برگزیده های پرشین تولز

حل مشکل بازی های دیتا دار در اندروید

alireza1500

Registered User
لایک‌ها
10
همین کارو کردم ودیتای بازی هم تو همون پوشه که ساختم کپی کردم ولی باز هم بازی اجرا نمیشه
بازی نیدفوراسپیده(موس وانتد)
ممنونم

mr.bahram

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
41
منم با دیتا مشکل دارم

mohamad-max

Registered User
لایک‌ها
23
اگر نوع دیتا رو درست انتخاب کردی و دیتا رو در محل مورد نظر ریختی دیگه مشکلی از دیتا نیست باید از گوشیت باشه ممکنه CPU گوشی بازی رو نکشه بالا

mehdi_mmk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من چند بازی که نیاز به فایل obb داشت و دانلود کردم و ریختم اما موقع شروع بازی شروع به دانلود ابتدای میکنه و در تمام بازی هایی که ریختم دانلود انجام نمیده و اروور میده که منبع بازی شناسایی نشد هم بصورت معمولی امتحان کردم هم با فیلتر شکن ولی باز دانلود نمیکنه چیکار کنم؟

pa_paris

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود بر شما . من بازی injustice gods among us رو نصب کردم رفت تو بازی. بازی رو پِلِی کردم از بازی در اومد ؟

night0bat

Registered User
لایک‌ها
3
سلام
من هرچی بازی دیتا دار نصب می کنم پیام دانلود فیلد میاد فک می کنم بازی های دیتادار نمیتونن به اینترنت وصل شن
چکار کنم؟
مدل onda v811

bahramffx

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
من توی نصب بازی ها مشکل ندارم مشکل اصلی من اینه
تبلت من خودش دارای حافضه داخلی هست و دیتا هم باید انجا کپی شه ولی حجم این حافضه کمه (4گیگ) چنتا نرم افزار که نصب میکنم پر میشه
حالا چطور میتونم توی حافضه خرجی که 16 گیگ گرفتم این دیتا ها رو انتقال بدم و بازی هم کار کنه ؟
ممنون

saeedazami

Registered User
لایک‌ها
18
سلام
من هرچی بازی دیتا دار نصب می کنم پیام دانلود فیلد میاد فک می کنم بازی های دیتادار نمیتونن به اینترنت وصل شن
چکار کنم؟
مدل onda v811
شما بگید بازی که دانلود کردید دیتای اون به صورتOBBهست یا خیر؟؟
در ضمن اسم بازی رو هم بگید تا بهتر بشه راهنمایی کرد.

mahdi-mo

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستان
بازی آسفالت 8 رو روی تبلتم نصب کردم حدود 2-3 باری بازی کردم.
بعد پیغام داد INVALID LICENSE
که 2 گزینه داشت BUY GAME و CANCEL
چکار کنم درستش کنم؟
حتی بازی رو حذف کردم و از دوباره نصب کردم نشد که نشد
یکی از دوستام میگه تو رو دیگه بن کرده گیم لافت نمیتونی بازی رو اجرا کنی

hoslove

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان
من بازی ballance Resurrection رو نصب کردم ولی موقع شروع بازی اینو مینویسه youmust have AdActivity declaredin androidManifest.xml withconfigChanges.
لطفا اگه کسی میدونه جریانش چیه کمکم کنه

masudehsan

Registered User
لایک‌ها
192
همه جا یه دستور العمل نوشته . چهار تا اطلاعاتو توی چهارتا پوشه بریز و بساز و ... . من همه رو انجام دادم . نشد که نشد . آقا برای نصب و استفاده ی بازیهای دیتا دار روت شدن گوشی لازمه یا نه ؟ هر کی یه نسخه ای میپیچه .

dani418

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام به دوستان من خواستم بازي deat tourرو نصب كنم ديتام درست ريختم ولي وقتي ميره تو بازي ميپره بيرون لطفا يكي راه حلش رو بگه

Portre.Ir

Registered User
لایک‌ها
1,348
من بازی batman dark night rises رو فایل obb رو دانلود کردم بعد تو فولدر مورد نظر منتقل کردم, وقتی بازی رو اجرا می کنم اول می گه باید آنلاین باشم, آنلاین که می شم چک می کنه می گه بازی با موفقیت دانلود شد روی ok که می زنم از بازی می ره بیرون.
راهی هست که بتونم بازی رو اجرا کنم؟ از سایت اندرودی ها دانلود کرده بودم.

گوشی xperia c هست.

falling_angel_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
درود
من تازه گوشی y300 'گرفتم و هر کاری که کردم دیتا رو روی کارت حافظه نشناخت و بازیهای دیتا دار رو فقط زمانی دیتاشونو میشناسه که روی حافظه داخلی ریخته میشند. آیا همینطور باید باشه؟ من فقط 1 گیگ حافظه در دسترس داخلی دارم رو این گوشی که این بازیهای قابل اجرای منو اینطوری محدود میکنه.

mohammad-28

Registered User
لایک‌ها
1,851
درود
من تازه گوشی y300 'گرفتم و هر کاری که کردم دیتا رو روی کارت حافظه نشناخت و بازیهای دیتا دار رو فقط زمانی دیتاشونو میشناسه که روی حافظه داخلی ریخته میشند. آیا همینطور باید باشه؟ من فقط 1 گیگ حافظه در دسترس داخلی دارم رو این گوشی که این بازیهای قابل اجرای منو اینطوری محدود میکنه.
بله تقریبا همه گوشی های اندروید به همین شکل هستند ...
شما از قسمت تنظیمات به storage برید و جاس مموری داخلی رو با خارجی ( با انتخاب گزینه sd cad ) عوض کنید
بعد دیتا رو روی رم بریزید .
این روش فقط برای huawei هست و اگر جواب نداد ؛ تنها راه حل روت کردن و استفاده از برنامه های انتقال دیتا به مموری هست

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

falling_angel_z

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
بله تقریبا همه گوشی های اندروید به همین شکل هستند ...
شما از قسمت تنظیمات به storage برید و جاس مموری داخلی رو با خارجی ( با انتخاب گزینه sd cad ) عوض کنید
بعد دیتا رو روی رم بریزید .
این روش فقط برای huawei هست و اگر جواب نداد ؛ تنها راه حل روت کردن و استفاده از برنامه های انتقال دیتا به مموری هست

Sent from my SM-N900 using Tapatalk
خیلی ممنون از راهنمائیتون. جواب داد.

B.l.a.c.k

Registered User
لایک‌ها
27
هر کدوم از دوستان مشکلی در زمینه نصب بازی های پر حجم در اندروید داره بگه براش مشکل رو حل میکنم
این بازی رو دانلو کردم Running.Shadow
دیتاشم ریختم
بازی تا 100% LOAD میشه دوباره بر میگرده به 0% بغعد لز بازی میاد بیرون؟

مشکل از چیه؟

hooman panter

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به تنظیمات گوشیت برو و گزینه مربوط به
Install Blocked رو غیر فعال کن.
سلام من گوشی sony xperia z1 دارم که همین مشکل Install Blocked رو دارم! ولی تو این گوشی گزینه ی Install Blocked نیست که بخام فعال یا غیر فعالش کنم! لطفا راهنمایی کنید چجوری می تونم برنامه دانلود کنم و بتونم نصبش کنم.با تشکر

E.N

Registered User
لایک‌ها
125
سلام
من بازی plants vs zombies 2 و asphalt 8 رو نصب کردم و دیتای هر دو رو توی پوشه obb ریختم
ولی موقع اجرا میخواد وصل بشه به اینترنت و دانلود کنه و دانلود هم نمیکنه و خطا میده که Download Failed because you may not have purchased this app
کسی هست کمک کنه؟
مرسی

بالا