برگزیده های پرشین تولز

× مديريت بر قلم ها در فتوشاپ

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
اصولا دوستان تو فتوشاپ توجهي به اين نوع تنظيمات نميكنند كه ميتونه كار رو چقدر سريعتر كنه.

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان
دست پسرآزاد عزيزمون درد نكنه
ولي من يك نظر دام اين كه كار با نرم افزار هاي گرافيكي خيلي ساده و آسونه و احتياجي به آموزش نداره اين خلاقيت آدمه كه باعث آدم يك گرافيك كار خوب مشه
در واقع چشمش به گرافيك عادت ميكنه چه كامپيوتري و چه دستي
به خاطر همين اين جور چيز ها يك جورايي برام غريب نيست واين هم بگم كه با اين قسمت ها كار هم ميكنم
حالا نمي دونم اين نظر منه فقط يا نظر شما هم هست

موفق باشيد

قربان شما
MHa

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
چه عرض شود :) .
درسته اما گاهي نياز به آموزشها و كمكهايي هست كه آدم رو به كار علاقمند و آشنا بكنه.

nareng7

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درسته خيلي چيزها هست كه توي نرم افزار ها از چشم كابر پنهون مي مونه در حاليكه اگه اونا رو بلد باشه خيلي بهش كمك ميكنه.

fireboy

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
34
يه چيز ديگه كه براي خود من مهم هست اينه كه, چون به صورت كاربردي دنبال برنامه اي ميگردم يعني اينكه چيزي رو در برنامه اي نياز دارم و دنبالش ميگردم و بهضو نوشته ها , آموزش ها و اسكرين شات ها ميتونه منو تو اين قضيه كمك كنه كه اون برنامه اي هست كه من ميخوام يا نه. و الكي دنبال خريد يا دي الش نباشم.

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان عزيز
fireboy8766 عزيز
اين كار شما بسيار پسنديده است
ولي متعسفانه اين بنده كمتر پيش مياد كه اين كار رو انجام بدم و يا كمتر پيش اومده كه اين كار رو كرده باشم
البته چوبش هم خوردم ها
ولي آدم نشدم
با حرف اول شما هم موافقم كه بايد كمك و آموزشي باشه ولي اين هم قبول دارم كه گاهي كار زياد با نرم افزار خودش باعث كمك و آموزشه و در واقع كمك و آموزش بايد اول كار باشه هر چند كه طرف از 60 در صد بيشتر نتونه استفاده كنه

موفق باشي

قربان شما
MHa

MyKarino

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
undefinedtahoma
سلام به برو بچس ;)
آقا ما هم یه دره فتو شاپ سرمون میشه ! هستیم در خدمتتون !!!

Mehdi Hamedali

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام به همه دوستان عزيز
مخصوصاً به دوست عزيز جديد مون كه با اولين پست خودش تو انجمن همچين پستي مي فرسته :happy:
من كه خوشحالم
ولي اگه واقعاً مونگاري و مي خواهي بين ما باشي
يك تاپيك توپ تو كاري كه خيلي واريدي ايجاد كن و اون حسابي گرمش كن طوري كه بالاي 50 پست داشته باشه نه فقط خودت ها بلكه در مجموع و يا حد احقل بالاي 200 نفر از موضوع ديدن كرده باشن
اگه هم اين كار رو نتونستي انجام بدي باز به بين دوستان عزيز خوش اومدي البته به شرطي كه اونا قبول كنند ما كه خاك زير پاي همشونيم
شما اين كار رو شروع كن ما هم كمكت مي كنيم

موفق باشي

قربان شما
MHa

بالا