برگزیده های پرشین تولز

آموزش ،مسائل ،مشکلات و بررسی ویندوز 8

miladsokout

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
مشکل از ویندوز شماست.
مشکل اول رو که گفتید بنده مشاهد نکردم.
عکس رو هم میتونید نگاه کنید.
نمونه گذاشتم.
31009624972395144720.jpg

ممنون دوست عزیز.... میشه لطفا نسخه ویندوز 8 که دارید استفاده میکنید هم بگید...

در ضمن ، مرسی از آهنگی که انتخاب کردی :heart::heart::heart::heart::heart::specool:

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
ممنون دوست عزیز.... میشه لطفا نسخه ویندوز 8 که دارید استفاده میکنید هم بگید...

در ضمن ، مرسی از آهنگی که انتخاب کردی :heart::heart::heart::heart::heart::specool:

(windows 8 version 6.2(build 9200

خواهش میکنم کلا زندگی ما با محسن چاوشی گره خورده.

miladsokout

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
4
(windows 8 version 6.2(build 9200

خواهش میکنم کلا زندگی ما با محسن چاوشی گره خورده.

خیلی خیلی ممنون.... فدای همه چاووشی بازها :heart::heart:.... دیشب هم که کنسرت مهدی یراحی رفته بود،ایشالله کنسرت خودش..کلیپش توی سایت موسیقی ما بود :)

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
بهه Control Panel ویندوز مراجعه کنید و در قسمت بالا سمت راست درست همان قسمتی که گزینه View By وجود دارد گزینه Large Icons را انتخاب کنید ( این گزینه به صورت پیش فرض بر روی Categories تنظیم شده است )
سپس بر روی آیکن Administrative Tools کلیک کرده و در صفحه ای که باز میشود Local Security Policy را اجرا و از انتخابهای موجود در سمت چپ، به ترتیب به مسیر Local Policies/Security Options رفته و در کادر مقابل بر روی سومین مورد از آخر (User Account Control: Run all administrators in Admin Approval Mod)دابل کلیک کرده و گزینه ی Disable را انتخاب و OK کنید و برای اعمال تغییرات یکبار سیستم خود را ریستارت کنید و شاهد حذف نماد سپر از روی شورتکاتهای ویندوز باشید .

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
در ویندوز 8، دسترسی به گزینه‌های Power جهت خاموش کردن (Shutdown)، راه‌اندازی مجدد (Restart)، خروج از حساب کاربری (Log Off) و گزینه‌های مشابه همانند ویندوزهای قبلی آسان نیست و برای این کار باید ابتدا وارد نوار Charms شوید و با مراجعه به Settings و سپس Power گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید.در این ترفند نحوه اضافه کردن کلیه گزینه‌های Power به راست کلیک دسکتاپ ویندوز 8 را برای شما بازگو کنیم تا از این پس بتوانید بسیار آسان و سریع به این گزینه‌ها دسترسی داشته باشید.
فایل برای انجام این تغییرات در ضمیمه وجود داره.
اجرا کنید و نتیجه رو ببینید.

منتظر نظرات شما دوستان

فایل های ضمیمه

• trun off.zip
    2.4 KB · نمایش ها: 5

Majid.J

Registered User
لایک‌ها
28
سلام
یه مشکلی که ویندوز 8 داره share کردن کانکش هاست،یعنی اگه adsl داشته باشید و بصورت کانکشنی به اینترنت وصل شید و بخواین اون کانکشن رو share کنید بعد از هر بار دیسکانکت شدن share از بین میره،حتی تو ویندوز 8.1 هم حل نشده این موضوع:

Internet Connection Sharing ( ICS ) not working in Windows 8 CP

Nirvanna

Registered User
لایک‌ها
10
چطور باید بفهمم ویندوز8ی که روی سیستمم نصبه 64 بیتی هستش یا 32 بیتی؟

p30doc

Registered User
لایک‌ها
2,208
چطور باید بفهمم ویندوز8ی که روی سیستمم نصبه 64 بیتی هستش یا 32 بیتی؟

Control Panel\System and Security\System یا راست کلیک کنید روی computer و properties رو بزنید.
در کادر باز شده در قسمت که در عکس مشخص کردم نوشته نوعش رو.
در قسمت دوم هم که مشحص کردم و دورش خط کشیدم نوع سیستم عاملی رو که پردازنده پشتیبانی میکنه رو نوشته .

ccc.jpg

alirezaT1000

Registered User
لایک‌ها
30
اقا من امروز ٨ ريختم وقتي وصل ميشم اينترنت دانلود ميكنه من نميدونم چي هست داره دانلود ميشه؟؟؟ويندوز اپديت هم روي never هست....به تسك منيجر هم ميرم نميفهمم چيه داره دانلود ميشه!!!!!!!!ميشه كمك كنين

Sent from my iPhone using Tapatalk

milad4d

Registered User
لایک‌ها
13
کسپراسکای من تو ویندوز 8 مشکل داره به طوری که هی درصد استفاده از پردازنده رو بالا میبره و فن لپ تاپ روشن میشه...راهی براش هست؟

hamoon32

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
32
کسپراسکای من تو ویندوز 8 مشکل داره به طوری که هی درصد استفاده از پردازنده رو بالا میبره و فن لپ تاپ روشن میشه...راهی براش هست؟

منم دقیقا همین مشکلو برای comodo firewall دارم

hdavoodh

کاربر فعال فوتبال
کاربر فعال
لایک‌ها
16,196
من از 8 ارجینال رفتم 8.1 ارجینال ............ فن لپتاپم زیادی روشن خاموش میشه ....با اینکه کارم هم سبکه ............ الان پست بالا رو خوندم ..ممکنه برا کسپر باشه ؟

فک میکردم مشکلی در رابطه با ویندوز نخراشیده هشت و یک باشه ...............!

Preceptor

Registered User
لایک‌ها
106
وقتی ویندوز رو از 8 به 8.1 ارتقا میدید ممکنه برای برنامه هایی که بصورت کرک شده روش نصبه آسیب وارد کنه. اما درباره ی فن لپ تاپ فکر نمیکنم به 8.1 ربطی داشته باشه. اما کسپرسکی رو غیرفعال کنید چند ساعت ببینید بازم این مشکل پیش میاد یا نه؟

teck-tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
تورو خدا کمک کنید. من لپ تاپ ایسوس مدل vivobook s400 با ویندوز 8 اورجینال دارم. میخوام با دی وی دی رام اکسترنال روش ویندوز 7 نصب کنم ولی هرکار میکنم نمیشه بوت سیستم رو بندازم رو دی وی دی رام. اصلا دی ،ی دی رام رو تو لیست بوت نمیشناسه..فقط هارد رو میشناسه. از تو خود ویندوز 8 هم نمیشه. ارور میده. حتی به دو نفر مهندس کامپیوتر هم نشون دادم ولی اونا هم دلیلشو نفهمیدن. کلافه شدن بخدا. خیلی به ویندوز 7 نیاز دارم بخاطر شغلم. ضمنا تمام تنظیمات setup رو دستکاری کردیم..با usb3 امتحان کردیم، یه سی دی رام دیگه رو امتحان کردم، نشد که نشد که نشد....:(

mahdi-mo

Registered User
لایک‌ها
21
سلام دوستان من تا امروز از ویندوز 7 سرویس پک 1 استفاده میکردم و امروز ویندوز 8.1 رو خواستم نصب کنم.درایو ویندوز سونم رو فرمت کردم بعد حالا در مرحله نصب ویندوز 8.1 این ارور رو میده.چکار کنم اینم عکسی از ارورش http://upir.ir/files/IMG-20131129-142925.jpg

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
سلام دوستان من تا امروز از ویندوز 7 سرویس پک 1 استفاده میکردم و امروز ویندوز 8.1 رو خواستم نصب کنم.درایو ویندوز سونم رو فرمت کردم بعد حالا در مرحله نصب ویندوز 8.1 این ارور رو میده.چکار کنم اینم عکسی از ارورش http://upir.ir/files/IMG-20131129-142925.jpg

يكبار پارتشين رو كاملا ديليت كن و دوباره بساز و فرمت كن /

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
تورو خدا کمک کنید. من لپ تاپ ایسوس مدل vivobook s400 با ویندوز 8 اورجینال دارم. میخوام با دی وی دی رام اکسترنال روش ویندوز 7 نصب کنم ولی هرکار میکنم نمیشه بوت سیستم رو بندازم رو دی وی دی رام. اصلا دی ،ی دی رام رو تو لیست بوت نمیشناسه..فقط هارد رو میشناسه. از تو خود ویندوز 8 هم نمیشه. ارور میده. حتی به دو نفر مهندس کامپیوتر هم نشون دادم ولی اونا هم دلیلشو نفهمیدن. کلافه شدن بخدا. خیلی به ویندوز 7 نیاز دارم بخاطر شغلم. ضمنا تمام تنظیمات setup رو دستکاری کردیم..با usb3 امتحان کردیم، یه سی دی رام دیگه رو امتحان کردم، نشد که نشد که نشد....:(

f8 بعد از روشن كردن بوت منو نمياد . شما يك كيبرد usb وصل كن و f8 روبزن

teck-tech

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
f8 بعد از روشن كردن بوت منو نمياد . شما يك كيبرد usb وصل كن و f8 روبزن

اینکار هم کردم ولی هیچی نمیاد و میره مستقیم تو ویندوز. در واقع لیست بوت منو لپ تاپ من با فشار دادن کلید esc میاد نه f8. باور کنید خودمم خسته شدم ازین مشکل ولی مگه میشه هیچ راهی نباشه واسه نصب ویندوز روی این لپ تاپ. اصلا خود ویندوز 8 که روش هست رو چطور نصب کردن؟ کسی نمیداااند...:)))

poq

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2,567
دوستان توی ویندوز وقتی یه پنجره باز میکنیم اسم پنجره / فولدر یا هر چیزی دیگه ای که هست بالای پنجره داخل نواری که توش دکمه های close و minimize و maximize هم هست نوشته شده.
چجوری توی ویندوز 8 میتونیم رنگ این نوشته رو عوض کنیم ؟

بالا