برگزیده های پرشین تولز

پنهان کاری شاتل در قرارداد سرویسهای به اصطلاح نامحدود و سرویسهای اکو

نظرتون در مورد کیفیت سرویس شاتل در سال اخیر؟

• Total voters
    53

trusted

Registered User
لایک‌ها
8
سلام دوست عزیز شما این بالا نوشته بودین ولی منم می خواستم بگم :

شایدم من نمیدونستم. ولی الان فهمیدم.
دوستم مجبور شد برای وصل سرویس جدید یک ماه شاتل art1 شارژ کنه. تا اون یکی وصل بشه.
توی پنل زده حجم ترافیک نا محدود بعد زیرش درصد مصرف و زده. جالب اینجاست که من حساب کردم از نظر شاتل نامحدود یعنی 30 گیگ !!!!!!

گول نامحدود بودنشو نخورین.

حالا یه سوال اینجا پیش میاد

اگر کلا 30 گیگ دانلود کنید سرویستون قطع میشه ؟ یعنی هیچ ترافیکی ندارید درسته؟ پس باید سرویس قطع بشه

لطف کنید این مورد رو ذکر بفرمایید که بعد از اتمام این 30 گیگ سرویستون قطع میشه یا نه تا همه در جریان باشن ، مرسی

trusted

Registered User
لایک‌ها
8
من تو پی سی ورلد داستان دوستم که امروز میخواست خطش رو از رانژه در بیاره رو گفتم ، حالا تو تاپیک خود شاتل هم میذارم .
الآن زنگ زده میگه ، صبح وقتی داشتن فرم تخلیه رو بهش میدادن پشتیبانی گفته :
اگه به شرکت دیگه ای برید و بعد دوباره بخواید بیاید از ما سرویس بگیرید ، ما بهتون سرویس نمیدیم . مخابرات هم بابت اذیت کردنشون 2 ماه تلفنتون رو قطع میکنه .
{ شاتل - رشت }

ناموسا وقتی شنیدم چشام داشت از حدقه میزد بیرون !!!!! بابا به خدا جمعش کنن ، مردم دیگه اینقدر خر نیستن !!! آخ که جای من اونجا خالی بود ...

Redfild عزیز تو پی سی ورد داستان تعریف می کنید شما ؟؟ :lol:

جالبه خود شما هم باورت نشده ، هر حرفی رو باور نکنید شایعات زیاده

™ASUS

Registered User
لایک‌ها
175

Another Day

Registered User
لایک‌ها
1,238
چه تاپیک خوبی تا حالا ندیده بودم...LOL...کلا شاتل حساب کتاب نداره ، بدی هاش هم یشتر از خوبی هاش هست.اگر از اینترنت فقط چت و ای میل و اخبار خوندن میخواهید برید و بگیرید نوش جانتون.ولی اگر انتظارتون از اینترنت چیزی بیش از امکانات دو دهه قبل هست مثل رادیو اینترنتی، تلویزیون ، ویدیو چت، """آموزش آنلاین""" بخصوص که ویدیو کنفرانس ها حجم بالایی رو استفاده میکنه و امکانات چندرسانه ای هست در کل، سراغ شاتل نرید که جیزه.

• Like
Reactions: e.m

pejii

Registered User
لایک‌ها
724
من تو پی سی ورلد داستان دوستم که امروز میخواست خطش رو از رانژه در بیاره رو گفتم ، حالا تو تاپیک خود شاتل هم میذارم .
اگه به شرکت دیگه ای برید و بعد دوباره بخواید بیاید از ما سرویس بگیرید ، ما بهتون سرویس نمیدیم . مخابرات هم بابت اذیت کردنشون 2 ماه تلفنتون رو قطع میکنه .
{ شاتل - رشت }

مارگزیده از شاتل Art و Eco میترسه!

آخه مگه مغز خر خورده باشه کسی که بعد از دیدن سرویس های دیگه برگرده و بره از شاتل دوباره سرویس بگیره!

....

trusted

Registered User
لایک‌ها
8
چه تاپیک خوبی تا حالا ندیده بودم...LOL...کلا شاتل حساب کتاب نداره ، بدی هاش هم یشتر از خوبی هاش هست.اگر از اینترنت فقط چت و ای میل و اخبار خوندن میخواهید برید و بگیرید نوش جانتون.ولی اگر انتظارتون از اینترنت چیزی بیش از امکانات دو دهه قبل هست مثل رادیو اینترنتی، تلویزیون ، ویدیو چت، """آموزش آنلاین""" بخصوص که ویدیو کنفرانس ها حجم بالایی رو استفاده میکنه و امکانات چندرسانه ای هست در کل، سراغ شاتل نرید که جیزه.

الان خیلی از شرکت هایی که کیفیت سرویس براشون مهمه از شاتل سرویس می گیرن

دیگه این مشخصه که استیبل ترین سرویس رو شاتل داره میده

توقع ندارید که با سرعت 128 هم آنلاین آموزش ببینید و هم TV تماشا کنید !!! لابد در چنین شرایطی توقع دارید از ترافیکتون هم کم نشه :D

اشتباه نکن

با احترام به مشتری و ارائه سرویس خوب ، اینو تو سایتشم زده و هرکی از شاتل سرویس داره این موضوع رو درک کرده

اون کلمه ای هم که شما گفتید نظر شخصی شماست اینجا هم که یه محیط مجازیه و دست شما باز

مارگزیده از شاتل Art و Eco میترسه!

آخه مگه مغز خر خورده باشه کسی که بعد از دیدن سرویس های دیگه برگرده و بره از شاتل دوباره سرویس بگیره!

....

نمی دونم کسی که مار گزیده باشدش با اینترنت چی کار داره ولی ...

سرویس های ART, ECO هم اصلا ترسناک نیستن، شاید شما یکم حساسیتت بالا باشه :D

همه آدم ها حق انتخاب دارن و می تونن خودشون سرویس دهنده شون رو انتخاب کنن

Blu-Ray

Registered User
لایک‌ها
20
کیفیت سرویس شاتل در سطح کشور طبق آمار و تعداد مشترکین که داره در صدر جدول هست . میتونین آمار سایت متما که متولی همین امر هست رو ببینید .

من هم شاتل دارم هم داتک از جفتش هم راضی ام اما کیفیت پاسخگویی و مشتری مداری شاتل خیلی بهتر هست .

7O7

Registered User
لایک‌ها
23
{ شاتل - رشت }

ناموسا وقتی شنیدم چشام داشت از حدقه میزد بیرون !!!!! بابا به خدا جمعش کنن ، مردم دیگه اینقدر خر نیستن !!! آخ که جای من اونجا خالی بود ...

:confused: من هم که رفتم قطع کنم این کثافتا تا یک ماه به مخابرات نامه قطع رو نمی دادن . نه اینترنت داشتیم نه حتی یه مودم ساده . با موبایل کوفتی اینترنت گرفتم دو تا صفحه باز کردم 7 تومان اومد روی قبضم . از جای دیگه هم که می خواستم بگیرم می گفتن خطت هنوز وصل شاتل هست . پس حالا می فهمم چرا ؟ پس این سیاستشونه . از این گه هم که میاخید خلاص بشید ببینید با هاتون چکار که نمی کنن :mad:

mr-dion

Registered User
لایک‌ها
13
کیفیت سرویس شاتل در سطح کشور طبق آمار و تعداد مشترکین که داره در صدر جدول هست . میتونین آمار سایت متما که متولی همین امر هست رو ببینید .

من هم شاتل دارم هم داتک از جفتش هم راضی ام اما کیفیت پاسخگویی و مشتری مداری شاتل خیلی بهتر هست .
کدوم امار تو ایران درسته که این درست باشه؟
امار بیکاری؟
امار تورم؟

zubin

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من سرویس ارت1 شاتل را داشتم (128 نا محدود) اولها سرعتش در دانلود بین 30-40 بود پس از یه سال حسرت سرعت 20 رو داشتم .سرعت متوسط دانلود 10-15 بود و خط مرتب قطع میشد.4 ماه پیش در خواست فسخ سرویس دادم که پس از 40 روز نامه نگاری و تماس تلفنی بالاخره خط تلفنم از رانژه حضرات خارج شد.الانم سرویس از شرکت دیگه گرفته ام 512 و با سرعت دانلود 110-120 کیلو با قیمت دو سوم شاتل.اسم شرکتم نمیگم که مشتریش زیاد نشه و سرعتو کم نکنه!!:p

Redfild

Registered User
لایک‌ها
205
من سرویس ارت1 شاتل را داشتم (128 نا محدود) اولها سرعتش در دانلود بین 30-40 بود پس از یه سال حسرت سرعت 20 رو داشتم .سرعت متوسط دانلود 10-15 بود و خط مرتب قطع میشد.4 ماه پیش در خواست فسخ سرویس دادم که پس از 40 روز نامه نگاری و تماس تلفنی بالاخره خط تلفنم از رانژه حضرات خارج شد.الانم سرویس از شرکت دیگه گرفته ام 512 و با سرعت دانلود 110-120 کیلو با قیمت دو سوم شاتل.اسم شرکتم نمیگم که مشتریش زیاد نشه و سرعتو کم نکنه!!:p
128 داخل مغازه دارم ، 400 کیلوبایت دانلود دارم گاهی تا 450 هم میرسه . من هم نمی گم اسم شرکتو
tonguesmiley.gif

بدرود شاتل ، روزای بدی رو واست می بینم ! یکم اپر مدیریت داشتی به اینجا نمیرسیدی که هر کی اسمتو میشنوه فرار میکنه =))

• Like
Reactions: 7O7

afshin_ms

Registered User
لایک‌ها
187
منم 128 از خود شاتل دارم که سرعت دانلودم بالای 200 هست و راضی ام ازش.
گول این حرفای 1قرون 2زارو نخورید،
تو این مملکت اونقدر دارن از ملت میچاپن که این دیگه هیچه.
بعدم قرار نیست اگه نامحدود گرفتید همه سرور و دیتا در اختیار شما تنها باشه که هرچی دلتون خواست دانلود کنید چون اسمش نامحدوده!
به قول یکی از دوستان حواستون باشه همه سرویسها اشتراکی هست.

Sent from my X10S using Tapatalk

hspp

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام آقا من یه سوال داشتم
من میخوام سرویس شهاب آسیاتک رو بگیرم که 20 گیگ در ماه داره و 2 تا 8 هم رایگانه
حالا داشتم سرچ میکردم ببینم آسیاتک هم FUP داره یا نه دیدم دوستمون اشاره کرد گفت برای نامحدوداش داره!
میخواستم ببینم تایم رایگان توی سرویس محدود این قانونو شامل میشه یا نه؟
یعنی اگر توی تایم رایگان دانلود کنی ضریب اشتراکت میره بالا یانه؟
آخه من توی شاتل سرویس محدود 8 مگشو داشتم توی تایم رایگان سرعت بالا میگرفت ولی مثلا توی یک ماه 3 روز این شکلی بود بقیش ضریب اشتراکش میرفت بالا برای همین میخوام سرویس رو عرض کنم

بالا