برگزیده های پرشین تولز

مشاوره برای خرید گوشی تا سقف 850 هزار تومان

mr.s3ri0s

فروشنده معتبر
فروشنده معتبر
لایک‌ها
402
دوستان نظرتون راجب Huawei Honor 5x چیه گوشی خوبیه؟

ehsanservat

Registered User
لایک‌ها
2,509
دوستان یه lumia 540 دارم فکر کنم باید بفروشم چون کلا مایکروسافت پروژه lumia منهل کرد و به دیار باقی بفرستاد

درباره گوشی ها بلک بری هایی مثل z3 و z10 و z30 یا q5
اینا که سیستم خود بلکبربی دارن , آیا از رده خارج شدن؟ چون 2 گوشی آخر بلک بری کلا اندرویدی شدن
همون مدل ها z3 و z10 و z30 یا q5 آیا زبان فاسی ساپورت میکنن؟ تو استور خودش app ها معمول مثل تلگرام و اینستاگرام و ...... داره؟
یکی نوشته بود من بلک بری دارم برای تمس گرفتن باید دیتا گوشی روشن بشه , واقعا اینطوریه؟
نصب app ها اندرویدی براش مشکل پیش نمیاره؟ چون سخت افزارش مناسب و بهینه اس برای سیستم عامل خودش

BVB

Registered User
لایک‌ها
28
سلام. بین redmi note 3 pro و redmi note 4
کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
پردازنده note 3 pro اسنپدراگون هست ولی redmi note 4 مدیاتک هست.
بعد نوت 3 انگار اینترنت Cat 7 میگیره ولی note 4 از cat 6 پشتیبانی میکنه...
میخوام ببینم خیلی تو دریافت سرعت و پایداری اینترنت فرق دارند؟
من از سخت افزار redmi not 3 pro خوشم میاد ولی از طراحیش نه ولی در عوض طراحی note 4 دو میپسندم ولی سخت افزارش رو نه... یه چوری قیافه redmi note 4 بیشتر به بدلم میشینه...
چیکار کنم؟ به خاطر cat 6 بودن و پردازنده کم طرفدار مدیاتک و gpu میترسم redmi note 4 جواب نده برام. ولی از اون طرف طراحیش و ساختارش چشمم رو گرفته... خوش دست تره نسبت به redmi not 3 ...
ولی خوب سخت افزار نوت 3 پرو مطمئن تره به نظرم.
جالب اینجاست redmi note 3 که نتش cat7 هست توی یکی دو تا ویدیو دیدم از redmi note 4 سرعت کمتری تو تست اینترنت میاورد... نمیدونم دلیلش چیه؟ در حالی که مدیاتک ضعیفتره از نظر چیپ مودم از اسنپدراگون... یا اشتباه میکنم؟ rdmi note 4 شاید چون جدیده پیشرفته تره و نت قویتری میگیره؟
بیشتر هم نمیخوام هزینه وگرنه مورد بهتر که هم اسنپدراگون باشه هم lte بالا هست ولی در حد همین 800 ت میخوام هزینه کنم. خیلی گیج شدم کدوم رو بگیرم؟

Mraeisi

Registered User
لایک‌ها
293
کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
من از سخت افزار redmi not 3 pro خوشم میاد ولی از طراحیش نه ولی در عوض طراحی note 4 دو میپسندم ولی سخت افزارش رو نه... یه چوری قیافه redmi note 4 بیشتر به بدلم میشینه...
چیکار کنم؟ به خاطر cat 6 بودن و پردازنده کم طرفدار مدیاتک و gpu میترسم redmi note 4 جواب نده برام. ولی از اون طرف طراحیش و ساختارش چشمم رو گرفته... خوش دست تره نسبت به redmi not 3 ...
جالب اینجاست redmi note 3 که نتش cat7 هست توی یکی دو تا ویدیو دیدم از redmi note 4 سرعت کمتری تو تست اینترنت میاورد... نمیدونم دلیلش چیه؟ در حالی که مدیاتک ضعیفتره از نظر چیپ مودم از اسنپدراگون... یا اشتباه میکنم؟ rdmi note 4 شاید چون جدیده پیشرفته تره و نت قویتری میگیره؟
بیشتر هم نمیخوام هزینه وگرنه مورد بهتر که هم اسنپدراگون باشه هم lte بالا هست ولی در حد همین 800 ت میخوام هزینه کنم. خیلی گیج شدم کدوم رو بگیرم؟
من هم دقیقاً همین سوال رو داشتم کسانی که میتونند راهنمایی کنند ، منتظر راهنمایی دوستان هستیم...
درود

4058423

Registered User
لایک‌ها
1,875
دوستان کسی تجربه کار با ال جی مدل X Power رو داره ؟!

من این گوشی رو میخوام بخرم میخوام ببینم بین این مدل و ال جی مدل k10 کدوم بهتره ؟

msh2008

Registered User
لایک‌ها
319

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
کدوم رو پیشنهاد میکنید؟
سلام دوست عزیز زیاد خودتون رو درگیر این اعداد و بررسی ها نکنید ,ولی بنظر بنده (که البته تجربه کاری که داشتم از هر دومدل پردازنده)اسنپدراگون دوام بسیار بیشتری داره نسبت به مدیاتک و در کل عمر بیشتری دارید با اسنپدراگون ولی مدیاتک شاید تا سال اول خوب بهتون کار بده ولی به مرور زمان از سرعتش کاسته میشه ,و حالا همین قضیه رو برای این دو گوشی در نظر بگیرید و redmi note 3pro انتخاب عاقلانه تری هست برای خرید,والبته یه نکته دیگه رو هم بگم که همیشه مدیاتک تو بخش گرافیکی واقعا ضعیف عمل کرده که اگه بازی میکنید این موضوع ناامیدتون میکنه.

• Like
Reactions: BVB

22reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام
دوستان تا به حال گوشی htc نداشتم آیا به نظر شما کیفیت و دوام تولیدات htc در حال حاضر چطوره ؟ البته میدونم که سالهای قبل گوشیهای با کیفیتی تولید میکرد ، با توجه به اینکه یه سری از مدلها در چین تولید میشن کیفیت افت نکرده ؟ به نظر شما بین htc e9 دو سیم ساخت چین یا سونی c4 دوسیم کدوم بهتر و دوام بیشتری داره؟ (هر دو گوشی چیپست مدیاتک دارن) کلا در مقایسه با گوشی سونی کیفیت اچ تی سی چطوره ؟
سپاس

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
دوستان کسی تجربه کار با ال جی مدل X Power رو داره ؟!

من این گوشی رو میخوام بخرم میخوام ببینم بین این مدل و ال جی مدل k10 کدوم بهتره ؟
سلام
مدل k10 بنا بر چند دلیل مهم خیلی بهتر از xpower است فقط تنها برتری xpower باتریش است که اونم میتونید با خرید یک پاور بانک برای k10 حل کنید.

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
سلام
دوستان تا به حال گوشی htc نداشتم آیا به نظر شما کیفیت و دوام تولیدات htc در حال حاضر چطوره ؟ البته میدونم که سالهای قبل گوشیهای با کیفیتی تولید میکرد ، با توجه به اینکه یه سری از مدلها در چین تولید میشن کیفیت افت نکرده ؟ به نظر شما بین htc e9 دو سیم ساخت چین یا سونی c4 دوسیم کدوم بهتر و دوام بیشتری داره؟ (هر دو گوشی چیپست مدیاتک دارن) کلا در مقایسه با گوشی سونی کیفیت اچ تی سی چطوره ؟
سپاس
سلام, دو برندی که انتخاب کردید خوب هستند ولی باتوجه به توضیحاتی که بالا دادم سمت مدیاتک نرید بهتره,هم مدل htc و هم سونی میانرده های خوبی ندارن بهتره سمتشون نرید

22reza

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
16
سلام, دو برندی که انتخاب کردید خوب هستند ولی باتوجه به توضیحاتی که بالا دادم سمت مدیاتک نرید بهتره,هم مدل htc و هم سونی میانرده های خوبی ندارن بهتره سمتشون نرید
الان بیشتر تولید کننده ها دارن به سمت مدیاتک میرن خصوصا برای میان رده ها به عنوان مثال کوشی جدید sony xperia xa dual sim یا حتی الجی هم از چیپست مدیاتک استفاده میکنه ، شما تا رنج 800 تومن چه پیشنهادی دارین فقط برند چینی نباشه و ترجیحا سامسونگ هم نه چون داشتم و حالا میخوام برند دیگه ای رو انتخاب کنم .
سپاس از پاسخ شما

amir110011

Registered User
لایک‌ها
1,806
الان بیشتر تولید کننده ها دارن به سمت مدیاتک میرن خصوصا برای میان رده ها به عنوان مثال کوشی جدید sony xperia xa dual sim یا حتی الجی هم از چیپست مدیاتک استفاده میکنه ، شما تا رنج 800 تومن چه پیشنهادی دارین فقط برند چینی نباشه و ترجیحا سامسونگ هم نه چون داشتم و حالا میخوام برند دیگه ای رو انتخاب کنم .
سپاس از پاسخ شما
تا این رنج میشه ایفون 5s گیر اورد البته دسته دوم ولی پیشنهاد من اینه پول بیشتر بزارید و ازبین lg g3 و g4 بسته به هزینتون یکیو انتخاب کنید,بنده خودم در حال حاضر honor 7 دارم که راضی نگه داشته منو تا الان

mh_nox

Registered User
لایک‌ها
151
برای خانومم از برند هواوی گوشی میخوام ، چی پیشنهاد میدین ؟

خودم p8lite دارم ، کلا هم هواوی داشتم و همیشه راضی بودم

حس گشت و گذار و نقد و بررسی خوندن نیست فعلا

vernes

Registered User
لایک‌ها
56

شما که دنبال هواوی هستی یک مدل دیگه پیشنهاد میدم بخری به نصبت قیمت خیلی مناسب در میاد
امکاناتش تاچ خیلی قوی . حساس پردازشگر ۸ هسته ای هیبریدی دو گیگ رم واغعی ۱۶ گیگ حافظه بهینه شده باطری قوی از نقاط قوت دیگش اینکه گوشی هرچقد فشار بیاری نه داغ میکنه نه هنگ و نه تغیری ایجاد میشه اما گوشی های دیگه اینطور نیست مدلش این هست lenovo k3 note قیمتش حدود ،550 تومانه ولی هواوی تاچش ضعیفه باطریش عمرش کمه و...

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

me22

Registered User
لایک‌ها
574

بستگی به هزینه ای که میخواین بکنین داره
اگه متونین تا 700 چیزی بخرین، پیشنهاد من honor 5x هستش که خیلی شیک و زیباست و سخت افزار نسبتا خوبی هم داره

Dorian

Registered User
لایک‌ها
28
redmi note 3 باید خودمون فارسی کنیم یا از اول فارسی ساپورت میکنه؟

hafthooz

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تو رنج 200 هزار تومن گوشي مي خوام بخرم . چه گوشي رو پيشنهاد مي ديد؟

بهترین گوشی های هوشمند با قیمت زیر ۸۰۰ هزار تومان در بازار

گوشی‌های هوشمند بسیار خوبی در محدوده قیمت پایین‌تر از ۸۰۰ هزار تومان وجود دارند که از سخت‌افزاری مناسب، ظاهری زیبا…

http://www.7hooz.com/موبایل/

iman0013

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
85
redmi note 3 باید خودمون فارسی کنیم یا از اول فارسی ساپورت میکنه؟
بستگی داره چه رامی روش نصب باشه،اگه رام چین باشه فارسی نداره ولی رام گلوبال یا جهانی زبان فارسی داره

بالا