برگزیده های پرشین تولز

لوازم صوتی و تصویری نظیر تلویزیون، ضبط وغیره

skyeagle

کاربر فعال سخت افزار و عکاسی
کاربر فعال
لایک‌ها
611
باتشکر.
الان مدل ههای پیشنهادیتون چیه دقیقا.
ببینید اگر 3بعدی نمیخواهید میتونید 49uf690 رو بگیرید حدود 2800
در ضمن میدونید که کرایه و گارانتی های بانه ای هم به این مبلغ اضافه میشه
همون مدل 770 که خودتون هم گفتید خوبه
اگر فول اچ دی بگیرید میتونید سایز رو تا 55 بالاتر انتخاب کنید
پیشنهاد میکنم اگر 3بعدی براتون مهم نیست بیخود براش هزینه نکنید

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
درود بر همه
دوستان من یه ال سی دی دارم تو خونه که مثل همه این تلوزیون ها مشکل در قسمت صدا و بلندگوها شون دارم
صداش در حالت کلی برای اتاق متوازن و متناسب نیست و هم اینکه اگه بخوای شب که همه خوابن فوتبال ببینی یا باید همه رو بی خواب کنی یا بی صدا تلوزیون ببینی یا باید خیلی نزدبک بشی و صدا رو کم کنی و چشات درد بگیره و یا باید از هدفون بیسیم استفاده کنی که همه این موارد برام ناخوشانده
برای همین به فکر افتادم که اگر بشه یک جفت بلند گو به تلوزیون اضافه کرد و از پشت مبل ها هم صدا ی تلوزیون رو بشنویم شاید مشکل کم و یا حل بشه .
ولی قبلا یه همچین راهی رو به شکل ناقص امتحان کردیم .صدای تلوزیون رو انتقال دادیم به ضبط های قدیمی و باندهای ضبط رو رسوندیم به پشت مبل ها ولی یک مشکلی داشتیم و اون اینکه صدای بلند گو های تلوزیون قطع شد که صدا رو با ترفندی هم از تلوزیون و هم از باند ضبط در آوردیم .
ولی
ولی چون جنس صدا ها یکسان نبود نتیجه خوب نش و هم اینکه نتونستیم صدای ضبط رو از استریو خارج کنیم که این هم معضلی بود.
بنا براین به فکر مشاوره با دوستان مجازی افتادم
به نظر من برای داشتن صدای متوازن و متعادل در همه قسمت های اتاق نشیمن نیاز به چند بلندگوی پراکنده است پس فک نکنم خرید ساند بار مشکلم رو حل کنه

از شما می پرسم برای از چاله به چاه نیافتادن و داشتن صدای مناسب و متوازن حداقل چقدر نیاز به هزینه است و چه نوع دستگاهی با چه نوع مارک و مدلی پیشنهاد می کنید
البته خودم تحقیق کوچلو کردم و به سینمای خانواده یاماها سامورایی رسیدم
ولی در این مورد. دو مشکل وجود داره
اول اینکه آیا توانایی های این دستگاه خیلی فراتر از انتظارات و خواسته های من نیست (ما نود درصد تلوزیون می بینیم و ده درصد فیلم و تقریبا هیچی و یا خیلی کم موسیقی)
دوم قیمتش که حدود 4.5 در میاد
با کمتر از این قیمت نمی شه ننیجه بهتری گرفت.؟

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنن

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
درود بر همه
دوستان من یه ال سی دی دارم تو خونه که مثل همه این تلوزیون ها مشکل در قسمت صدا و بلندگوها شون دارم
صداش در حالت کلی برای اتاق متوازن و متناسب نیست و هم اینکه اگه بخوای شب که همه خوابن فوتبال ببینی یا باید همه رو بی خواب کنی یا بی صدا تلوزیون ببینی یا باید خیلی نزدبک بشی و صدا رو کم کنی و چشات درد بگیره و یا باید از هدفون بیسیم استفاده کنی که همه این موارد برام ناخوشانده
برای همین به فکر افتادم که اگر بشه یک جفت بلند گو به تلوزیون اضافه کرد و از پشت مبل ها هم صدا ی تلوزیون رو بشنویم شاید مشکل کم و یا حل بشه .
ولی قبلا یه همچین راهی رو به شکل ناقص امتحان کردیم .صدای تلوزیون رو انتقال دادیم به ضبط های قدیمی و باندهای ضبط رو رسوندیم به پشت مبل ها ولی یک مشکلی داشتیم و اون اینکه صدای بلند گو های تلوزیون قطع شد که صدا رو با ترفندی هم از تلوزیون و هم از باند ضبط در آوردیم .
ولی
ولی چون جنس صدا ها یکسان نبود نتیجه خوب نش و هم اینکه نتونستیم صدای ضبط رو از استریو خارج کنیم که این هم معضلی بود.
بنا براین به فکر مشاوره با دوستان مجازی افتادم
به نظر من برای داشتن صدای متوازن و متعادل در همه قسمت های اتاق نشیمن نیاز به چند بلندگوی پراکنده است پس فک نکنم خرید ساند بار مشکلم رو حل کنه

از شما می پرسم برای از چاله به چاه نیافتادن و داشتن صدای مناسب و متوازن حداقل چقدر نیاز به هزینه است و چه نوع دستگاهی با چه نوع مارک و مدلی پیشنهاد می کنید
البته خودم تحقیق کوچلو کردم و به سینمای خانواده یاماها سامورایی رسیدم
ولی در این مورد. دو مشکل وجود داره
اول اینکه آیا توانایی های این دستگاه خیلی فراتر از انتظارات و خواسته های من نیست (ما نود درصد تلوزیون می بینیم و ده درصد فیلم و تقریبا هیچی و یا خیلی کم موسیقی)
دوم قیمتش که حدود 4.5 در میاد
با کمتر از این قیمت نمی شه ننیجه بهتری گرفت.؟

دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنن
باسلام
دوست عزیز من خودم سامورایی دارم
در حد خودش باقیمتش برای سینمایی بدک نیست اما مورد استفاده شما برای تی وی روزمره نیازی به این سیستم نیست
بنظرم شما برو به سمت ساندبارها
من تجربه صدای برند اسنوا رو داشتم که با قیمتی زیر800 تومن اگر اشتباه نکنم قابل قبول بود
میتونید از برندهای ال جی و سامسونگ یا سونی و.... در میان رده ها هم استفاده کنید
در رده های بالا باقیمتهای نامعقول برندهای یاماها و هارمن کاردن بالای 2تومن هستن اما اصلا معقول نیست
راستش اگر خودم سیستم سینمایی نمیخواستم حتما ساندبار میگرفتم چون برای اکثر تی وی ها کاملا لازمه

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
باسلام
دوست عزیز من خودم سامورایی دارم
در حد خودش باقیمتش برای سینمایی بدک نیست اما مورد استفاده شما برای تی وی روزمره نیازی به این سیستم نیست
بنظرم شما برو به سمت ساندبارها
من تجربه صدای برند اسنوا رو داشتم که با قیمتی زیر800 تومن اگر اشتباه نکنم قابل قبول بود
میتونید از برندهای ال جی و سامسونگ یا سونی و.... در میان رده ها هم استفاده کنید
در رده های بالا باقیمتهای نامعقول برندهای یاماها و هارمن کاردن بالای 2تومن هستن اما اصلا معقول نیست
راستش اگر خودم سیستم سینمایی نمیخواستم حتما ساندبار میگرفتم چون برای اکثر تی وی ها کاملا لازمه
لطفا می تونید از تجربه خودتودن در مورد یاماها سامورایی حرف بزنید
مخصوصا اگه بتونید با مدل های دیگه مقایسه داشته باشید خیلی ممنونم می شم

فرستاده شده از Moto Gِ من با Tapatalk

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
ببینید بنظر من سوراند وسنترش ضعیفه
برای موسیقی بجز پاپ روش حساب نکنید
ارزشمندترین قطعه اش ساب و آمپش هست
متاسفانه انتخاب با این بودجه غیراز این فکر نکنم بشه
میتونید پایونیر رو هم ببینید مخصوصا سری اندرو جونز البته باید با آمپ حداقل سری 9 ست کنید
البته متاسفانه سابش ضعیفه
برای داتن ست خوب باید حدود6 تومن هزینه کرد

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
ببینید بنظر من سوراند وسنترش ضعیفه
برای موسیقی بجز پاپ روش حساب نکنید
ارزشمندترین قطعه اش ساب و آمپش هست
متاسفانه انتخاب با این بودجه غیراز این فکر نکنم بشه
میتونید پایونیر رو هم ببینید مخصوصا سری اندرو جونز البته باید با آمپ حداقل سری 9 ست کنید
البته متاسفانه سابش ضعیفه
برای داتن ست خوب باید حدود6 تومن هزینه کرد
برای من صدا مقوله خیلی خیلی پیچیده ای هست
راستش فکر می کنم استعداد در گیر شدن و ور رفتن به مقوله صدا رو ندارم و مخم سوت می کشه
وقتی دکمه های زیاد آمپلیفایر ها رو می بینم جرات دست زدن و ور رفتن باهاشونو ندارم
همین حس رو در منوهای تنظیمات صدا رو دارم
.....
بنابراین ترجیح می دم یک پکیج آماده و مچ داشته باشم که با کمترین تنظیمات به صدای مناسب و تا اندازه ای مطلوب برسم
اینی که بخوام برم آمپ جدا و باند جدا و ساب جدا و....تهیه کنم برام یه خورده نا مطلوبه
...
بنا برراین اگر ممکنه توی رنج های قیمتی متفاوت چند گزینه به ما معرفی کنید

فرستاده شده از Moto Gِ من با Tapatalk

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
دوست عزیز راستش من تو مقوله ساندبارها و سینماهای خانگی تجاری مثل ال جی و سامسونگ و.... وارد نشدم چون تنوع مدل بسیار زیاد دارن
شما باتوجه به بودجه میتونی انتخاب داشته باشی زیاد هم وسواس بخرج نده یه ووفر کوچیک بعنوان ساب و چند تا درایو ارزون که ست شدن بعنوان بلندگو فرانت در ساندبار با این قیمتها نمیتونن کیفیت زیادی داشته باشن اما امکانات جانبی شون جالبه مثل بلوتوث و سایر امکانات
پس به یه برند اطمینان کنید مثلا من ال جی رو دوست دارم تاحدی راحت میشم و سراغ رقبا نمیرم
میتونید تو سایتهای فروش مثل دیجی سرچ کنید تا از توصیه های فروشنده های بی سواد راحت بشی
الان بعضی برندها این روزا جشنواره فروش دارند از این فرصت استفاده کنید

filtrmiltr

Registered User
لایک‌ها
162
حالا که در مورد سینماهای حانگی تجاری تجربه ای ندارید
در صورت امکان از سینماهای غیر تجاری و حرفه ای چند نمونه معرفی کنید حد اکتز تا 5 ، 6 میلیون

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
بهترین انتخاب در این رنج بنظر من از برند جامو هست اگر اشتباه نکنم سری 6 یادم نیست 602 یا ...
پاساژ شرکا نمایندگیش هست میتونید اونجا صداش رو هم گوش بدید

omkind

Registered User
لایک‌ها
28
دوستان بین الجی 49lh62000 و 49lh60200 و سونی 48w650 کدوم رو پیشنهاد میدید؟الجی با گارانتی و سونی بانه ای هستش. سه بعدی مهم نیست فقط تو نظرات از 62000 راضی بودن منم تو لیستم آوردم. نظرم رو سونیه فقط سونی تو ریویوها از نظر زاویه دید میگفتن مشکی به خاکستری میخوره و این مرددم کرده. قبلا هم گفته بودم فقط برای شبکه های داخلی میخوام و کار دیگه ای با تلویزیون انجام نمیدیم.

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

farasystem05

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
از جمله محصولات ساده و پر طرفدار کمپانی سامسونگ، مدل 43K5890 است که توانسته در مدتی اندک مشتریان زیادی را به سمت خود جلب نماید. البته شاید عبارت «تلویزیون ساده» برای این محصول خیلی مناسب نباشد. چرا که در عین سادگی ویژگی ها و قابلیت های فراوانی در این مدل وجود دارد.
در همین ابتدا لازم به ذکر است که مدل K5890 در سایزهای 40 اینچ، 43 اینچ، 49 اینچ و 55 اینچ تولید گشته است. مدل 49 اینچ K5890 از لحاظ کیفیت تصویر دارای رزولوشن 1080x1920 می باشد که برای تلویزیونی با این رنج قیمت بسیار مناسب است و می تواند با کیفیت تصویر FULL HDD خود چشم هر بیننده ای را خیره نماید.
همچنین وجود تکنولوژی تقویت کننده گستره رنگ و زاویه دید گسترده این مدل 49 اینچ، به همراه طراحی 360 درجه آن باعث می گردد تا کسانیکه نسبت به کیفیت تصاویر سختگیر هستند نیز این مدل را قابل قبول بدانند.
البته مدل K5890 دارای انطباق تصویر 50 هرتز بوده و می تواند به خوبی از پس نمایش تصاویر و صحنه هایی که حرکت سریع دارند برآید. در کنار این مورد نیز باید به طبیعی بودن رنگ های این ال ای دی خوش قیمت اشاره کرد که باعث می شود حس واقعی بودن تصاویر به شما انتقال یابد. همچنین این ال ای دی خوش ساخت دارای حالت ورزشی نیز می باشد.
از نظر صوتی نیز مدل K5890 دارای دو عدد بلندگوی 10 وات است که جمعا 20 وات صدای خروجی شفاف و دالبی دارند و صدایی فراگیر را در سالن مورد استفاده طنین انداز می کنند که البته محل قرارگیری این بلندگوها در پایین قاب تلویزیون است.
مدل 43K5890 مجهز به یک گیرنده دیجیتال داخلی است که توانایی دریافت و پخش تمامی شبکه های دیجیتال را فراهم می آورد و شما را از تهیه یک گیرنده دیجیتال مجزا بی نیاز می کند و بدین ترتیب در هزینه های خود صرفه جویی می کنید.
از دیگر قابلیت های مدل 43K5890 می توان به قابلیت ضبط صدا و قابلیت ضبط تصویر به صورت عکس اشاره نمود. البته این تلویزیون ال ای دی به دلیل آنکه مصرف انرژی پایین تری نسبت به تلویزیون های ال سی دی و پلاسما دارد و همچنین به دلیل آنکه وزن پایین تری دارد، مورد توجه مشتریان قرار گرفته است.
ناگفته نماند که مدل 43K5890 مجهز به رابط HDMI جهت پخش با کیفیت تر تصاویر دریافتی از سایر دستگاه های صوتی و تصویری می باشد و همچنین می توانید از طریق پورت USB آن اقدام به اتصال فلش مموری و هارد اکسترنال به دستگاه کنید و رابط های کامپوننت و کامپوزیت نیز برای این دستگاه در نظر گرفته شده است.
بطور کلی اگر به دنبال خرید یک تلویزیون خانواده ال ای دی با قابلیت های مختلف هستید که بتواند نیازهای شما را در زمینه کیفیت تصاویر و کیفیت صدا پاسخگو باشد می توانید به این مدل اعتماد کنید و همین حالا نسبت به سفارش آن اقدام نمایید. شما این محصول را میتوانید به راحتی و با تخفیف باورنکردنی از سایت سامسونگ شاپ خریداری نمایید.

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
البته مدل K5890 دارای انطباق تصویر 50 هرتز بوده و می تواند به خوبی از پس نمایش تصاویر و صحنه هایی که حرکت سریع دارند برآید.
با سلام
دوست عزیز واقعا شما به این جمله اعتقاد دارید؟؟؟
50 هرتز تقریبا که نه تحقیقا جوکه
الان 100 هرتز هم حقیقتا جوابگو نیست و باید به 200 هرتز فکر کرد
50 هرتز تبلیغات منفیه
و جالب اینکه یکی از اصلی ترین فاکتورها برای خرید تی وی همین نرخ رفرش ریت تصویر هست که متاسفانه زیاد بهش دقت نمیشه

Business plan

کاربر فعال کسب درآمد از اینترنت
کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
چطوری باید با بلوتوث یا وای فای محتوای گوشی را برای تلویزیون به اشتراک گذاشت؟! گوشی سامسونگ و تلویزیون ال جی مدل 43uf69000

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
چطوری باید با بلوتوث یا وای فای محتوای گوشی را برای تلویزیون به اشتراک گذاشت؟! گوشی سامسونگ و تلویزیون ال جی مدل 43uf69000
باسلام
تی وی رو میدونم باید برید Smart share اگر گوشی رو هم از قسمتمربوطه فعال ککنید همدیگر رو پیدا میکنند و راحت کانکت میشه
اما گوشی رو با سامسونگ آشنایی ندارم
در گوشی های ال جی screen share داره و گزینه Miracast که از منوی Share & connect قابل دسترسی هست در اونجا
ربطی به بلوتوث نداره و از خات اسپات استفاده میکنه و تصویر رو میرور میکنه روی تی وی
دوستانی که گوشی سامسونگ دارن میتونن بهتر راهنمایی کنند

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
بدون نرم افزار از طریق وای فای مستقیم وصل شد وقتی فایل میفرسته میزنه در انضار پذیرش فایل توسط تلویزیون, تلویزیون هم هیچ اخطار و علامتی برای پذیرش نشون نمیده!! از طرق نرم افزار smart share اندروید, برای فرستادن فایل پسورد وای فای تلویزیون میخواد!! من پسورد روی وای فای تلویزیون نزاشتم و پسورد عادی قفل شبکه ها و... هم 0000 هست برای وای فای این رو قبول نمیکنه پسورد وای فای از کجا بیارم؟!!

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
بدون نرم افزار از طریق وای فای مستقیم وصل شد وقتی فایل میفرسته میزنه در انضار پذیرش فایل توسط تلویزیون, تلویزیون هم هیچ اخطار و علامتی برای پذیرش نشون نمیده!! از طرق نرم افزار smart share اندروید, برای فرستادن فایل پسورد وای فای تلویزیون میخواد!! من پسورد روی وای فای تلویزیون نزاشتم و پسورد عادی قفل شبکه ها و... هم 0000 هست برای وای فای این رو قبول نمیکنه پسورد وای فای از کجا بیارم؟!!
چه فایلی میخواهید بفرستید؟
ببینید این قابلیت فقط تصویر گوشی رو میرور میکنه کار خاصی نیست هر چی رو گوشی میبینی حالا روی تی وی میبینی
من نمیدونم دقیقا چی مدنظرتون هست

Business plan

کاربر فعال
لایک‌ها
14,025
چه فایلی میخواهید بفرستید؟
ببینید این قابلیت فقط تصویر گوشی رو میرور میکنه کار خاصی نیست هر چی رو گوشی میبینی حالا روی تی وی میبینی
من نمیدونم دقیقا چی مدنظرتون هست
ارسال یه ویدئو به داخل حافظه تلویزیون

skyeagle

کاربر فعال
لایک‌ها
611
من تاحال اینکار رو امتحان نکردم
متاسفانه اطلاعی ندارم شدنی هست یانه

Finjan1989

Registered User
لایک‌ها
276
سلام خدمت دوستان
میخواستم یه تلویزیون بخرم !
سایز نمیخوام بیشتر از 50 اینچ باشه . چون حداقل فاصله 1.5 و حداکثر فاصله 3 متر هست !
رزولیشن 4k هم برام مهم نیست ! چون نه اهل فیلم 4k دیدن هستم و نه اینکه ماه*واره داریم !
چیزی که برام مهمه کیفیت تصویر و البته رفرش ریت تلویزیون هست . رنگ هارو نمیخوام اشباع نشون بده . همچنین تو دیدن فوتبال یا صحنه هایی که سریع هستن نمیخوام کم بیاره !
بودجه هم حداکثر 3 میلیون تومن ( هرچی کمتر بهتر ) !
اتصالاتی مثل وای فای و dlna و ... هم داشته باشه
در مورد برند خاصی هم تعصب ندارم ! خودم بشخصه برند های شارپ و توشیبا رو به ال جی و سامسونگ ترجیح میدم ! ولی خوب این برند ها هم به خاطر کم بودن خدماتشون یکم دودلم میکنه !

robocop-game

Registered User
لایک‌ها
1,862
ارزونترین تلویزیون میخوام که نوعش اصلا مهم نیست چه CRT چه LCD چه LED فقط و فقط ورودی HDMI داشته باشه
چیزی سراغ دارید؟

بالا