برگزیده های پرشین تولز

آدرس یه مغازه تو مشهد که شارژر Gigabyte G-smart رو داشته باشه؟؟؟

zarei175

Registered User
لایک‌ها
0
با عرض سلام و تبریک سال جدید به همه دوستان گرامی:)

راستش من با جمعی از دوستان، تعطیلات آغازین سال جدید رو اومدیم مشهد در جوار مرقد مطهر حضرت رضا (ع) تا با عنایات این امام رئوف سال خوبی رو به لطف خدا شروع کنیم:happy: ..ولی من متاسفانه فراموش کردم شارژر گوشیم رو بیارم. حالا شارژ گوشیم تموم شده و بدون گوشی هم که الحق گذران زندگی مشکل میشه:D ،دنبال این بودم که همینجا یه شارژر بخرم ولی متاسفانه نه جای درست و حسابی سراغ دارم که شارژر این نوع گوشیا رو داشته باشه و نه وقتشو دارم که هی این مغازه و اون مغازه رو بگردم دنبال شارژر...
خلاصه دوستان! اگه مغازه یا مغازه هایی رو سراغ دارین (ترجیحا نزدیک به حرم) که فکر میکنین شارژر این نوع گوشی رو دارن محبت بفرمایین و با دادن آدرس مورد نظر خانواده ای رو از نگرانی نجات بدین:lol:

Hossein505

Pocket PC کاربر فعال
کاربر فعال
لایک‌ها
14
با عرض سلام و تبریک سال جدید به همه دوستان گرامی:)

راستش من با جمعی از دوستان، تعطیلات آغازین سال جدید رو اومدیم مشهد در جوار مرقد مطهر حضرت رضا (ع) تا با عنایات این امام رئوف سال خوبی رو به لطف خدا شروع کنیم:happy: ..ولی من متاسفانه فراموش کردم شارژر گوشیم رو بیارم. حالا شارژ گوشیم تموم شده و بدون گوشی هم که الحق گذران زندگی مشکل میشه:D ،دنبال این بودم که همینجا یه شارژر بخرم ولی متاسفانه نه جای درست و حسابی سراغ دارم که شارژر این نوع گوشیا رو داشته باشه و نه وقتشو دارم که هی این مغازه و اون مغازه رو بگردم دنبال شارژر...
خلاصه دوستان! اگه مغازه یا مغازه هایی رو سراغ دارین (ترجیحا نزدیک به حرم) که فکر میکنین شارژر این نوع گوشی رو دارن محبت بفرمایین و با دادن آدرس مورد نظر خانواده ای رو از نگرانی نجات بدین:lol:

دوست عزیز برو بگو شارژ برای گوشی های موتورولا میخوام (mini usb)
بهش میخوره یا اگه به کامپیوتر هم دسترسی داری کابل usb مینی بگیر

PersianData

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تایید میشه با کابل usb از طریق کامپیوتر هم میشه شارژ کرد فقط یه مقدار بیشتر طول میکشه تا فول شارژ شه - نمیدونم هنوز مشهد تشریف دارین یا نه ؟ اگه خواستین با من تماس بگیرین تا زمانی که مشهد هستین واسه کار راه اندازی یه شارژر امانی تقدیم کنم .
به هر حال مهمون ما هستین .
کمک دیگه ای هم از دستم بر بیاد در خدمتتتون هستم
عبداله زاده مشهد : 09155091179

zarei175

Registered User
لایک‌ها
0
دوستان عزیزم! از راهنمایی شما بسیار ممنون و سپاسگزارم...

آقای عبدالله زاده! شما خیلی لطف دارین:blush:... مزاحمتون نمیشم دیگه با همون کابل شارژش میکنم.
سال خوب و خوشی رو براتون آرزو میکنم. شاد و پیروز باشید
springflowers.gif

بالا