برگزیده های پرشین تولز

آخرین وضعیت موسسه ثامن

RoOozbeh

کاربر فعال بازیهای کامپیوتری
کاربر فعال
لایک‌ها
25
با عرض سلام
این تاپیک رو ایجاد کردم تا از آخرین وضعیت این موسسه همدیگه رو مطلع کنیم امیدوارم وضعیت این موسسه بهتر از قبل بشه
بنده در این موسسه جهت دریافت وام سرمایه گذاری کرده بودم که بعد از کامل کردن پرونده ام وقتی دیدم 2 هفتس وام رو بهم نمیدن سریع سرمایه ام رو خارج کردم . در حال حاضر بعد از گذشت 5 ماه کماکان بهم وام ندادن و هیچ نهادی از این موسسه پاسخگو نیست
الان در حال حاضر وضعیت کسایی که تو این موسسه سرمایه دارن به چه صورت هست ؟

deremel400

Registered User
لایک‌ها
3,759
خدا راشکر کن پولتو کشیدی بیرون تا اونجا که اطلاع دارم به کسی پولی نمیدهند جز مبالغ ناچیز در حد 200تومن در روز اصل سپرده هم میگند فقط تمدید می کنیم و هر ماه بیایید سودشو اونم روزی 200تومن بگیرید مبالغ بالاتر هم میخواستید قبلا ثبت نامی بود اونم تا حد500هزار تومن در روز
از فکر وام و...هم بیا بیرون همین که اصل پولت نپریده شانس آوردی

لایک‌ها
635
هنوز جريان داره

RoOozbeh

کاربر فعال
لایک‌ها
25
من شنیدم وام بدون سپرده میدن
حقیقت داره عایا؟
نه فک نکنم
ما که سرمایه گذاری کردیم واممون رو بمون نمیدن , خیلی راحت میگن مقدور نیست الان 5 ماه هم میگذره

RoOozbeh

کاربر فعال
لایک‌ها
25
هنوز جريان داره
یک اقدام جالبی که انجام دادن این بود که به صورت کاملا خود سرانه همه حساب های کوتاه مدتی که بالا 3 میلیون توش پول بود 3 میلیون رو تو کوتاه مدت نگه داشتن و بقیشو اتومات ریختن تو حساب بلند مدت یکساله که مردم نتونن بگیرن .

mousavisepehr

Registered User
لایک‌ها
114
خدا کنه هرچه زودتر حل و فصل بشه
خود مردم هم باید بیشتر توجه کنن.

سرمایه خوابوندن توی بانک یک اشتباهه
اشتباه بعدی، توی موسسه های بی نام نشون هم اشتباه بزرگتر

خدا کنه هرچه زودتر نتیجه بده
اینهمه مشکلات مردم و گرفتاری هاشون رفع بشه

RoOozbeh

کاربر فعال
لایک‌ها
25
یه اقدام جالب دیگه موسسه ثامن
این بار طرح تسهیلاتی پویا 2
خیلی جالبه هنوز فک میکنن مردم بهشون اطمینان دارن
هنوز وام های قبلی رو ندادن و هیچ گونه پاسخگویی ندارن الانم خیلی راحت تبلیغ می کنن .. واقعا باید به بانک مرکزی که هیچگونه نظارتی روی موسسه ای که
در حال گرفتن مجوز هست و پول مردم رو بصورت قطره چکونی میده صد آفرین گفت
Capture.JPG

RoOozbeh

کاربر فعال
لایک‌ها
25
اظهار نظر عجیب دیگر
این در حالیست که کماکان بعد از گذشت بیش از 6 ماه این موسسه نتوانسته مجوز بگیره و کماکان هفته ای 600 به مشتریان میدهد و وام های مشتریان را نمیدهد
Capture.JPG

RoOozbeh

کاربر فعال
لایک‌ها
25
با سلام
امروز به شعبه خ هفده شهریور مراجعه داشتم و قسط تسهیلات یکی از اقوامم رو از پول باقیمانده در حسابم پرداخت کردم . خانمی رو بیرون در شعبه دیدم که دارن می رن داخل شعبه ازشون پرسیدم اگر امکان داشته باشه من قسط تسهیلات رو براشون پرداخت کنم که با واکنش شدید کارمند حاضر در اونجا مواجه شدم . به طور بی ادبانه گفتن اینجا چی میخوای کارت چیه با مشتری چیکار داری؟ گفتم درخواست کردم من از حسابم تسهیلاتشون رو بدم بهم گفتن از شعبه برم بیرون در غیر اینصورت حسابم رو مسدود میکنن و برید شعبه خودتون و امدن سمت من که منو از شعبه ببرن بیرون . در جواب بهشون گفتم مواقع پول گرفتن خوب بلد بودین هر شعبه پول بگیرین . الان به شما ربط نداره ایشون مختارن قسط رو به من بدن پرداخت کنم و میخوام پول رو از حسابم بدم. خلاصه با بی ادب تموم گفتن بدو برو شعبه خودت وگرنه حسابت رو مسدود میکنیم و ازین حرفا ..
.............
خواهش بنده این هست که اگر قرار قسط تسهیلات پرداخت کنید شعبه نرید و از کسایی که پولشان گیر هست پرداخت هارو انجام بدین. در همینجا اعلام کنید شاید کسانی در ثامن به پولشون نیازشون باشه
متاسفانه ثامن بصورت کاملا غیر قانونی داره پول مردم رو بهشون نمیده و هفته ای ۶۰۰ فقط با عابر به مردم میدن و بانک مرکزی هم هیچ اقدامی نمیکنه. این اوضاع در حدود ۸ ماه هست که ادامه داره و هنوز مردم اسیر این وضع نابسامان هستن

بالا