برگزیده های پرشین تولز

دوبلور شدن؟!

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
درود. کسی می دونه چه جوری می شه برای دوبلور شدن اقدام کرد؟! کارآموزی داره یا چی؟ کلا" هیچ اطلاعاتی ندارم :دی :D

sinnaa

Registered User
لایک‌ها
3,555
می خوای بری واسه شبکه های ماهواره ای ضد ایرانی-اسلامی دوبلوری کنی؟ :(

خیام

Registered User
لایک‌ها
4
درود. کسی می دونه چه جوری می شه برای دوبلور شدن اقدام کرد؟! کارآموزی داره یا چی؟ کلا" هیچ اطلاعاتی ندارم :دی :D

1-پایان خدمت

2- داشتن یک لیسانس ( هرچی فرق نداره)

3- صدای زیبا

4- 5-6 سال از جیب خوردن ( چون تا 5-6 سال درآمد چندانی ندارد)

،

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7
1-پایان خدمت

2- داشتن یک لیسانس ( هرچی فرق نداره)

3- صدای زیبا

4- 5-6 سال از جیب خوردن ( چون تا 5-6 سال درآمد چندانی ندارد)

،

لیسانس و پایان خدمت که ندارم دانشجو هستم:دی خب کارآموزیم نمی شه؟
اینا شرایط صدا و سیما هست یا همه جا؟(شرکت های خصوصی پخش فیلم و...)

خیام

Registered User
لایک‌ها
4
لیسانس و پایان خدمت که ندارم دانشجو هستم:دی خب کارآموزیم نمی شه؟
اینا شرایط صدا و سیما هست یا همه جا؟(شرکت های خصوصی پخش فیلم و...)

اینها که گفتم شرایط سندیکای دوبلورهای واقعی است ، انجمن گویندگان جوان و گلوری و ازین شبه گروه های صداپیشگی ، شرایطشان خیلی

آسانتر است ولی از آنها دوبلور درست حسابی بیرون نمی آید . چون خود مثلا اساتید این شبه گروه ها هم یک سری جوونک هستندکه اندازه پ ه ن

بارشان نیست.

john gotti

Registered User
لایک‌ها
283
اینها که گفتم شرایط سندیکای دوبلورهای واقعی است ، انجمن گویندگان جوان و گلوری و ازین شبه گروه های صداپیشگی ، شرایطشان خیلی

آسانتر است ولی از آنها دوبلور درست حسابی بیرون نمی آید . چون خود مثلا اساتید این شبه گروه ها هم یک سری جوونک هستندکه اندازه پ ه ن

بارشان نیست.
دوست عزیز ولی انصافا در بینشان (گلوری و گویندگان جوان)صداهای قشنگی هست و حداقل انیمیشنها را خوب دوبله می کنند....فقط من موندم چه جوری بدون هیچ مشکلی دارن برای ماهوا... دوبله می کنن و کسی هم کاریشون نداره:blink:

خیام

Registered User
لایک‌ها
4
دوست عزیز ولی انصافا در بینشان (گلوری و گویندگان جوان)صداهای قشنگی هست و حداقل انیمیشنها را خوب دوبله می کنند....فقط من موندم چه جوری بدون هیچ مشکلی دارن برای ماهوا... دوبله می کنن و کسی هم کاریشون نداره:blink:

تو کارهای نوابغ دوبله همچون اسماعیلی ، مقامی ، جلیلوند ، خسروشاهی ، ژاله کاظمی را با گلوری مقایسه کنی منوجه می شوی واقعا اینا هیچی نیستند !

محض مثال یک مقایسه برایت بکنم که ببینی تفاوت در چه حد است، نسبت دوبلورهای واقعی به این گلوری ،مثل نسبت هاروارد است به دانشگاه آزاد علی آباد کتول !

ali0-100

Registered User
لایک‌ها
261
من میخواستم دوبلور شم ولی سابقم کم بود دولبور شدم

pkr_legend

Registered User
لایک‌ها
7

بارشان نیست.

من خودم علاقه ی زیادی به دنبال کردن حرفه ای این رشته ندارم می خواستم ببینم به عنوان یه کار نیمه وقت می شه بهش پرداخت؟ (بیشتر به خاطر اینکه همه ی اطرافیانم می گن برو دوبلور شو :دی)

سپاس

nadie

Registered User
لایک‌ها
430
یه تیکه صداتو بذار ببینیم چقدر صدات تعریف داره

Adin

Registered User
لایک‌ها
769
من صداي خيلي خاصي دارم . تو يه تست راديو شركت كردم براي گويندگي . زنگ زدن آقا بياين براي مصاحبه .

پ.ن: گاهي ميخوام مخم رو بكوبم تو ديوار از بس كه دنيــا داره بهم ناحقي ميكنه. من مثل يه تيكه الماسم كه تو يه معدن ذغال سنگه . ذغال سنگاي لعنتي منو از ديد جويندگان پنهان ميكنند.

nadie

Registered User
لایک‌ها
430
لطفا قوانین امضا را رعایت کنید

babakparsa

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
63
تو کارهای نوابغ دوبله همچون اسماعیلی ، مقامی ، جلیلوند ، خسروشاهی ، ژاله کاظمی را با گلوری مقایسه کنی منوجه می شوی واقعا اینا هیچی نیستند !

محض مثال یک مقایسه برایت بکنم که ببینی تفاوت در چه حد است، نسبت دوبلورهای واقعی به این گلوری ،مثل نسبت هاروارد است به دانشگاه آزاد علی آباد کتول !

عزیز تفاوت زیاده
ولی اون موقع که این اساتید وارد این کار شدن شرایط خیلی آسانتر بود
اگه تو مصاحبه هاشون توجه کرده باشی به طور بسیار تخیلی حتی بعضی هاشون از تو خیابون انتخاب شدن
ولی با این سیستم فاسد فعلی و مافیای صداوسیما و جمعیت بالای جوان کشور بسیار سخت شده
منظورم ورود به این کاره

chance

Registered User
لایک‌ها
119
می خوای بری واسه شبکه های ماهواره ای ضد ایرانی-اسلامی دوبلوری کنی؟ :(

یاد احمقی مثل مریم کشاورز افتادم که فکر میکند جوانها در ایران جمع شده اند که فقط فیلم پو/ر/ن دوبله کنند و بخاطر همین هم آنها را میگیرند
کثافت وابسته به ج.الف با سواستفاده از هم/ج/ن/س گرایی برای خودش آدمی شد

3dwin

Registered User
لایک‌ها
438
یه نمونه رکورد کن بذار اینجا ببینیم اصلا صدات به درد دوبلوری میخوره یا باید بیخیالش بشی و بری دنبال همون دول بری !

Exporter

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
5,172
بنده زیرنویس را ترجیح میدهم.

Max.Pain

Registered User
لایک‌ها
710
بنده رو نویس را ترجیح میدهم.

بالا