برگزیده های پرشین تولز

کمک برای ریزش موی شدید.نظرتون راجع به شامپو الپسین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
سلام
دوستان من 16سالمه و فرق سرم به شدت شروع به ریزش کرده
میخاستم اگه دوستان تجربه ای دارن در اختیار منم قرار بدن
دکترم رفتم شامپوalpecin double effectرو با یه اسپری alopexiداد
که من الوپکسی رو مصرف نکردمو بعد یه هفته انداختمش یه گوشه
اما شامپو رو تا اخرش مصرف کردم و بعدش دیگه مصرف نکردم تا 4ماه حدودا بعد!
الان رفتم یکی خریدم حالا شاید بهتر بشم
اخه رو تبلیغاتش خوندم که الپسین ریزش موی ارثی رو هم درمان میکنه!
حالا از دوستان میخام کمکم کننو تجربیاتشونو در اختیار ما بزارند
اگر چیزی مصرف کردید و خیلی نتیجه دادو خوب بود ممنون میشم بگید
منم استفاده کنم شاید یه حکمتی شدو ما هم خوب شدیم
چون خیلی اوضاع روحیم بهم ریخته وقتی دارم ریزش موهامو میبینم...........
شوره هم دارم
ممنون از همه منتضر یاریتون هستم

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
خداییش هر کی اطلاعات کافیم نداره حداقل یه اپی مارو مهمون کنه!:D

ali pixie

Registered User
لایک‌ها
14
ریزش ارثی رو فک نکنم بتونی رفع کنی
من رفتم دکتر بهم ماینوکسیدیل داد،اگه تو خواستی ماینوکسیدیل استفاده کنی باید ادامه بدی چون اگه ادامه ندی ریزش موهات بدتر میشه!!!!!!بلایی که سر من اومد

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
سلام
دوستان من 16سالمه و فرق سرم به شدت شروع به ریزش کرده
میخاستم اگه دوستان تجربه ای دارن در اختیار منم قرار بدن
دکترم رفتم شامپوalpecin double effectرو با یه اسپری alopexiداد
که من الوپکسی رو مصرف نکردمو بعد یه هفته انداختمش یه گوشه
اما شامپو رو تا اخرش مصرف کردم و بعدش دیگه مصرف نکردم تا 4ماه حدودا بعد!
الان رفتم یکی خریدم حالا شاید بهتر بشم
اخه رو تبلیغاتش خوندم که الپسین ریزش موی ارثی رو هم درمان میکنه!
حالا از دوستان میخام کمکم کننو تجربیاتشونو در اختیار ما بزارند
اگر چیزی مصرف کردید و خیلی نتیجه دادو خوب بود ممنون میشم بگید
منم استفاده کنم شاید یه حکمتی شدو ما هم خوب شدیم
چون خیلی اوضاع روحیم بهم ریخته وقتی دارم ریزش موهامو میبینم...........
شوره هم دارم
ممنون از همه منتضر یاریتون هستم

سلام ریزش موی ارثی معمولا بعد از 18 سالگی رخ میده 16عجب بنظرم چندتا سوال داشتم ؟
1تو خانوادتون کچل هست
2 به سرعت رشد موهای بدنت دقت کن آیا سرعت رشدشون کم نشده بیشتر شدن موها کاری ندارم فقط سرعت رشدشون بنظرت کمتر از گذشته نشده؟

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
ریزش ارثی رو فک نکنم بتونی رفع کنی
من رفتم دکتر بهم ماینوکسیدیل داد،اگه تو خواستی ماینوکسیدیل استفاده کنی باید ادامه بدی چون اگه ادامه ندی ریزش موهات بدتر میشه!!!!!!بلایی که سر من اومد
منم همین مشکلودارم!حوصلم نمیکشه دو روز میزنم بعدش یادم میره:)یه چیزی مث شامپو راحت تره

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
سلام ریزش موی ارثی معمولا بعد از 18 سالگی رخ میده 16عجب بنظرم چندتا سوال داشتم ؟
1تو خانوادتون کچل هست
2 به سرعت رشد موهای بدنت دقت کن آیا سرعت رشدشون کم نشده بیشتر شدن موها کاری ندارم فقط سرعت رشدشون بنظرت کمتر از گذشته نشده؟
سلام
درسته ولی من تو مدرسم که میرم میبینم بروبچ همه ماشالا داره موهاشون ریزش میکنه(البته اونا بیخیالن)منم متاسفانه دچارش شدم!
1_بــــــــــــــــــله تادلت بخاد:D
2_اره یه نمه کمتر شده

ToxCity

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
596
داوووش اگه ذات(نژاد)ت مثل ما مشکل داشته باشه هیچ رقمه نیمشه کاریش کرد..تو کل خاندان ما هر چی نر بوده 27رو رَد کرده کَشَل شده

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
سلام
درسته ولی من تو مدرسم که میرم میبینم بروبچ همه ماشالا داره موهاشون ریزش میکنه(البته اونا بیخیالن)منم متاسفانه دچارش شدم!
1_بــــــــــــــــــله تادلت بخاد:D
2_اره یه نمه کمتر شده
مطمئنی 16 سالته
یه سوال دیگه البته این در سن 16 خیلی بعیده آیا میل ج* س*ت نسبت به قبل کمتر شده؟

IronSteelMetal

کاربر فعال هنرهای ترسیمی
کاربر فعال
لایک‌ها
329
کچلی فقط از قوم مادری به ارث میرسه یعنی اگر دایی یا پدر بزرگ مادری و ... کچل باشند شما هم کچل میشید. ممکنه پدرتون کچل باشه ولی شما اصلا کچل نشید و بالعکس به همین دلیل که گفتم. میخواید ببینید کچل میشید یا نه یه نگاه به قوم مادری بندازید

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
کچلی فقط از قوم مادری به ارث میرسه یعنی اگر دایی یا پدر بزرگ مادری و ... کچل باشند شما هم کچل میشید. ممکنه پدرتون کچل باشه ولی شما اصلا کچل نشید و بالعکس به همین دلیل که گفتم. میخواید ببینید کچل میشید یا نه یه نگاه به قوم مادری بندازید
بله اونام اکثرا کچل هستن!
یه راه حل برای ارثی میخام هست عایا؟

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
داوووش اگه ذات(نژاد)ت مثل ما مشکل داشته باشه هیچ رقمه نیمشه کاریش کرد..تو کل خاندان ما هر چی نر بوده 27رو رَد کرده کَشَل شده
اوه!از دلداریت ممنونم خیلی حال دادی!

afshin5

Registered User
لایک‌ها
1,548
یه عکس بذار از بالا سرت بهتر راهنمایت کنیم شاید یه مرض دیگه ای باشه

IronSteelMetal

کاربر فعال هنرهای ترسیمی
کاربر فعال
لایک‌ها
329
بله اونام اکثرا کچل هستن!
یه راه حل برای ارثی میخام هست عایا؟

والا متاسفانه من اطلاعاتی ندارم.

اما اگه موهات ریخت کلت رو تیغ بزن خیلی باحال میشی. کلا به نطر من آدم یا باید مو داشته باشه یا اصلا نداشته باشه، سیستم نخ نما و یکی بود دو تا نبود خیلی بده. اگه موهات ریخت تیغ بزن خیلی شیک و خوبه من که خوشم میاد :)

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
والا متاسفانه من اطلاعاتی ندارم.

اما اگه موهات ریخت کلت رو تیغ بزن خیلی باحال میشی. کلا به نطر من آدم یا باید مو داشته باشه یا اصلا نداشته باشه، سیستم نخ نما و یکی بود دو تا نبود خیلی بده. اگه موهات ریخت تیغ بزن خیلی شیک و خوبه من که خوشم میاد :)
هه باشه ولی فک نکنم به اونجاها برسه

kiachip

Registered User
لایک‌ها
100
دوست عزیز پس از بلوغ مقدار تستسرون زیاد میشه و تستسترون در بدن انسان فقط در 4 سال اول جوانی بشدت بالاست و جلو گیری از ریزش مو در این دوره زمانی بسیار کار ساز هست و بعد 4 سال هورمون بدن پایین میاد و ریزش موها بشدت کمتر میشه(خود شروع ریزش مو و ترس از بی مو شدن خودش بدترین شکل از استرس رو به فرد وارد میکنه علاوه بر اینکه خدا

نکنه طرف مشکل ارثی هم داشته باشه اونوقت یهو میبینید طرف در طی 6ماه به شدت موهاش کم پشت بشن

ریزش موهای با الگوی مردانه درمان موضعی نداره فقط میتوان انرا تقویت یا به تعویق انداخت با شروع فعالیتهای هورمونی درسنین بالای ۱۶ سال و ازادشدن آنزیم ۵-آلفا(ردوکتاز)و تبدیل تستسترون به فرم فعال آن یعنی دی هیدروتستسترون (DHT) پیازچه های موی سر در امر تغذیه رشد دچار مشکل شده روز بروز ضعیف ترشده و مو نازک شده و می ریزن که دو روش تایید

شده در دنیا برای این مشکل هست:

1.ماینوکسیدل:اگه میزنی تا آخر عمرت باید منظم استفاده کنی در صورت قط کردن یا نامنظم زدن ریزش موهات از الانم بیشنر میشه

2.قرص فیناستراید که میگن روی قوای جنسی اثر میزاره اما میشه بعدا کنار گذاشتش(میگن از هر 100 نفر 5 نفر عقیم میشن)درصدش میشه 5%

بهر حال اگه بعد از استفاده از موارد بالا پس از یکسال ریزش موهات کمتر از قبل نشد باید به فکر کاشت مو باشی که بهترین روش،روش سیفر فیت هست که با دستگاه میکارن(البته توی این مرحله باید تقریبا کف سرت معلوم باشه دیگه وگرنه دکتر بهت دارو میده)

امیدوارم این مطالب به دردت بخوره...در ضمن این داروهای جادویی مثل طلسم و غیره کلاهبرداری ای بیش نیست.

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
دوست عزیز پس از بلوغ مقدار تستسرون زیاد میشه و تستسترون در بدن انسان فقط در 4 سال اول جوانی بشدت بالاست و جلو گیری از ریزش مو در این دوره زمانی بسیار کار ساز هست و بعد 4 سال هورمون بدن پایین میاد و ریزش موها بشدت کمتر میشه(خود شروع ریزش مو و ترس از بی مو شدن خودش بدترین شکل از استرس رو به فرد وارد میکنه علاوه بر اینکه خدا

نکنه طرف مشکل ارثی هم داشته باشه اونوقت یهو میبینید طرف در طی 6ماه به شدت موهاش کم پشت بشن

ریزش موهای با الگوی مردانه درمان موضعی نداره فقط میتوان انرا تقویت یا به تعویق انداخت با شروع فعالیتهای هورمونی درسنین بالای ۱۶ سال و ازادشدن آنزیم ۵-آلفا(ردوکتاز)و تبدیل تستسترون به فرم فعال آن یعنی دی هیدروتستسترون (DHT) پیازچه های موی سر در امر تغذیه رشد دچار مشکل شده روز بروز ضعیف ترشده و مو نازک شده و می ریزن که دو روش تایید

شده در دنیا برای این مشکل هست:

1.ماینوکسیدل:اگه میزنی تا آخر عمرت باید منظم استفاده کنی در صورت قط کردن یا نامنظم زدن ریزش موهات از الانم بیشنر میشه

2.قرص فیناستراید که میگن روی قوای جنسی اثر میزاره اما میشه بعدا کنار گذاشتش(میگن از هر 100 نفر 5 نفر عقیم میشن)درصدش میشه 5%

بهر حال اگه بعد از استفاده از موارد بالا پس از یکسال ریزش موهات کمتر از قبل نشد باید به فکر کاشت مو باشی که بهترین روش،روش سیفر فیت هست که با دستگاه میکارن(البته توی این مرحله باید تقریبا کف سرت معلوم باشه دیگه وگرنه دکتر بهت دارو میده)

امیدوارم این مطالب به دردت بخوره...در ضمن این داروهای جادویی مثل طلسم و غیره کلاهبرداری ای بیش نیست.
خیــــــــــــــلی ممنون از راهنماییت خیلی بهم کمک کرد اما این دوتایی که گفی رو من نمیتونم مصرف کنم و بیشتو ترجیح میدم قرص نباشه.
ممنون

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
ببین منم توبلوغ موهام میریخت مانیوکسیدیل و اچ دی و ال دی و..... همه اینا فقط باعث بدتر شدنش شد ! پسر فامیلمون :دی عین من بود من دیگه بیخیالش شدم ولی اون خعلی رو موهاش حرض مییخورد و انواع شامپو و.... نهایت بعد از سالها من موهام سرجاشه و پر کردن و اون وسط کلش تا 60% خالی شده تازه من وراثتی هم داشتم :خخخخخ
کلا مو 3 تا دوره داره ! دوره ریزش روز رویش و دوره خنثی
تو دوره ریزش اگه زیاد اذیت کنی بدتر و بدتر میشه ! ولی اگه بهش اهمیت ندی و به اعصابت مسلط باشی تو دوره رویش پر میکنه

اعصاب خعلی مهمه ! من آدم دیدم موهاش اسکاچ بوده از بس اعصابش بهم میریخت شده عین لیف کلش

ghazaghi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
832
ببین منم توبلوغ موهام میریخت مانیوکسیدیل و اچ دی و ال دی و..... همه اینا فقط باعث بدتر شدنش شد ! پسر فامیلمون :دی عین من بود من دیگه بیخیالش شدم ولی اون خعلی رو موهاش حرض مییخورد و انواع شامپو و.... نهایت بعد از سالها من موهام سرجاشه و پر کردن و اون وسط کلش تا 60% خالی شده تازه من وراثتی هم داشتم :خخخخخ
کلا مو 3 تا دوره داره ! دوره ریزش روز رویش و دوره خنثی
تو دوره ریزش اگه زیاد اذیت کنی بدتر و بدتر میشه ! ولی اگه بهش اهمیت ندی و به اعصابت مسلط باشی تو دوره رویش پر میکنه

اعصاب خعلی مهمه ! من آدم دیدم موهاش اسکاچ بوده از بس اعصابش بهم میریخت شده عین لیف کلش
اره منم یه اسپری الوپکسی رو زدم بدتر شدش.سعی میکنم کمتر بش فک کنم
ممون

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا