چند استنادی به اون کمتر می ششه و گمرکها بر اساس رویه تایین ارزش خوشون ارزش گذاری می کنن . اما اونجا به شما می کن . شما مثلا ارزش کالای شما بیشتر از 50 دلاره و مشمول پرداخت حقوق گمرکی می شه . که برای هر جنسی هم متفاوته . شما مبلغ رو واریز می کنید . و بسته تون رو تحویل می گیرید .

danialtr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
گمرک پستی در خود گمرک است ؟؟؟
تا چند دلار و حجم می تونی اینکار را اجام بدهی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
گمرک پستی در خود گمرک است ؟؟؟
تا چند دلار و حجم می تونی اینکار را اجام بدهی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به دلیل هزینه های بالای پستی . بهتره بسته های کوچیک رو با وزن پایین از این طریق انجام بدی . تا 50 دلار ارزش گمرکی نمی خوره .

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
منو ندیدید ! :دی

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
.

ممنون دوست عزیز .. تقریبا با حرفهای شما و دیگران دوبی رو کنسل می کنم ، چون همه با نظر شما موافق هستن ( گرون بودن اجناس )

میمونه ترکیه ...
من اگر جنسی رو انتخاب کنم ، کرایه ی بار تا تهران چند هست ؟ ( کیلویی )
تضمینی برای سالم رسیدن بار هست ؟ با اون تضمین کیلویی چند ؟ بدون تضمین کیلویی چند ؟
اگر اشتباه نکنم تو تاپیک خوندم پول رو موقع تحویل جنس در ایران پرداخت می کنم ؟ یا جای دیگه خوندم ؟

---
در مورد دستمال هم ممنون بابت اطلاعات ..

ببخشید سهوی بود

والا هزینه قاچاق از ترکیه رو من نمی دنم . اما می دونم به خاطر تعرفه ترجیحی بین ایران و ترکیه قانونی هم بیارید هزینه های گمرکی چیزی نمی شه . پس برید خرید کنید و قانونی از مرز با خودتون بر گردونید .

domaineer

Registered User
لایک‌ها
22
من خیلی وقت بود دنبال یکی می گشتم در مورد واردات کمک کنه . می خوام بدونه میشه از چین یا هند یا تایوان دی وی دی خام وارد کرد . حداقل هزینه واردات چقدره ؟ قیمتش چند درمیاد ؟ هزینه گمرک و حمل و نقل چقدر میشه ؟ مجوز می خواد ؟

سلام دوست من ، مجوز رو به همه می دن فقط هزینه داره . شما اگه بخوای ما واستون خرید می کنیم و میاریم تفاقا ترخیصش هم زمان کمتری می بره . می فرستیمش خدمتتون . شما همونجا کارتکش رو پلاک می کنی و می فروشی . البته الان قیمتا بالاست ولی مثلا رو هر ماشین واست از 7 تا 15 سود داره ولی در نظر داشته باش که فروشت به روز نیست یعنی شاید 20 روزی برای فروش رفتن ماشینت زمان ببره . اگه خواستی هزینه های وارداتشو تا زمانی که دستت می رسه واست لیست کنم .

سوالی بود در خدمتم
سلام
اگه ممکنه نکاتی که در نقل قول ها مشخص کردم رو یه توضیحی بدید؟(ماشین رو برای فروش میخوام.میصرفه؟)اگر اینجا نمیشه توضیح داد با پیام خصوصی بگید لطفا؟
ممنونم

lopasali

Registered User
لایک‌ها
6
100 درصد بیشتره . در ضمن شما وقتی کارت رو می خری تا اونجا که می تونی چه ثبت سفارشهای خودتون ، چه ثبت سفارشهای دوستان رو بر اساس همون کارت انجام می دید . یهو می بینی آخر سال 10 میلیون دلار واردات رو اون کارت انجام شده . شما فقط 4% شو حساب کن ؟

خب درست ولی واسه شروع کار و سالهای اول به صرفه که از کارت خودت استفاده کنی دیگه پس.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
خب درست ولی واسه شروع کار و سالهای اول به صرفه که از کارت خودت استفاده کنی دیگه پس.

عزیز من تجربه خودم رو گفتم . حالا شما هر جور صلاح می دنید عمل کنید .

mohandes.chem

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
ممنون از راهنمایی هاتون
چطوری میشه از چین قاچاق آورد ؟
چون با این تعرفه ها راه قانونی اصلا نمیصرفه :wacko:

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام
ممنون از راهنمایی هاتون
چطوری میشه از چین قاچاق آورد ؟
چون با این تعرفه ها راه قانونی اصلا نمیصرفه :wacko:

جنسو میارید دبی ... از اونجا خورد خورد می فرستید ایران .

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
چند درصد مواقع قاچاق رو میگیرن؟

مسلما هیچ تحقیقی تا حالا در این زمینه انجام نشده . ام یکی از همکار ها الان رفته اصفهان برای اینکه باری که فانونی از گمرک خارج شده و هزینه گمرکی اش هم پرداخت شده رو به جرم قاچاق گرفتن !!!!!!!!!!

بیشتر بستگی به راه بلدی راننده ماشینی داره که جنس رو داره جابجا می کنه !

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29

mkhr2max

Registered User
لایک‌ها
138
با تشکر از دوست و همکار گرامی که در اینزمینه فعالیت می کنند و پاسخ دوستان رو دادند ؛
لپ مطلب اینکه ؛ خیلی از دوستان قانونی اوردن و میارن ؛ اما بازم با این تعرفه ها و هزینه ها مقرون به صرفه نیست
یعنی یه جنسی رو زوم می کنی روش ؛ قانونی بیاری ؛ می بینی طرف تو بازار داره زیره اون قیمتی که تو حساب کردی داره میده

پس بدونید خیلی راه کارها هستش که به قول ایشون یه جنس ارزون یا گرون یا همون قاچاقی میاد

ما خودمون اکثرا کالاهای خریداری شده از چین رو از دبی ری اکسپورت می کنیم

موفق باشید

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
با تشکر از دوست و همکار گرامی که در اینزمینه فعالیت می کنند و پاسخ دوستان رو دادند ؛
لپ مطلب اینکه ؛ خیلی از دوستان قانونی اوردن و میارن ؛ اما بازم با این تعرفه ها و هزینه ها مقرون به صرفه نیست
یعنی یه جنسی رو زوم می کنی روش ؛ قانونی بیاری ؛ می بینی طرف تو بازار داره زیره اون قیمتی که تو حساب کردی داره میده

پس بدونید خیلی راه کارها هستش که به قول ایشون یه جنس ارزون یا گرون یا همون قاچاقی میاد

ما خودمون اکثرا کالاهای خریداری شده از چین رو از دبی ری اکسپورت می کنیم

موفق باشید

دوستان عزیز . با اینکه بعضی از اجناس رو به صورت ق ا چ ا ق اوردن به صرفه تره . البته تنها از نظر اقتصادی ( منظورم استرس کار هست ) اما تخصص تو کار گمرک هم کمک می کنه با کمی بازی با تعرفه ها . با یه هزینه منطقی جنس رو قانونی و بی دردسر ترخیص کرد .

vox00vox

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام خدمت همه دوستان
من حدود 70-80 میلیون نقد دارم که میخوام توی یه کاری بندازمش
خواهش میکنم دوستان اگه فکری دارند کمک کنن
از استاد zolmat عزیز هم خواهش میکنم بنده رو از اطلاعات ارزشمندشون بی نصیب نگذارند
ممنون از همه
ارادتمند شما رضا

ircapital

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
8
با نقدينگي 80 ميليون تومان ميشه :
يك شركت واردات و تجارت ثبت كرد و يك دفتر نقلي گرفت و مابقيش رو وارد كار واردات كرد از چين .
ميشه وارد بحث خريد و اجاره آپارتمان شد .
ميشه وارد كار خريد طلا و ارز كرد البته براي سوددهي در طولاني مدت نه كوتاه مدت .
ميشه باهاش سرمايه گذاري كرد و سود گرفت .
و ...

344

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام. می تونم بپرسم منظورتون از تخصص تو کار گمرک چیه؟ من فقط 15 میلیون دارم که می خوام از ترکیه لباس وارد کنم. شما چی پیشنهاد می کنین؟ برای این مبلغ چقدر گمرک می گیرن؟ خیلی ممنون می شم جواب بدین.

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام. می تونم بپرسم منظورتون از تخصص تو کار گمرک چیه؟ من فقط 15 میلیون دارم که می خوام از ترکیه لباس وارد کنم. شما چی پیشنهاد می کنین؟ برای این مبلغ چقدر گمرک می گیرن؟ خیلی ممنون می شم جواب بدین.

دوست من والا ما بیشتر کار ترخیص از گمرکات جنوب ر انجام می دیم . برای ترکیه دوستانی هستند که می تونم پیشنهاد بدم . در مورد نوع کالا برای واردات هم بهتره بیشتر با بازاری که می تونید توش کار کنید و آشنا هستید ، کار کنید

ارادتمند

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا