برگزیده های پرشین تولز

سرمایه گذاری در بانک و بیشترین سود سپردۀ کوتاه مدّت

mehran_456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
97
بله، یکبار پیش از اولین ابطال، زمانش مهم نیست، مراجعه به كارگزاري سهم آشنا (در صورتی که در شهرتون شعبه دارند) و یا یکی از شعب منتخب بانک حکمت ایرانیان با هماهنگی قبلی با شماره ی 021-2771 داخلی 4. برای اطمینان میتونید یک واحد رو برای تست ابطال کنید، شاید همون یکبار مراجعه هم اجباری نباشه مانند صندوق بانک شهر!
یعنی بانک شهر برا صدور و ابطال اصلا نیازی به مراجعه به شعبه نیست؟ ببخشید اگه مثلا به اندازه ۵۰ میلیون سرمایه گذاری از طریق اینتر نت کردیم برا محکم کاری بخایم یه مدرک کتبی هم داشته باشیم باید چیکار کرد؟

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
یعنی بانک شهر برا صدور و ابطال اصلا نیازی به مراجعه به شعبه نیست؟ ببخشید اگه مثلا به اندازه ۵۰ میلیون سرمایه گذاری از طریق اینتر نت کردیم برا محکم کاری بخایم یه مدرک کتبی هم داشته باشیم باید چیکار کرد؟
ازطریق ibshop.ir تا اونجایی که اطلاع دارم نیازی نیست.
برای دریافت گواهی با مهر و امضای رسمی هم مراجعه به شعب منتخب بانک شهر: لیست شعب

در مورد صندوق بانک حکمت ایرانیان هم مراجعه به كارگزاري سهم آشنا ( در صورتی که در شهرتون شعبه دارند: لیست شعب) و یا یکی از شعب منتخب بانک حکمت ایرانیان با هماهنگی قبلی با شماره ی 021-2771 داخلی 4. در صورت تمایل هم می تونند گواهی رو براتون پست پیشتاز کنند.

mehran_456

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
97

در مورد صندوق بانک حکمت ایرانیان هم مراجعه به كارگزاري سهم آشنا ( در صورتی که در شهرتون شعبه دارند: لیست شعب) و یا یکی از شعب منتخب بانک حکمت ایرانیان با هماهنگی قبلی با شماره ی 021-2771 داخلی 4. در صورت تمایل هم می تونند گواهی رو براتون پست پیشتاز کنند.
واقعا ممنونم ازاین همه صبر و حوصله و راهنمایی.موفق باشی رفیق

amgh

Registered User
لایک‌ها
388

دوست عزیز در قسمت صدور واحد صندوق امین یه تیک داره پرداخت انلاین که فکر کنم شتابی باشه این تاخیر داره برای صدور؟
و اگر تیک نباشه یه لیست شماره حساب بانکهاست، باید شماره حساب یاد داشت کنیم و از همراه بانک ،بانک خودمون به اون شماره پایا بزنیم؟ یا مستقیم میشه پایا زد از همونجا یا حساب به حساب داخلی زد ؟ در این مورد میسه بیشتر توضیح بدین
ممنون

مورد بعدی ibshop موقع ثبت نام مرتب ارور اشتباه بودن کد امنیتی میده ! از دوستان کسی همچین مشکلی داره؟

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
دوست عزیز در قسمت صدور واحد صندوق امین یه تیک داره پرداخت انلاین که فکر کنم شتابی باشه این تاخیر داره برای صدور؟
و اگر تیک نباشه یه لیست شماره حساب بانکهاست، باید شماره حساب یاد داشت کنیم و از همراه بانک ،بانک خودمون به اون شماره پایا بزنیم؟ یا مستقیم میشه پایا زد از همونجا یا حساب به حساب داخلی زد ؟ در این مورد میسه بیشتر توضیح بدین
ممنون

مورد بعدی ibshop موقع ثبت نام مرتب ارور اشتباه بودن کد امنیتی میده ! از دوستان کسی همچین مشکلی داره؟
لیست حسابهای بانکی صندوق امین آشنا ایرانیان رو میتونید از اینجا هم مشاهده کنید: http://www.iafi.ir/fund/acc
همین لیست رو در قسمت صدور هم میتونید ببینید. برای سرعت بیشتر در صدور و عدم تاخیر حداقل یکروزه با پرداخت شتابی (همون تیکی که فرمودید و به دنبالش وارد سیستم پرداخت شتابی میشید) و یا حواله پایا، از هر کدوم از این بانکها که حساب به نام خودتون دارید با اینترنت بانک یا موبایل بانک و یا شعبه به شماره حساب صندوق (و نه شماره شبا) پول رو واریز کنید و تاریخ و شماره فیش واریزی رو در قسمت صدور وارد کنید تا ظرف یکروز کاری واحدها براتون صادر بشند و در این مدت هم از قسمت درخواستها و گردش حساب میتونید مراحل رو پیگیری کنید.

بهترین کار اینه که با پشتیبانی ibshop تماس بگیرید.

H.T.C

Registered User
لایک‌ها
1,331
سلام
حدود صد میلیون برای ۶ الی ۷ ماه بیکار هست
اما بعدش لازمه
ایا بانکی هست که این ندت بتونم بزارم سود دریافت کنم که جریمه نخوره؟
ترجیحا بانک باشه نه موسسه

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
جهت اطلاع دوستان، طبق آخرین رتبه بندی سازمان بورس و اوراق بهادار تا پایان بهمن ماه 1395 رتبه بندی کارگزاریهای بورسی که مدیریت اصلی صندوقهای سرمایه گذاری رو بر عهده دارند بدین شرح هست (منبع):

بانک گردشگری --> كارگزاري آگاه: الف
بانک حکمت ایرانیان --> كارگزاري سهم آشنا: الف

توجه داشته باشید که نهادی که وظیفه ی ثبت درخواست صدور و ابطال رو داره ("مدیر ثبت"، به طور مثال بانک گردشگری) در عمل تنها یک ویترین محسوب میشه و کلیه ی وظایف مدیریت سرمایه ها رو "مدیر صندوق" و در واقع همین شرکتهای کارگزاری بورسی و تامین سرمایه به عهده دارند که مجوز همه رو هم سازمان بورس و اوراق بهادار صادر میکنه و به کارشون نظارت مستمر داره. "متولی صندوق" هم که یک موسسه ی حسابرسی معتمد سازمان بورس و اوراق بهادار هست هم نقش ناظر دایمی بر صندوق رو از طرف این سازمان و سرمایه گذاران ایفا میکنه.

Last edited:

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
امکانات تلگرامی رسمی صندوق سرمایه‌گذاری امین آشنا ایرانیان (http://www.iafi.ir/contact):

1) کانال https://t.me/iafi_ir برای دریافت آخرین اخبار و همچنین NAV صدور و ابطال روز

2) ربات تلگرامی https://t.me/aminashenabot برای مشاهده ی گردش حساب، مانده ریالی، وضعیت آخرین درخواستها، آخرین گواهی معتر و همچنین NAV های روز، با اعتبار سنجی توسط کد ملی و شماره همراه ثبت شده در صندوق.

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
امکانات تلگرامی رسمی صندوق سرمایه‌گذاری امین آشنا ایرانیان (http://www.iafi.ir/contact):

1) کانال https://t.me/iafi_ir برای دریافت آخرین اخبار و همچنین NAV صدور و ابطال روز

2) ربات تلگرامی https://t.me/aminashenabot برای مشاهده ی گردش حساب، مانده ریالی، وضعیت آخرین درخواستها، آخرین گواهی معتر و همچنین NAV های روز، با اعتبار سنجی توسط کد ملی و شماره همراه ثبت شده در صندوق.

اقا این ربات امنه چون هیچ جایی ازش گفته نشده با توجه به اینکه باید کد ملی و... بدیم؟

Sent from my iPhone using Tapatalk

geniuses

Registered User
لایک‌ها
456
اقا این ربات امنه چون هیچ جایی ازش گفته نشده با توجه به اینکه باید کد ملی و... بدیم؟

بله کاملا رسمی و امنه. برای احراز هویت تنها کد ملی رو دریافت می کنه و از روی دیتابیس خود صندوق کد شناسایی رو به شماره همراه فرد پیامک میکنه. لینک معرفی رسمی رو هم که ذکر کردم: http://www.iafi.ir/contact
سمت چپ صفحه پایین نقشه ی گوگل.

danetey

Registered User
لایک‌ها
367
درباره قوامین، حساب من روزشماره 20 با مسدودی 2تومن بود که چند سال پیش افتتاح کردم.قبل از این جریانات هم همیشه از اینترنت بانک که استفاده میکردم
نوع حسابم رو زده بود یکساله.
دیشب سود واریز کردن با همون 20درصد و روی همون حساب حالا نکته جالب کجاست، امروز صبح شعبه افتتاح حساب کار داشتم، یکی از کارمندا آشنا بود
وقتی پرسیدم این جریان روزشمار به کجا میخواد برسه گفت خود ما هم تا همین دیشب نمیدونستیم که قراره سودها به همون حساب ریخته بشه یا حساب جدا!!
درباره وضعیت شون هم گفت امروز تصمیم گیری میشه.

par_ham

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
322
سود آینده حساب روزشمار 22% بنده هم امروز واریز شد. بدون کاهش به 10% و با همان 22% قبل .

ایران دوست

Registered User
لایک‌ها
178
صندوق زرین بانک شهر یا همون آرمان بانک شهر هست ,بدون هزینه ابطال و کارمزد,امکان واریز و برداشت بعد یک ساعت ,تا این ماه ۲۲ میداده,ولی گفتن از ماه دیگه میشه ۲۰ درصد روزشمار

mehrana1

Registered User
لایک‌ها
171
دوستان سلام و‌عرض ادب ، میخواستم بدونم سرمایه گذاری مبلغ ۸۰ میلیون رد صندوق سرمایه گذاری بانک شهر رو پیش نهاد میکنید یا خیر ؟

_ ^ Mast3R ^ _

Registered User
لایک‌ها
116
موسسه ملل هم 20 درصد ریخته و کم نشده.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

amgh

Registered User
لایک‌ها
388
موسسه ملل هم 20 درصد ریخته و کم نشده.

Sent from my LG-H818 using Tapatalk

چه حسابی بوده؟ چون پانیذ روزشمار گفتن ۱۰ شده!

صندوق گردشگری امروز رفتم گفتن فعلا باز نمی کنیم.

ahadtk

Registered User
لایک‌ها
205
دوستان سلام و‌عرض ادب ، میخواستم بدونم سرمایه گذاری مبلغ ۸۰ میلیون رد صندوق سرمایه گذاری بانک شهر رو پیش نهاد میکنید یا خیر ؟
سلام
بله حتما
اصل سرمایه و حداقل سود 20% تضمین شده است

shahab_kookoo

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
58
درباره قوامین، حساب من روزشماره 20 با مسدودی 2تومن بود که چند سال پیش افتتاح کردم.قبل از این جریانات هم همیشه از اینترنت بانک که استفاده میکردم
نوع حسابم رو زده بود یکساله.
دیشب سود واریز کردن با همون 20درصد و روی همون حساب حالا نکته جالب کجاست، امروز صبح شعبه افتتاح حساب کار داشتم، یکی از کارمندا آشنا بود
وقتی پرسیدم این جریان روزشمار به کجا میخواد برسه گفت خود ما هم تا همین دیشب نمیدونستیم که قراره سودها به همون حساب ریخته بشه یا حساب جدا!!
درباره وضعیت شون هم گفت امروز تصمیم گیری میشه.
لطفا اگه خبر جديدي گرفتي اطلاع بده - ممنون

بالا