برگزیده های پرشین تولز

حلول ارواح در جسمم

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
جوزف برویر...
زیگموند فروید....
اریک اریکسن....
چارلز داروین...
کلاً اسمی از این بیچاره ها شنیدید؟!! میدونی چقدر تلاش کردن تو کارهاشون؟ صد سال گذشته هنوز نرسیده مطلب اینور؟! چقد عقبیم مگه؟! باور کنید ناخودآگاه قرن بیستم کشف شد!!
واقعاً نمیشه به ایرانی بودن افتخار نکرد!!
"هیچ چیز مضحک تر از هوش ایرانی نیست".
ص. هدایت

جدا از اینکه تاپیک خودش از ابتدا و کل هیکلش مزخرف هست، شادمغز هم این وسط اومده داره مشاوره علمی میده!!! دیگه خودتون حساب کنید چند هزار سال عقبیم!!

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
برای شروع این کلیپ رو ببین :
قبول دارم شخصیت منفور و پر ادعاییه ولی سطح اطلاعاتش بالاست!!
تحملش کن
http://s2.picofile.com/file/7616614187/رائفی_پور_شیطان_پرستی_.3gp.html
نیما جون هر کی دوست داری این رافعی پور رو بی خیال شو این از بزرگترین مخ زنهای ایرانه که مثل همه روشنفکرهای سیاسی مذهبی ایران به بیماری توهم توطئه گرفتاره اینا کوچکترین حرکت یه شخص مهم رو به شیطان پرستی فراماسونری و صیهونیست و یهود نسبت میدن اینا مصداق بارز نژاد پرستی هستن که فقط مسلمونا اونم از نوع شیعه رو ادم میدونن
رسانه در همه حال در حال مخ زنیه

AslanSalarkia

همکار بازنشسته
لایک‌ها
22,271
ما هر چی میگیم اقا طبق علم روانپزشکی علایم استارتر دال بر وجود اختلالات خواب هست ، کو گوش شنوا ؟ !!!!
دوستان دنبال دلایل ماورا طبیعیو متافیزیکی میگردن !!!
یعنی باید بگم ارواح طیبه همه دانشمندان علم روانشناسی تو قبر میلرزه با بعضی از حرفا

تازه این فقط روانشناسیشه! نورولوژی و مغز و اعصاب و... کلا به کنار!!
کلا اینجور تفکر راحت تره و جذاب تر!
روح ازم در اومد...!

Sent from my XT1033 using Tapatalk 2

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
"هیچ چیز مضحک تر از هوش ایرانی نیست".
ص. هدایت

جدا از اینکه تاپیک خودش از ابتدا و کل هیکلش مزخرف هست، شادمغز هم این وسط اومده داره مشاوره علمی میده!!! دیگه خودتون حساب کنید چند هزار سال عقبیم!!

این شادمغزی که میگین آیدیاش کدومان ؟؟؟
در ضمن باید بگم وقتی ملت به جای مطالعات کتب روانشناسی درستو درمون میرن زردترین کتابای راجع به مسایل ماورالطبیعی از بی سوادترین نویسندگان رو میخونن بهتر ازین نمیشه
جالب اینجاس که ارشاد هم به اون کتابای زرد مجوز میده اما به این روانشناسیا به زور

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
ما هر چی میگیم اقا طبق علم روانپزشکی علایم استارتر دال بر وجود اختلالات خواب هست ، کو گوش شنوا ؟ !!!!
دوستان دنبال دلایل ماورا طبیعیو متافیزیکی میگردن !!!
یعنی باید بگم ارواح طیبه همه دانشمندان علم روانشناسی تو قبر میلرزه با بعضی از حرفا
دلیلش این هست که کلا ایرانی ها عادت دارن همه چیز رو با مغلطه و ماست مالیزیشن درست و توجیه بکنن. هرچیزی که فکرش رو بکنید..
در ضمن باید بگم وقتی ملت به جای مطالعات کتب روانشناسی درستو درمون میرن زردترین کتابای راجع به مسایل ماورالطبیعی از بی سوادترین نویسندگان رو میخونن بهتر ازین نمیشه
جالب اینجاس که ارشاد هم به اون کتابای زرد مجوز میده اما به این روانشناسیا به زور
به شرطی میگم که دیگه پست هام رو پاک نکنی :D
والا تو این تاپیک که یوزر الهه.آتش ــش حضور فعال داشت، تو تاپیک های دیگه با یوزرهای دیگه در حال انجام وظیفه هستن :D

Last edited:

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
فکر کنم باید از همکار پزشکی و سلامت عزلت کنم خودم بیام بشینم جات شوما شادمغز رو نمیشناسی جدا ؟ o_O شادمغز فقط یک ایدی نیست بلکه چند ایدی هست و وقتی بنش میکنی از ایدی به ایدی دیگر منتقل میشود
ایدی های قبلیش اشغالی باریس منکو توکسیک سیتی و چند معصوم دیگر
شایعات زیادی هست که میگن الهه اتش همون شادمغزه که اختلاف نظر زیاده یکی از دوستان میگفت اگه این دو تا یکی باشن من اسکولترینه اسکولها هستم چون به هر کدوم نزدیک 100 تا پی ام دادم
اطلاعات بیشتری خواستی در خدمتم

Mehdiwol

Registered User
لایک‌ها
20,249
فکر کنم باید از همکار پزشکی و سلامت عزلت کنم خودم بیام بشینم جات شوما شادمغز رو نمیشناسی جدا ؟ o_O شادمغز فقط یک ایدی نیست بلکه چند ایدی هست و وقتی بنش میکنی از ایدی به ایدی دیگر منتقل میشود
شایعات زیادی هست که میگن الهه اتش همون شادمغزه که اختلاف نظر زیاده یکی از دوستان میگفت اگه این دو تا یکی باشن من اسکولترینه اسکولها هستم چون به هر کدوم نزدیک 100 تا پی ام دادم
دیگه همکار پزشکی هم داره میده دستمون مرگ مهدی داره دروغ میگه!
همین چند وقت پیش قبل از اینکه ریت بگیره بهم پیله کرده بود که تو شادمغزی :general607:

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
دیگه همکار پزشکی هم داره میده دستمون مرگ مهدی داره دروغ میگه!
همین چند وقت پیش قبل از اینکه ریت بگیره بهم پیله کرده بود که تو شادمغزی :general607:
اصلا اینجا معلوم نیست کی به کیه همه دارن میدن دست همدیگه دو بار هم به من پی ام دادن گفتند تو شادمغزی مچتو گرفتیم من هم درجواب گفتم بیا :general601: .... اب قطعه :general304:
الان تنها چیزی که مشخصه اینه که شادمغز داده دست هممون
:D

pavilion

Registered User
لایک‌ها
5,453
استارتر عزیز مقداری دارچین را با زرد چوبه و زرده تخم مرغ قاطی کرده و هم بزنید تا کف کند سپس یک پیمانه شیر به ان افزوده و شکر را اضافه نمایید و هم بزنید.مقدار کمی از ان چشیده اگر دیدید شیرین است 4 دور برخلاف همزدن قبلی هم بزنین تا شیرینی ان متعادل گردد.
اینک به ان مقداری اب لیمو بیفزایید تا کمی ترش شود.سپس مقداری کمی از ان را بچشید.به سرعت خواهید فهمید که ماده بسیار تلخ است.پس ان را دور ریخته و بجای این هله هوله ها یک لیوان چای گرم میل بفرمایید
این کار در درمان اختلال شما بسیار موثر خواهد بود

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
نیما جون هر کی دوست داری این رافعی پور رو بی خیال شو این از بزرگترین مخ زنهای ایرانه که مثل همه روشنفکرهای سیاسی مذهبی ایران به بیماری توهم توطئه گرفتاره اینا کوچکترین حرکت یه شخص مهم رو به شیطان پرستی فراماسونری و صیهونیست و یهود نسبت میدن اینا مصداق بارز نژاد پرستی هستن که فقط مسلمونا اونم از نوع شیعه رو ادم میدونن
رسانه در همه حال در حال مخ زنیه
حرف این آقای رائفی پور هم همین که برو تحقیق کن و بعد حرف بزن. شرمنده دوست عزیز نصف دوستانی که این تاپیک و خوندن میدونن جن هست ولی خودشون و به نفهمی زدن. فکر میکنن نهایتش مال هالیوود و فیلم های ترسناکش ! در صورتی که حداقل نرفتن ببین راست و واقعیت ماجرا چیه فارغ از اینکه کی چی میگه !

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
حرف این آقای رائفی پور هم همین که برو تحقیق کن و بعد حرف بزن. شرمنده دوست عزیز نصف دوستانی که این تاپیک و خوندن میدونن جن هست ولی خودشون و به نفهمی زدن. فکر میکنن نهایتش مال هالیوود و فیلم های ترسناکش ! در صورتی که حداقل نرفتن ببین راست و واقعیت ماجرا چیه فارغ از اینکه کی چی میگه !
من اصلا حرفی از وجود داشتن یا نداشتن جن زدم ؟! o_O من فقط رافعی پور رو نقد کردم
درباره جن هم تحقیق کردم که به این نتیجه رسیدم وجود داشتن جن خیلی محتملتر از وجود نداشتنشه

soroosh_cz

Registered User
لایک‌ها
1,153
مثل پارانرمال اکتیویتی، یه دوربین بذار تو اتاقت، هر وقت اونجوری شدی، ما هم ببینیم، بلکه ایمان بیاوریم :general105:

راستی، یه میلیون رو خرج جن گیر کن، سود خواب راحت داشتن، بهتر از 500تومنه :general705:

radical2boy

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
125
درود
چند تا از ایدیهای جدید و فعالش

LambOfChips
الهه.آتش
Atlanta
حاج فاکر محمودی نژاد

Armadillo

Registered User
لایک‌ها
6,374
من با مدرک و دلیل محکم و مستند (حداقل سه تا) ثابت میکنم که الهه.آتش همون شادمغزه خواستی بگو مدارکش رو بذارم رو میز :D
البته باز نیای شعر سارینا رو بخونی برام :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

Benchmarker

کاربر فعال پرشین تولز
کاربر فعال
لایک‌ها
31,827
من با مدرک و دلیل محکم و مستند (حداقل سه تا) ثابت میکنم که الهه.آتش همون شادمغزه خواستی بگو مدارکش رو بذارم رو میز :D

الهه اتش همون شادمغز باشه یا نباشه هیچ فرقی به حال من نداره من حوصله کارگاه بازی ندارم که سردربیارم اینا یکی هستند یا دوتا چندبار هم به الهه اتش گفتم فرقی به حالم نداره شما یکی باشین یا نباشین
در دو حالت خودشون اسکول شدن

mhm233

Registered User
لایک‌ها
134
داداش تو سال 2014 جن گیری داره حکومت میکنه..
اگه خواستی انقدر اطلاعات بهت بدم که بالا بیاری...
برای شروع این کلیپ رو ببین :
قبول دارم شخصیت منفور و پر ادعاییه ولی سطح اطلاعاتش بالاست!!
تحملش کن
http://s2.picofile.com/file/7616614187/رائفی_پور_شیطان_پرستی_.3gp.html
-داداش گفتم که هر رسانه ایی جهت داره..
مهم اینه که من همه ی اونا رو دنبال کنم و تابع یکی نباشم .درسته؟
ضمنا : بسیجی نیستم-شیعه نیستم-نیمه مسلمونم - و تنها باگی که توی عقایدم هست اینه که با اینکه اسلام رو کامل قبول ندارم ولی نماز رو 100% قبول دارم:general707:
شما که کلیپ های این آقای معلوم الحال رو دنبال میکنید حرفی جز این میزدید ما باید تعجب میکردیم ...
پیشنهاد میکنم کارهای این عزیز رو بخصوص 2 کلیپ مربوط به جن و جنگیر رو حتما ببینید.
(موضوعات ویدیوها متنوع هست و بیشتر کار ایشون بحث روی وجود خداست ... که البته بی ربط به صحبت ما هم نیست و ابتدا لازمه که وجود خدا اثبات بشه بعد مشتقاتش.)

الهه.آتش

Registered User
لایک‌ها
2,384
آخی یادش بخیر دکتر Mass خیلی وقته دیگه پی تی نمیاد فک کنم زیر قست مهریه مونده و انداختنش زندان

Shahab-A

Registered User
لایک‌ها
7
دادشی شمادچار بیماری ناشناخته دلپرانمو شدید یه سرچی توی یاهو در موردش کنید اطلاعاتش میاد واستون داداشی .
متاسفانه این بیماری درمان نداره و فرد بین یک الی دو سال ..... خداحافظ داداشی

iceboy24000

Registered User
لایک‌ها
11
در این زمانه هر چند وقت یکباراخباری میبینی که دلیل علمی یه چیزی که تا الان مقدس بوده کشف میشه که با این کشف لرزه بر پیکر عقاید عده ایی میافته که موضوع ساده ایی رو مقدس شمرده بودند و چه بسا عده ایی هم داشتند گوشه ایی از این موضوع بهره ای(شاید هنگفت)میبرند.
هنوز داستان مرکزیت زمین و کلیسای مسیحیان فراموش نشده.اگه یه خورده با چشم باز هم ببینید همین اطراف خودمون هم از این دکانها فراوانه.
شما هم دوست من بهتره به جای اینکه دنبال خرافات بیفتید به یک روانشناس مراجعه بکنید و علمی مشکلتون رو حل بکنید

واقعا جای تاسفه که در این روزگار که اینترنت واقعا دنیا رو به یک دهکده و بلکه کوچکتر تبدیل کرده دنبال خرافاتی برید که روز به روز داره بیشتر غیر واقعی بودنشون اثبات میشه

Last edited:

alireza771

همکار بازنشسته
لایک‌ها
2,869
مثل پارانرمال اکتیویتی، یه دوربین بذار تو اتاقت، هر وقت اونجوری شدی، ما هم ببینیم، بلکه ایمان بیاوریم :general105:

راستی، یه میلیون رو خرج جن گیر کن، سود خواب راحت داشتن، بهتر از 500تومنه :general705:
درود
چند تا از ایدیهای جدید و فعالش

LambOfChips
الهه.آتش
Atlanta
حاج فاکر محمودی نژاد

الهه اتش همون شادمغز باشه یا نباشه هیچ فرقی به حال من نداره من حوصله کارگاه بازی ندارم که سردربیارم اینا یکی هستند یا دوتا چندبار هم به الهه اتش گفتم فرقی به حالم نداره شما یکی باشین یا نباشین
در دو حالت خودشون اسکول شدن

دوستان از بحث ایشون بیاید بیرون
تاپیک منحرف شد :)

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا