برگزیده های پرشین تولز

آقا من چه جوري ميتونم حقم را از يه استاد عقده اي بگيرم

Baila Moreno

Registered User
لایک‌ها
29
دوستان فرض کنيد شما تو برگه امتحانتون 15 بگيرين اما استاد سر اينکه شما حاضر نيستي چاپلوسي بکني بياد و بهت بده 6

حالا من چه جوري مينونم حقمو بگيرم يعني بايد پيش کي برم

1- رئيس دانشکده فني مهندسي

2- رئيس دانشگاه

3- کميته انضباطي

البته اصلا حرف مدير گروه را هم نزنيد چون که دستشون باهم تو يه کاسه هست

اصلا ميخوام بدونم چه کسي به تخلف استادا بايد رسيدگي کنه.

البته اين مشکل من تنها نيست. طرف خيلي بي سواد و صفر کيلومتره و همه باهاش مشکل دارن چون نمره هم نميده و نفوذ هم داره (طرف يه مارمولک به معناي واقعي کلمه)

یه دبیر داشتیم میگفت یه وقتهایی باید فوش ناموس رو هم تحمل کنی.حالا دیگه قصه نمیگم...

اما راه حل فنی اش اینه که بری پیش رییس گروه تقاضا کنی استاد برگه ات رو بکشه بیرون جلوی خودت صحیح کنه.
اینکار حق توئه و کاملا قانونیه.
حالا که میگی رییس گروه هم فلانه , اگه دیدی به جواب نرسیدی باید بری وقت بگیری , بری پیش رییس دانشگاه.
رک و راست همه چی رو بگی.
اونجا دیگه باید مشکلت حل بشه یکم هم به زرنگی خودت بستگی داره.
اگه نشه , دیگه از اینجا جلوتر رفتنش احمقانه است...
شده یه ترم تابستون جایی مهمان بگیر ولی این درس رو دیگه با طرف ور ندار.

4ng3l

Registered User
لایک‌ها
1
با تهدید اساس پایم
جواب میده

hosseinalipour

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
ببخشش
وقتی هیچ احتیاجی بهش نداشتی بهش خوبی کن

Babak

محروم از فعالیت تجاری
محروم از فعالیت تجاری
لایک‌ها
32
راستي اين رئيس دانشکده ما هم يه دکتر بسيار با فرهنگ و شعور بالا هست و هواي دانشجوها را هم خيلي داره يادم يه بار مدير گروه را به خاطر انجام ندادن کار دانشجوها شديدا ضايع کرد

خب خودت که جوابتو دادی که
برو راست مطلب رو به رییس دانشگاه بگو

من خیلی از دوستام که با استاد مشکل پیدا میکردن و پایان ترم میرفتن با رییس صحبت میکردن هم پوست استادو میکندن هم دوباره برگه صحیح میشد

همینطوریم الکی نیست اگه آدم باشه که قضیه حله دیگه

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
دوستان فرض کنيد شما تو برگه امتحانتون 15 بگيرين اما استاد سر اينکه شما حاضر نيستي چاپلوسي بکني بياد و بهت بده 6

حالا من چه جوري مينونم حقمو بگيرم يعني بايد پيش کي برم

1- رئيس دانشکده فني مهندسي

2- رئيس دانشگاه

3- کميته انضباطي

البته اصلا حرف مدير گروه را هم نزنيد چون که دستشون باهم تو يه کاسه هست

اصلا ميخوام بدونم چه کسي به تخلف استادا بايد رسيدگي کنه.

البته اين مشکل من تنها نيست. طرف خيلي بي سواد و صفر کيلومتره و همه باهاش مشکل دارن چون نمره هم نميده و نفوذ هم داره (طرف يه مارمولک به معناي واقعي کلمه)

تهدید رو همین الآن فراموش کن، چون ساده لوحانه ترین و بی سیاست ترین عمل ممکنه است!
یادت باشه یه ضرب المثل انگلیسی میگه:
همیشه برای مبارزه با طرف مقابلت از طریق نقطه ضعف هاش وارد شو!
اگه طرف استاد تازه وارده، حتما خیلی ها باهاش رقابت و کینه دارند و هنوز خیلی جا نیافتاده! ببین می تونی چیزی گیر بیاری؟ البته خیلی بده که دوست رئیس گروهه. ای کاش از اینایی بود که توی گروه هم همه می خوان زیرآبش رو بزنند. به هر حال یه تحقیق بکن، اگه فهمیدی کسی باهاش ضدیت داره، برو با زبون چرب و نرم بهش بگو که ببخشید من با آقای فلانی یه مشکل کوچیک داشتم و می خواستم با شما مشورت کنم که راه حلش چیه. مطمئن باش دشمن اون استاد راه خوبی برای جلوی پات گذاشتن داره، البته اونم صریحا نمیگه و با زبون خودش باهات حرف میزنه، استخراج محتویات حرفش با خودته!!
39.gif

یادش به خیر یه استاد تازه کار توی دانشگاه ما بود که همه بچه ها شدید ازش متنفر بودند و سر یه درس چرت که هیچ کس جدی نمی گرفتش و هیچ اهمیتی نداشت هی بچه ها رو می انداخت! بعد از 3-2 ترم یه دفعه معلمه غیبش زد و معروف بود که یکی از این خدمتکارهای آنتن دانشکده در حال لب گرفتن از یکی از دخترهای دانشجو اونو دیده و زیرآبش خورده! ببین از این چیزها نمی تونی ازش گیر بیاری؟ :lol:
خلاصه که هر جوری هست سعی کن ازش یه نقطه ضعف گیر بیاری و بعد برو اون نقطه ضعف رو با سیاست کامل و با زبون مودبانه بذار جلوی روش و طرف خودش می فهمه که منظورت چیه!
مثلا اگه با دختر ارتباط داره برو با لحن امر به معروف و نهی از منکر باهاش صحبت کن نه با لحن تهدید، مثلا بگو من متوجه یه مساله ای بین شما و فلانی شدم و تصمیم گرفتم نظرم رو در این رابطه بهتون بگم!!!
58.gif

امیدوارم کارت راه بیافته. ;)

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
خوب هميني كه همه گفتن..با استاد در نيوفتين..دوستان من اوين باريه كه اينجا سر ميزنم..تاپيكيدر مورد اينكه كي كجا درس ميخونه يا مثلا دانشجوهاي دانشكاه...هستش..اگر نيستنظرتون چيه يه دونه زده بشه..

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
سلام لینخو خوبی؟
به گفتگوی آزاد خوش اومدی. فقط کاربرهای اینجا بعضی هاشون یه نمه تند هستند و مثل اون طرف همه گل و بلبل نیستند! :(
همین طور اینجا جولانگاه یکی از کاربرهای 1001 بار بن شده پی تی به اسم تنگنا است که تاپیک های دیگران رو منحرف می کنه و دائم تاپیک های سرکاری می زنه و با ID های مختلف خودش توش نظر میده و جواب سوال یه آیدیش رو با اون یکی آیدیش میده و قس علیهذا! مواظب باش سر کار نری.
همین نکات رو مدنظر داشته باشی اینجا بهت بد نمی گذره! ;)
فعلا. :)

KENSHIN

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
والا بنا بر تجربیات ما بهترین راه برای ایستادن ، درست کردن یک نامه ی بلندبالا و گرفتن امضا از شاگردان این استاد میباشد...(امضا هرچی بیشتر باشد بهتر) در این نام مراتب اعتراض خود را نسبت به شیوه ی برخورد و تدریس و... این استاد اعلام کنید
کپی این نامه را به مدیر گروه ، رئیس دانشگاه و اگر مثل ما هوس یک ترم تعلیق خوردن به خاطر ایجاد درگیری سیاسی و ...در ذهنتان افتاد نامه را به رئیس آموزش ، انجمن اسلامی ، بسیج دانشجوئی ، کمیته ی سیاسی دانشگاه ، جمعیت حلال احمر و ...هر قسمت خراب شده ی دیگری در دانشگاهتان بفرستید تا همه ی عالم و اکنا بفهمند چه شده است:eek:
منتهی مواظب باشید ایجاد اغتشاش نشود...:p

اگر اتفاقی نیفتاد یعنی اوضاع شما درست نشد...دسته جمعی بروید یک سری کلاه کشی سیاه که فقط جای چشمی دارد بخرید...و یک روز سر راه یارو سبز بشید بندازیدش تو ماشین بگیرید حسابی بزنیدش تا کمی به حال بیاد در ضمن یکی هم باید فیلم برداری کنه ... بعد یک نامه ی تهدید امیز مبنی بر اینکه اگر ازین قضیه به کسی چیزی بگوئی فیلم را میدهیم به صدا سیما تا در اخبار 20:30 پخش شود و یا در اینترنت منتشر میکنیم و یا سیدی آن را در دانشگاه و ...
پخش میکنیم و ازین حرف ها..در جیبش بزارید و جلوی خانه اش پیادش کنید
اگر روش های مذکور جواب ندادند به من PM بزنید تا بگویم چه طوری کلک این یارو رو بکنید
(به جان خودم شوخی کردم)

linhu

Registered User
لایک‌ها
0
سلام لینخو خوبی؟
به گفتگوی آزاد خوش اومدی. فقط کاربرهای اینجا بعضی هاشون یه نمه تند هستند و مثل اون طرف همه گل و بلبل نیستند! :(
همین طور اینجا جولانگاه یکی از کاربرهای 1001 بار بن شده پی تی به اسم تنگنا است که تاپیک های دیگران رو منحرف می کنه و دائم تاپیک های سرکاری می زنه و با ID های مختلف خودش توش نظر میده و جواب سوال یه آیدیش رو با اون یکی آیدیش میده و قس علیهذا! مواظب باش سر کار نری.
همین نکات رو مدنظر داشته باشی اینجا بهت بد نمی گذره! ;)
فعلا. :)

خيلي ممنون دوست عزيز..ان شااله كه جبران كنم...حالا نظرتون با تاپيكي كه گفتم چي بود؟؟؟من اينجا زياد حرفه اي نيستم خودتون بگين ميشه اون كاري كه تو پست قبلي گفتم انجام داد يا نه؟؟؟

maryasn

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
اگه دانشگاه آزاد هستی،احتمالا کاری نمی تونی بکنی!
البته بازم به این ربط داره که کدوم واحد باشی!!
من یه بار با یه استادی همین مشکل رو داشتم.
آخر ترم هم بهترین امتحانی بود که دادم.
ولی بهم 9.5 داد!!
چیزی که اون موقع اصلا عادی نبود.قانونشون بود بین 9-10 رو 10 می دادن!
اصلا 9.5 نداشتیم!!
بعد هم که با یکی از دوستام رفتیم پیشش،گفت تا اونجایی که من یادمه،20 میشدی!!
بعدم گفت خودت می دونی چرا 9.5 دادم بهت!!
خلاصه حتی کار به رییس دانشگاه هم کشید و اونم وقتی فهمید چرا من رو انداخته،یه نامه داد که ورقم رو دوباره تصحیح کنن!
ولی از اونجایی که این استاده خیلی خرش می رفت،
اول گفت خودم نمره ات رو تصحیح می کنم!!
ولی بعدش یه 1 هفته ایی غیبش زد.
تو آخرین دقایق حذف و اضافه ترم بعد سر و کله اش پیدا شد!
بعد هم با پوزخند گفت هرچی فکر کردم،دیدم باید بهت همون 9.5 رو بدم!!
همون موقع هم یکی از دوستای بابام که از استادای همون دانشگاه بود،بهم زنگ زد،گفت بیخیال این نمره شو!! دور بر این یارو هم نرو!!
تنها کاری که تونستم بکنم،این بود که غیر مستقیم ازش شکایت کردم،بعد هم 1 ترم تعلیقی خورد!

mahi58

مدیر انجمن عکس و عکاسی
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
11,275
خيلي ممنون دوست عزيز..ان شااله كه جبران كنم...حالا نظرتون با تاپيكي كه گفتم چي بود؟؟؟من اينجا زياد حرفه اي نيستم خودتون بگين ميشه اون كاري كه تو پست قبلي گفتم انجام داد يا نه؟؟؟

خواهش می کنم لینخو جان! :happy:
در مورد تاپیک، مطمئنا تاپیک پرطرفداری از آب در میاد.
البته ممکنه یه عده فکر کنند که برای چی باید خودشون رو توی محیط مجازی لو بدن واین حرفها، ولی اکثر بچه ها می نویسند.
البته توی تاپیک خوش آمد گویی که در بخش گفتگوی آزاد تاپیک مهم است بچه های تازه وارد معمولا شغلشون رو می نویسند که اکثرا هم دانشجو است، امیدوارم مدیرها بهتون گیر ندن که تاپیک تکراری است! :lol: (البته بعیده همچین گیری بدند)! :)
در مورد این که یک عده از دانشجوهای یک جا با هم تاپیک بزنند هم قبلا چند تاشو دیدم مثلا همین اواخر تاپیک دانشگاه آزاد رودهن.
اگه دانشگاه بزرگی باشه و اعضاش اینجا زیاد باشند قطعا همه بچه هاش میان و تاپیک خوبی میشه.
موفق باشی.
flowerysmile.gif

بالا