برگزیده های پرشین تولز

مشکل عجیب در بک آپ(کمک کنید لطفا)

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
سلام دوستان

من هاستی داشتم که اسم نمیبرم

بنا بهدلایلی هاستم رو غوض کردم و رفتم روی پارس وی پی اس.

خودشون کار انتقال رو انجام دادن اما متاسفانه سایت بالا اومه برای 2 ماه پیشه یعنی تمام پستها و افرادی که عضو شدن پاک شده!!

به پشتیبانیش گفتم،گفتن که

"دیتابیس شما روی سرور دیگر می باشد که باید ادمین سرو ر قبلی بک اپ از دیتابیس شما در اختیار شما قرار دهند تا بتوانید اخرین اطلاعات دیتابیس را ریستور نمایید"

حالا به هاست قدیمی میگم،میگه ما هیچ وضیفه ای نداریم در قبال اینکه به شما بک آپ بدیم شما خودنبرو از سی پنل بک آپ بگیر.

بگم که من توی این 2 ماه کلی هزینه کردم برای سایت که الان همهش پر شده!

خواستم مشاوره بگیرم از دوستان ببینم چیکار کنم الان.

راهی نیس خودم بک آپ بگیرم؟

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
داخل سی پنل backup
بعد full backup لینکش رو به سرورپارس بدید
درضمن اگر سرور قبلی بابتش هزینه دادین و مشکلی با همدیگه ندارین بکاپ گرفتن و دادنش به شما براشون کار سختی نیست!

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
من رمز و یوزر هاست قبلی رو دادم پارس وی پی اس اونا خودشن انتقال دادن اینطوری شده دوست عزیز

والا مشکل که داریم برای همین میخوام عوض کنم هاست رو

میگه وظیفه ما نیسا بک آپ بدیم!!!

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399
من رمز و یوزر هاست قبلی رو دادم پارس وی پی اس اونا خودشن انتقال دادن اینطوری شده دوست عزیز

والا مشکل که داریم برای همین میخوام عوض کنم هاست رو

میگه وظیفه ما نیسا بک آپ بدیم!!!
خوب وقتی از داخل پنل فول بکاپ گرفتن دیگه چه بکاپی رو شما میخوای بگیری؟
دیتابیس داخل پنلتون جدیدترین اطلاعات رو داره

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
خوب وقتی از داخل پنل فول بکاپ گرفتن دیگه چه بکاپی رو شما میخوای بگیری؟
دیتابیس داخل پنلتون جدیدترین اطلاعات رو داره

خوب ببینید مشکل اینه که الان سایت من برای 2 ماه پیشه!!

وفتی dns دامنه رو میزارم روی هاست قبلی همه چی درست میشه

اما روی هاست جدید برای 2 ماه پیشه

این نشون میده که پستها هست
حالا کجاس رو نمیدونم

ahangha89

Registered User
لایک‌ها
399

حالا کجاس رو نمیدونم
والا نمیدونم شاید هاستینگ جدید دیتابیس رو درست منتقل نکردن فول بکاپ اگر منتقل بشه نباید مشکلی باشه مگر اینکه دیتابیس رو روی سرور دیگه ای نگهداری کنن که فکر نمیکنن اینکار رو بکنن

hamid_shahrsaz

Registered User
لایک‌ها
370
آخه پارس وی پی اس که معروفه

نمیشه فهمید که روی سرور دیگه نگهداری میگنن یا نه؟

کلی هزینه گردم توی این 2 ماه :(

ap3

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
2,936

حالا کجاس رو نمیدونم

اینطوری که شما میگی معلومه مشکل از هاست جدیدتون هست و احتمال داره سایتو ناقص منتقل کردن یا یه مشکل دیگه ای هست.

wolf144grz1

Registered User
لایک‌ها
46
یه بار دیگه خودت فول بک آپ بگیر بفرست ببین چی می شه.

موقع بک آپ گرفتن هم یه قسمت داره می تونی مشخصات بدی با ftp می فرسته رو سرور جدیدت و فقط باید به اونا بگی رستور کنن.

اگه نشد هم خودت دستی دیتابیس رو منتقل کن.

aalireza439

کاربر فعال وب مسترها
کاربر فعال
لایک‌ها
7,670
بهتره خودتون دستی انتقال بدید ، احتمالا سایت رو ناقص منتقل کردند.
فایل های سایت رو Zip کنید و دانلود کنید و روی هاست جدید آپلود کنید ، دیتابس رو هم دستی Export بگیرید و روی هاست جدید ایمپورت کنید ، همین. اگر سرعتتون پایینه از vps استفاده کنید.

nasim1313

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ثبت کردن برند برای شرکت ها ارزش بیشتری پیدا کرده و حتی می توان گفت به یکی از ضروری ترین کارها بعد از ثبت شرکت تبدیل شده است. زیرا علاوه بر اینکه داشتن برند ثبت شده مشخص باعث تمایز شرکت ها می شود، بلکه درست انتخاب کردن آن نیز می تواند در رشد و شکوفایی شرکت نقش بسزایی بازی کند.
اولین مرحله برای ثبت برند مناسب این است که دقیقا بدانیم برای چه به برند نیاز داریم و قرار است چه تمایزی را نشان دهیم. البته بهترین و معقول ترین توصیه این است که حتما با کارشناسانی که در این امر خبره هستند، صحبت کنیم تا بتوانیم بهترین برند را انتخاب کنیم، زیرا انتخاب برند اشتباه می تواند زمان بسیاری زیادی را از ما بگیرد.

nasim1313

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ثبت شرکت
در ایران 7 نوع شرکت داریم که در این بین بیشتر شرکتهایی که اداره ثبت اسناد در املاک کشور به ثبت می رسند شرکت سهامی عام و خاص و مسئولیت محدود و تضامنی می باشند.

برایدر تهران و ایران ابتدا باید هدف و موضوع فعالیت خود را مشخص کنید تا ببینید چه شرکتی مناسب کسب و کار شما می باشد.
find-best-website-developer.jpg

nasim1313

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ثبت شرکت

۱- شرکت سهامی عام شرکت سهامی‌عام، شرکتی است بازرگانی (هرچند که موضوع عملیات آن، امور بازرگانی نباشد) که سرمایه‌‌ی آن به سهام، تقسیم‌شده که بخشی از این سرمایه از طریق فروش سهام به مردم تأمین‌ می‌شود.

۲- شرکت سهامی خاص شرکت سهامی خاص شرکتی است بازرگانی (ولو اینکه موضوع عملیات آن،‌ امور بازرگانی نباشد) که تمام سرمایه‌ی آن منحصراً توسط مؤسسین،تأمین‌گردیده و سرمایه‌ی آن به سهام، تقسیم شده و مسئولیت صاحبان سهام، ‌محدود به مبلغ اسمی سهام آنهاست. تعداد سهام‌داران نباید از سه نفر کمتر باشد و عنوان «‌شرکت سهامی خاص»‌ باید قبل از نام شرکت یا بعد از آن بدون فاصله با نام شرکت، به طور روشن و خوانا قید شود.

۳- شرکت با مسئولیت محدود شرکت با مسئولیت محدود، شرکتی است که بین دو یا چند نفر برای امور تجاری تشکیل شده و هر یک از شرکا بدون اینکه سرمایه به سهام یا قطعات سهام تقسیم شده باشد؛ فقط به میزان سرمایه‌ی خود مسئول قروض و تعهدات شرکت است.در نام شرکت باید عبارت ‹‹‌با مسئولیت محدود›› ‌قید شود.

بالا