برگزیده های پرشین تولز

پاتوق Need For Speed بازان!

از کدام سبک خوشتان می آید؟

• زیرزمینی

Votes: 34 56.7%
  • معمولی- پیست در طبیعت

Votes: 26 43.3%

• Total voters
    60

nas-2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از rezadignity :
به به خوش آمدید!
شما هم از سبک UnderGround خوشت نمیاد نه؟ در نظرخواهی بالا رای بده تا عدد برابر بشه!
من طرفدار NFS هایی هستم که هر چه بیشتر به سوی واقعیت و شبیه سازی واقعیت با حفظ خصوصیات یک بازی کامپیوتری حرکت کنند! بچه های اینجا بیشتر علاقه مند هستند گاز بدهند و به در و دیوار بکوبند! با آتاری اشتباه گرفته اند.

سلام
خدارو شكر بالا خره يكي پيدا شد كه حرف ما رو بگيره
من هم با حرفت موافقم اگه نسخه هاي قبلي رو با دقت ارزيابي كني مي بيني كه شركت ea از نسخه hot pursuite2 به بعد بيشتر فكر سود اوري بوده تا چيز ديگه !!!
مثلا همين Damage كه تو پورشه خيلي عالي شده بود ديگه بكار گرفته نشد!!!
يا تو High Stakes خريد و فروش وتعميرات وغيره جالبش كرده بود
منتظر نظرت هستم

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
من دوست دارم Need For Speed هر چه بهتر ظرایف کار و در نظر بگیره و به واقعیت نزدیک بشه. اصلا از بازی در زیر زمین و فضاهای تخیلی و فانتزی خوشم نمیاد!
این بازی یک شبیه سازیه بنابراین باید واقعیت رو شبیه سازی کنه نه چیزی که وجود نداره. رانندگی در پیستهای طبیعی و زیبا و اعمال گرافیک دقیق به لذت بازی می افزاید ، اما صرفا سرعت بالا و امکان کوبیدن به در دیوار بازی را بچه گانه و کسل کننده می سازد. بعضی ها میگن اگر قرار باشه مثل واقعیت بشه که دیگه نمیشه اسمشو بازی گذاشت! درست است من شخصا نمی گم دقیقا باید مثل واقعیت بشه، چون اگر اینگونه شود یک برخورد با مانع با سرعت 60 کیلومتر در ساعت ماشین را از کار می اندازد چه رسد به سرعتهای 200 با بالا. آنچه من را در این بازی خوشنود می سازد گرافیک بالا در شبیه سازی طبیعت ، دقت بالا در شبیه سازی صدا ، و منطقی کردن واکنشها است.
در واقع یکی از دلایل رفتن EA به زیر زمین تنبلی این شرکت در شبیه سازی هنرمندانه طبیعتاست. در فضاهای بسته با عمق میدان کم طراحی گرافیکی و شبیه سازی دقیق آسانتر از یک پیست با جنگلها و سواحل دوردست است.
در کل از نظر من Need For Speed های جدید اصلا اصالت و زیبایی و وقار پیشین را ندارند.

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
ما خودمون تاپیک زدیم یادمون رفته بود اصلا الان اومدم میبینم اه این تاپیکه چقدر برام آشناست
این تاپیک در واقع نتیجه ادغام تاپیک من با تاپیک شما است!

nas-2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از rezadignity :
من دوست دارم Need For Speed هر چه بهتر ظرایف کار و در نظر بگیره و به واقعیت نزدیک بشه. اصلا از بازی در زیر زمین و فضاهای تخیلی و فانتزی خوشم نمیاد!
این بازی یک شبیه سازیه بنابراین باید واقعیت رو شبیه سازی کنه نه چیزی که وجود نداره. رانندگی در پیستهای طبیعی و زیبا و اعمال گرافیک دقیق به لذت بازی می افزاید ، اما صرفا سرعت بالا و امکان کوبیدن به در دیوار بازی را بچه گانه و کسل کننده می سازد. بعضی ها میگن اگر قرار باشه مثل واقعیت بشه که دیگه نمیشه اسمشو بازی گذاشت! درست است من شخصا نمی گم دقیقا باید مثل واقعیت بشه، چون اگر اینگونه شود یک برخورد با مانع با سرعت 60 کیلومتر در ساعت ماشین را از کار می اندازد چه رسد به سرعتهای 200 با بالا. آنچه من را در این بازی خوشنود می سازد گرافیک بالا در شبیه سازی طبیعت ، دقت بالا در شبیه سازی صدا ، و منطقی کردن واکنشها است.
در واقع یکی از دلایل رفتن EA به زیر زمین تنبلی این شرکت در شبیه سازی هنرمندانه طبیعتاست. در فضاهای بسته با عمق میدان کم طراحی گرافیکی و شبیه سازی دقیق آسانتر از یک پیست با جنگلها و سواحل دوردست است.
در کل از نظر من Need For Speed های جدید اصلا اصالت و زیبایی و وقار پیشین را ندارند.
سلام به دوست عزيزم
حرفات كاملا درسته متاسفانه EA هم خدا رو مي خواد هم خرما رو !!!
Most Wanted تركيبي از Hot Pursiute و Under Ground هست
واز اون بدتر طرفداران سبك Under Ground بيشتره!!!
خودت قضاوت كن رانندگي با يك فراري تو يك پيست طبيعت بهتره يا با يك پژو 206 توي كورس شهري ؟

راجع به نكات ظريف هم همينطوره تو ي NFS هاي قبلي پخش شدن برگها . باران . رانندگي در شب . هواي برفي حتي پانل جلو داشبورد فرمان دسته دنده و غيره به خوبي كار ميشد ولي در صورتي كه تو NFS هاي جديد تر اصلا اين طور نيست واز همه بدتر چيزي كه NFS رو بي رقيب ميكرد (گزينه Show Case در اتوموبيل ها ) حذف شد!!!
اميدوارمEAبالا خره سرش به سنگ بخوره و NFS به دوران طلايي خودش برگرده!!!

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بله زیباییهای بازی در آن چیزی است که شما توصیف کردید! متاسفانه بد سلیقه ها EA رو به بیراهه برده اند.

ahmadonline360

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
salam be doostan
man gamenet daram
vali too NFS UG 1 & 2 va MW moshkeli hast ke nemizare too lan host besazi!
yani vaghti mikhay server besazy too khode bazi error mide
ye chi too mayehaye server hs been lost
age kesi midoone eshkal az kojast komak kone lotfan
(age kesi javab dad be id man ham pm bede lotfan)
har ke ham ke javab dad gamenet mehmoone man :lol:

SoheilStar

Registered User
لایک‌ها
34
به نقل از rezadignity :
بله زیباییهای بازی در آن چیزی است که شما توصیف کردید! متاسفانه بد سلیقه ها EA رو به بیراهه برده اند.

شما چرا همش میخوای نظر خودت را تحمیل کنی اگر نظر شما وچند نفر اینه دلیل نمیشه که شما خوش سلیقه باشی و بقیه بد سلیقه بهتر است کمی هم به نظر دیگران احترام بگذارید و سعی کنید به دیگران اجازه بدید که نظر خودشون را داشته باشن

H_R

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
17
من با اینکه از طرفداران undergrund هستم ولی واقعا از nfs هایی که جاده های طبیعی و زیبا داشت لذت میبردم مخصوصا اون آبشاره کدوم بود خدایا ؟ فکر میکنم 3 بود ! ولی خوب احتملا شبیه سازی سه بعدی جنگل اطراف منابع زیادی از کامپیوتر مصرف میکنه ، بعد مجبور میشیم دوباره یا یه عالمه پول خرج کنیم و سیستم فضایی ببنیدم یا اینکه با یدبختی nfs بازی کنیم !
در ضمن من همیشه آرزو میکردم که میتونستم یه جروری مثل آندگراند توی شهر گشت بزنم ! این واقعا یه ارزو بود برام (البته بعدش خسته شدم :D ) ولی اینکه توی اندرگراند توی شهر گشت میزینی و یهو با یکی کل کل میکنی و میخوای کلش رو بخوابونی ! بابا این واقعا یه چیزی بود که لازم بود ! نمیشه بگیم که اون چیز بدی بود و قبلی ها چیز خوبی بود !
بازم میگیم جای طبیعت و کنسول قشنگ nfs های قبلی خالی بود ، ولی آندرگراند در نوع خودش بی نظیر بود !

sepehrteam

Registered User
لایک‌ها
0
سخنی با مخالفان سبک Underground
1.سعی نکنین نظرتون رو تحمیل کنین!
2.گیر الکی ندین که چرا ماشین داغون نمیشه! چرا؟ من یه مثال بزنم مثلا یادم هست اون زمانی که بازی مافیا اومده بود یه مرحله ای داشت که تو پیست باید مسابقه می دادی ! من اون مرحله رو چندین بار بازی کردم ولی در نهایت سادگی چرا کلی نفر به شرکت شکایت کردن که چرا اینجوری هستش؟حالا مگه چطوری بود؟ماشین رقیب که بهت برخورد کیکرد چرخت کج میشد و سرعتت میرفت زیر 100 کیلومتر!در نهایت شرکت سازنده این موضوع رو پذیرفت و سیو مرحله بعدی رو درون سایتش قرارداد!
حالا فرض کنین تو بازی NFS ماشین داغون شه؟
3.هر چی بازی طراحیش بالا تر باشه سیستم در پیت بعضی ها بیشتر گیر میکنه و لذت بازی رو از بین میبره
4.اصلا اساس ساخت بازی نظر اکثریت و فروش بالای بازی هستش نه نظر بچه گونه ی افرادی مثل آقای rezadignity که نمی دونه بازی برای کنسول و کامپیتر هستش یا برای آتاری
5.اگه می خوای پستت رو زیاد کنی لازم نیست نظر خودت رو به جور های مختلف بنویسی

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
همینجا خواهش می‌کنم جدل و توهین به عقاید همدیگه رو بذارید کنار، از تذکر soheilstar هم ممنونم. البته از طرف هردو عقیده موافق و مخالف بازی در شهر و... توهین صورت گرفته و من قصد جانبداری ندارم.
موفق باشید

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
همینجا خواهش می‌کنم جدل و توهین به عقاید همدیگه رو بذارید کنار، از تذکر soheilstar هم ممنونم. البته از طرف هردو عقیده موافق و مخالف بازی در شهر و... توهین صورت گرفته و من قصد جانبداری ندارم.
موفق باشید
من که به کسی توهین نکردم. نظرمو گفتم ، بد سلیقه هم فحش نیست، سلیقه ها متفاوته و از نظر هر شخص دیگر سلیقه ها مطلوب نیست، در نتیجه می توان به سلیقه های مخالف بد سلیقه گفت.

شما چرا همش میخوای نظر خودت را تحمیل کنی اگر نظر شما وچند نفر اینه دلیل نمیشه که شما خوش سلیقه باشی و بقیه بد سلیقه بهتر است کمی هم به نظر دیگران احترام بگذارید و سعی کنید به دیگران اجازه بدید که نظر خودشون را داشته باشن
مگه من گفتم نداشته باشند؟!!

سخنی با مخالفان سبک Underground
1.سعی نکنین نظرتون رو تحمیل کنین!
2.گیر الکی ندین که چرا ماشین داغون نمیشه! چرا؟ من یه مثال بزنم مثلا یادم هست اون زمانی که بازی مافیا اومده بود یه مرحله ای داشت که تو پیست باید مسابقه می دادی ! من اون مرحله رو چندین بار بازی کردم ولی در نهایت سادگی چرا کلی نفر به شرکت شکایت کردن که چرا اینجوری هستش؟حالا مگه چطوری بود؟ماشین رقیب که بهت برخورد کیکرد چرخت کج میشد و سرعتت میرفت زیر 100 کیلومتر!در نهایت شرکت سازنده این موضوع رو پذیرفت و سیو مرحله بعدی رو درون سایتش قرارداد!
حالا فرض کنین تو بازی NFS ماشین داغون شه؟
3.هر چی بازی طراحیش بالا تر باشه سیستم در پیت بعضی ها بیشتر گیر میکنه و لذت بازی رو از بین میبره
4.اصلا اساس ساخت بازی نظر اکثریت و فروش بالای بازی هستش نه نظر بچه گونه ی افرادی مثل آقای rezadignity که نمی دونه بازی برای کنسول و کامپیتر هستش یا برای آتاری
5.اگه می خوای پستت رو زیاد کنی لازم نیست نظر خودت رو به جور های مختلف بنویسی

کی سعی کرد نظرشو تحمیل کنه؟ ما داریم گفتگو می کنیم! ناسلامتی اینجا فرومه! میدونی فروم یعنی چه؟
نظر من بچه گونه است؟
من که گفتم اساس ساخت خواست اکثریت هست! برای همین نوشتم بد سلیقه ها ea رو به بیراه بردن.
نظر من بچه گونه است؟ شما دلتون میخواد بکوبید به در دیوار و با پلیس کشتی بگیرین اونوقت نظر من بچه گونه است؟
بازی برای کنسول چطوریه مثلا؟ تا جایی که من یاد دارم آتاری باب کوبیدن و گاز دادن و .. بود
اگر میخوام پستمو زیاد کنم لازم نیست چیکار کنم؟ نظرمو به جورهای مختلف بنویسم؟ مثلا جورهای مختلف چی شکلیه؟

نظر مخالف که می شنوید دلتون هوای خونریزی میکنه؟
...........................................................

nas-2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت همگي دوستان
قبل از هر چيز اينو مي خوام بگم كه قصد طرفداري يا جانب داري هيچكس و هيچ چيز و ندارم
نظر دوستان هم كاملا درسته

nas-2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قابل توجه طرفداران زير زمينيها
شركت EA قبل از Under Ground مي خواسته ورژن هاي جديد زير رو بده
Porsche Unleashed2 & High Stakes2
كه بنا بدليل نا معلومي نظرش 180 درجه تغيير ميكنه و Under Ground رو عرضه مي كنه شايد تحت تاثير فيلمها يي مثل FAST & FUIRIUES سريع وخشمگين و مد روز بودن جنگهاي خياباني واستقبال كاربران بوده

والبته يك نوآوري بود

nas-2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
قابل توجه طرفداران معمولي ها
شركت EA بعد از Under Ground با موج مخالفت شديدي مواجه شد كه بي سابقه بود
و به همين خاطر هم Most Wanted كه تركيبي از قديم وجديد بود عرضه كرد به ماشينهاي اسپرت در بازي توجه كنيد
خود من وقتي UnderGround رو ديدم حقيقتا شوكه شدم ولي بعد ديدم اين جور تنوع هم بد نيست
به هر حال اميدوارم EA طرفداراني مثل ما رو هم راضي نگه داره و يه ورژن جديد از قديمي ها رو عرضه كنه

nas-2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
راجع به گرافيك هم اين نكته رو بگم كه گرافيك UnderGround كمي بيشتره
برين تو آپشن و گزينه هاي Monitor Blur & Light Glow رو روشن كنين اون وقت لذت واقعي يك بازي رو بهتون دست ميده مخصوصا در مورد Monitor Blur كه هر چي سرعت بالاتر ميره تصوير محوتر ميشه البته مخصوص سري 6و7 nVIDIA GeForce
يا در مورد Under Ground2 كه پشتيبا ني كامل از Direct X9.0c رو داره در مورد آپشن AntiStating &FF و بقيه و اگه گرافيك و بالا ببرين ميبينين كه سيستم واقعا كم مياره

nas-2006

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببينيد دوستان بياييد اين حرفها رو بذاريم كنار
آ‍زادانه نظر بديم نه اينكه دعوا كنيم
عوض اين جور حرفها ريزه كاريها و زيباي ها و كلك هاي NFS رو بگيم مثلا نرم افزارها يا سايت هاي مربوط به بازي

منتظر نظرات دوستان هستم
با آرزوي سلا متي و توفيق براي همه

sepehrteam

Registered User
لایک‌ها
0
آقا خداییش من قصد توهین به کسی رو نداشتم اگه به کسی بر خورده من بابت مطلب خودم پوزش می طلبم
tulips.gif

حالا برای اینکه جو سیاسی آلوده ی خراب پریشان داغون جلبه ..... رو به حالت عادی بر گردونیم من یه برنامه ضمیمه کردم که می توانید پول خودتون رو یا هر چی که لازم دارید رو با لود کردن سیو بازی در برنامه اونو تغییر بدین البته بک آپ از سیوتون یادتون نره!:cool:

فایل های ضمیمه

• SaveEditor.zip
    70 KB · نمایش ها: 32

ahooyezakhmi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستان سلام.

من تمام كدهاي تقلب NFS Underground 1 را مي خواستم. از همه اين كدها كد پول برام مهمتره! خيلي!

با تشكر.

Behrooz

مدیر بازنشسته
کاربر فعال
لایک‌ها
292
بالا