برگزیده های پرشین تولز

سفر به استانبول -درخواست راهنمايي

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
من میرم ترکیه حتی اطراف دیسکو هم نمیرم

اگه میخواید برید برید یه منطقه با کلاس مثل سلطان احمد کنار خیابون بار داره یکم گرونه ولی دولا پهنا حساب نمیکنن...

انگلیسیشون هم بدک نیست میشه بهشون فهموند چی میخواید...

آی خدا که هوس سفر کردم نافرم !

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
البته دیسکو تو کشتی موبیدیک تو آنتالیا من که حال کردم ظهر رفتیم تا آخر شب بزن بکوب...
دیسکوی هتل هم که یه دهاتی هی چارتا موسیقی ایرانی آهای دختر رشتی رو هر شب صدبار تکرار میکرد حال نمیداد

بچه ها من واقعا حوس کردم استراحت کنم و کمی هم تفریح البته به اتفاق همسرم.
ان شاالله آخرای مرداد یا اولای شهریور یه تور دو شهره انتخاب میکنم که اگر بشه چهار روز آخرش استانبل باشه حال میده سه چهار روز اولشم کوش آداسی باشه یا شهر دیگر تفریحی فرق نمیکنه

poshtiban

Registered User
لایک‌ها
9
سلام

دوستان عزیز دوست من چند ماه پیش بلیط کنسرت Roger Waters رو برای من و 3 نفر دیگه از دوستان به قیمت حدودا 338 هزار تومان (نفری) خریداری کرده. (چون الان قیمت دلار نسبت به چند ماه پیش پایین اومده حتما در قیمت در نظر گرفته خواهد شد.)
الان من نمی تونم سفر کنم و مشکل برام پیش اومده.
تاریخ کنسرت یکشنبه٫ ۴ آگوست ۲۰۱۳ (۱۳ مرداد ۱۳۹۲) استانبول – ای ته او استادیومو هست.
اگر کسی از دوستان در این تاریخ قصد صفر به استانبول رو داره و قصد خرید بلیط کنسرت رو داره می تونم با یک مقدار قیمت کمتر و تخفیف معقول بلیط رو تقدیمش کنم.
ضمنا این امکان وجود داره که با دوستان من هماهنگ کنید و با هم وارد محل کنسرت بشید و اگر نخواستید به هر دلیلی اینجا مبلغ رو بپردازید, می تونید اونور آب این کارو انجام بدید و مبلغ رو هم همون جا بدید به دوستان بنده. تصمیم با شماست.
اگر خواستید پی ام بدید و در صورت امکان شماره موبایل و مبلغ پیشنهادیتون رو برام بفرستید تا با شما تماس بگیرم.
ظمنا تو سر مال نزنید و نخوایید که بز خری کنید لطفا چون می تونید سابقه بازارچه بنده رو چک بفرمایید و اطمینان حاصل کنید که کلاه برداری در کار نیست و با این خرید خیالتون راحتره و لازم نیست وقتی رو صرف خرید بلیط بکنید در ترکیه.

ظاهرا 4 نوع سیت و قیمت متفاوت برای این کنسرت وجود داره که بلیط بنده ارزونترینش هست ظاهرا.

PS : شاید جای این تاپیک در قسمت بازاچه بود و بنده از قوانین اطلاع دارم ولی با توجه به اینکه این یک مورد خاص هست ترجیحا و با اجازه مدیران عزیز این پست رو در این تاپیک نوشتم. با عرض پوزش از شما مدیران زحمت کش

Last edited:

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
البته دیسکو تو کشتی موبیدیک تو آنتالیا من که حال کردم ظهر رفتیم تا آخر شب بزن بکوب...
دیسکوی هتل هم که یه دهاتی هی چارتا موسیقی ایرانی آهای دختر رشتی رو هر شب صدبار تکرار میکرد حال نمیداد

بچه ها من واقعا حوس کردم استراحت کنم و کمی هم تفریح البته به اتفاق همسرم.
ان شاالله آخرای مرداد یا اولای شهریور یه تور دو شهره انتخاب میکنم که اگر بشه چهار روز آخرش استانبل باشه حال میده سه چهار روز اولشم کوش آداسی باشه یا شهر دیگر تفریحی فرق نمیکنه

آقا شما کلاب اینفرنو رفتی؟؟ چطوره؟

mjebrahimi

Registered User
لایک‌ها
155
من میرم ترکیه حتی اطراف دیسکو هم نمیرم

اگه میخواید برید برید یه منطقه با کلاس مثل سلطان احمد کنار خیابون بار داره یکم گرونه ولی دولا پهنا حساب نمیکنن...

انگلیسیشون هم بدک نیست میشه بهشون فهموند چی میخواید...

آی خدا که هوس سفر کردم نافرم !

آخه سینا دیسکو چه ربطی داشت به باااار ؟!!!!!! :))))))) اگه واسه آبکی بود که همون انگوراا کفایت میکرد.. !!

javadotofi

Registered User
لایک‌ها
0
یه سوال داشتم. فرق بار با دیسکو چیه؟

2funs

Registered User
لایک‌ها
91
یه سوال داشتم. فرق بار با دیسکو چیه؟

بار- مکانیست که افراد برای این که لبی تر کنند ، یعنی بخواهند نوشابه ی الکل دار مصرف کنند به آن جا می روند
دیسکو- DJ دارد ، بار وجود دارد و فضایی برای رقصیدن و یا رقصاندن ملت :دی

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دیسکو محیطش خانوادگی هست.ولی بار برای اهداف دیگر که دوست عزیزمون ذکر کردند

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
دیسکو محیطش خانوادگی هست.ولی بار برای اهداف دیگر که دوست عزیزمون ذکر کردند

دیسکو،خانوادگی؟؟ الان دیسکو های دبی همشون محل بیزینس دخترا شدن!
اتفاقا بار خانوادگی تره.تو فیلما هم دیدین که همیشه جمع های چند نفری دوستانه با هم میرن بار

ArashMiniStar

Registered User
لایک‌ها
8,061
دیسکو،خانوادگی؟؟ الان دیسکو های دبی همشون محل بیزینس دخترا شدن!
اتفاقا بار خانوادگی تره.تو فیلما هم دیدین که همیشه جمع های چند نفری دوستانه با هم میرن بار

رسمش اینه حالا ایرانیا به گند کشیدن به خودشون مربوطه ولی رسمش اینه که دیسکو محیط خونوادگی تری داره اینو از رو شخمام با عرض پوزش البته نمیگم:D

only_flight

Registered User
لایک‌ها
595
اخ که یاد دیسکو MIXX پاتایا افتادم.

خدایا یه پولی برسون دوباره بریم. ایندفعه ایتالیا.:D

Tensta

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حتما برو کارخانه

LordMMD

Registered User
لایک‌ها
52
كارخانه ؟؟

Sent from my Lenovo A800 using Tapatalk 4 Beta

Honarvar60

Registered User
لایک‌ها
148
من کارم بیزینس اینترنتی هست ولی هر روز به این تاپیک اومدم دیدم دیگه بحث نمیشه
رفتم تو یک فروم گردشگری عضو شدم الان از این لحظه دیگه این تاپیک نمیام اونجا بحث و اطلاعات در مورد گردشگری میدم و میگیرم

yasinya3in

Registered User
لایک‌ها
32
بهتره که ابتدا با بسته های آموزشی که در اینترنت وجود دارد زبان ترکی روزمره را یاد گرفته وبعد با دوستان آشنایان ویا با تور مسافرتی می توان به سفر ترکیه رفت

stifler

Registered User
لایک‌ها
1,410
یا امامزاده بیژن
بلیط استانبول ماهان 850 تومن!!
کوالالامپور چارتر 1700!!!!

cinablue

Registered User
لایک‌ها
3,190
تاپیک داشت خاک میخورد !!!