برگزیده های پرشین تولز

معرفی یک کاربر دزد به نام XDesigner

ar1ian

Registered User
لایک‌ها
120
سلام و عرض ادب خدمت دوستان
حقیقتش نمیدونم این افراد چطوری کار میکنند ! تو امتیازاش همه ازش تعریف میکنند اما سر یه کارساده مارو میپیچونه و دیگه جواب نمیده
اول قول 3-4 روز رو میده اما نزدیک 15 روز گذشته و گوشیش رو خاموش کرده
https://forum.persiantools.com/threads/طراح-قالب-html.910768/
قطعاً بنده پیگیری میکنم این موضوع رو ...

mostafa9112

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
سلام با توجه به امتیازشون شاید مشکلی براشون پیش اومده یا شاید پشیمون شدن گرچه باید اطلاع میدادن

چقدر پول بهشون دادید؟

XDesigner

Registered User
لایک‌ها
84
درود بر شما
بله مشکلی بود که به خودشون اطلاع دادم و عذر خواهی کردم
مبلغ دریافتی فردا به حساب ایشون واریز میشه

ar1ian

Registered User
لایک‌ها
120
سلام با توجه به امتیازشون شاید مشکلی براشون پیش اومده یا شاید پشیمون شدن گرچه باید اطلاع میدادن

چقدر پول بهشون دادید؟

فقط بحث پول نيست !!
ايشون نزديك ١٥ روز بنده رو مسخره خودشون كردن نه جواب ميدن نه هيچي گوشيشون هم خاموش ميكنند و در اخر ميگن من پول رو ندم هيچ كاري نميتوني بكني تهديد نكن !!
طلبكار هم هستند

Sent from my iPhone using Tapatalk

Captive

کاربر قدیمی پرشین تولز* مدیر بخش ارز دیجیتال
مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
فقط بحث پول نيست !!
ايشون نزديك ١٥ روز بنده رو مسخره خودشون كردن نه جواب ميدن نه هيچي گوشيشون هم خاموش ميكنند و در اخر ميگن من پول رو ندم هيچ كاري نميتوني بكني تهديد نكن !!
طلبكار هم هستند

بیش از 90% به اصطلاح برنامه نویس ها ( کپی کار ها ) اخلاقشون همینطوره.. شما با دادن یک امتیاز در خور ایشون، دیگران را در انتخاب صحیح یاری کنید.

ar1ian

Registered User
لایک‌ها
120
بیش از 90% به اصطلاح برنامه نویس ها ( کپی کار ها ) اخلاقشون همینطوره.. شما با دادن یک امتیاز در خور ایشون، دیگران را در انتخاب صحیح یاری کنید.

ايشون ميفرمايند پدربزرگم فوت كرده !
بيچاره پدربزرگ وب مستر ها بايد در سال حدود ٢٠٠ الي ٣٠٠ بار بميرن ...
فرمودن گواهي فوت ميخواهيد ؟ منم گفتم مشتاقم بازم اينجا تكرار ميكنم ...
به هرحال من شكايت نامه رو درست كردم و به خودشون هم نشون دادم به اميد خدا فردا ازشون شكايت ميكنم و نامه رو همينجا براي كاربران ميزارم كه ببينند پيگير هستم :)
من وقتم براي اين كارا ازاده و پيگير ايشون هستم

ar1ian

Registered User
لایک‌ها
120

توصيه خوبي بود يك امتياز منفي براشون ثبت كردم و گفتند شما از قوانين بي خبر هستيد و من پول رو برگشت بزنم پرونده بسته ميشه ! به كسي كه خواهرش وكيله داره اموزش هم ميده خيلي جالبه ... بابت اين مدت كه بنده رو مسخره خودشون كردن بايد پاسخگو باشن مخصوصاً حرفي كه گفتند پول رو پس نميدم نميتوني كاري كني

XDesigner

Registered User
لایک‌ها
84
دوست عزیز بنده گفتم نیازی به تهدید نیست حتی اگه شکایت نکنی هم پول رو برمیگردونم، چرا همه چیرو برعکس میگید (فایل ضمیمه چت موجوده)
در ضمن سایر دوستان نیازی نیست شما کاسه داغ تر از آش بشید، مشکلی بوده بین بنده و ایشون که انشالا فردا هزینه برگشت میخوره

ایشون تمایلی نداشتن امتیاز منفی بدن اما با دخالت بیجای شما امتیاز منفی به بنده دادن
به شما امتیاز منفی تقدیم میشه تا من بعد توی کاری که به شما مربوط نیست دخالت نکنید

XDesigner

Registered User
لایک‌ها
84
شات از صحبتی که من گفته بودم پول رو واریز میکنم ضمیمه شد :|

فایل های ضمیمه

• 01.png
    01.png
    22 KB · نمایش ها: 32

XDesigner

Registered User
لایک‌ها
84
توصيه خوبي بود يك امتياز منفي براشون ثبت كردم و گفتند شما از قوانين بي خبر هستيد و من پول رو برگشت بزنم پرونده بسته ميشه ! به كسي كه خواهرش وكيله داره اموزش هم ميده خيلي جالبه ... بابت اين مدت كه بنده رو مسخره خودشون كردن بايد پاسخگو باشن مخصوصاً حرفي كه گفتند پول رو پس نميدم نميتوني كاري كني

دوست عزیز بنده در حال حاضر از شما شاکی هستم بدلیل تهمت دروغ، من هیجا نگفتم پول شمارو پس نمیدم! عجیبه ها (امتیاز منفی بدلیل تهمت بیجا تقدیم میشه)
اون دوستمون هم که شما رو راهنمایی کردن جوابشون رو گرفتن

XDesigner

Registered User
لایک‌ها
84
به هرحال من شكايت نامه رو درست كردم و به خودشون هم نشون دادم به اميد خدا فردا ازشون شكايت ميكنم و نامه رو همينجا براي كاربران ميزارم كه ببينند پيگير هستم :)
من وقتم براي اين كارا ازاده و پيگير ايشون هستم

دوست عزیز من هم توی پی وی هم اینجا چندین بار گفتم و میگم بنده قصد کلاهبرداری ندارم و هزینه شما فردا واریز میشه
کاملا مشخصه وقتتون خالیه و دنبال سرگرمی هستید واسه خودتون برای خودتون توهم میزنید و پاسخش رو هم خودتون میدید
فردا پول شما واریز میشه
بنده مثله شما وقت خالی ندارم که توی بحثای خاله زنکی شکت کنم
موفق باشید

ar1ian

Registered User
لایک‌ها
120
از مديران خواهش ميكنم خودشون اينجا قضاوت كنند و امتياز هاي بي مورد رو پاك كنند IMG_3757.JPG
ايشون پول بنده ١٥ روز دستشونه و جواب نميدن گوشيشون رو خاموش ميكنند طلبكار هم هستند

XDesigner

Registered User
لایک‌ها
84
از مديران خواهش ميكنم خودشون اينجا قضاوت كنند و امتياز هاي بي مورد رو پاك كنند مشاهده پیوست 1070271
ايشون پول بنده ١٥ روز دستشونه و جواب نميدن گوشيشون رو خاموش ميكنند طلبكار هم هستند

خیلی ممنون که از چت شات گرفتید کاملا مشخصه بنده در جواب تهدید های بی مورد شما که قبل از این پیام بود، این رو فرستادم
هی من میگم پولو میدم ایشون میگه میخوام شکایت کنم! منم گفتم در هر صورت پول شما واریز میشه فقط با شکایت دیرتر به پول میرسید غیر از اینه؟

ar1ian

Registered User
لایک‌ها
120
شما فرموديد علاقه اى به بحث خاله زنك نداريد
موفق باشيد

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوست عزیز بنده گفتم نیازی به تهدید نیست حتی اگه شکایت نکنی هم پول رو برمیگردونم، چرا همه چیرو برعکس میگید (فایل ضمیمه چت موجوده)
در ضمن سایر دوستان نیازی نیست شما کاسه داغ تر از آش بشید، مشکلی بوده بین بنده و ایشون که انشالا فردا هزینه برگشت میخوره

ایشون تمایلی نداشتن امتیاز منفی بدن اما با دخالت بیجای شما امتیاز منفی به بنده دادن
به شما امتیاز منفی تقدیم میشه تا من بعد توی کاری که به شما مربوط نیست دخالت نکنید

پسر جون، بعد از 10 سال فعالیت در پرشین تولز هنوز کسی جرات نکرده به من امتیاز منفی بده بعد تو بدون اینکه با من معامله ای داشته باشی امتیاز منفی ثبت میکنی؟ !!!

جالبه بعد از اینکه امتیاز منفی ثبت کرده پیغام خصوصی میده و عذر خواهی میکنه... از طریق مدیران پرشین تولز پیگیری میکنم تا بفهمی قول الکی به کسی ندی جوجه کد نویس..

Last edited:

XDesigner

Registered User
لایک‌ها
84
ب

پسر جون، بعد از 10 سال فعالیت در پرشین تولز هنوز کسی جرات نکرده به من امتیاز منفی بده بعد تو بدون اینکه با من معامله ای داشته باشی امتیاز منفی ثبت میکنی؟ !!!

جالبه بعد از اینکه امتیاز منفی ثبت کرده پیغام خصوصی میده و عذر خواهی میکنه... از طریق مدیران پرشین تولز پیگیری میکنم تا بفهمی قول الکی به کسی ندی جوجه کد نویس..

دوست عزیز ح10 سال یا 100 سال فعالیت باعث نمیشه شما توی بحثی که بهتون مربوط نمیشه دخالت کنید بنده ازتون عذر خواهی کردم و این ادبم رو میرسونه اما انگار اشتباه کردم معذرت خواهی کردم!
لطفاً حد و حدود خودتون رو نگه دارید بنده مشکل با استارت محترم هم بزودی حل میشه و فقط رو سیاهیش واسه شما میمونه پس لطفا حرمت خودتون رو نگه دارید

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
تا زمانی این بحث " بحث بین استارتر تایپیک و شما بوده " .. که توی خصوصی مشکل حل میشده وقتی ایشون موضوع رو پابلیک میکنن و شما هم حدود 15 روز استارتر تاپیک رو الاف کردید وپول ایشون رو ندادید بنده به خودم اجازه ی دخالت میدم ... در ضمن من نگفتم به شما امتیاز منفی بدن .. بنده عرض کردم " امتیاز در خور شما " ..

پ.ن :تا برخورد لازم بابت امتیازی منفی هم که به من دادی ( بدون اینکه معامله ای داشته باشی ) با شما نشه بنده بی خیال نمیشم !!

Captive

مدیر انجمن
لایک‌ها
16,655
دوست عزیز ح10 سال یا 100 سال فعالیت باعث نمیشه شما توی بحثی که بهتون مربوط نمیشه دخالت کنید بنده ازتون عذر خواهی کردم و این ادبم رو میرسونه اما انگار اشتباه کردم معذرت خواهی کردم!
لطفاً حد و حدود خودتون رو نگه دارید بنده مشکل با استارت محترم هم بزودی حل میشه و فقط رو سیاهیش واسه شما میمونه پس لطفا حرمت خودتون رو نگه دارید

شما بیجا کردید امتیاز منفی دادید که بعد بخواهید عذرخواهی کنید .. بحث به من چرا مربوط نشه؟؟ من کاربر این انجمن هستم و نظرم رو خیلی مودبانه بیان کردم ...

XDesigner

Registered User
لایک‌ها
84
نظر شما محترمه اما ببینید صحبت شما استارتر رو ترغیب به دادن امتیاز منفی کرد همچنین کلی هم به بنده تهمت راجب کپی کاری و ... زدید که ازش میگذرم
بنده وقت واسه کل کل ندارم برای شما آرزوی موفقیت دارم
هزینه کار هم به استارت برگردوندم تا شک و شبه ای در مورد کلاهبرداری بنده وجود نداشته باشه
موفق باشید

gem-music.com

Registered User
لایک‌ها
499

دوست عزیز
بنده به ماجرا اصلا کاری ندارم
ولی اینکه شما به دوستمون @Captive امتیاز منفی دادید رو اصلا نمیتونم درک کنم
اینجا هرکسی هر کمکی که از دستش بر بیاد برا زنده کردن پول به بقیه کاربرا کمک میکنه (راهنمایی و...)
اگر قرار بود مشکل شما خصوصی حل بشه شده بود
در ضمن یک امتیاز منفی هم حق شما بود بخاطر سر کار گذاشتن استارتر...

بالا