برگزیده های پرشین تولز

مشاوره ، واردات و ترخیص کالا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Mehran Mahmoodi

Registered User
لایک‌ها
350
داداش ماشین وارد کردن چجوریاست ؟.....مثلا بنز یا بی ام و........شما فک کن بی ام و مجوز داده به من که بتونم بیارم و همه مجوز ها هم آمادست......شرایط گمرک و ... چجوریه ؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
داداش ماشین وارد کردن چجوریاست ؟.....مثلا بنز یا بی ام و........شما فک کن بی ام و مجوز داده به من که بتونم بیارم و همه مجوز ها هم آمادست......شرایط گمرک و ... چجوریه ؟
سلام دوست من ، مجوز رو به همه می دن فقط هزینه داره . شما اگه بخوای ما واستون خرید می کنیم و میاریم تفاقا ترخیصش هم زمان کمتری می بره . می فرستیمش خدمتتون . شما همونجا کارتکش رو پلاک می کنی و می فروشی . البته الان قیمتا بالاست ولی مثلا رو هر ماشین واست از 7 تا 15 سود داره ولی در نظر داشته باش که فروشت به روز نیست یعنی شاید 20 روزی برای فروش رفتن ماشینت زمان ببره . اگه خواستی هزینه های وارداتشو تا زمانی که دستت می رسه واست لیست کنم .

سوالی بود در خدمتم

Youck

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
22
Al Aujan
در مورد حمل هم می تونید یه کفی 18 چرخ بار بزنید تا تهران 1200 می گیره . که مسلما هزینه حمل خیلی کم می شه .تاریخ انقضا هم یک ساله هست .
در مورد مشابه شما می تونید یه محصول نوشیدنی رو از کره جنوبی به اسم خودتون وارد کنید تا بدست شما برسه حدود 300 تا 350 می رسه . آه یه چیز دیگه اون رانی که قیمتش رو براتون زده کارتنی 6900 رانی کوچک هست که معمولا مشتریش کمتره .
جناب در مورد این محصول وارداتی از کره یه توضیحی میدید ؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
جناب در مورد این محصول وارداتی از کره یه توضیحی میدید ؟

سلام دوست من

کره به دلیل وجود تولیدات کشاورزی زیاد و تکنولوژی پیشرفته در زمینه محصولات غذایی در زمینه تولید انواع نوشیدنی امروز در منطقه آسیا یکی از صادر کنندگان موفق تبدیل شده است . و برای وارد کننده گان به دلیل کیفیت و تنوع محصولات تامیین کننده ی خوبی به شمار می رود . به شما پیشنهاد می کنم اگر قصد واردات انواع نوشیدنی ها رو دارید تولیدات این کشور از کیفیت و استاندارد بالایی برخورداره .
خوشحال می شم بفرمایید در چه زمینه ای اطلاعات می خوایید ؟ کدام نمونه نوشیدنی ورد نظر شماست ؟ نمونه ای در ایران از اون دیده اید ؟ و یا قصد واردات دارید ؟

mohandes.chem

Registered User
لایک‌ها
1
سلام
جدول تعرفه و عوارض گمرک امسال را از کجا دانلود کنم؟

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
سلام ..
راجع به واردات لباس از دوبی می اطلاعات می خوام ..
در حیطه ی کاریتون هست ؟؟
مقدارش و هزینش رو ازدوبی به تهران می فرمایید ؟؟ کیلویی چند ؟؟

پ ن : اگر اطلاعاتی راجع به عمده فروش های دوبی هم دارید ممنون میشم ! ( در مورد دوبی (فقط دوبی) اطلاعات عمده خریدن ندارم !

====

پ ن 2 : راجع به واردات لوازم بهداشتی ( مثل دستمال کاغذی ) از کشور های همسایه ( دبی و ترکیه ) توضیح می فرمایید ؟

به طور مثال فلان دستمال کاغذی رو نمونش رو من میارم شما می تونید در حجم بالا بیارید ...؟ منظور از حجم بالا چیزی حدود 10 میلیون تومان هست .. نمی دونم از نظر حجم چقدر میشه و نصفه کانتینر یا چند کانتینر ... میشه هزینش رو تخمین زد ؟

اگر کالا به صورت قاچاق وارد شه مشکلی برای پخش پیش نمیاد ؟
اگر به صورت مجوز دار باشه هزینش چقدر بیشتر میشه ...؟

---

به تاپیک امتیاز دادم و واقعا تشکر می کنم که این اطلاعات با ارزشتون رو به بقیه میدید .. واقعا خسته نباشید...

Last edited:

lopasali

Registered User
لایک‌ها
6
نه به اسپمر های فاروم نه به این بنده خدا!

ببخشید اگه کارت بازرگانی بخریم اون موقع آخر سال اداره مالیات اشک کیو در میاره؟؟ صاحب کارت؟ اگه اینطوره پس چرا اصلا اون صاحب کارت کارتشو بفروشه؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
سلام ..
راجع به واردات لباس از دوبی می اطلاعات می خوام ..
در حیطه ی کاریتون هست ؟؟
مقدارش و هزینش رو ازدوبی به تهران می فرمایید ؟؟ کیلویی چند ؟؟

پ ن : اگر اطلاعاتی راجع به عمده فروش های دوبی هم دارید ممنون میشم ! ( در مورد دوبی (فقط دوبی) اطلاعات عمده خریدن ندارم !

====

پ ن 2 : راجع به واردات لوازم بهداشتی ( مثل دستمال کاغذی ) از کشور های همسایه ( دبی و ترکیه ) توضیح می فرمایید ؟

به طور مثال فلان دستمال کاغذی رو نمونش رو من میارم شما می تونید در حجم بالا بیارید ...؟ منظور از حجم بالا چیزی حدود 10 میلیون تومان هست .. نمی دونم از نظر حجم چقدر میشه و نصفه کانتینر یا چند کانتینر ... میشه هزینش رو تخمین زد ؟

اگر کالا به صورت قاچاق وارد شه مشکلی برای پخش پیش نمیاد ؟
اگر به صورت مجوز دار باشه هزینش چقدر بیشتر میشه ...؟

---

به تاپیک امتیاز دادم و واقعا تشکر می کنم که این اطلاعات با ارزشتون رو به بقیه میدید .. واقعا خسته نباشید...

خب برای واردات لباس از دبی به یچ وجه به صورت قانونی پیشنهاد نمی شه به دو دلیل . تو دبی شما یا با مارکها و برند های اصل روبرو هستید که قیمت فروششون بالاست و با توجه به تقریبا 100 در صد حقوق گمرکی البسه . سود که نمی کنید ضرر هم می دید .
و یا جنسهای ریمارک و یا چنی هستند که اونها هم هزینه هاشون به دلیل حمل تا دبی کمی بالاتر هست . البته بیشتر می صرفه که از این دسته وارد کنید . البته اونم باز نه به صورت قانونی .
اگه هم بخواید قاچاق بیارید . باید بدید لنج بیارن بندر و از اونجا با کامیون بفرستن واستون مثلا تهران . حالا هزینه حمل لباس رو کیلویی یا به صورت عدل می گیرن . که اون هم پای لنج بیشتر مشخص می شه . اما اگه لباس ها رو تو کارتن بزرگ بچینید برای هر کارتن از 8 تا 15 هزارتومن و حمل تا تهران هم 45 تا 60 هزار تومن می گیرن .

عمده فروشیهای دبی تو مرکز شهر دبی پخش هستن و شما تفاوت قیمت زیادی اونجا نمی بینید که مثلا بخواید جای خاصی رو در نظر بگیرید .

خب در مورد دستمال کاغذی ؛ می شه واردات کرد فقط باید استاندارد باشه و تعرفه اش هم 55 درصد هست .حالا ده میلیون رو می دیم انباری بیارن واستون . بعد هم به صورت استریپ ( بار خارج از کانتینر ) می فرستیم خدمتتون .

خب قاچاق تنها مشکلش اینه که بگیرنش و گرنه مشکل دیگه ای نداره . اما اگه بگیرنش . علاوه بر مصادره کالا باید به قیمت ارزش کالا هم به دولت جریمه بدید .

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
نه به اسپمر های فاروم نه به این بنده خدا!

ببخشید اگه کارت بازرگانی بخریم اون موقع آخر سال اداره مالیات اشک کیو در میاره؟؟ صاحب کارت؟ اگه اینطوره پس چرا اصلا اون صاحب کارت کارتشو بفروشه؟

عسلی جان شما چیکار به اون یارو صاحب کارت دارید !؟ حتما اون یارو هم فکری واسه خودش می کنه . تو این مملکت خیلی ها هستند که حاضرن کارهای بدتر از اینا بکنن. حالا 2 تا 3 میلیون دلار بدهی مالیاتی که عددی نیست . مطمئن باشید اون دوستمون جز ممنوع الخروج شدن اتفاق دیگه ای براش نمی افته البته اونم بعد از 5 سال . خب به هر حال دلیلش حتما مالیه ارزش خرید یکساله کارت الان به 15 تا 20 تومن رسیده . اینم برای خیلی ها پول کمی نیست . حداقل واسه کسیکه نه کاری داره و نه توانایی و تخصص کار و مثلا تو یکی از روستا های اطراف هم داره می چرخه .

ارادتمند

lopasali

Registered User
لایک‌ها
6
عسلی جان شما چیکار به اون یارو صاحب کارت دارید !؟ حتما اون یارو هم فکری واسه خودش می کنه . تو این مملکت خیلی ها هستند که حاضرن کارهای بدتر از اینا بکنن. حالا 2 تا 3 میلیون دلار بدهی مالیاتی که عددی نیست . مطمئن باشید اون دوستمون جز ممنوع الخروج شدن اتفاق دیگه ای براش نمی افته البته اونم بعد از 5 سال . خب به هر حال دلیلش حتما مالیه ارزش خرید یکساله کارت الان به 15 تا 20 تومن رسیده . اینم برای خیلی ها پول کمی نیست . حداقل واسه کسیکه نه کاری داره و نه توانایی و تخصص کار و مثلا تو یکی از روستا های اطراف هم داره می چرخه .

ارادتمند

نه آخه اخوی میخواد کارتشو بده اجاره گفتم بینم مشکلاتش چیه! :D

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
نه آخه اخوی میخواد کارتشو بده اجاره گفتم بینم مشکلاتش چیه! :D

:cool: البته بیشترین استفاده کارت تو انجام ثبت سفارش هست . از همون جاست که اداره مالیات می تونه میزان ارزش واردات رو اون کارت رو بدست بیاره . اگه بالای 250 میلیون برسه که فورا 4٪ ارزش افزوده می خوره . بسته به نوع جنس وارداتی هم مالیات حساب میشه . خلاصه صاحب کارت ؛ بهتره زیاد درجریان اتفاقاتی که امکان داره براش بیفته ؛ نباشه . :lol:

lopasali

Registered User
لایک‌ها
6
:cool: البته بیشترین استفاده کارت تو انجام ثبت سفارش هست . از همون جاست که اداره مالیات می تونه میزان ارزش واردات رو اون کارت رو بدست بیاره . اگه بالای 250 میلیون برسه که فورا 4٪ ارزش افزوده می خوره . بسته به نوع جنس وارداتی هم مالیات حساب میشه . خلاصه صاحب کارت ؛ بهتره زیاد درجریان اتفاقاتی که امکان داره براش بیفته ؛ نباشه . :lol:

مثلا چه اتفاقاتی؟ :(
و دیگه اینکه یعنی مالیات آخر سال قراره بیشتر از 20 میلیونی که میخوایم به کارت بدیم باشه؟

mohsen6099

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
شما دوست عزیز قبلا خرید از سایتایی مسه alibaba و غیره رو توصیه نکردین چرا؟ چطور بفهمیم طرفی که تو سایت معامله میکنه مطمئنه و اینکه اگه بخوام یه سری تبلت وارد کنم بهتره بره دبی<البته کویت هم فامیل داریم)از اونجا بیادیا مستقیما .این کارو شما انجام میدین اگه بخوام واسه نمونه 10 تا تبلت 80 دلاری وارد کنم چقد حساب میکنی قاچاقی چطور؟؟؟؟

farzan.B

همکار بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
1,244
خب برای واردات لباس از دبی به یچ وجه به صورت قانونی پیشنهاد نمی شه به دو دلیل . تو دبی شما یا با مارکها و برند های اصل روبرو هستید که قیمت فروششون بالاست و با توجه به تقریبا 100 در صد حقوق گمرکی البسه . سود که نمی کنید ضرر هم می دید .
و یا جنسهای ریمارک و یا چنی هستند که اونها هم هزینه هاشون به دلیل حمل تا دبی کمی بالاتر هست . البته بیشتر می صرفه که از این دسته وارد کنید . البته اونم باز نه به صورت قانونی .
اگه هم بخواید قاچاق بیارید . باید بدید لنج بیارن بندر و از اونجا با کامیون بفرستن واستون مثلا تهران . حالا هزینه حمل لباس رو کیلویی یا به صورت عدل می گیرن . که اون هم پای لنج بیشتر مشخص می شه . اما اگه لباس ها رو تو کارتن بزرگ بچینید برای هر کارتن از 8 تا 15 هزارتومن و حمل تا تهران هم 45 تا 60 هزار تومن می گیرن .

عمده فروشیهای دبی تو مرکز شهر دبی پخش هستن و شما تفاوت قیمت زیادی اونجا نمی بینید که مثلا بخواید جای خاصی رو در نظر بگیرید .

خب در مورد دستمال کاغذی ؛ می شه واردات کرد فقط باید استاندارد باشه و تعرفه اش هم 55 درصد هست .حالا ده میلیون رو می دیم انباری بیارن واستون . بعد هم به صورت استریپ ( بار خارج از کانتینر ) می فرستیم خدمتتون .

خب قاچاق تنها مشکلش اینه که بگیرنش و گرنه مشکل دیگه ای نداره . اما اگه بگیرنش . علاوه بر مصادره کالا باید به قیمت ارزش کالا هم به دولت جریمه بدید .
.

ممنون دوست عزیز .. تقریبا با حرفهای شما و دیگران دوبی رو کنسل می کنم ، چون همه با نظر شما موافق هستن ( گرون بودن اجناس )

میمونه ترکیه ...
من اگر جنسی رو انتخاب کنم ، کرایه ی بار تا تهران چند هست ؟ ( کیلویی )
تضمینی برای سالم رسیدن بار هست ؟ با اون تضمین کیلویی چند ؟ بدون تضمین کیلویی چند ؟
اگر اشتباه نکنم تو تاپیک خوندم پول رو موقع تحویل جنس در ایران پرداخت می کنم ؟ یا جای دیگه خوندم ؟

---
در مورد دستمال هم ممنون بابت اطلاعات ..

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
مثلا چه اتفاقاتی؟ :(
و دیگه اینکه یعنی مالیات آخر سال قراره بیشتر از 20 میلیونی که میخوایم به کارت بدیم باشه؟

100 درصد بیشتره . در ضمن شما وقتی کارت رو می خری تا اونجا که می تونی چه ثبت سفارشهای خودتون ، چه ثبت سفارشهای دوستان رو بر اساس همون کارت انجام می دید . یهو می بینی آخر سال 10 میلیون دلار واردات رو اون کارت انجام شده . شما فقط 4% شو حساب کن ؟

danialtr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ایا برای سفارش زیر 100 دلار هم باید ثبت سفارش کنیم ؟؟
شناسه فروشنده را از کجا بیاریم ؟؟؟

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
شما دوست عزیز قبلا خرید از سایتایی مسه alibaba و غیره رو توصیه نکردین چرا؟ چطور بفهمیم طرفی که تو سایت معامله میکنه مطمئنه و اینکه اگه بخوام یه سری تبلت وارد کنم بهتره بره دبی<البته کویت هم فامیل داریم)از اونجا بیادیا مستقیما .این کارو شما انجام میدین اگه بخوام واسه نمونه 10 تا تبلت 80 دلاری وارد کنم چقد حساب میکنی قاچاقی چطور؟؟؟؟

دوست من یه پیشنهاد . هیچوقت برای 10 تا دونه تبلت وقت و سرمایه ات رو تو قاچاق به خطر ننداز . این از پیشنهاد . اما تبلتها رو دونه ای 30 تومن از دبی میارن .

zolmat

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
29
ایا برای سفارش زیر 100 دلار هم باید ثبت سفارش کنیم ؟؟
شناسه فروشنده را از کجا بیاریم ؟؟؟

نه داداش شما 100 دلار رو همون تو پست اظهار شفاهی می کنی و واست اظهارنامه پر می کنن .

danialtr

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نه داداش شما 100 دلار رو همون تو پست اظهار شفاهی می کنی و واست اظهارنامه پر می کنن .

میشه کاملتر توضیح بدهید یعنی ما جنس را سفارش بدهیم بعد که اومد ایران بریم پست و مبلغ یا پروفرما اون را بدهیم و گمرکی هم بدهیم و کالا را ترخیص کنیم ؟؟؟ سقفش چند دلاره ؟؟

برای چند دلار به بالا باید ثبت سفارش کنی ؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا