برگزیده های پرشین تولز

نیاز به آموزشگاه زبان خوب در اصفهان

kasra03

Registered User
لایک‌ها
276
خواهش می کنم. نه شعبه دیگه ایی نداره. دروه هاش هم تا همین چند وقت پیش عمومی بود و کلاس برگزار میشد ولی جدیدا گفتن نیمه خصوصی شده. حالا این دقیقا یعنی چی نمی دونم! آیلتسم مثله تافله تقریبا. حدود 5 ماهی طول میکشه. هر اسکیلی 1 ماه و چند روز. سه روز تو هفته. چون دچار تغییرات شده اطلاعات بیشتر را زنگ بزن از خودشون بپرس: 6271799

بازم ممنون نه من ایلتز نمیخوام!قبلا امتحان دادم الان میخوام برا اینکه تو جریان زبان باشم برم کلاس.صدر فقط که مختص ایلتز و تافل که نیس؟!ابعد چه کتابایی رو اونجا تدریس میکنن؟امریکن هس یا بریتیش؟من چون برا کانادا اقدام کردم میخوام امریکن کار کنم.

brainsore

Registered User
لایک‌ها
3,189
بازم ممنون نه من ایلتز نمیخوام!قبلا امتحان دادم الان میخوام برا اینکه تو جریان زبان باشم برم کلاس.صدر فقط که مختص ایلتز و تافل که نیس؟!ابعد چه کتابایی رو اونجا تدریس میکنن؟امریکن هس یا بریتیش؟من چون برا کانادا اقدام کردم میخوام امریکن کار کنم.
بله دوره های آموزشی هم دارن. کتابها هم مال خودشونه. امریکنه.

bagheri0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
کسی با استاد گازر کلاس خصوصی رفت چطور استادی سطح کیفیت کلاسش؟
اگه استاد بهتری می شناید بهم معرفی کنید؟
ممنون

ashabani

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
کسی با استاد گازر کلاس خصوصی رفت چطور استادی سطح کیفیت کلاسش؟
اگه استاد بهتری می شناید بهم معرفی کنید؟
ممنون
افتضاحححح... من باهاش یک ترم برداشتم جوری از زبان ناامید شدم که کلی طول کشید دوباره شروع کنم. برنامه مشخصی واسه تدریس نداره، بیشتر به فکر پوله. گول حرفاشو نخورین از ما گفتن بود

bagheri0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bagheri0

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
افتضاحححح... من باهاش یک ترم برداشتم جوری از زبان ناامید شدم که کلی طول کشید دوباره شروع کنم. برنامه مشخصی واسه تدریس نداره، بیشتر به فکر پوله. گول حرفاشو نخورین از ما گفتن بود

سلام ممنون خودم یه پرس وجو کردم همین ها را شنیدم و دنبال استاد زبان خوبم وعالی اگه میشناسید اصفهان لطفاً بهم معرفی کنید

zeinab_rezaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوست گرامی
من خودم اول یه موسسه خصوصی کلاس میرفتم فک کردم خیلی خوبه
یک ترم بخاطر اینکه ساعت کلاس با کلاسام جور نبود رفتم جهاد دانشگاهی
به نظرم سطح کلاسا عالی بود و ساعت کلاسا خیلی متنوع بودن
به نظر من جهاد دانشگاهی برو
تو خیابون 5 رمضانم هست

zeinab_rezaee

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من اصلا صدرو توصیه نمیکنم دوستام رفته بودن راضی نیستن
چون اصلا هدفشون آموزش نیست و کلاساشون مختلطه
یه جو خیلی بدی داره و کنترلی روی بچه ها ندارن
شما اگه یک ترم جهاد برید کا تازه مولتی مدیا سر کلاساش هست جای دیگه نمیرید

fabbasi9018

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
5
سلام

یک موسسه خوب برای زبان در اصفهان نیاز دارم یک جایی که درست و حسابی باشه و زود آدم رو برسونه . کسی سراغ داره ؟
سلام من کلاس زبان خصوصی گرفتم سه ماهه سه تا کتاب(به صورت فشرده) رو تموم میکنیم(البته بستگی به برنامه ریزی خود فرد هم داره) الان دو ماه گذشته و در سطح intermadiate هستم و خیلی خوب کار میکنند.از دانشگاه CUA انگلیس هم نمایندگی دارند و مدرک ارائه میدن.

reza.eloglu

Registered User
لایک‌ها
38

vahid javani

Registered User
لایک‌ها
5
دوستان آموزشگاه سفیر (gosafir.com) رو کسی کلاس هایی که فقط جمعه برگزار میشه رو رفته؟
منظم برگزار میشه یا بین دوره های فاصله میافته؟

بالا