برگزیده های پرشین تولز

بهترین درگاه پرداخت آنلاین

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
دوستان سلام

بهترین و کم دردسر ترین راه دریافت پول آنلاین به نظر شما چیه ؟ من یه سرچ مختصر کردم به این نتایج رسیدم

1- گذاشتن شماره حساب و درخواست واریز مستقیم بانکی

2- گرفتن درگاه پرداخت با کارت بانکی از شرکتهای پرداخت الکترونیک بانک ها ( ای نماد و قرارداد ظاهرا میخواد)

3- استفاده از واسطه های درگاه که من 4 تا پیدا کردم. جهان پی ، پی لاین ، پارس پال ، زرین پال...... اینا ظاهرا درگاه مستقیم دارن و غیر مستقیم که فرقشو کامل متوجه نشدم.درگاه مستقیم اینا فرقش با اینکه مستقیم از شرکت وابسته به بانک درگاه بگیرید ؛ چیه ؟
درگاه غیر مستقیمشون چجوریه ؟

از بین این 3 تا کدامشون بهتره ؟ از بین شرکتهای واسطه به نظر شما کدام بهتره و چرا ؟

demo13621362

Registered User
لایک‌ها
2,868

بالاخره پس از مدت ها تلاش شبانه روزی در پی تی موفق شدم که برای اولین بار در عمرم در یک تاپیک جدید اولین نظر رو من بگذارم !
جا داره از همین جا این موفقیت رو به پدر و مادر عزیزم و مدیر مدرسه مون و معلم کلاسمون که برام خیلی زحمت کشیدن تبریک بگم !

:general404::general404::general404:

اشئهی12

Registered User
لایک‌ها
106
جهان پی استفاده کن من دارم راضیم
تبریک میگم واقعا خوشحال شدم ازتون میخوام مارو هم در خوشحالی خودتون سهیم بدارید یه دستمال بدید اشکامو پاک کنم;);););)

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
پارس پال فقط : کارمزد 1% تیم پشتیبان مودب و پاسخگو - سرعت بالا - امکانات خوب سایت
زرین پال هم کارمزدش زیاده - هم امکاناتش کمتره یه گزارش رو بعد از چند سال گذاتن اونم داغون- هم بی عدالت و غیرمنصفه من خودم 4 سال زرین پال بودم الان 6 ماهه اومدم تو پارس پال عالیه - عدم پاسخگو بودن بطور شفاف همه جوابا کوتاه و یک خطیه
پی لاین هم الان مدتیه در برخی ساعات روز سایتش باز نمیشه یا درست لود نمیشه که شانسی که ماداریم ادد همون موقع مشتری میخاد خرید کنه میره تو دیوار کارمزدشم 1.5 هست

فرق درگاهها :
درگاه غیر مستقیم
مشتری دکمه خرید را میزند -- به سایت واسطه میرود(مثلاپارس) -- به سایت بانک میرود (مثلا ملت)-- به سایت شما برمیگردد ( کارمزد کمتری میدهید)
درگاه مستقیم
مشتری دکمه خرید را میزند-- به سایت بانک میرود (مثلا ملت)-- به سایت شما برمیگردد (کارمزد بیشتر)

Last edited:

vatanniaz

Registered User
لایک‌ها
109
آقای دکتر افتک چطورن؟ :D
فقط پی لاین

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
جهان پی استفاده کن من دارم راضیم

پارس پال فقط : کارمزد 1% تیم پشتیبان مودب و پاسخگو - سرعت بالا - امکانات خوب سایت
زرین پال هم کارمزدش زیاده - هم امکاناتش کمتره یه گزارش رو بعد از چند سال گذاتن اونم داغون- هم بی عدالت و غیرمنصفه من خودم 4 سال زرین پال بودم الان 6 ماهه اومدم تو پارس پال عالیه - عدم پاسخگو بودن بطور شفاف همه جوابا کوتاه و یک خطیه
پی لاین هم الان مدتیه در برخی ساعات روز سایتش باز نمیشه یا درست لود نمیشه که شانسی که ماداریم ادد همون موقع مشتری میخاد خرید کنه میره تو دیوار کارمزدشم 1.5 هست

دوستان خیلی ممنون. اگر ممکنه بفرمایید که فرق درگاه مستقیم و غیر مستقیم این دو درگاه چیه ؟اسمی که اینها بعنوان پذیرنده نمایش میدن چیه و آیا مشتری به درگاه پرداخت بانک متصل میشه یا این شرکتها صفحه مستقل برای وارد کردن حساب بانکی دارن ؟
آیا دمو یا راهی هست که آدم بتونه این سیستمها رو در عمل تست کنه ؟

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
دوستان خیلی ممنون. اگر ممکنه بفرمایید که فرق درگاه مستقیم و غیر مستقیم این دو درگاه چیه ؟اسمی که اینها بعنوان پذیرنده نمایش میدن چیه و آیا مشتری به درگاه پرداخت بانک متصل میشه یا این شرکتها صفحه مستقل برای وارد کردن حساب بانکی دارن ؟
آیا دمو یا راهی هست که آدم بتونه این سیستمها رو در عمل تست کنه ؟
فرق درگاهها :
درگاه غیر مستقیم
مشتری دکمه خرید را میزند -- به سایت واسطه میرود(مثلاپارس) -- به سایت بانک میرود (مثلا ملت)-- به سایت شما برمیگردد ( کارمزد کمتری میدهید)
درگاه مستقیم
مشتری دکمه خرید را میزند-- به سایت بانک میرود (مثلا ملت)-- به سایت شما برمیگردد (کارمزد بیشتر)

vatanniaz

Registered User
لایک‌ها
109
و
والا من هر روز به صورت لحظه ای به سایت پی لاین سر میزنم چون تراکنش بالا و لحظه ای داریم قطعی ندیدم توی سایتشون!
زرین پال و پارس پال هم بدنیست اما من پی لاین را ترجیح میدم.
پارس پال درگاه مستقیمش یکمی معطل میکنه تا وصل بشه به شاپرک .
درگاه مستقیم از بانک پارسیان هم داشتم خوبه اونم چون کارمزد صفربود.

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
مزایا و معایب روش های مستقیم و غیر مستقیم
مزایای روش غیر مستقیم : کارمزد کمتری دارد
معایب : چون مشتری بعد از زدن دکمه خرید سایت واسطه را میبینید در واقع شما برای سایت واسطه تبلیغ کردید به همین خاطرم کارمزد کمتری دارید میدید کلاس کاریشم کمتره چون مشتری میگه اینا حرفه ای نیستن نتونستم مستقیم خودشون با بانک قرارداد ببندن - زمانیم که مشتری صرف میکنه در حد حدودا 1 تا 2 دقیقه بیشتر میشه
---
سیستم مستقیم
مزایا: ندیدن سایت واسطه به مشتری و بالاتر بودن کلاس کاری - سرعتشم یک دقیقه بیشتر از غیر مستقیمه دیگه
معایب : کارمزد بیشتر

نمایش نام پذیرنده منظور همون سایت واسط هست و همشون با بانکها باید قرارداد داشته باشن و صفحه پرداخت اختصاصی ندارند
برای تست بیا وبلاگ من یک پرداخت 10 ریالی بکن متوجه میشی www.e-de.ir

Last edited:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
عیب پی لاین فقط کارمزدشه و میگم من بشخصه در چند روز گذشته حدود 20 روزه در برخی ساعات با سایتش مشکل دارم از اینترنت مخابرات و شاتل تست شده چند وقته سرعت سایتش کلا کم شده حالا شاید دارن کاری میکنن ولی اونم سایت خوبیه

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
فرق درگاهها :
درگاه غیر مستقیم
درگاه مستقیم

پس در هر دو صورت در نهایت میره توی سایت بانک .درسته ؟ این صفحه های پرداختی که مال هیچ بانکی نیستن چجورین ؟(شرکتهای خصوصی متصل به شاپرک)
در حالت مستقیم هیچ اثری از شرکت واسطه نیست ؟ اسم پذیرنده بنام فروشگاه میخوره ؟ لوگوی شرکت واسطه باید داخل سایت باشه یا بانک اصلی ؟

shareads

Registered User
لایک‌ها
494
من هیچ تجربه ای ندارم! اما هفته پیش خیلی در فوروم ها جستجو کردم که در مورد "درگاه" نتیجه این بود:
- بهترین درگاه: درگاه مستقیم بانک. مثلا بانک ملت که فکر کنم احتیاج به پروانه کسب یا ثبت شرکت داره و کارمزد نداره. (بانک های دیگه ممکنه اسکریپت آماده براش وجود نداشته باشه)
- در مرحله بعد درگاه واسطه: پی لاین/جهان پی/پارس پال/زرین پال که به نظرم ابتدا سیستم مدیریت محتوای سایتت رو مشخص کن چیه و ببین برای اون سیستم مدیریت محتوا، اسکریپت رایگان درگاه واسطه نوشته شده یا خیر؟

فقط استارتر بخواند: ضمنا توجه داشته باش که دفتر مرکزی برخی از این درگاههای واسطه در تهران واقع نشده اند!

...شانسی که ماداریم ادد همون موقع...
خیلی علاقه مندم ریشه کلمه "ادد" رو پیدا کنم. این واژه از کجا اومده!؟ آیا نوشتارش صحیح است؟

Last edited:

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
پس در هر دو صورت در نهایت میره توی سایت بانک .درسته ؟ این صفحه های پرداختی که مال هیچ بانکی نیستن چجورین ؟(شرکتهای خصوصی متصل به شاپرک)
در حالت مستقیم هیچ اثری از شرکت واسطه نیست ؟ اسم پذیرنده بنام فروشگاه میخوره ؟ لوگوی شرکت واسطه باید داخل سایت باشه یا بانک اصلی ؟
بله در هر صورت میره توی سایت بانک گفتم فرقشون فقط در اینه در غیر مستقیم بخاطر نمایش یک صفحه از سایت واسطه ممکنه زمان پرداخت چند ثانیه یا 1 دقیقه نهایتا بیشتر بشه
صفحه پرداخت که متعلق به هیچ شرکت واسطه نباشه میشه درگاه مستقیم یا کلا میشه قرارداد با خوده بانک مثلا بانک ملت شرایطشو خیلی آسون کرده الان کسی بخواد میتونه مستقیم از خود بانک درگاه بگیره
در حالت مستقیم درسته اثری از سایت پذیرنده نیست - میتونید لوگوی خودتونو بدید بذارن براتون در سایت بانک و قوانین فرق داره ولی فکر کنم لازم نیست لوگوی سایت واسطه رو هم در سایتتون قرار بدید

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
بله در هر صورت میره توی سایت بانک گفتم فرقشون فقط در اینه در غیر مستقیم بخاطر نمایش یک صفحه از سایت واسطه ممکنه زمان پرداخت چند ثانیه یا 1 دقیقه نهایتا بیشتر بشه
صفحه پرداخت که متعلق به هیچ شرکت واسطه نباشه میشه درگاه مستقیم یا کلا میشه قرارداد با خوده بانک مثلا بانک ملت شرایطشو خیلی آسون کرده الان کسی بخواد میتونه مستقیم از خود بانک درگاه بگیره
در حالت مستقیم درسته اثری از سایت پذیرنده نیست - میتونید لوگوی خودتونو بدید بذارن براتون در سایت بانک و قوانین فرق داره ولی فکر کنم لازم نیست لوگوی سایت واسطه رو هم در سایتتون قرار بدید

افتک!!

Registered User
لایک‌ها
8,853
مزایا و معایب روش های مستقیم و غیر مستقیم
مزایای روش غیر مستقیم : کارمزد کمتری دارد
معایب : چون مشتری بعد از زدن دکمه خرید سایت واسطه را میبینید در واقع شما برای سایت واسطه تبلیغ کردید به همین خاطرم کارمزد کمتری دارید میدید کلاس کاریشم کمتره چون مشتری میگه اینا حرفه ای نیستن نتونستم مستقیم خودشون با بانک قرارداد ببندن - زمانیم که مشتری صرف میکنه در حد حدودا 1 تا 2 دقیقه بیشتر میشه
---
سیستم مستقیم
مزایا: ندیدن سایت واسطه به مشتری و بالاتر بودن کلاس کاری - سرعتشم یک دقیقه بیشتر از غیر مستقیمه دیگه
معایب : کارمزد بیشتر

نمایش نام پذیرنده منظور همون سایت واسط هست و همشون با بانکها باید قرارداد داشته باشن و صفحه پرداخت اختصاصی ندارند
برای تست بیا وبلاگ من یک پرداخت 10 ریالی بکن متوجه میشی www.e-de.ir

آقا خیلی خیلی ممنون

وبلاگ شما درگاه مستقیم داره یا غیر مستقیم ؟ اسم و لوگوی پارس پال که توی وبلاگتون هست اجباریه ؟

مشکل ما دقیقا همین چیزیه که شما فرمودید ... ما سال 89 یه درگاه آنلاین از شرکت وابسته به بانک سامان گرفتیم که تا الان هیچ استفاده ای ازش نشده. سایتی هم که روش این درگاه گرفته شد ، همینجوری رها شده ...الان یکی از دوستان میخواد روی سایت یک کارهایی بکنه :D و یچیزایی بفروشه. ای نماد و حساب و درگاه بنام شرکتیه که ما نمیخوایم توی این کار واردش کنیم بخاطر مسائل مالیاتی و غیره. با این رفیقمون هم رودربایستی داریم نمیشه بگیم نه ... یک شرکت دیگه داریم که اون هم حساب بانکی سامان داره ، اما نماد اعتماد و درگاه نداره... حالا میخوام یجوری با حساب این شرکت و درگاه واسطه ، پرداخت آنلاین رو روی اون سایت راه بندازم .. اما جوری که مثل درگاه مستقیم بانک به نظر بیاد و به اعتبار شرکت لطمه وارد نشه. چون واقعا همونجوری که شما گفتید قشنگ نیست که توی سایت و مراحل خرید لوگو و اسم یک شرکت دیگه باشه. کاردمزدش هم مهم نیست ...مشکل خود رفیقمونه :D

MehdiOmnia

Registered User
لایک‌ها
215
آقا خیلی خیلی ممنون

وبلاگ شما درگاه مستقیم داره یا غیر مستقیم ؟ اسم و لوگوی پارس پال که توی وبلاگتون هست اجباریه ؟

مشکل ما دقیقا همین چیزیه که شما فرمودید ... ما سال 89 یه درگاه آنلاین از شرکت وابسته به بانک سامان گرفتیم که تا الان هیچ استفاده ای ازش نشده. سایتی هم که روش این درگاه گرفته شد ، همینجوری رها شده ...الان یکی از دوستان میخواد روی سایت یک کارهایی بکنه :D و یچیزایی بفروشه. ای نماد و حساب و درگاه بنام شرکتیه که ما نمیخوایم توی این کار واردش کنیم بخاطر مسائل مالیاتی و غیره. با این رفیقمون هم رودربایستی داریم نمیشه بگیم نه ... یک شرکت دیگه داریم که اون هم حساب بانکی سامان داره ، اما نماد اعتماد و درگاه نداره... حالا میخوام یجوری با حساب این شرکت و درگاه واسطه ، پرداخت آنلاین رو روی اون سایت راه بندازم .. اما جوری که مثل درگاه مستقیم بانک به نظر بیاد و به اعتبار شرکت لطمه وارد نشه. چون واقعا همونجوری که شما گفتید قشنگ نیست که توی سایت و مراحل خرید لوگو و اسم یک شرکت دیگه باشه. کاردمزدش هم مهم نیست ...مشکل خود رفیقمونه :D
وبلاگها اصولا چون فروش بالایی ندارن مثلا من خودم ماهی حدود 80 تومن میشه صرفه نداره درگاه مستقیم بگیرم ماله وبلاگ من غیر مستقیمه
ولی شما براحتی برو تو یکی از همین سایتا عضو بشو مثلا پارس پال کارمزد درگاه مستقیمش 1.5 درصده بعدم متصلش کن به سایتت اگرم خودت نتونستی تیم فنیش براتون انجام میده براحتی جنستو بفروش پولشم در بازه های زمانی مشخص در حساب بانکی که خودت معرفی کردی بهشون راحت دریافت کن

بالا