برگزیده های پرشین تولز

شبكهاي p2p يا اشتراك برنامه

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
الان اين شبكه ها خيلي زياد شده و اوناي كه اينترنت سريع دارن حال ميكنن با اين شبكها.براي مثال من خودم چند وقت پيش فيلم blade 3 رو با Morpheus دانلود كردم البته من اينترنت سريع ندارم و تو دانشگامون اين كارو كردم.ولي كلا ادم ميفهمه اگه يه اينترنت سريع داشته باشه هيچ وقت ديگه پول هيچي فيلمو برنامهاي رو نميده .
بنظر شما بهترين شبكه p2p چيه من خودم با Morpheus و shareaza و برنامه جديد lime wire و Emule هم كار كردم خیلی خوبن البته با كازا و چنتا ديگه هم كار كردم كه زياد جالب نبود ولي از همه بهتر به نظر من Emule و Morpheus هست چون هرچي ميخواي پيدا ميكنه نامرد ولي بديش اينه كه بايد كلي تو نوبت واستي و بعضي وقتا هم خيلي كنده .و برنامه برای گرفتن فایلهای torrent بهترین برنامه Azureus هست بعدش برنامهای مثل Bitcomet یا bittorrent هم برنامهای خوبین .

لیست برنامهای p2p :
2 Find MP3
ABC (Yet Another Bittorrent Client)
Acquisition
Adagio
Amini p2p Software
aMule Project
ANts p2p
Anywhere Explorer
Apollon
Applejuice
Ares
Ares p2p
Arliweb Folders
AudioGalaxy Rhapsody
AudioGnome
Axbar
Azureus
BadBlue
BCDC++
BearShare
BitComet
BitComet Accelerator
BitLord
BitSpirit
BitTorrent
BitTorrent Absolute Downloader
BitTorrent Lite
Black Pirate FS
Blubster
BT2Net
Bt2Net Jet-speed Downloader
BTGetit
Carracho
Connect Storm
Crazaa
DC++
Deepnet Explorer
Diet K
Digital Media Server
DIYP2P / Paranoia
DriveHQ
Easy File Sharing Web Server
eDonkey 2000
eDonkey Accelerator
eFileGo
Einstein
Emule
eMule Plus
eXeem
FilePipe
Filetopia
Freenet
Gnucleus
Grokster
Grouper
Haxial KDX
iMesh
iMesh Light
iMesh Revolution
InfocuSoft Photo Share
K-LiteGold
Kast
KaZaa
Kazaa All-in-One
Kazaa Lite Resurrection
KazaaHttp
Knutell
LimeWire
Lphant peer to peer
MagicVortex
MediaGrab!
Mercora IMRadio
Mextractor
MLdonkey
Morpheus
MP3-Wolf
Myster
Network Sunshine
Nodescan
Noxx
P2P ShareSpy
Peer2Mail
PeerFolders
PeerFTP
Personal File Server
Piolet
PixVillage
PruneBaby!
PySoulSeek
Qnext
Searchius
SendLink
Shareaza
ShareDirect
ShareGear
ShareIt
Soulseek
Streamjack Music
The Circle
Torrent Searcher
Torrentopia
TribalWeb
TrustyFiles
Web file manager HTTP Commander
WinMP3Locator
WWW File Share Pro
XBT
Xolox
YaCy
ZipTorrent
Zultrax

frog

Registered User
لایک‌ها
36
من یه مشکلی در رابطه با این برنامه دارم ، توی دانشگاه ما به طیقی فکر کنم به وسیله فایروال استفاده از این برنامه رو بستن می خواستم بدونم با این حال چه جوری می تونم بازم از این برنامه استفاده کنم
لطفآ کمک کنید .

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
به نقل از frog :
من یه مشکلی در رابطه با این برنامه دارم ، توی دانشگاه ما به طیقی فکر کنم به وسیله فایروال استفاده از این برنامه رو بستن می خواستم بدونم با این حال چه جوری می تونم بازم از این برنامه استفاده کنم
لطفآ کمک کنید .
بهترین راهش اینه که از یه برنامه دیگه استفاده کنی برنامهای P2P خیلی زیادن و همیشه یکی پیدا میشه که پورتشو نبسته باشن

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
بهترین راهش اینه که از یه برنامه دیگه استفاده کنی برنامهای P2P خیلی زیادن و همیشه یکی پیدا میشه که پورتشو نبسته باشن
یعنی هر برنامه ای از یک پرت جداگانه استفاده می کنه ؟

من از میان برنامه های P2P با LimeWire و Imesh کار کرده ام . هر دو خوب بودن .

erfanm

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از rezadignity :
یعنی هر برنامه ای از یک پرت جداگانه استفاده می کنه ؟

من از میان برنامه های P2P با LimeWire و Imesh کار کرده ام . هر دو خوب بودن .
p2p
سلام من خيلي وقته علاقه پيدا کردم به p2p اما متاسفانه هيچ اطلاعاتي از اين برنامه ها ندارم چندتا سوال دارم که دوست دارم هرکي مي تونه زحمتي بکشه و کامل جواب بده:
1-آيا بايد حتما وايرلس داشت تويه اين p2p?
2-ن شنيدم که تويه اين برنامه ها دوتا کامپيوتر به هم اطلاعات مي فرستن ايا درسته؟اگه اينطوره پس اومديم وسط دادن اطلاعات
يکي از اينا اتصلاش قطع شد؟اونوقت چي؟
3-آيا کسي هم به کامپيوتر من دسترسي خواهد داشت؟
4-احتمال هک شدن بالا نميره؟
5-چطور مي شه دنبال يه شو يا فيلم يا بازي گشت؟آيا اين سيستم کا مپيوتر اشخاصي که بهش وصل هستن رو مي گرده؟
شايد من فيلم شخصي داشتم که نمي خواستم کسي ببينه!!
6-اين برنامه ها چطور کار مي کنن آيا سايت مرجعي واسه آموزش فارسي شون هست؟
7-آيا براي عضويت تويه اين جور چيزا بايد پول داد آخه من شنيدم rapidshare اينطوره!اصلا فکر کنم اينا زمين تا آسموون فرق بکنن
اما بخدا نمي دونم يکي بياد اطلاعاتشو زاره وسط تا من و بقيه اعضا به نحو احسن استفاده کنيم
مرسي

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
شبکه های P2P به این صورت کار می کنند که شما پس از نصب برنامه فایلهایی را که می خواهید به اشتراک بگذارید مشخص می کنید ( من بدون شیر کردن هم دانلود کرده ام ) . برای سرچ کردن فایلهای گوناگون فیلدهایی برای مشخص کردن فایل مورد نظر شما وجود دارد . مثلا اگر به دنبال یک mp3 هستید در قسمت سرچ گزینه mp3 را انتخاب کرده و نام فایل مورد نظر را تایپ می کنید .
من با دایال آپ دانلود کرده ام .

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از erfanm :
p2p
سلام من خيلي وقته علاقه پيدا کردم به p2p اما متاسفانه هيچ اطلاعاتي از اين برنامه ها ندارم چندتا سوال دارم که دوست دارم هرکي مي تونه زحمتي بکشه و کامل جواب بده:
1-آيا بايد حتما وايرلس داشت تويه اين p2p?
2-ن شنيدم که تويه اين برنامه ها دوتا کامپيوتر به هم اطلاعات مي فرستن ايا درسته؟اگه اينطوره پس اومديم وسط دادن اطلاعات
يکي از اينا اتصلاش قطع شد؟اونوقت چي؟
3-آيا کسي هم به کامپيوتر من دسترسي خواهد داشت؟
4-احتمال هک شدن بالا نميره؟
5-چطور مي شه دنبال يه شو يا فيلم يا بازي گشت؟آيا اين سيستم کا مپيوتر اشخاصي که بهش وصل هستن رو مي گرده؟
شايد من فيلم شخصي داشتم که نمي خواستم کسي ببينه!!
6-اين برنامه ها چطور کار مي کنن آيا سايت مرجعي واسه آموزش فارسي شون هست؟
7-آيا براي عضويت تويه اين جور چيزا بايد پول داد آخه من شنيدم rapidshare اينطوره!اصلا فکر کنم اينا زمين تا آسموون فرق بکنن
اما بخدا نمي دونم يکي بياد اطلاعاتشو زاره وسط تا من و بقيه اعضا به نحو احسن استفاده کنيم
مرسي
1. برای دانلود بهتره اینترنت پر سرعت داشته باشی مثل adsl . وایرلس هم داشته باشی می شه با دایال آپ هم می شه بستگی داره حجم فایلت چقدر باشه
2.دو تا کامپیوتر نیست ماجرا بزرگتر از این حرفهاست من یه بار یه فایل دانلود کردم که توسط 23746 نفر شیر می شد.مشکلی پیش نمیاد چون یه سری سیدر مدام فایل رو آپلود می کنند
3.اگر از فایر وال خوبی استفاده کنی هیچ کس نمی تونه نفوذ کنه
4. مثل 3
5. کسی به هارد کامپیوتر شما کاری نداره! توی این سایت رو ببین می فهمی .mybittorrent.com/
6. آموزش لازم نیست فقط به یکی از نرم افزار هایی که جنابsaeid_2001 گفت نیاز داری.
7.پولی نیست . فلسفه این p2p همینه که اونایی که دارن به اونایی که ندارن می دن!!!
سوال دیگه داشتی در خدمتم . من خودم ماهی 15 تا فیلم و یه عالمه موزیک و کتاب و غیره مجانی دانلود می کنم.

saeid_2001

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
9
سلام خوبین البته اون پست اول که زدم برای حدود 9 ماه پیشه و اون زمان من با فایلهای torrent اشنایی نداشتم و از برنامهای P2P استفاده میکردم برای دانلود فایل ولی الان به همه استفاده از فایلهای torrent رو برای دانلود فیلم یا برنامه یا اهنگ مورد نظرشون توصیه میکنم .سعی میکنم یه توضیحی در مورد فایلهای torrent بدم .

rezadignity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
6
فایلهای تورنت اصلا راحتی P2P رو ندارن . باید بری توی سایت کلی بگردی تا یکی پیدا کنی ولی در P2P کافیه آنلاین بشی و سرچ کنی ، انبوهی از فایلهای به درد بخور لیست می شود .

erfan005

Registered User
لایک‌ها
5
به نقل از rezadignity :
فایلهای تورنت اصلا راحتی P2P رو ندارن . باید بری توی سایت کلی بگردی تا یکی پیدا کنی ولی در P2P کافیه آنلاین بشی و سرچ کنی ، انبوهی از فایلهای به درد بخور لیست می شود .
............ :blink:
هر دوتاشون که خیلی خوبن ..

erfanm

Guest
لایک‌ها
0
به نقل از erfan005 :
............ :blink:
هر دوتاشون که خیلی خوبن ..
خوش حالم که بچه هایه انجمن انقدر خوب توضیح می دن!
خوب مثلا من دنبال یه فیلم می گردم که مدتهاست دنبالشم(مثلا)!!!!
چه طوری میشه پیداش کرد؟
بعد این برنامه ها چه فرقی با هم می کنن که اینطور به هم بمب وصل می کنین!یعنی اصلا فرقی هم دارن آخه من این برنامه رو اسمشو زیاد شنیدم این چه طوره؟shareaza
بعد در ادامه این مطلب چون مربوط به سرعت اینترنت و این چیزا هم هست و من می خوام تا یه ماه دیگه یا adsl بگیرم یا
wireless اما نمی دونم کدومش بهتره یه لینک از تویه انجمن بهم بدین چون می خوام با یکی از اینا شروع کنم دانلود فایل از p2p در ضمن آقای erfan005 که هم اسمه خودمم هستی:D می گم چه طور می شه این مجله ها رو گیر بیارم؟مجله هایه کامپیوتری و یه چیزایی مثل پلی بوی!!!آقا زیاد رویه این مورد آخر فکر نکن اگه یه ایمیل از خودت بدی تا باهات تماس بگیرم

mehryar

Registered User
لایک‌ها
255

نه تورنت بهتره خیلی بهتر حداقل صف نداره واین خودش کلی حال میده:cool:

بالا