برگزیده های پرشین تولز

گفتگوی آزاد بخش بازی های کامپیوتری

farshad10

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
@farshad10 به عنوان "کاربر فعال بازیهای کامپیوتری" انتخاب شد.
ضمن تبریک و تشکر از فعالیت های مفید ایشون در بخش،امیدواریم شاهد حضور بیشتر و مفیدترشون باشیم.
سلام
ممنونم از شما منم امیدوارم بتونم بیشتر وقت بذارم دوباره توی پی تی و با دوستان باشم

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
دوستان در مورد سری بازی کالاف :
کالاف :اشباه رو شرکت اینفیتینی وارد ساخت
کالاف امسال رو شرکت Sledgehammer Games
سال بعد رو هم تری آرک باید بسازه
طبقه گفته های آقای Eric Hirshberg مدیر عامل Activision پس به نظر من ادامه مدرن وارفار به سال 2016 موکول خواهد شد

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
دوستان در مورد سری بازی کالاف :
کالاف :اشباه رو شرکت اینفیتینی وارد ساخت
کالاف امسال رو شرکت Sledgehammer Games
سال بعد رو هم تری آرک باید بسازه
طبقه گفته های آقای Eric Hirshberg مدیر عامل Activision پس به نظر من ادامه مدرن وارفار به سال 2016 موکول خواهد شد
بازی امسال که اسمشو Advanced Warfare گذاشتن دیگه رفته تو کار تخیلی و داستانش هم تو سال 2052 اتفاق میفته.
کم شوتر اول شخص تو این سبک نداریم دیگه کرایسیس گل سرسبدشونه.
من اگه جای مدیرای اکتیویژن بودم به جای اینکه بیام کلا ماهیت این فرانچایز رو تغییر بدم سعی می کردم همون شبیه سازی واقعی جنگ ها رو با خلاقیت و داستانهای جذابتر ادامه میدادم.

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
بازی امسال که اسمشو Advanced Warfare گذاشتن دیگه رفته تو کار تخیلی و داستانش هم تو سال 2052 اتفاق میفته.
من اگه جای مدیرای اکتیویژن بودم به جای اینکه بیام کلا ماهیت این فرانچایز رو تغییر بدم سعی می کردم همون شبیه سازی واقعی جنگ ها رو با خلاقیت و داستانهای جذابتر ادامه میدادم.
البته با نظر شما موافقم ولی کلا سری کالاف خیلی داستان پردازی خوبی دارن نسبت به بقیه شوتر ها و با اینکه بازی رفته به اون سال میبینید که به صورت قابل قبولی دنیا پیشرفت کرده نه یه چیز های تخیلی و فضایی بازی و ....
به نظرم سران اکتیوژن یه خواب حسابی دیدن این چند نسخه فقط برای خالی نبودن عریضه ساخته شدن و میشن جنگهای جهانی دوباره برمیگردن منتظر باشید

amindead

Registered User
لایک‌ها
171
جنگ جهانی اشباه شده، چقدر میخوان کشش بدن داستانش رو هم که همه میدونن

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
جنگ جهانی اشباه شده، چقدر میخوان کشش بدن داستانش رو هم که همه میدونن
البته من نگفتم شبیه سازی جنگ های واقعی
گفتم شبیه سازی واقعی جنگ ها

یعنی لازم نیست حتما زامبی، غول آهنی، اسلحه های لیزری، موجودات فرا زمینی و ... تو بازی وجود داشته باشه، فقط کافیه جنگ ها و نبردها (حالا مستند یا غیر مستند) رو با سناریو و داستان فوق العاده + صحنه های سینمایی نفس گیر، تلفیق کرد و یه کار فوق العاده مثل مدرن 1 و 2 به بازار داد.
حتی اینفینیتی سابق نشون داد که بدون داشتن داستان و صحنه های هالیوودی، میتونه یه استایل کلیشه ای مثل WW2 رو چه مقدار جذاب نشون بده(منظورم COD 2 هست) کاری که EA نتونست به کمک اسپیلبرگ انجام بده.

من چون فن تعصبی این سری بودم، به شدت اخبار این فرانچایز رو دنبال می کردم.
مشکل اصلی از جایی شروع شد که اکتیویژن متوجه شد که این سری چه پتانسیل مالی فوق العاده داره و نسخه ی شماره ی فرد این بازی رو به استودیوی تری آرک داد تا هر سال از این سری سود هنگفتی بخوره، این استودیو داشت اعتبار این فرانچایز رو از بین می برد، غافل از اینکه مهره های اصلی اینفینیتی وارد(جیسون وست و وینس زمپلا) که به نوعی خالق این سری هم محسوب می شدن، از این وضعیت به ستوه اومدن و یک سری درخواستهایی از اکتیویژن داشتن که این شرکت هم کوتاه نیومد و کار به دادگاه کشیده شد و در نهایت گروه اصلی اینفینیتی از این استودیو جدا شدن و به نظر من پرونده ی سری کال همین موقع بسته شد.

اگر شعور اکتیویژن به انداره ی راک استار بود، می تونست مثل سیاست راک استار در مورد فرانچایزهایی مثل GTA و MAX PAYNE، فرانچایز ندای وظیفه رو همیشه تو اوج نگه داره و پول رو فدای کیفیت نکنه.

hgooran

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام دوستان
یه xbox 360slim 250GB کپی خور ورژن LT3 که در حد آکبند هست دارم.(با تمام بازی های 3 سال گذشته تا امروز)
چون PS4 خریدم می خوام بفروشمش و چون خیلی تمیز هست دلم نمیاد به کسی بدم که گیمر حرفه ای نیست.
اگه از دوستان کسی خواست می تونه پ خ بده به من.
من تهران هستم

S.A.M.U.R.A.I

Registered User
لایک‌ها
3,455
متاسفانه فقط سبک Commandos نیست و کلا سبک استراتژی نسبت به اون قدیم ها ضعیف تر شده و بازی های استراتژیک کمتری دارن تولید میشن. علتش هم به خاطر اینه که دنیای گیم به سمت کنسول ها رفت و سبک استراتژی هم خیلی با دسته کنسول ها جور در نمیاد... :(

استراتژی های قوی که بعد از Commandos اومدند سری Dawn of War و سری Company of Heores و همچنین سری Supreme Commander بودند. اینها سبک شون مشابه کوماندوز نیست و Real Time Strategy بودند، ولی همه شون بازی های قشنگ تری از کوماندوز هستند. می تونید امتحان شون کنید. پیشنهاد هم می کنم که همه شون رو اریجینال از استیم بخرید، چون چندین سال از تولیدشون گذشته و قیمت هاشون خیلی پایین اومده و تو حراجی ها هم که دیگه نزدیک به رایگان میشن. اگه اریج بخرید که مولتی پلیر آنلاین شون رو هم می تونید تجربه کنید. :)

هی ییی چه خاطراتی ! age of empires فراموش کردی

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
این بازی HAWKEN عجب چیزیه!

باورنکردنیه که یک بازی با این گرافیک خوب، گیم پلی جذاب، و multiplayer اعتیادآور، رایگانه!

پلتفرم این بازی اصولاً برای انجام آنلاین هست و کاملاً به شبکه ی Steam وابسته هستش. بازی با objectives و modes مختلف، به صورت تیمی انجام میشه و دو تیم رو در روی یکدیگر میجنگن.

داخل بازی، چیزی وجود نداره که "حتماً" نیاز به پرداخت پول برای فعال شدن داشته باشه و با بازی کردن و کسب امتیاز، همه ی تجهیزات اضافی رو میتونید unlock کرده و استفاده کنید. در صورتی که پول خرج بازی کنید، فقط این روند سریع تر رخ میده.

توصیه میکنم اگر سیستمتون تواناییش رو داره، داخل Settings، تمام جزئیات گرافیکی رو بزارید روی Ultra و Physix رو هم فعال کنید. اصن یه چیزیه...

شاید باور نکنید ولی من با این تجربه ی زیاد در امر gaming، دیشب بعد از چند ساعت انجام این بازی، علاوه بر اینکه شب فکرکنم خوابش رو دیدم، صبح قادر به بیدار شدن نبودم چون فکر میکردم هنوز داخل یه روباتم! یعنی جزئیات گرافیکی بازی تا این حد تأثیرگذار بودن!

اصن یه وضی... چنین تجربه ای رو تابحال خیلی کم پیش اومده بود برام رخ بده!

http://store.steampowered.com/app/271290/

https://www.playhawken.com

Cleeev

Registered User
لایک‌ها
794
on the edge of a super-massive black-hole
اینم دو تا اسکرین شات از بازی که خودم گرفتم:

6-16-2014%201-40-58%20AM.jpg

2014-06-16_00001.jpg

AhangCity.CoM

Registered User
لایک‌ها
1,907
داش اسم این بازی چیه؟

Mr.Ansari

Registered User
لایک‌ها
1,996
بروبچ کسی نمیاد Pes 2014 آنلاین بزنیم ؟

پ.ن : خودم می دونم Pes 14 خیلی .... هست :D ولی خب مجبورم 3 ماه Pes بازی کنم تا بعد که فیفا 15 و پیس 15 میاد بپریم روش :D

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
gta v سه ماه دیگه میاد:angrybirds3:
این اشک خوشحالیه
28 اکتبر زمانیه که آمازون اعلام کرده که میشه 4 ماه و 4 روز و 11 ساعت و 45 دقیقه از زمان این پست:D
امیدوارم این بار ارزش تاخیرش رو داشته باشه نه اینکه مثل شماره قبل با پردازنده ی شیش هسته ای مشکل فریم داشته باشه

hshs90

Registered User
لایک‌ها
80
28 اکتبر زمانیه که آمازون اعلام کرده که میشه 4 ماه و 4 روز و 11 ساعت و 45 دقیقه از زمان این پست:D
امیدوارم این بار ارزش تاخیرش رو داشته باشه نه اینکه مثل شماره قبل با پردازنده ی شیش هسته ای مشکل فریم داشته باشه
امیدوارم.

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
راک استار برای همینه که اینقدر تاخییر انداخته از نظر گرافیگی نسخه پی سی و نسل هشتم وحشت به جان کوجیما انداخنه اخبارشو خوندین ؟

Molten

کاربر فعال سخت افزار
کاربر فعال
لایک‌ها
1,413
راک استار برای همینه که اینقدر تاخییر انداخته از نظر گرافیگی نسخه پی سی و نسل هشتم وحشت به جان کوجیما انداخنه اخبارشو خوندین ؟
آره اخبارشو به شدت دنبال کردم، ولی به خاطر تجربه ی بد از بتل 4 و ولفنشتاین نیو اردر و واچ داگز تا خود بازی نیاد و نقد نشه، چشمم آب نمی خوره. هرچند اون بازی ها هم با پچ و آپدیت تونستن تا حدودی مشکلات رو برطرف کنن.
چیزی که برام جالبه قسمت آنلاین بازی و یک پارچه بودنش بین تمام پلتفرم هاست که میتونه با توجه به پتانسیلی که سبک اپن ورلد داره این بازیو به یک قطب تو دنیای آنلاین تبدیل کنه.

farshad10

کاربر فعال
لایک‌ها
4,842
آره اخبارشو به شدت دنبال کردم، ولی به خاطر تجربه ی بد از بتل 4 و ولفنشتاین نیو اردر و واچ داگز تا خود بازی نیاد و نقد نشه، چشمم آب نمی خوره. هرچند اون بازی ها هم با پچ و آپدیت تونستن تا حدودی مشکلات رو برطرف کنن.
چیزی که برام جالبه قسمت آنلاین بازی و یک پارچه بودنش بین تمام پلتفرم هاست که میتونه با توجه به پتانسیلی که سبک اپن ورلد داره این بازیو به یک قطب تو دنیای آنلاین تبدیل کنه.
اره من از اولش میدونستم این بازیها در گرید +++A قرار نمیگیرن نهایتشش بشن +A اصلا جالب نشدن به خصوص واچ داگز نا امید کننده بود
بیشترین بازی که منتظرشم فارکرای 4 هستش با تامب رایدر

بالا