برگزیده های پرشین تولز

آفر ویژه طراحی گرافیکی ( بنر ، هدر ، ... )

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
دوست من اینقدر بی انصاف نباشید

درست نیست اینجا عنوان کردید ایمیل می زدید قطعا جواب دریافت میکردید

قبل از اینکه اینجا اعلام کنم بهشون پ خ دادم اصلا جواب ندادن با این که ان میشدن .

سفارش رو هم بنده دیگه تحویل نمیگیرم .

امتیاز منفی هم داده شد.

saranipedram

Registered User
لایک‌ها
11
داداش PSD هم طراحی میکنی؟

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
ش کارت ارسال شد برای برگشت وجه .

تا 48 ساعت دیگه واریز نشد = امتیاز منفی = گزارش به مدیریت

پ ن : این 10 تومن پولی نیست ولی با افرادی مثل تو باید همین کارو کرد

SAEEDF1

Registered User
لایک‌ها
21
ش کارت ارسال شد برای برگشت وجه .

تا 48 ساعت دیگه واریز نشد = امتیاز منفی = گزارش به مدیریت

پ ن : این 10 تومن پولی نیست ولی با افرادی مثل تو باید همین کارو کرد

گزارش کنید امتیاز منفی ایشون پاک بشه تا من واستون واریز کنم
و شماره کارتتون رو برای من بفرستید تا هزینه رو برگردونم

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
گزارش کنید امتیاز منفی ایشون پاک بشه تا من واستون واریز کنم
و شماره کارتتون رو برای من بفرستید تا هزینه رو برگردونم

امتیاز منفیشون پاک بشه ؟ چشم حتما
اولا من با شما معامله نکردم
دوما امتیاز منفیشون تحت هیچ شرایطی پاک نمیشه بابت جواب ندادن و اماده نکردن سفارش
سوما این اقا ادب اگه داشت تو این چند روزی جواب میداد جرات نکرد تو تاپیک جواب بده
چهارما پول برا این اقا واریز شده خودش هم برگشت میزنه

SAEEDF1

Registered User
لایک‌ها
21
امتیاز منفیشون پاک بشه ؟ چشم حتما
اولا من با شما معامله نکردم
دوما امتیاز منفیشون تحت هیچ شرایطی پاک نمیشه بابت جواب ندادن و اماده نکردن سفارش
سوما این اقا ادب اگه داشت تو این چند روزی جواب میداد جرات نکرد تو تاپیک جواب بده
چهارما پول برا این اقا واریز شده خودش هم برگشت میزنه

دوست من ، عزیز من

مشکلی واسه ایشون پیش اومده که نمیتونند به اینترنت تشریف بیاورند
من از طرف ایشون دارم با شما صحبت میکنم
پس شما ادب رو این جمله جواب ندادن خلاصه میکنی ، ادب اینه که شما به خاطر 10 هزار تومان موضوع رو به تهدید امتیاز منفی و گزارش و ... نکشید ، ایشون 100 تا مشتری داشته اند که یه نفرشون از بی ادبی ایشون صحبت نکرده و همیشه پاسخگو بودند و در حال حاضر چون دسترسی به اینترنت ندارند شدند بی ادب ، قطعا نه بنده و نه شما نمیتوانیم در مورد ادب یکدیگر قضاوت کنیم چون در حدی نیستم که در مورد یکدیگر قضاوت نماییم و قضاوت فقط برای خداوند است
و بهتون گفتم مشکل داره و نمیتونه حتی جواب بده

گزارش کنید امتیاز پاک بشه و شماره کارتتون رو بفرستید من + هزینه یه معذرت خواهی کتبی واستون میفرستم و پوزش میطلبم

m.mirfazeli

Registered User
لایک‌ها
1,237
دوست من ، عزیز من

مشکلی واسه ایشون پیش اومده که نمیتونند به اینترنت تشریف بیاورند
من از طرف ایشون دارم با شما صحبت میکنم
پس شما ادب رو این جمله جواب ندادن خلاصه میکنی ، ادب اینه که شما به خاطر 10 هزار تومان موضوع رو به تهدید امتیاز منفی و گزارش و ... نکشید ، ایشون 100 تا مشتری داشته اند که یه نفرشون از بی ادبی ایشون صحبت نکرده و همیشه پاسخگو بودند و در حال حاضر چون دسترسی به اینترنت ندارند شدند بی ادب ، قطعا نه بنده و نه شما نمیتوانیم در مورد ادب یکدیگر قضاوت کنیم چون در حدی نیستم که در مورد یکدیگر قضاوت نماییم و قضاوت فقط برای خداوند است
و بهتون گفتم مشکل داره و نمیتونه حتی جواب بده

گزارش کنید امتیاز پاک بشه و شماره کارتتون رو بفرستید من + هزینه یه معذرت خواهی کتبی واستون میفرستم و پوزش میطلبم

این اقا چند بار انلاین شدن از اون موقع تو فکر کردی با کی طرفی اخرین بار هم ساعت 2:03 بعداظهر دیروز پست دادن دیروز ساعت 9:35 شب هم انلاین شده حتما خورزوخان بوده ما خبر نداریم.
مشکل من هم بابت 10 تومن پول نیست این اقا اگه ادب داشت میمد جواب تاخیر دادنش رو میداد حداقلش هم این بود میگفت مشکل دارم 20 روز دیگه تحویل میدم .
ینده و امثال بنده در مورد ادب نظر ندیم کی میخواد نظر بده ؟ شما ؟ من و مشتری های دیگه که کار کردیم میتونیم نظر بدیم نه یکی که کار نکرده با طرف . شما شاید خودتو در حد نبینی چیزی هم حساب نکنی خودتو اما بقیه حساب میکنن پس این موضوع هم مشکل خودتونه.
بنده برا کسی که برا دیگران ارزشی قائل نیست ( چه برسه به مشتری ) پشیزی ارزش قائل نیستم.
این موضوع هم هیچ ربطی به شما نداره .
تا ساعت اعلام شده واریز نشد امتیاز منفی + گزارش به مدیریت هیچ صحبتی هم دیگه من ندارم.

SAEEDF1

Registered User
لایک‌ها
21
این اقا چند بار انلاین شدن از اون موقع تو فکر کردی با کی طرفی اخرین بار هم ساعت 2:03 بعداظهر دیروز پست دادن دیروز ساعت 9:35 شب هم انلاین شده حتما خورزوخان بوده ما خبر نداریم.
مشکل من هم بابت 10 تومن پول نیست این اقا اگه ادب داشت میمد جواب تاخیر دادنش رو میداد حداقلش هم این بود میگفت مشکل دارم 20 روز دیگه تحویل میدم .
ینده و امثال بنده در مورد ادب نظر ندیم کی میخواد نظر بده ؟ شما ؟ من و مشتری های دیگه که کار کردیم میتونیم نظر بدیم نه یکی که کار نکرده با طرف . شما شاید خودتو در حد نبینی چیزی هم حساب نکنی خودتو اما بقیه حساب میکنن پس این موضوع هم مشکل خودتونه.
بنده برا کسی که برا دیگران ارزشی قائل نیست ( چه برسه به مشتری ) پشیزی ارزش قائل نیستم.
این موضوع هم هیچ ربطی به شما نداره .
تا ساعت اعلام شده واریز نشد امتیاز منفی + گزارش به مدیریت هیچ صحبتی هم دیگه من ندارم.

جهان هر کس به اندازه وسعت فکر اوست (حضرت علی ع)

امام صادق (ع) : چهار خصلت است که انسان بواسطه آنها آقایی پیدا میکند عفت ، ادب ، سخاوت و خرد. الاختصاص صفحه 244

قال الامام علی – علیه السلام – : لَیسَ مِنَ العَدلِ القَضَاءُ عَلَی الثَّقَةِ بِالظَّنِّ.
امام علی – ‏علیه السلام – فرمودند: قضاوتی که با تکیه به ظن و گمان باشد، عادلانه نیست.
«نهج البلاغة، حکمت ۲۲۰»

این موضوع هم هیچ ربطی به شما نداره . ............. این جمله تون رو هم میذارم رو حساب ادبتون

payman1

Registered User
لایک‌ها
117
بنده هم سفارش بنر دادم اما بنری تحویل بنده دادن که خودم بهتر از اون رو میتونستم درست کنم بهشون پ.خ دادم درستش کنن پیام رو خوندن فرداش هم تو فروم بودن اما دریغ از جواب الان هم 10 روز از سفارش اولیم میگذره و بنر دیگه به دردم نمیخوره خواهشا اگر آن شدید پول بنده رو برگشت بزنید وگرنه منم مجبورم امتیاز منفی بدم و گزارش کنم 5 تومن پولی نیست اما من 10 روزه الاف شدم

بالا