برگزیده های پرشین تولز

کدوم یکی از بانک های خارجی برای ایرانی ها حساب باز میکنن ؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
دوستان به اکثر بانک های گرجی میل زدم پرو کریدیت گفته برای ایرانی ها حساب باز می کنیم اما مشکل اش اینه که کارتش 14 روز بعد میرسه و باید دو تا سفر بری اونجا
در ضمن دریافت و پرداخت به ایران نداره که واضح هست

Last edited:

javad1990

Registered User
لایک‌ها
0
آقا با بانک های سنگاپور و مالزی کار کنیم خوبه؟

با ایرانی مشکلی ندارن؟

با ایران تبادل دارن؟

ممنون می شم اگه یکی پاسخ بده

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
فکر میکنم بهترین راه اینه که ازشون سوال کنید

drdexter

مدیر بازارچه و اقتصاد - فروشنده معتبر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
خب آمار رو گرفتم . دوستان گرامی از اون لیستی که به شما دادم امروز خودم شخصا بهشون تلفن زدم . ببینید دوست عزیز یه نکته ای رو اول هم گفتم که باید کفیل گرجی داشته باشید این بانک هایی رو که میگم رک و راست گفتن در صورتیکه حضورا در شعبه حاضر بشید حساب باز میکنن یعنی دارن قانون Know your customer رو رعایت میکنن

BasisBank
INVESTBANK
ProCredit Bank

اگر کفیل گرجی داشته باشید برانو همون بانک او جورجیا هم حساب باز میکنن .
rose3.gif
ایمیل نزدید سعی کنید در صورت ممکن با تلفن ارتباط برقرار کنید و همیشه اپراتور انگلیسی زبان دارن چون ممکن هست جوابی که پای تلفن به شما میدن خیلی فرق داشته باشه .

مهم : دوستان گرامی با کارت های گرجستان نمیتونید حساب پی پال باز کنید و یا در پیپال استفاده کنید حتی اگر حساب پی پال شما مال کشور دیگه ایی باشه . این رو هم دقیقا جویا شدم !

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
آقا با بانک های سنگاپور و مالزی کار کنیم خوبه؟

با ایرانی مشکلی ندارن؟

با ایران تبادل دارن؟

ممنون می شم اگه یکی پاسخ بده

دوست گرامی سلام و عرض ادب

کشور سنگاپور بیس سیستم حقوقیش بر پایه سیستم حقوقی اسرائیل بنا شده پس اساسی مراقب باشید .
مالیری برای باز کردن حساب بانکی از شما اقامت می خواد حتی در صورتیکه اقامت 6 ماهه هم داشته باشید براتون حساب بانکی باز میکنه . با ویزای توریسی در صورت حضور در مالزی می تونید از کارتهای پیش پرداخت قابل شارژ یا غیر قابل شارژ استفاده کنید و محدودیتی هم در استفاده از این نوع کارت ها نیست . نمونه این کارت ها رو هم دارم میفروشن جماعت بی انصاف :( قیمت این کارت 15 رینگیت هست :( .

برای ارسال حواله بانکی مستقیم به ایران دوست گرامی سیستم بانکی ایران تحریم هست سنگاپور رو که سیستم حقوقیش رو به شما توضیح دادم . مد نظر داشته باشید بانکهای خصوصی دارای کارگزار در کشور های خارجی هستند و به صورت غیر مستقیم می تونید پول رو به ایران حواله کنید . دقت بفرمائید باید لیست بانک ههای کارگزار بانک خودتون رو دریافت کنید و مثلا از مالزی یا سنگاپور به بانک کارگزار بانک ایرانی در این 2 کشور و یا در هر کشوری دیگه باشه حواله کنید و اون بانک بعد کسر کارمزد با بانک شما تصویه حساب میکنه . مد نظر داشته باشید طبق سر فصل مقررات ارزی بانکی مرکزی در صورتیکه حواله وارده مشتری منشاء خارجی داشته باشد مشتری می تواند عینا اسکانس ارز مورد در خواست خود را مطالبه کند و بحث مقدورات بانک برای تحویل اسکانس کن لم یکان هست :) . بانک شما حق نداره به زور حواله وارده به حساب ارزی خودتون رو در ایران به شما ریال بده و طبق قوانین موظف هست که در صورتیکه شما درخواست عین اسکناس ارزتون رو کردید درجا به شما ارز تحویل بدن :)

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
ممنون خب کفیل گرجی که نداریم از کجا بیاریم ؟
بین این سه تا بانک من فکر می کنم پروکریدیت امکانات بهتری میده
فقط یه نکته ای هست اینکه چرا این بانک تو کشورهای اروپای مرکزی مثل انگلستان دانمارک سوئیس فرانسه هلند و...
شعبه نداره شعبه هاش اکثرا تو افریقا و امریکای جنوبی و کشورهای نظیر اوکراین و کوزو رومانی و اینا هست

javad1990

Registered User
لایک‌ها
0
مرسی دکتر جان بابت پاسخ خوب و کامل...خیلی استفاده کردیم

فقط دکتر من متوجه جمله زیر شما نشدم ، میشه واضح تر توضیح بدین

کشور سنگاپور بیس سیستم حقوقیش بر پایه سیستم حقوقی اسرائیل بنا شده پس اساسی مراقب باشید .

مرسی

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
ممنون خب کفیل گرجی که نداریم از کجا بیاریم ؟
بین این سه تا بانک من فکر می کنم پروکریدیت امکانات بهتری میده
فقط یه نکته ای هست اینکه چرا این بانک تو کشورهای اروپای مرکزی مثل انگلستان دانمارک سوئیس فرانسه هلند و...
شعبه نداره شعبه هاش اکثرا تو افریقا و امریکای جنوبی و کشورهای نظیر اوکراین و کوزو رومانی و اینا هست

کفیل گرجی هزینه اش 50$ هست و به راحتی پیدا میشه :دی :happy: توی گرجستان هم وطنان عزیز ما در این زمینه ید طولا دارن .

دوست عزیز از من قبل از اینکه توی گرجستان حساب داشته باشم توی ارمنستان حساب بانکی داشتم و این بانک توی تمام کشورهای مشترک المنافع فعال هست :happy: . این بانک بازار هدفش این کشور ها هست . هیچ موقع این نوع بانک ها رو با بانک هایی مثه Citibank و HSBC مقایسه نکنید دوست عزیز . چون بازار هدف این بانک ها خیلی با اون بانک 2 بانکی که خدمتتون عرض کردم فرق میکنه ولی وقتی ایشالا حساب اینجا باز کردید و لیست بانک های کارگذار این بانک رو گرفتید که همه با بانک های تراز اول دنیا کار میکنند جا می خورید ;)

drdexter

مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
3,550
مرسی دکتر جان بابت پاسخ خوب و کامل...خیلی استفاده کردیم

فقط دکتر من متوجه جمله زیر شما نشدم ، میشه واضح تر توضیح بدین

مرسی

جواد جان همون جور که گفتم سیستم حقوقی و بانکی این کشور بر مبنای سیستم حقوقی و بانکی اسرائیل هست . در مراوده با این کشور چون مدارک هویتی شما ایرانی هست بسیار محتاط باشید . شما حتی اگر اقامت یک کشور دیگه رو داشته باشید چون تابعیتتون ایران هست بازم یک ایرانی حساب میشید . بنده به شخصه حواله به سنگاپور رو دقیقا بر اساس رعایت کامل موارد قانونهای بین المللی انجام میدم . چون به راحتی ضبط میشه . توی معامله با سنگاپور و انتقال پول به اونجا خیلی دقت کنید

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
کفیل گرجی هزینه اش 50$ هست و به راحتی پیدا میشه :دی :happy: توی گرجستان هم وطنان عزیز ما در این زمینه ید طولا دارن .

دوست عزیز از من قبل از اینکه توی گرجستان حساب داشته باشم توی ارمنستان حساب بانکی داشتم و این بانک توی تمام کشورهای مشترک المنافع فعال هست :happy: . این بانک بازار هدفش این کشور ها هست . هیچ موقع این نوع بانک ها رو با بانک هایی مثه Citibank و HSBC مقایسه نکنید دوست عزیز . چون بازار هدف این بانک ها خیلی با اون بانک 2 بانکی که خدمتتون عرض کردم فرق میکنه ولی وقتی ایشالا حساب اینجا باز کردید و لیست بانک های کارگذار این بانک رو گرفتید که همه با بانک های تراز اول دنیا کار میکنند جا می خورید ;)

اتفاقا لیست بانک های که باهاشون کار میکنه رو دیدم فکر میکنم دویچه بانک هم توشون بود کلا با بانک های خوب اروپایی هم کار میکنه
اما برام جالب بود که چرا تو بقیه کشورهای اروپایی شعبه نداره
به هر حال برای ما با این وضعیت همین بانک هم خودش خیلیه !

mohenh

Registered User
لایک‌ها
73
دوستان کسی با کپیتان کنسرواتور بنک کار کرده؟

نوشته تو سویس و چند جا دیگه مرکز داره و همه کار ها خصوصیه خیلی تضمین میده.

Private Trust Banking

نوشته ۱۰۰۰ دلار حداقل موجودیه وگر نه هزینه داره.

هزینه ست آپ کردن اکانتم داره که هم میشه با پیپال داد هم شماره حسبا و همه چی میده.

کارت اول مجانیه:

The ability to send and receive bank wires in very large amounts.
Tax Free Term Deposits - in Euros, US Dollars or British Pounds.
Private Banking Accounts in 11 Different Currencies.
Formation of very private Offshore Companies -- Including Bearer Share Corporations.
Confidential tax-free investing in stocks, bonds, commodities, options, forex, and futures.
Instant Access to All Your Funds through Bank Cards.

این هم امکاناتش که جابه

ولی مهمتر از همه اینها این مورده که حساب بانکی مستقیم به اسم شما درست نمی کنه پس به دولت ها و بانک های مرکزی پاسخگو نیست. دارایی های شما توی ساب اکانت نگهداری میشه:

Capital Conservator is not a bank or bank introduction service. Through Conservator Savings and Loan, a Capital Conservator Group financial company, it accepts client deposits and holds them in its own accounts at partner banking institutions.

Although held in the name of Capital Conservator, each client account is held as a seperate sub-account, and client funds are legally seperate from those of Capital Conservator, or the Capital Conservator Group.

کلا امنیت براش خیلی مهمه.

من برام جالب بود دارم بیشتر تحقیقات می کنم دوستان دیگه اگر اطلاعاتی دارند بد نیست بشنویم.

Full

Registered User
لایک‌ها
1
با درود

بنده در مورد کارمزد رویال بانک آذربایحان سئوال دارم مثلاً در روسیه می خوام از خودپرداز برداشت کنم

برداشت از ATM کارمزدش میشه : 2 درصد که رویال بانک آذربایحان کسر می کنه+ 1.5 درصد هم بانک روسیه که از خودپردازش استفاد می کنم = یعنی میشه 3.5 درصد

و

اگر ارزم که دلار هست رو هم تبدیل کنم کارمزدش میشه 1.5 درصد که رویال بانک آذربایحان کسر می کنه + 2 درصد هم هم بانک روسیه که از خودپردازش ارز رو Exchange کردم = یعنی میشه 3.5

یعنی 100 دلار از خودپرداز مسکو بخوام بگیرم و به روبل روسیه تبدیل کنم

7 درصد کارمزد کم میشه یعنی از حسابم 107 دلار کسر میشه ؟ درسته ؟

milad2002b

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سه هفتست رویال بانک آذربایجان حساب همه ایرانیارو بلاک کرده.تلفن هم اگر از ایران باشه جواب نمیدن:(

a-33

Registered User
لایک‌ها
9
با سلام کسی در مورد بلغارستان چیزی میدونه؟ که میشه با ویزای 1 ماهه توریستی حساب وا کرد؟
ممنون

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343

AzarKhan

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان با این وضع تحریم ها کدوم از بانک ها باقی موندن که برای ایرانیا حساب باز میکنن؟

alibati

همکار بازنشسته
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,343
گرجستان -تاجیکستان -ترکیه

بالا