برگزیده های پرشین تولز

آداپتر شبکه PS2

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
من هنوز فرصت نکردم برم بپرسم :(

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
آقا بالاخره من این Network Adpator رو در استریو کنج سمت چپ مجتمع کامپیوتر پایتخت پیدا کردم! گفت 50 تومن!!
اینم سایتش:
http://www.konje.com/
موفق باشید.

tahernew

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از irgamer :
آقا بالاخره من این Network Adpator رو در استریو کنج سمت چپ مجتمع کامپیوتر پایتخت پیدا کردم! گفت 50 تومن!!
اینم سایتش:
http://www.konje.com/
موفق باشید.
آقا دستتون درد نكنه ! :)
اين استريو كنج هم ما رو گذاشته سر كار ! من قبل از اينكه بيام تو اين انجمن سوال كنم زنگ زده بودم به استريو كنج پرسيده بودم گفته بود : نداريم !!! :blink:
بازم ممنون ولي يكمي گرونه !
ببينم چيكار ميتونم كنم. :)

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
والا اینا در کل یه مقدار گرون فروشن یه مغازه دیگه هم می شناختم که همه چیزش ارزونتر بود البته نمی دونم Network Adaptor هم داشت یا نه خلاصه آدرسش یادم رفته :(
موفق باشید.

tahernew

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
:cool:
دوستاي عزيز بالاخره رفتم اين آداپتر شبكه PS2 رو گرفتم :)
البته هم مودمه و هم كارت شبكه. هارد 60 گيگابايتي كامپيوترم رو هم وصل كردم به PS2 و بازيها رو با موفقيت نصب كردم روي هارد !
واقعا سرعت لود باريها رو خيلي برد بالا و در ضمن كند شدنهاي وسط بازي WE8 هم ديگه ايجاد نميشه و در كل كار رو بسيار راحت كرده.
از همتون به خاطر كمكهايي كه كرديد ممنوم همچنين يك تشكر ويژه هم از جناب irgamer ميكنم كه آداپتر رو تونستن پيدا كنن. بازم ممنون :rolleyes:

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
خدا رو شکر که به اونی که می خواستی رسیدی و خوش به حالت :p;)
آقا راستی شما هم که خواستی بری بخری هی سوال پیچت کرد که واسه چی می خوای به دردت نمی خوره و...؟ :D

momi gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من هنوز تو اين موندم كه چه جوري ميشه دوتا PS2 رو به هم وصل کرد و چند نفره بازی کرد زودتر جواب بدید آخه این دبیرستان از فردا باز میشه. :(

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
فقط از طریق اینترنت میشد گمان کنم که اونم در ایران اینطور که میگن نمی شه.

momi gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از irgamer :
فقط از طریق اینترنت میشد گمان کنم که اونم در ایران اینطور که میگن نمی شه.
نه آخه تو بيشتره بازي ها يه قسمت LAN هم داره.

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
والا اینطور که من متوجه شدم امکان LAN در بازیهای قدیمی بوده و از طریق پورت firewire انجام می شده و از اونجایی که مدل های اخیر PS2 دیگه این پورت رو ندارن بنابراین تقریبا باید این راه رو فراموش کرد.یه سر به اینجا بزن:
http://www.answerbag.com/q_view.php/44
موفق باشی ;)

tahernew

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
دوستاي عزيز يكي از قابليتهايي كه درمورد اين آداپتر شبكه تونستم پيدا كنم و استفاده كنم اينه كه شما با وصل كردن يك كابل شبكه به آداپتر شبكه كنسول و با استفاده از نرم افزارهاي موجود براي اينكار ميشه براحتي به محتويات Memory Card دسترسي پيدا كرد و اونرو به روي هارد ديسك كامپيوتر منتقل كرد و با اين كار فضاي موجود روي MC رو افزايش داد.

momi gamer

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
به نقل از irgamer :
والا اینطور که من متوجه شدم امکان LAN در بازیهای قدیمی بوده و از طریق پورت firewire انجام می شده و از اونجایی که مدل های اخیر PS2 دیگه این پورت رو ندارن بنابراین تقریبا باید این راه رو فراموش کرد.یه سر به اینجا بزن:
http://www.answerbag.com/q_view.php/44
موفق باشی ;)
یعنی هیچ راهی نیست آخه تو بازیهای جدید هم قابلیت LAN هست نمونش Splinter cell 2 که برای 4.5 ماه پیشه .

irgamer

مدیر بازنشسته
لایک‌ها
15
دوستاي عزيز يكي از قابليتهايي كه درمورد اين آداپتر شبكه تونستم پيدا كنم و استفاده كنم اينه كه شما با وصل كردن يك كابل شبكه به آداپتر شبكه كنسول و با استفاده از نرم افزارهاي موجود براي اينكار ميشه براحتي به محتويات Memory Card دسترسي پيدا كرد و اونرو به روي هارد ديسك كامپيوتر منتقل كرد و با اين كار فضاي موجود روي MC رو افزايش داد.
خیلی جالبه،راستی شما تونستید از اون هارد دیسک به عنوان memory card هم استفاده کنید؟
یعنی هیچ راهی نیست آخه تو بازیهای جدید هم قابلیت LAN هست نمونش Splinter cell 2 که برای 4.5 ماه پیشه .
والا اون سایت که اینجوری نوشته بود،دستگاه شما غیر از دو پورت USB یک پورت FireWire هم داره؟ اگر داره یکی دیگه رو هم پیدا کنید که داشته باشه یه کابل firewire هم بخرید شاید بشه کاری کرد ;)

tahernew

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
نميشه از هارد ديسك بطور مستقيم براي Save كردن بجاي مموري كارد استفاده كرد ! ولي همونطور كه گفتم ميشه فايلهاي Save رو بعدا بروي هارد ديسك انتقال داد.

بالا