برگزیده های پرشین تولز

»»»» ســوالات جامــع در مـورد سـئــو ««««

Meysam.trick

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام خدمت کاربران عزیز پرشین تولز

من 1 ماهی میشه سایتمو راه اندازی کردم و تقریبا 2 هفته ای میشه تو سرچ کنسول گوگل ثبت کردم تو چند روز اول روزی 5 - 6 ای پی میگرفت ولی الان 3 - 4 روزی میشه کلا صفره صفر شده یه چندتا سوال داشتم خدمت دوستان ممنون میشم راهنمایی کنید.

1- سایت من یه مجله خبری تفریحیه، چون من قبلا تو وبلاگ کار کردم و اسکریپت خبر خوان هم داشتم و زود بازدید میگرفتند الان احساس میکنم بازدید این سایت کمه بنظرتون چقدر طول میکشه خودشو نشون بده؟

2- دسته بندی های مختلفی دارم از جمله اخباز سبک زندگی اشپزی سلامت و پزشکی و... بنظرتون از اول فقط رو یه دسته بندی و قسمت بیشتر تمرکز کنم و خبر بذارم؟ تا سایت میاد بالا یا تو همه دسته ها مطلب بذارم و سئو کلی مهمه؟ چون من رو یه کلمه کلیدی خاص تمرکز نکردم و سئو کلی برام مهمه.

3- مطالبی که میذارم بعضیاشون اختصاصی از سایت های خارجی هست بعضیاشونم از سایت های ایرانی کپی میکنم البته تو کپی هم تغییرات ایجاد میکنم و سوالم اینه بنظرتون سایت هایی که فقط کارشون کپی پیسته بعضیاشون چجوریه رتبه خیلی خوبی هم دارند مثلا بیتوته . دلگرم و..|

4- من چون یه شغل دیگه هم دارم یکم وقتم کمه و بیشتر شبا کار میکنم و پست میذارم بنظرتون اینجوری سایت نتیجه میده؟ یا باید کل روزو برای همچین سایت هایی بذارم، چون سایت قسمت اخبار هم داره ولی بیشتر خبرهای مهم و گلچین را میذارم و بقسه مطالب را چه وقتی بذارم فک نکنم مهم باشه حالا نظره شما چیه نمیدونم.

5- سوال آخرم اینه که بنطره شما من از همین اول نیاز به یه سئو کار دارم برای سایتم؟ خودم همه مبانی سئو را تقریبا رعایت میکنم تو تولید محتوا و همچنین سئو داخلی تو سئو خارجی یکم ضعیفم تو بک لینک و اینا.ولی در کل حواسم سرچ کنسول گوگل و چیزای دیگه هستش. الان فقط احساس میکنم به یه مشاوره نخصصی سئو نیاز دارم که تو یه سری چیزا کامل راهنماییم کنه. نظره شما در این باره چیه؟؟

ممنون میشم سوالاتمو جواب بدید و بتونم از راهنمایی شما عزیزان با تجربه استفاده کنم.:)

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
1 ماه؟ داداش به نظر من تخصصی تر کار کنی بهتر چون وقتت کمه نمی تونی خیلی پوشش بدی و یوزرات خیلی اوج نمیگیرن .
سئوی داخلیت رو اوکی کن برای سئو خارجی فعلا سایتت خیلی جوونه برای خرید بک لینک بزار 2 3 ماه بگذره بعدش شروع کن . بک لینک خریدنم یه سری قلق داره تو اینترنت سرچ کنی دستت میاد و تو همین پی تی هم فروشنده های خوبی هستن .

Meysam.trick

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
1 ماه؟ داداش به نظر من تخصصی تر کار کنی بهتر چون وقتت کمه نمی تونی خیلی پوشش بدی و یوزرات خیلی اوج نمیگیرن .
سئوی داخلیت رو اوکی کن برای سئو خارجی فعلا سایتت خیلی جوونه برای خرید بک لینک بزار 2 3 ماه بگذره بعدش شروع کن . بک لینک خریدنم یه سری قلق داره تو اینترنت سرچ کنی دستت میاد و تو همین پی تی هم فروشنده های خوبی هستن .

تخصصی تر منظورتون چیه؟ ینی بیشتر وقتمو بذارم رو مطالب اختصاصی؟

helpmasteri

Registered User
لایک‌ها
1,637
یعنی شعاع مطالب رو کم کن از همه چی نزار بیشتر رو یه موضوع تمرکز کن

Meysam.trick

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
بالا