برگزیده های پرشین تولز

آمریکاییها جهان را چگونه می بینند؟ (تصاویر)

md70

Registered User
لایک‌ها
2,535
واقعا جالب بود !!:D

عین حقیقته

کاشکی یه نقشه کره زمین از دید ایرانی ها میذاشتی !!

ایران ، سوریه ، فلسطین ، عراق = یه کشور واحد

روسیه ، چین ، افغانستان و سایر کشورهای همسایه = کشورهای خنثی ( اما دشمن بالقوه ! )

سایر نقاط کره زمین = محل سکونت صهیونیست ها ( دشمن خونی )

Last edited:

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
واقعا جالب بود !!:D

عین حقیقته

کاشکی یه نقشه کره زمین از دید ایرانی ها میذاشتی !!

فعلا اینو داشته باش تا بعدا اونم پیدا کنم.

نقشه ایران از نگاه تهرانی ها:

IranfromtheviewofaTehrani.jpg

-Arash-

Registered User
لایک‌ها
2,060
1World2_185413833164185749.png

------------

0World1_3676913833164188173.jpg

عشق پاترل

Registered User
لایک‌ها
92

peyman1989

Registered User
لایک‌ها
15
جالب يود دوست عزيز
بنده ميخواستم از همين تريبون اعلام کنم که اين سياره کاملا مستقل از نظر ما داره کار خودشو ميکنه و هر جا که بري ميبيني که مردم اونجا خودشونو قله ي هستي ميدون (مثل ما که تريپ کوروش ورداشتيم) و نه با ساير جهان آشنا هستن و نه براشون مهمه که جاهاي ديگه چيجوري ميتونه باشه. چون در اکثر موارد افراد يه عمري با يه فرهنگ بزرگ ميشن و کم پيش مياد فرهنگ هاي ديگه رو از نزديک لمس کنن و اين چيزي نيست که با مطالعه بدست بياد. من قبلا روي کشتي کار ميکردم و کشورهاي زيادي رفتم. براي مثال ما فکر ميکنيم چون بازارهامون پر از جنس چينيه مردم چين بايد حتما کلي راجع به ايران بدونن اما حقيقت اينه که اونجا ملت سرشون تو کار خودشونه و اصلا از حجم صادراتشون خبر ندارن، چون صادرات با صادر کننده ها هستش و مردم توي کار توليدن و براشون مهمه که جنس فروش بره حالا ميخواد بره کشور اتيوپي چه بره فرانسه چون از نظر اونا هردوش خارجه
اين اصطلاح کلي خارج که ما بکار ميبريم و اصلا توجه نميکنيم که 2 تا کشور کنار هم ميتونن انقدر فرق داشته باشن باهم که انگار 2 تا سياره جدا هستن رو خارجي ها هم بکار ميبرن پس نبايد برامون عجيب باشه که توي سنگاپور يه هندي از شما بپرسه که ايران کنار آلباني و يوگوسلاوي و اونوراست (بلوک شرق) يا توي آفريقا ؟

Sent from my Desire HD using Tapatalk 2

tiamor

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
63
به ما چه که یه مشت یانکی نفهم دنیا رو چطوری می بینن؟
جمع کنید این تاپیکو
..اشیدم دهن هر کی طرفدار آمریکا و انگلیسه

takesh

Registered User
لایک‌ها
4,325
اون نقشه از نگاه تهرانیا یه چرند من در اوردی بیشتر نبود!

mostafa_1366

Registered User
لایک‌ها
3,681
جالب يود دوست عزيز
بنده ميخواستم از همين تريبون اعلام کنم که اين سياره کاملا مستقل از نظر ما داره کار خودشو ميکنه و هر جا که بري ميبيني که مردم اونجا خودشونو قله ي هستي ميدون (مثل ما که تريپ کوروش ورداشتيم) و نه با ساير جهان آشنا هستن و نه براشون مهمه که جاهاي ديگه چيجوري ميتونه باشه. چون در اکثر موارد افراد يه عمري با يه فرهنگ بزرگ ميشن و کم پيش مياد فرهنگ هاي ديگه رو از نزديک لمس کنن و اين چيزي نيست که با مطالعه بدست بياد. من قبلا روي کشتي کار ميکردم و کشورهاي زيادي رفتم. براي مثال ما فکر ميکنيم چون بازارهامون پر از جنس چينيه مردم چين بايد حتما کلي راجع به ايران بدونن اما حقيقت اينه که اونجا ملت سرشون تو کار خودشونه و اصلا از حجم صادراتشون خبر ندارن، چون صادرات با صادر کننده ها هستش و مردم توي کار توليدن و براشون مهمه که جنس فروش بره حالا ميخواد بره کشور اتيوپي چه بره فرانسه چون از نظر اونا هردوش خارجه
اين اصطلاح کلي خارج که ما بکار ميبريم و اصلا توجه نميکنيم که 2 تا کشور کنار هم ميتونن انقدر فرق داشته باشن باهم که انگار 2 تا سياره جدا هستن رو خارجي ها هم بکار ميبرن پس نبايد برامون عجيب باشه که توي سنگاپور يه هندي از شما بپرسه که ايران کنار آلباني و يوگوسلاوي و اونوراست (بلوک شرق) يا توي آفريقا ؟

یاد اون اون دیالوگ سریال پژمان افتادم نمیدونم اونجاشو دیدین یا نه که تو ماشین داشتن با هم صحبت میکردن.

- وحید:دقت کردی که این خارجی ها وقتی میخوان بیان ایران با خودشون میگن میخوایم بریم خارج. یعنی اینجا همزمان هم خارجه هم ایران.
- پژمان:آره خیلی جالبه تا حالا بهش فکر نکرده بودم.ولی من خارج بودم ها اونجا فقط خارجه. ایران نیست.
- وحید:ایول بابا دممون گرم.همینه که ما رو تو همه دنیا متمایز کرده.

با اندکی دخل و تصرف.

اون نقشه از نگاه تهرانیا یه چرند من در اوردی بیشتر نبود!

عین حقیقته.

نوکر اهل بیت

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
3
مهم نیست آمریکا جهان را چگونه می بیند مهم این است که جهان آمریکا را چگونه می بیند و به شکل یک گرگ خونخوار یک روباه مکار یک بوقلمون ریاکار یک کفتار فرصت طلب و یک گربه بی چشم و رو می بیندش

peyman1989

Registered User
لایک‌ها
15
دوستان چرا اينقدر سخت ميگيريد، بابا محتواي تاپيک طنزه!

بالا