برگزیده های پرشین تولز

آقا اگه بخوام حساب پایپال توی ایران داشته باشم میشه؟ لطفا راهنمایی کنید

elite-kill3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
دوستان عزیز من حساب پایپال نیاز دارم اما نه آشنا در خارج دارم و نه ....
می خواستم ببینم اولا هیچ راهی هست بتونم پایپال برای خودم بگیرم؟ ثانیا کلا میشه از ایران باهاش کار کرد؟ (حالا با هر کلکی که خودتون سراغ دارید :) )

خلاصه راهنمایی بفرمایید من خیلی نیاز دارم
(امیدوارم که راهی باشه :( )

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
با پراکسی میشه - با پراکسی برو خودتم میتونی بگیری

elite-kill3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
آخه شنیدم باید تاییدش کنیم و باید ادرس توی امریکا داشته باشیم و ....اینطور نیست؟

مگرنه من خودم برنامه ی secureac رو دارم فکر کنم خیلی مطمءنتر باشه

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
یک کریدت کارت اضافه کنی تایید می شه و میتونی پول بگیری یا بفرسی ولی برای رقمای بالا و کارای خاص مثل فروش باید تایید اصلی کنی که لازمه یه حسای معتبر تو یکی از بانکای آمریکا اضافه کنی

pool

همکار بازنشسته
لایک‌ها
10,697
یک نصیحت از secure برای پی پال استفاده نکنید. البته این تجربه 3 سال کار با پی پال هست. آی پی پروکسیش خیلی تابلو اکانتتون لیمیت میشه. پی پال دست گذاشته روی آی پی هاش و داره یکی یکی اکانتها رو لیمیت میکنه.

elite-kill3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک نصیحت از secure برای پی پال استفاده نکنید. البته این تجربه 3 سال کار با پی پال هست. آی پی پروکسیش خیلی تابلو اکانتتون لیمیت میشه. پی پال دست گذاشته روی آی پی هاش و داره یکی یکی اکانتها رو لیمیت میکنه.
مرسی از نصیحتتون :) با انتی ف یلتر میشه؟

elite-kill3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
یک کریدت کارت اضافه کنی تایید می شه و میتونی پول بگیری یا بفرسی ولی برای رقمای بالا و کارای خاص مثل فروش باید تایید اصلی کنی که لازمه یه حسای معتبر تو یکی از بانکای آمریکا اضافه کنی
نه اصلا برای اونکارای که گفتی نمیخوام
پس فکر کنم میتونم منم داشته باشم ها :)
ولی اون اولش که گفتید یه کردیت داشته باشم منظورتون رو نفهمیدم ! برای چی کردیت کارت؟

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
چه جوری میشه یه حساب جور کرد و اکانت رو ویریفای کرد؟

Cyber

Registered User
لایک‌ها
9
دوستان عزیز اگر کمی جستجو کنند قبلا در این زمینه زیاد صحبت شده ...

برای گرفتن حساب پی پل ،آدرس و حساب بانکی و کردیت کارت معتبر در یک کشور که پی پل خدمات میده لازمه .

در مرحله اول باید با کردیت کارت وریفای بشه (برای برخی از کشورها ، فقط داشتن حساب بانکی کافیه )

با گیفت کارت میشه وریفای کرد ، ولی اگر یک روز لیمیت بشه ، شما هیچ جوری نمیتونید ثابت کنید که اکانت برای شما بوده . و هرچی پول داخلش باشه از دست میره .

در کل فقط مالک واقعی با آدرس معتبر میتونه اکانت رو از لیمیت نجات بده . با آدرس دروغین هم که وریفای کنید بعد هر مشکلی پیش بیاد نمیتونید ثابت کنید اطلاعاتتون درست بوده .

به تازگی هم در برخی کشورها پی پل یک اکتیویشن کد از طریق پست به آدرس ارسال میکنه (برای اطمینان از درست بودن آدرس )

Cyber

Registered User
لایک‌ها
9
نه اصلا برای اونکارای که گفتی نمیخوام
پس فکر کنم میتونم منم داشته باشم ها :)
ولی اون اولش که گفتید یه کردیت داشته باشم منظورتون رو نفهمیدم ! برای چی کردیت کارت؟

برای وریفای کردن پی پل کردیت کارت لازمه .

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
ببین اکانت پی پال برای پرداخت خیلی خوبه و دردسرش کمه
من خودم یک کریدت کارت داشم و اولین بار که می خواستم با پی پل پرداخت کنم یک اکانت ساختم و اطلاعاته کارتمو دادم و خرید کردم
دفعات بعد همیشه از یکی از دوستان تو این سایت پول می گیرم و پرداخت می کنم و هیچوقتم بیشتر از اونچیزی که لازم دارم نمی گیرم که چیزی توش بمونه. لیمیتشم ماهی 500 دلاره (برای اکانته ویریفای نشده) که خیلی هم زیاده برای من
آدرس هم آدرسه آمریکا دادم. این 6 ماه که استفاده کردم که اتفاقه خاصی نیفتاده
البته استفاده از پراکسی فراموش نشه

elite-kill3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
حالا کردیت کارت از کجا بیاریم بابا :(

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
یه دونه از همین 25 دلاریا بگیر دیگه - 20 دلارم که توش هس - 5 دلار دادی برای خوده کارت

Behnam_frantic

Registered User
لایک‌ها
0
کسانی که از پی پال استفاده میکنن لطف میکنن میگن که از چه *** استفاده میکنن؟؟؟

چون secure که به عنوان پروکسی شناخته میشه و اکانت لیمیت میشه از این پروکسی های معمولی هم نمیشه استفاده کرد هر چند امکان داره واسه یه بازه زمانی جواب بدن ولی مطمئنا در طولانی مدت لیمیت میشه؟؟

یه *** مطمئن کسی میتونه معرفی کنه؟؟؟

Robert7

Registered User
لایک‌ها
7
اگه میخواید اکانت وریفای شده داشته باشید کشورتون رو آمریکا و انگلیس و آلمان و .. انتخاب نکنید چون برای وریفای شدن کامل احتیاج به حساب بانکی داره.

Alli

Registered User
لایک‌ها
0
من که حالا یکی ساختم حال ندارم عوض کنم ولی بعدا اگه خواستم بگیرم با اون کشوری که بگی میگیرم

elite-kill3r

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اره بگو چه کشوری بذاریم

راستی لطفا بگید شما چه جوری وارد حسابتون میشید؟

بالا