برگزیده های پرشین تولز

آموزش بكاپگيري از پارتيشن انواع سيستم عامل‌ها و بازيافت آنها در كمتر از 20 دقيقه

boy24iran

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
آفیس 2013 همون اوایل که آومد البته فکر کنم آزمایشیش بود گرفتم نصب کردم واقعیتش یادم نیست موقع نصب سریال وارد کردم یا نکردم حتی یادم نیست که نسخه retial هست یا volume
در حال حاضر آفیس 2013 اکسپایر شده چون آدی نامبر هم نمی دونم کجاست و احتمالاً تا دوباره اکتیو نشه نمی تونم آدی نامبر رو ببینم برای امکان استفاده اکتیو کردن از طریق اسکایپ هم نیست تا 2 یا 3 روز آخیر چند تا سریال نامبر retail تست کردم البته از طریق
programs and features
که می توان برنامه ها رو آنیستال کرد رفتم روی نرم افزار بعد روی change کلیک کردم بعد گذینه که برای انتخاب سریال بود زدم در مرحله بعد سریال نامبر
retail رو زدم آما ظاهراً قبول نکر و زیرش به قرمز یک چیزهایی نوشت دو تا سریال نامبر دیگه هم که نمی دونم retal بود یا volume تست کردم که ظاهراً قبول کرد اما همین که به مرحله بعد می رفت یک کارهایی می کرد و آخر سر یک پیغام انگلیسی می داد که آخر نوشته بود
کامل نشده یا کامل انجام نشده
کرک هم چند استفاده کردم که اکتیو نکرد
آفیس 2013 رو در ویندوز 7 نصب شده
فایل که دانلود کردم نیست احتمالاً پاک شده
1 - لطفاً راهمایی بفرمایید که چه طور می تونم تشخیص که این نسخه که الان دارم retail هست volume
2 - چون فایل دانلود شده رو ندارم آیا راهی هست که بتونم همین نسخه که نصب شده هست روی سیستم در صورتی retail هست رو به volume تبدیل کنم
3- چه طور می تونم از حالت اکسپایر درش بیارم و به حالت اکتیو تبدیل کنم؟

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
سلام
آفیس 2013 همون اوایل که آومد البته فکر کنم آزمایشیش بود گرفتم نصب کردم واقعیتش یادم نیست موقع نصب سریال وارد کردم یا نکردم حتی یادم نیست که نسخه retial هست یا volume
در حال حاضر آفیس 2013 اکسپایر شده چون آدی نامبر هم نمی دونم کجاست و احتمالاً تا دوباره اکتیو نشه نمی تونم آدی نامبر رو ببینم برای امکان استفاده اکتیو کردن از طریق اسکایپ هم نیست تا 2 یا 3 روز آخیر چند تا سریال نامبر retail تست کردم البته از طریق
programs and features
که می توان برنامه ها رو آنیستال کرد رفتم روی نرم افزار بعد روی change کلیک کردم بعد گذینه که برای انتخاب سریال بود زدم در مرحله بعد سریال نامبر
retail رو زدم آما ظاهراً قبول نکر و زیرش به قرمز یک چیزهایی نوشت دو تا سریال نامبر دیگه هم که نمی دونم retal بود یا volume تست کردم که ظاهراً قبول کرد اما همین که به مرحله بعد می رفت یک کارهایی می کرد و آخر سر یک پیغام انگلیسی می داد که آخر نوشته بود
کامل نشده یا کامل انجام نشده
کرک هم چند استفاده کردم که اکتیو نکرد
آفیس 2013 رو در ویندوز 7 نصب شده
فایل که دانلود کردم نیست احتمالاً پاک شده
1 - لطفاً راهمایی بفرمایید که چه طور می تونم تشخیص که این نسخه که الان دارم retail هست volume
2 - چون فایل دانلود شده رو ندارم آیا راهی هست که بتونم همین نسخه که نصب شده هست روی سیستم در صورتی retail هست رو به volume تبدیل کنم
3- چه طور می تونم از حالت اکسپایر درش بیارم و به حالت اکتیو تبدیل کنم؟

پ.ن: به این تاپیک چه ربطی داره؟

Last edited by a moderator:

boy24iran

Registered User
لایک‌ها
5
از این کرک هم استفاده کردید؟

پ.ن: به این تاپیک چه ربطی داره؟

سلام
یا من بلد نبودم باهاش کار کنم یا نمی تونه اکتیو کنه
امکان این نیست که که از طریق ریجستری سریال نامبر جدید داد و حتی زمان برنامه تغییر داد منظورم آفیس که برگرده به همون زمان که اکتیو بود یا حداقل کار می کرد

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
سلام
یا من بلد نبودم باهاش کار کنم یا نمی تونه اکتیو کنه
امکان این نیست که که از طریق ریجستری سریال نامبر جدید داد و حتی زمان برنامه تغییر داد منظورم آفیس که برگرده به همون زمان که اکتیو بود یا حداقل کار می کرد

متأسفانه اگه راه دیگه‌ای هم باشه بنده بلد نیستم

اون کرک هیچ پیچیدگی‌ای نداره که بلد نبوده باشید
قاعدتاً تا ۶ماه مشکل رو باید برطرف کنه
===
البته تو انجمن همسایه (سافت...) حتماً راهنماییتون می‌کنن
چون واقعاً کاربرای پیگیری داره

موفق باشید

boy24iran

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
از اونجایی که روی سیستمم قبلاً آفیس 2010 داشتم زمانی که به این مشکل برخوردم آنیستال کردم و همینوطر بعضی ها کرک بهش سازگار نیست و باید حتماً سریال داد بهشون و من بعد از دادن سریال اگر قبول کنه مرحله آخر
Microsoft Office professional plus 2013 Preview configuration did not complete successfully
به من نشان می ده
نمی دونم دقیقاً باید مشکل از کجا باشه
البته کرک ها هم بعضی موقع پیچیده می شن

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
براي كرك build version مهمه . چون كرك نسخه ها با هم تفاوت داره به هر حال اينو امتحان كن

boy24iran

Registered User
لایک‌ها
5
براي كرك build version مهمه . چون كرك نسخه ها با هم تفاوت داره به هر حال اينو امتحان كن

سلام
buil version رو از کجا باید ببینم بگید لطفاً تا اطلاع بدم در ضمن شک دارم این کرک رو که معرفی کردید استفاده نکرده باشم البته تو این صفحه چند تا کرک هست حداقل یک دونش رو استفاده کردم البته انقدر کرک دانلود شده که شاید همش رو داشته باشم
آفیس قبلی رو پاک کردم جدیدترش رو دانلود کردم با جدیتر هم مشکل کرک دارم من حتی سریال هم دادم سریال رو قبول می کنه و نمی دونم چرا وقتی آفیس رو بازم می کنم فقط گذینه اینترنت رو باز گشته و تلفن بسته
چند تا کرک باز اجرا کردم اکتیو شد که نفهمیدم مشکل از کجا بود ولی بعد ریستارت آفیس رو که اجرا می کنم 3 تا گذینه می یاره چک آنلاین و بستن و یک دیگه نمی دونم چیه در هر صورت هیچ کدوم فایده نداره البته این باز نشد آفیس زمانی که آفیس رو نصب کردم بعد از نصب هم ریستارت می کنم باز هم آفیس اجرا نمی شه نمی دونم مشکل از چیه

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611
اين راه رو انجام بديد :
بصورت كامل UNISTALL كنيد افيس 2013 رو . بعد با برنامه CCLEANER رجيستري رو پاك كنيد . بعد از انيستال كردن چك كنيد . هيچ فايلي از افيس داخل فوادر نصبش تو پروگرام فايل نمونده باشه . سيستم رو ريست كنيد . دوباره نصب كنيد . از كركي كه لينك دادم استفاده و كرك كنيد . موقع نصب كرك به هيچ عنوان به نت وصل نباشيد .

boy24iran

Registered User
لایک‌ها
5
اين راه رو انجام بديد :
بصورت كامل UNISTALL كنيد افيس 2013 رو . بعد با برنامه CCLEANER رجيستري رو پاك كنيد . بعد از انيستال كردن چك كنيد . هيچ فايلي از افيس داخل فوادر نصبش تو پروگرام فايل نمونده باشه . سيستم رو ريست كنيد . دوباره نصب كنيد . از كركي كه لينك دادم استفاده و كرك كنيد . موقع نصب كرك به هيچ عنوان به نت وصل نباشيد .

سلام
قبل از این که شما بگید آنیستال کردم دیفرگ هم کردم پاکسازی کامل حتی ریجیستری تا اونجا که بلدم فقط از برنامه کلینر نمی خوام استفاده کنم چون که همه چیز هایی دیگر که مربوط به آفیس هم نیست پاک می کنه و یک شاخه تو ریجستری بود که هرچی خواستم دیلیت کنم نشد در زمینه کرک هم زمان که گفت اوکی و اکتیو شد با میکروسافت تولکیت ورزن هم فکر کنم همین بود حالا با میکروسافت تولکیت کرک کنم یا نام: KMSnano v24.1 یا نام: KMPico v7.0
در ضمن کلاً با اینترنت قعع هم انجام حتی نصب آفیس رو که مشکلی شاید پیش نیاد

hkhafan

Registered User
لایک‌ها
1,341
KMSpico رو شخصاً استفاده می‌کنم
«در حالت عادی» مشکلی نداره

boy24iran

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
نمی دونم ولی این جور که به نظر می رسه مشکل از از آفیس vulome
بعد از نصب آفیس که البته اینترنت قطع بود آفیس رو باز کردم بعد بستم بعد ریستارت سیستم هیچ کدوم از برنامه آفیس رو باز نمی کنه

Microsoft word has stoped working
Windows can check online for solution to the problem
1 - چه طور میه vulome تبدیل به retail کرد؟
2 - آفیس retail رو آخرین ورژن بدون دستکاریش رو از کجا دانلود کنم

boy24iran

Registered User
لایک‌ها
5
اين راه رو انجام بديد :

سلام ظاهراً چاره ای نیست باید یک بار هم با
بعد با برنامه CCLEANER رجيستري رو پاك كنيد
کار کنم از کجا دانلود کنم

AMD.POWER

مدیر بخش کامپیوتر
مدیر انجمن
مدیر انجمن
لایک‌ها
23,611

boy24iran

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
کلاً نمی دونم جریان چیه ویندوز یا با همه کرک ها مشکل داره یا با کرک آفیس چون حتی کرک آفیس 2010 که داخل پک هم هست و توضیحات داره قبلاً راحت نصب می شد الان اصلاً کرکش نصب نشد و ارور داد

boy24iran

Registered User
لایک‌ها
5
سلام
الان من حتی آفیس 2010 رو که قبلاً راحت نصب می شد نصب می کنم کرک می کنم بعد از ریستارت که ویندوز نرم افزار رو که باز می کنم انگار می خواد دوباره کاری انجام بده مثل نصب برنامه و هی یک چیز هایی پر می کنه

mogermez

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام و ممنون واسه آموزش های خوبه بچه ها
یه سوالی داشتم اونم اینکه من یه بکاپ با EaseUS Todo Backup گرفتم . از خود نرم افزارم یه CD راه انداز درست کردم .. می خواستم ببینم بدون اینکه من پارتیشن های سیستمو فرمت کنم میشه بکاپ رو برگردوند یا نه؟ چون من بدون فرمت کردن CD رو که تو درایور قرار دادم و با اون بالا اومد گزینه اول backup رو زدم ولی هر چی صبر کردم اتفاقی نیفتاد و تو همون صفحه موند .. میشه یکم راهنمایی بکنین... بازم ممنون

Pars207

Registered User
لایک‌ها
1,221
یک سوال از استارتر عزیز
اگر هارد بدسکتور داشته باشد باتوجه به اینکه به صورت سکتور به سکتور بکاب میگیریم احتمال انتقال بدسکتور به هارد مقصد وجود دارد؟

AMD 99

Registered User
لایک‌ها
2,319
یک سوال از استارتر عزیز
اگر هارد بدسکتور داشته باشد باتوجه به اینکه به صورت سکتور به سکتور بکاب میگیریم احتمال انتقال بدسکتور به هارد مقصد وجود دارد؟
با اجازه از استارتر محترم
طبق تجربه ای که در زمینه بکاپ گیری داشتم. بله احتمال انتقالش وجود داره.

بالا