برگزیده های پرشین تولز

آخرین قیمت ها و پاسخ سوالات پیرامون انواع لوازم صوتی تصویری

orado

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام دوستان در این تاپیک شما می تونید آخرین قیمت انواع لوازم صوتی و تصویری و سوالات تون در این باره رو مطرح کنین:
اجناسی که در گروه صوتی و تصویری می گنجند عبارتند از:
1- تلویزیون (لامپی، CRT)
2- تلویزیون LCD
3- تلویزیون پلاسما
4- سینمای خانگی
5- سیستم صوتی خانگی
6- ضبط و پخش CD - DVD و ...
7- Mp3 Player
8- ضبط صدا (Voice Recorder)
9- رادیو ضبط

منتظر سوالات شما هستم. سعی می کنم تا اونجا بتونم سریع و کامل پاسخ بدم

orado

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0

لطفا بفرمایید قیمت دستگاه های پخش HD در چه حدودی است و این که آیا دستگاه پخش بلوری در بازار موجود هست ؟ قیمت رو هم لطف کنید .

سلام دوست من. جدیدا مدل هایی از سونی وارد بازار شده که قیمت هایی حدود 500-600 هزار تومان دارند. البته بعد از مدتی این قیمت ها افت خواهد کرد. البته در زمینه BLUE RAY باید قیمت بالای دیسک های BLUE RAY رو هم در نظر داشت که بالای 40.000 تومان است.

sina_judgment

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
10
با سلام...قیمت ضیط سونی سری پاورمکس به این مدل چند هستش؟البته یه مدل جدیدترش هم اموده که من نمیدونم مدلش چیه..اگه میدونین کمک کنین...ممنون
LBT_ZX110

phn_uk

Registered User
لایک‌ها
0
سلام دوست من. جدیدا مدل هایی از سونی وارد بازار شده که قیمت هایی حدود 500-600 هزار تومان دارند. البته بعد از مدتی این قیمت ها افت خواهد کرد. البته در زمینه BLUE RAY باید قیمت بالای دیسک های BLUE RAY رو هم در نظر داشت که بالای 40.000 تومان است.

سلام
دستگاهی که بتونه HD پخش کنه و قیمتش هم پایین تر باشه، نیست؟

shahramcat

کاربر قدیمی پرشین تولز
کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
165
سلام

قیمت آخرین مدل DVDPLAYER فیلیپس که 5996 هست الان چنده ؟
قیمت یک ست اسپیکر که ورودی optical/Coaxical هم داشته باشه لطف کنید واقعا ممنون ..... قیممممت پایینترین مدل ..

danijon_2006

Registered User
لایک‌ها
12
سلام دوستان چند روز پیش از قشم یدونه ضبط hyundai.CX-718DSR خریدم که روش زده کره ای و به نظر خودمم چیز بدی نمیاد و اگه واقعا کره ای باشه باید چیز خوبی باشه میخواستم ببینم کسی اطلاعاتی ازش نداره؟

darklord

Registered User
لایک‌ها
1
اول از همه تشکر بابت سایت بسیار بسیار به روز و پر محتوای Orado. مدت ها بود در بین سایت های فارسی زبان نظیر همچین سایتی ندیده بودم.

ممکنه بفرمایید قیمت LCD TV ها و Plasma TV ها چرا اینقدر تفاوت داره؟

البته میدونم که فناوری شون فرق داره ولی هر چی نگاه میکنم از نظر اعداد و ارقام قابلیت پلاسما حتی گاهی از LCD بالاتر هم هست و قیمتشون پایین تره! حالا در عمل واقعا کیفیت تصویر LCD اینقدر نسبت به پلاسما برتری داره؟

مثلا این دو مورد:

40 اینچ LCD سامسونگ: 21,900,000 ريال
http://www.oradoshop.ir/shopping/item.aspx?i=3588

42 اینچ Plasma سامسونگ: 16,490,000 ريال
http://www.oradoshop.ir/shopping/item.aspx?i=3594

Siamak5561

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام من قیمت 40a750 با گارانتی و بدون گارانتی رو می خواستم!

Amir_Delphi

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام
ببخشید دوستان
من میخواستم سوال کنم که یه دستگاه خوب برا پخش انواع CD و DVD با فرمت های مختلف رو ساپورت کنه و قیمت خیلی گرونی هم نداشته باشه به من معرفی کنید .
مارک ها و مدل ها اینقدر زیادن که آدم میمونه کدومشون بهتره و فروشنده هم که از مدل خودش تعریف میکنه (کسی نمیگه ماست من ترشه ) . حالا اساتید گرامی اگه یه مارک و مدل خوب دیدن و تجربه کردن که انواع فرمت های مختلف CD و DVD رو جواب بده و قیمتش هم تا جایی که بشه کم باشه به من معرفی کنن ممنون میشم .
با تشکر از همگی

shahr773

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سایت را بازدید کردم چون هم اسم با شما است احتمالا مربوط به شما است. به هرحال بسیار کم جنس و درمجموع ضعیف است.

iranidoost

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ممنون از لطفتون كه نظر داديد سايت ما خيلي تازه كاره اميدواريم بتونيم در يكماه آينده تحول ايجاد كنيم

sasan_blue

Registered User
لایک‌ها
29
اگر میشه چند دوربین هندی کم با کیفیت خیلی خوب (در حد dvd ) بهم پیشنهاد بدید. (ترجیها هارد دار)

بالا