برگزیده های پرشین تولز

##### آفر ویژه سئو - قیمت استثنائی #####

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
امان از این...........
خودت سئو کاری بعد سایتت توی سئو و طراحی و هاست جزو 20 تا پیج اولم نیست

سلام

امان از این چی دوست عزیز ؟؟؟؟؟

لطفا جمله تون رو کامل کنید تا راحت تر صحبت کنیم ..

ما به اندازه کافی نمونه کار قوی داشتیم و داریم که تاپیکمون 13 صفحه جلو اومده و بین تعداد زیادی مشتری که راه انداختیم خداروشکر کسی ناراضی از کار ما نبوده .. پس لطفا اول بررسی کنید که در مورد چه شخص یا شرکتی صحبت می کنید و چه سوابق ، رزومه و نمونه کارهایی دارند ..

پ.ن 1 : تاریخ ثبت شرکت ما 15 مهر هستش و خداروشکر اونقدر دغدغه کاری داریم که هنوز وب سایتمون کامل هم نشده .. چه برسه به اینکه بخواهیم روی صفحه اول اومدنش کار کنیم.
پ.ن 2 : نماد اعتماد الکترونیکی + درگاه پرداخت مستقیم از بانک ملت به این دلیل اخذ شده که کاربران بتونن با خیال راحت تری به ما اعتماد کنند. (پس لطفا با طعنه و کنایه صحبت نکنید)
پ.ن 3 : درسته که سئوکار 15 16 ساله کلاهبردار توی اینترنت کم نداریم .. اما این مساله دلیل بر این نیست که هرکس خدمات سئو ارائه داد به خودمون اجازه بدیم داخل تاپیکش که به نوعی محل کسب و کار اون شخص یا شرکت هم محسوب میشه هرطور خواستیم صحبت کنیم

موفق باشید

khoneroya

Registered User
لایک‌ها
9
سلام

امان از این چی دوست عزیز ؟؟؟؟؟

لطفا جمله تون رو کامل کنید تا راحت تر صحبت کنیم ..

ما به اندازه کافی نمونه کار قوی داشتیم و داریم که تاپیکمون 13 صفحه جلو اومده و بین تعداد زیادی مشتری که راه انداختیم خداروشکر کسی ناراضی از کار ما نبوده .. پس لطفا اول بررسی کنید که در مورد چه شخص یا شرکتی صحبت می کنید و چه سوابق ، رزومه و نمونه کارهایی دارند ..

پ.ن 1 : تاریخ ثبت شرکت ما 15 مهر هستش و خداروشکر اونقدر دغدغه کاری داریم که هنوز وب سایتمون کامل هم نشده .. چه برسه به اینکه بخواهیم روی صفحه اول اومدنش کار کنیم.
پ.ن 2 : نماد اعتماد الکترونیکی + درگاه پرداخت مستقیم از بانک ملت به این دلیل اخذ شده که کاربران بتونن با خیال راحت تری به ما اعتماد کنند. (پس لطفا با طعنه و کنایه صحبت نکنید)
پ.ن 3 : درسته که سئوکار 15 16 ساله کلاهبردار توی اینترنت کم نداریم .. اما این مساله دلیل بر این نیست که هرکس خدمات سئو ارائه داد به خودمون اجازه بدیم داخل تاپیکش که به نوعی محل کسب و کار اون شخص یا شرکت هم محسوب میشه هرطور خواستیم صحبت کنیم

موفق باشید

دوست گرامی اینایی که میگی چه ربطی به حرف من داشت ؟؟؟

من نمونه کاری ندیدم شماره ثبت 5 رقمی شرکتتو بگو استعلام بگیرم؟؟ یادت نره اون سایتت به وبلاگ بیشتر شبیه تا سایت

من میگم شما سپو کاری سایتت کجای گوگله ؟؟؟ چه ربطی به نماد داره نماد سایت temkade.com/shop هم گرفتم که روز افتتاح این بخش میزارم روش من نماد دارم یعنی خدای بهینه سازی و طراحیم ؟؟
بازم ربطی به سوالم نداشت شما سایت خودتو بیار جزو 10 صفحه اول بعد بگو سئو
3eo.ir
1admin.ir
asanseo
seotech
seomoz
اینا صفحه اولن روی ۲ تا مشتری دارن نمیگن شرکتیم راستی یادت نره شماره ۵ رقمیه ثبت رو بدی استعلام با عکس بگیرم که همه بفهمن شرکتی.

اگه کننده بودی سایتتو توی گوگل میاوردی بالا اینجوری نیای اینجا تا\یک بازی کنی

شما یه هاستینگ معروف رو بگو توی وب هاستینگ تالک دنبال مشتریه

نت افراز / ایران هاست / وبرمز / سرور \ارس / میهن وب هاست و.....

شما سایتت رو اوردی جزو 10 تا صفحه نمیگم صفحه اول جزو 10 تا صفحه اوردی اینکاره ای ههههههههههه

شماره ثبت ۵ رقمی شرکتت یادت نره

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
دوست گرامی اینایی که میگی چه ربطی به حرف من داشت ؟؟؟

من نمونه کاری ندیدم شماره ثبت 5 رقمی شرکتتو بگو استعلام بگیرم؟؟ یادت نره اون سایتت به وبلاگ بیشتر شبیه تا سایت

اول باید عرض کنم خدمتتون که من یاد گرفتم که جواب سلام واجبه !!

شما اگر به خودتون زحمت بدین و پست اول تاپیک رو ملاحظه کنین شماره ثبت شرکت خیلی قبل تر از اینکه شما بخوایین درخواست کنین در تاپیک قرارداده شده چون حضور امثال شما در این تاپیک که قطعا منافعشون در تضاد با آگاهی مردم از سئو هستش پیشبینی شده

من میگم شما سپو کاری سایتت کجای گوگله ؟؟؟ چه ربطی به نماد داره نماد سایت temkade.com/shop هم گرفتم که روز افتتاح این بخش میزارم روش من نماد دارم یعنی خدای بهینه سازی و طراحیم ؟؟
بازم ربطی به سوالم نداشت شما سایت خودتو بیار جزو 10 صفحه اول بعد بگو سئو
3eo.ir
1admin.ir
asanseo
seotech
seomoz
اینا صفحه اولن روی ۲ تا مشتری دارن نمیگن شرکتیم راستی یادت نره شماره ۵ رقمیه ثبت رو بدی استعلام با عکس بگیرم که همه بفهمن شرکتی.

لطفا پاسخ هایی که ارسال میشه رو با دقت مطالعه کنید .. لزومی نمی بینم در مورد جمله ای که بولد شده مجدد توضیح بدم .. می تونید به پاسخ اول مراجعه کنید ..

کجای صحبت های من گفته شده هرکس نماد داشت یعنی "خدای بهینه سازی و طراحیه" ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کل صحبت بنده این بود که این موارد ابزاری هست برای جلب اعتماد کاربر که خیالش راحت باشه ما نوجوون 15 16 ساله نیستیم که پول میگیرن غیبشون میزنه و 2 روز بعد تاپیک های شکایت از کاربر X و Y پشت سر هم ایجاد میشه ..

لازم به توضیحه که شماره ثبت در پست اول هست ؟؟ :)

اگه کننده بودی سایتتو توی گوگل میاوردی بالا اینجوری نیای اینجا تا\یک بازی کنی

شما یه هاستینگ معروف رو بگو توی وب هاستینگ تالک دنبال مشتریه

نت افراز / ایران هاست / وبرمز / سرور \ارس / میهن وب هاست و.....

شما سایتت رو اوردی جزو 10 تا صفحه نمیگم صفحه اول جزو 10 تا صفحه اوردی اینکاره ای ههههههههههه

شماره ثبت ۵ رقمی شرکتت یادت نره

با این جملات دیگه کاملا مشخصه که قضیه از چه قراره و فکر نمی کنم نیازی به توضیح خاصی باشه ..

در مورد بالا آوردن سایت در گوگل باز هم توصیه می کنم به پست قبلی بنده مراجعه کنید .. اگر باز هم متوجه نشدین بفرمایین مجدد توضیح بدم خدمتتون ..

پس یادمون باشه هر شرکتی در فروم های مختلف آفر قرار داد سعی کنیم خریدی ازش انجام ندیم و به تخریب بپردازیم .. چون "اگه خودش کننده بود" قطعا نیازی نبود در فروم های مختلف آفر ارائه بده ..

لازم به ذکره که شماره ثبت در پست اول تاپیک قرار داده شده ؟ :)

پ.ن 1 : بهتره سعی کنیم (ادب حکم می کنه) که وقتی با شخصی در محیط نت صحبت می کنیم ، شخص مورد نظر رو دوم شخص جمع مورد خطاب قرار بدیم ..
پ.ن 2 : ثبت شرکت کار سختی نیست .. یه مقدار دوندگی داره .. قطعا شما هم می تونید یه شرکت داشته باشید پس زیاد به خودتون سخت نگیرین :)
پ.ن 3 : نیو یوزری که در چنین تاپیک هایی چنین پست هایی قرار میده قطعا دیدن یوزر اصلیش می تونه خیلی جذاب باشه
پ.ن 4 : خیلی لذت بخشه که حتی یک یوزر ناراضی در تاپیکی که 14 صفحه جلو اومده نداشته باشین و لذت بخش تر از اون پست های اینچنینی هست که مشخصی می کنه مسیر داره درست طی میشه ..
پ.ن 5 : خداروشکر ..

موفق باشید ..

dr.alii

Registered User
لایک‌ها
199
لطفا اگه امکانش هست نمونه کارهای بیشتری قرار بدید. غیر از سه تایی که در ابتدای استارت تاپیک در تاپیک بودن. سپاس

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
لطفا اگه امکانش هست نمونه کارهای بیشتری قرار بدید. غیر از سه تایی که در ابتدای استارت تاپیک در تاپیک بودن. سپاس

سلام

در پست اول تاپیک نمونه کار قرار نگرفته .. 3 کامنت از مشتریانمون هست که قرار داده شده

نمونه کارها رو فقط در پ.خ ارسال می کنیم (به درخواست مدیران وب سایت ها)

اگر اشتباه نکنم برای شما هم ارسال شده است .. اگر اینطور نیست لطفا اطلاع بدین ارسال بشه خدمتتون ..

با تشکر

khoneroya

Registered User
لایک‌ها
9
من شماره ثبت ندیدم دوستان کسی دیده بزار ارسال یه عدد ۵ رقمی انقدر زور داره ؟؟؟

من ندیدم شما استاد شات گزاشتنی یه شات از 5 رقم ثبت شرکتت بزار من ندیدم

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
من شماره ثبت ندیدم دوستان کسی دیده بزار ارسال یه عدد ۵ رقمی انقدر زور داره ؟؟؟

من ندیدم شما استاد شات گزاشتنی یه شات از 5 رقم ثبت شرکتت بزار من ندیدم

سلام

اگر زحمت بکشین و پست اول همین تاپیک رو ملاحظه بفرمایین قطعا خواهید دید ..

baxiha

Registered User
لایک‌ها
173
از آفر سئوی ایشون استفاده شد و نتایج قابل قبول بود.

emperatoor73

Registered User
لایک‌ها
115
:D خسته شدیم از بس انتظار کشیدیم. یه جشنواره ای ، تخفیفی چیزی برگزار کنین که
ماهم پولمون برسه بتونیم از خدمات شما استفاده کنیم:angrybirds3:

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
:D خسته شدیم از بس انتظار کشیدیم. یه جشنواره ای ، تخفیفی چیزی برگزار کنین که
ماهم پولمون برسه بتونیم از خدمات شما استفاده کنیم:angrybirds3:

سلام دوست عزیزم

اصلا قابل شما رو نداره این مبلغ

انشاءالله برای نوروز یک سورپرایز ویژه داریم که حتما اطلاع رسانی گسترده ای خواهد شد و امیدوارم بتونیم در خدمت شما باشیم

آرزوی موفقیت ..

Abool7

Registered User
لایک‌ها
36
سابت فیلم هم میتونین بالا بیارین ؟

soheil-pc

Registered User
لایک‌ها
240
ای دی یاهو میشه بدین کارتون دارم در مورد سایتم.

_xeneral_

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
8
سلام ، اگه میشه توضیحات بیشتر ارسال کنید برای بنده!
سئوی کلمه کلیدی و ... : )
+اگه جا داره تخفیف هم بدید چون هزینه قدری زیادِ!:general208:

Web_Site

Registered User
لایک‌ها
261
سلام ، اگه میشه توضیحات بیشتر ارسال کنید برای بنده!
سئوی کلمه کلیدی و ... : )
+اگه جا داره تخفیف هم بدید چون هزینه قدری زیادِ!:general208:

سلام دوست عزیز

توضیحات ارسال شد خدمتتون ..

بالا