برگزیده های پرشین تولز

آموزش قدم به قدم نصب BackTrack در ماشین مجازی VMWare

asemani49

Registered User
لایک‌ها
56
سلام,در این آموزش ما یاد میگیریم که چگونه بک ترک 5 را در ماشین مجازی VMware.Workstation.v8 که نصب شده بر روی ویندوز ۷ را انجام دهیم.( البته نصب در ویندوز xp هم تفاوتی در مراحل انجام شده ندارد و مشابه است). ولی در کلیه ماشین های مجازی تقریبا به یک روش عمل میشه,فقط شاید شکل ویزارد نصب یا کلمات کمی با هم فرق داشته باشند.
چون تعدادی از کاربران خواسته بودن که یک تاپیک در این رابطه قرار بدم و همچنین چون آموزش نصب بک ترک در کنار ویندوز را داشتیم,فکر کردم این آموزش را هم قرار بدم که کاربران هر دو روش را مطالعه کنند و هر کدام را خواستند انتخاب کنند.

توجه:هر سؤالی هم داشتید در همین تاپیک مطرح کنید,پیام خصوصی ندهید(با عرض معذرت).زیرا وقتی اینجا مطرح بشود,همینجا هم پاسخ داده میشه در نتیجه اگر کسی همان سؤال شما را داشته باشد در همینجا پاسخ ها را مطالعه میکند.

در نظر داشته باشید که هر کدام از این دو روش مزایا و معایب خواص خود را در رابطه با خواسته های کاربران دارد.

بکترک سیستم عاملیست که روز به روز در بین جامعه هکر ها و متخصصان امنیتی محبوب تر میشود و بر کاربران آن اضافه می شود. هر چند که برای دسترسی به حداکثر قدرت پردازشی میتوان آن را به صورت مجزا(یا در کنار ویندوز) نصب کرد اما در صورتی که شما بکترک را بر روی ماشین مجازی(VMWare) نصب کرده باشید از مزایایی مثل استفاده از قابلیت های ویندوز و لینوکس و انجام دو عمل مختلف در کنار هم استفاده کنید.

توجه کنید در صورتی که بکترک را دانلود نکرده اید قبل از دانلود بک ترک حتماً آموزش دانلود لینوکس بکترک را مطالعه کنید.
مرحله اول: نصب ماشین مجازی بر روی ویندوز

این مرحله نیاز به توضیح اضافی ندارد. فقط توجه کنید که در صورتی که از ویندوز ۶۴ بیتی استفاده میکنید با نصب VMWare 64 بیتی کارایی خیلی بیشتر افزایش پیدا میکند. البته این ربطی به ۳۲ یا ۶۴ بیتی بودن بکترک ندارد.
مرحله دوم: ایجاد ماشین مجازی

مثل تصویر یک ماشین مجازی جدید ایجاد کنید.
backtrack-new-virtual-machine1.jpg

مرحله سوم: انتخاب نوع نصب

در اینحا با دو گزینه نصب عادی(Typical) و نصب پیشرفته(Advaced) روبرو میشویم. من نصب عادی را انتخاب کردم چون از هر جهت با تنضیمات سیستمی بکترک همخوانی دارد. شاید در صورتی که از نسخه های قدیمی بکترک یا VMWare استفاده میکنید یا سخت افزاری دارید که مشکل شناسایی شدن در حالت عادی را دارد بخش نصب پیشرفته به شما انعطاف بیشتری برای سازگار کردن آنها میدهد. البته این حالت خیلی نادر پیش می آید.
backtrack-vmware-installation-new1.jpg

مرحله چهارم: منبع نصب

در اینجا دیسک یا فایل سیستم عامل را در اختیار VMWare قرار میدهید تا شروع به اجرای آن کند. شما میتوانید دی وی دی بکترک را در DVD-ROM قرار دهید و با گزینه اول آن را بوت کنید یا میتوانید فایل ایمیجی که از سایت بکترک دانلود کرده اید را در گزینه دوم انتخاب کنید.
backtrack-vmware-installation-new-wizard.jpg

مرحله پنجم: اختصاص فضا

در اینجا فضایی که در اختیار بکترک قرار میدهید را مشخص میکنید. مقدار پیشفرض ۲۰ گیگابایت است که برای بکترک و نرم افزار ها و فایل هایی که بعده به آن انتقال میدهید مناسب است. البته ۱۰ گیگابایت هم میتواند به نیاز شما را برطرف کند.
backtrack-vmware-installation-disk-space1.jpg

مرحله ششم: نوع سیستم عامل

همانطور که میدانید بک ترک یک لینوکس مبتنی بر توزیع اوبونتو است. پس تبعاً در این قسمت هم سیستم عامل اوبونتو را انتخاب می کنیم. فقط به این نکته توجه کنید که در صورتی که نسخه ۶۴ بیتی بکترک را دانلود کرده اید باید گزینه Ubuntu 64-bit را انتخاب کنید.
backtrack-vmware-installation-type-ubuntu.jpg

مرحله هفتم: اتمام نصب

ویزارد نصب در این مرحله تمام اطلاعات لازم را کسب کرده و در مرحله بعد نصب خود سیستم عامل بکترک را شروع می کنیم. پس چک باکس Power On را انتخاب کنید و Finish را کلیک کنید.
backtrack-vmware-installation-wizard-end.jpg

مرحله هشتم:

برای نصب بکترک آن را به صورت زنده در ماشین مجازی اجرا میکنیم.وقتی صفحه لود شد, باید گزینه Back Track Text-Default Boot Text Mode را انتخاب کنید. پس از اینکه لوگوی تصویری بک ترک آمد و رفت به صفحه ای وارد میشوید که برای وارد شدن به محیط گرافیکی بک ترک باید StaratX را تایپ و اینتر کنید. بعد آن را از طریق ویزارد نصب بکترک نصب میکنیم. این مراحل را در آموزش نصب بکترک دنبال کنید تا بک ترک بر روی سیستم مجازی شما نصب شود.
توجه:در مراحل نصب دیگه نیازی نیست که پارتیشنی را انتخاب کنید.یعنی مراحل نصب را همانطور که هست ادامه دهید و فقط OK کنید.

همانطور که در تصویر می بینید در پایین محیط VMWare نواری نمایش داده شده که از شما می خواهد که بعد از نصب بکترک دکمه I Finished installing را کلیک کنید. میتوانید این نوار را ببندید یا طبق دستور العمل بعد از نصب آن را کلیک کنید
مرحله نهم: نصب ابزارهای VMWare

ابزار های VMWare مجموعه ای از فایل ها و درایور ها هستند که کارایی سیستم عامل نصب شده بر روی ماشین مجازی را بالا برده و سازگاری سخت افزاری بهتری را ارائه می کنند. شما میتوانید از نصب این ابزارها صرف نظر کنید اما من نصب آنها را شدیداً توصیه می کنم.
برای نصب ابزار های ماشین مجازی بعد از نصب بکترک طبق تصویر در VMWare از منوی VM بر روی Install VMware Tools کلیک کنید.
backtrack-virtual-machine-tools.jpg

مرحله دهم: نصب ابزارهای VMWare در بکترک

بعد از اجرای مرحله هشت یک درایو مجازی در بکترک ایجاد میشود که در آن فایل نصب ابزار های بکترک وجود دارد. برای دسترسی به آن بر روی علامت دیسک در پانل ایجاد شده کلیک کنید یا از تسکبار بکترک در پایین آیکن آرشیو که در اصل آیکن برنامه دلفین(مدیر فایل در بکترک) را کلیک کنید و در پنجره باز شده از پانل سمت چپ آیکن دیسک را کلیک کنید.
backtrack-vmware-installation-tools.jpg
بر روی فایل VMwareTools-x.x.x-xxxxxx.tar.gz راست کلیک کنید و کپی را کلیک کنید. نام فایل با توجه به نسخه VMware شما ممکن است متفاوت باشد.
دوباره از پانل سمت چپ بر روی root کلیک کنید و با دابل کلیک وارد پوشه tmp شوید. حالا بر روی محیط خالی راست کلیک کرده و paste را کلیک کنید.
در اینجا ترمینال بکترک را باز کرده و فرامینی که در تصویر میبینید را اجرا کنید.
cd ../tmp
این فرمان شما را وارد پوشه tmp که فایل فشرده ابزارهای VMware در آن است وارد میکند.
tar zxpf VMwareTools-x.x.x-xxxxxx.tar.gz
این فرمان فایل فشرده ابزارها را از حالت فشرده خارج میکند. توجه کنید که سیستم فایل لینوکس بر خلاف ویندوز به حروف بزرگ و کوچک حساس است و در صورتی که اسم فایل یا فرمان ها را درست وارد نکنید فرمان درست اجرا نخواهد شد. در وارد کردن اسم فایل ها بعد از وارد کردن قسمت اول آن مثلا بعد از وارد کردن دو حرف VM در فرمان کلید Tab را از صفحه کلید فشار دهید تا بقیه نام فایل به صورت اتوماتیک تایپ شود.
perl vmware-install.pl
این فرمان دستور شروع برنامه نصاب ابزارهای بکترک را میدهد. بعد از این مرحله تعدادی سوال از شما میشود که مسیر نصب اجزای برنامه را می پرسد. در تمام موارد مسیر پیشفرض مناسب است پس در هر سوال بدون وارد کردن حرفی کلید Enter را می زنیم.
در مرحله آخر پیغامی مشابه تصویر زیر نمایش داده میشود که میگوید نصب با موفقیت به اتمام رسید و درایو مجازی اجکت شد.

حالا شما میتوانید فایل فشرده ابزارها را به زباله دان ارسال کنید.
امیدوارم توانسته باشم کمکی کرده باشم.
برای سرعت در ایجاد این آموزش از این منبع استفاده شده:تکنوپلیس | شهر فناوری

arashen91

Registered User
لایک‌ها
207
تو مرحله هشت باید
user: root
pass: toor
وارد کنیم و بعد دستور startx رو برای ورود به محیط بک ترک وارد کنیم

Mr.Blue

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
آخرین نسخه رو از کجا میتونم تهیه کنم.

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688

اصلاح می‌کنم آموزش این دوست عزیز رو

در مرحله 8 که دوست عزیز گفتن برای شروع نصب باید خط فرمان
StaratX رو اجرا کنید.

برای نصب بکترک آن را به صورت زنده در ماشین مجازی اجرا میکنیم.وقتی صفحه لود شد, باید گزینه Back Track Text-Default Boot Text Mode را انتخاب کنید. پس از اینکه لوگوی تصویری بک ترک آمد و رفت به صفحه ای وارد میشوید که برای وارد شدن به محیط گرافیکی بک ترک باید StaratX را تایپ و اینتر کنید. بعد آن را از طریق ویزارد نصب بکترک نصب میکنیم. این مراحل را در آموزش نصب بکترک دنبال کنید تا بک ترک بر روی سیستم مجازی شما نصب شود.

دوستان توجه کنن خط فرمان
StaratX اشتباه هست و وقتی می‌زنید، Error Not Fond ظاهر میشه

درستش اینه:

startx

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
جواب دوستمون چی شد؟
لینکش رو دارین؟
اگر خبر داشته باشید، بک ترک دیگه عرضه نمیشه
بجاش کالی لینوکس عرضه میشه (تقریبا شبیه هم هستن)
اما لینک دانلود آخرین نسخه رو میزارم

آخرین نسخه بک ترک (32 بیتی):
ftp://ftp.pl.freebsd.org/vol/rzm3/linux-backtrack/BT5R3-KDE-32.iso

آخرین نسخه بک ترک (64 بیتی):
ftp://ftp.pl.freebsd.org/vol/rzm3/linux-backtrack/BT5R3-KDE-64.iso

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

آخرین نسخه کالی لینوکس (32 بیتی):
http://cdimage.kali.org/kali-1.0.7/kali-linux-1.0.7-i386.iso

آخرین نسخه کالی لینوکس (64 بیتی):
http://cdimage.kali.org/kali-1.0.7/kali-linux-1.0.7-amd64.iso

• Like
Reactions: m-k

Sprinterhossein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
من تمام مراحل را انجام دادم ولی هنگام اجرا این ارور رو میده:

sex30op4hsf3.png

چرا؟
تو رو خدا کمکم کنید... باید چیکار کنم؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
من تمام مراحل را انجام دادم ولی هنگام اجرا این ارور رو میده:

sex30op4hsf3.png

چرا؟
تو رو خدا کمکم کنید... باید چیکار کنم؟
سلام
نسخه سیستم شما 32 بیتی می‌باشد یا 64 بیتی؟
شما باید نسخه مرتبط با سیستم خودتون رو نصب کنین.
مثلا اگه سیستم شما 32 بیتی می‌باشد، باید نسخه 32 بیتی نصب کنین نه 64 بیتی :)

Sprinterhossein

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
نسخه سیستم شما 32 بیتی می‌باشد یا 64 بیتی؟
شما باید نسخه مرتبط با سیستم خودتون رو نصب کنین.
مثلا اگه سیستم شما 32 بیتی می‌باشد، باید نسخه 32 بیتی نصب کنین نه 64 بیتی :)

سیستمم 64 بیته . منظور شما اینه که vm workestion 64 bit نصب کنم؟ میشه لطفا لینک دانلودش را بذارید؟

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688

sedong

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام

بچها من بک ترک 5 نصب کردم

وقتی یوزر پسورد بخوام وارد کنم نمیشه

فقد یورز وارد میکنمroot
دیگه نمیشه چیزی تایپ کرد واسه پس انگار کیبورد از کار اوفتاده :(

کسی میدونه مشکل کجاس بگه لدفن

MOHAMMAD026_1

مدیر بخش ویژه وب مستر
مدیر انجمن
لایک‌ها
8,688
سلام

بچها من بک ترک 5 نصب کردم

وقتی یوزر پسورد بخوام وارد کنم نمیشه

فقد یورز وارد میکنمroot
دیگه نمیشه چیزی تایپ کرد واسه پس انگار کیبورد از کار اوفتاده :(

کسی میدونه مشکل کجاس بگه لدفن
یوزر: root
پسورد: toor

شما وقتی پسورد رو تایپ میکنی، چیزی دیده نمیشه
اما در واقع رمز وارد میشه
رمز رو وارد کن و Enter رو بزن :)

sedong

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
برم ب
یوزر: root
پسورد: toor

شما وقتی پسورد رو تایپ میکنی، چیزی دیده نمیشه
اما در واقع رمز وارد میشه
رمز رو وارد کن و Enter رو بزن :)
برم ببینم میشه یانع

ولی بادمه ک این کارو کردم انجام نشد باز برم امتحان کنم

مرسی محمد :-*

michael_pk

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
درود .

back track 5 r3 64_bit روی vmware نصب کردم ولی این ارور رو میده

http://s1.img7.ir/d2NkW.png

لطفا کمک کنید.مرسی
(هم ویندوز 64 بیت دارم و هم vmware 64-bit و هم لینوکس 64 )

asemani49

Registered User
لایک‌ها
56
درود .

back track 5 r3 64_bit روی vmware نصب کردم ولی این ارور رو میده

http://s1.img7.ir/d2NkW.png

لطفا کمک کنید.مرسی
(هم ویندوز 64 بیت دارم و هم vmware 64-bit و هم لینوکس 64 )
سلام,آیا شما نسخه VMware Workstation استفاده میکنید؟
بهرحال اول به تنظیمات بایوس بروید و گزینه Intel VT-x را enable تنظیم کنید.اگر مشکل حل نشد یکبار بایوس خود را آپدیت کنید.طریقه آپدیت کردنش هم در سطح وب سرچ کنید پیدا میشه.ولی خیلی خیلی باید مواظب باشید و دقت بسیار داشته باشید که اگر کوچکترین مشکلی پیش بیاید شاید شاید صدمات جدی به سیستم وارد شود.البته کار خیلی راحتی است ولی باید بعضی چیزها را باید هنگام آپدیت کردن مواظب باشید.

hasti0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام,در این آموزش ما یاد میگیریم که چگونه بک ترک 5 را در ماشین مجازی VMware.Workstation.v8 که نصب شده بر روی ویندوز ۷ را انجام دهیم.( البته نصب در ویندوز xp هم تفاوتی در مراحل انجام شده ندارد و مشابه است). ولی در کلیه ماشین های مجازی تقریبا به یک روش عمل میشه,فقط شاید شکل ویزارد نصب یا کلمات کمی با هم فرق داشته باشند.
چون تعدادی از کاربران خواسته بودن که یک تاپیک در این رابطه قرار بدم و همچنین چون آموزش نصب بک ترک در کنار ویندوز را داشتیم,فکر کردم این آموزش را هم قرار بدم که کاربران هر دو روش را مطالعه کنند و هر کدام را خواستند انتخاب کنند.

توجه:هر سؤالی هم داشتید در همین تاپیک مطرح کنید,پیام خصوصی ندهید(با عرض معذرت).زیرا وقتی اینجا مطرح بشود,همینجا هم پاسخ داده میشه در نتیجه اگر کسی همان سؤال شما را داشته باشد در همینجا پاسخ ها را مطالعه میکند.

در نظر داشته باشید که هر کدام از این دو روش مزایا و معایب خواص خود را در رابطه با خواسته های کاربران دارد.

بکترک سیستم عاملیست که روز به روز در بین جامعه هکر ها و متخصصان امنیتی محبوب تر میشود و بر کاربران آن اضافه می شود. هر چند که برای دسترسی به حداکثر قدرت پردازشی میتوان آن را به صورت مجزا(یا در کنار ویندوز) نصب کرد اما در صورتی که شما بکترک را بر روی ماشین مجازی(VMWare) نصب کرده باشید از مزایایی مثل استفاده از قابلیت های ویندوز و لینوکس و انجام دو عمل مختلف در کنار هم استفاده کنید.

توجه کنید در صورتی که بکترک را دانلود نکرده اید قبل از دانلود بک ترک حتماً آموزش دانلود لینوکس بکترک را مطالعه کنید.
مرحله اول: نصب ماشین مجازی بر روی ویندوز

این مرحله نیاز به توضیح اضافی ندارد. فقط توجه کنید که در صورتی که از ویندوز ۶۴ بیتی استفاده میکنید با نصب VMWare 64 بیتی کارایی خیلی بیشتر افزایش پیدا میکند. البته این ربطی به ۳۲ یا ۶۴ بیتی بودن بکترک ندارد.
مرحله دوم: ایجاد ماشین مجازی

مثل تصویر یک ماشین مجازی جدید ایجاد کنید.
backtrack-new-virtual-machine1.jpg

مرحله سوم: انتخاب نوع نصب

در اینحا با دو گزینه نصب عادی(Typical) و نصب پیشرفته(Advaced) روبرو میشویم. من نصب عادی را انتخاب کردم چون از هر جهت با تنضیمات سیستمی بکترک همخوانی دارد. شاید در صورتی که از نسخه های قدیمی بکترک یا VMWare استفاده میکنید یا سخت افزاری دارید که مشکل شناسایی شدن در حالت عادی را دارد بخش نصب پیشرفته به شما انعطاف بیشتری برای سازگار کردن آنها میدهد. البته این حالت خیلی نادر پیش می آید.
backtrack-vmware-installation-new1.jpg

مرحله چهارم: منبع نصب

در اینجا دیسک یا فایل سیستم عامل را در اختیار VMWare قرار میدهید تا شروع به اجرای آن کند. شما میتوانید دی وی دی بکترک را در DVD-ROM قرار دهید و با گزینه اول آن را بوت کنید یا میتوانید فایل ایمیجی که از سایت بکترک دانلود کرده اید را در گزینه دوم انتخاب کنید.
backtrack-vmware-installation-new-wizard.jpg

مرحله پنجم: اختصاص فضا

در اینجا فضایی که در اختیار بکترک قرار میدهید را مشخص میکنید. مقدار پیشفرض ۲۰ گیگابایت است که برای بکترک و نرم افزار ها و فایل هایی که بعده به آن انتقال میدهید مناسب است. البته ۱۰ گیگابایت هم میتواند به نیاز شما را برطرف کند.
backtrack-vmware-installation-disk-space1.jpg

مرحله ششم: نوع سیستم عامل

همانطور که میدانید بک ترک یک لینوکس مبتنی بر توزیع اوبونتو است. پس تبعاً در این قسمت هم سیستم عامل اوبونتو را انتخاب می کنیم. فقط به این نکته توجه کنید که در صورتی که نسخه ۶۴ بیتی بکترک را دانلود کرده اید باید گزینه Ubuntu 64-bit را انتخاب کنید.
backtrack-vmware-installation-type-ubuntu.jpg

مرحله هفتم: اتمام نصب

ویزارد نصب در این مرحله تمام اطلاعات لازم را کسب کرده و در مرحله بعد نصب خود سیستم عامل بکترک را شروع می کنیم. پس چک باکس Power On را انتخاب کنید و Finish را کلیک کنید.
backtrack-vmware-installation-wizard-end.jpg

مرحله هشتم:

توجه:در مراحل نصب دیگه نیازی نیست که پارتیشنی را انتخاب کنید.یعنی مراحل نصب را همانطور که هست ادامه دهید و فقط OK کنید.

همانطور که در تصویر می بینید در پایین محیط VMWare نواری نمایش داده شده که از شما می خواهد که بعد از نصب بکترک دکمه I Finished installing را کلیک کنید. میتوانید این نوار را ببندید یا طبق دستور العمل بعد از نصب آن را کلیک کنید
مرحله نهم: نصب ابزارهای VMWare

ابزار های VMWare مجموعه ای از فایل ها و درایور ها هستند که کارایی سیستم عامل نصب شده بر روی ماشین مجازی را بالا برده و سازگاری سخت افزاری بهتری را ارائه می کنند. شما میتوانید از نصب این ابزارها صرف نظر کنید اما من نصب آنها را شدیداً توصیه می کنم.
برای نصب ابزار های ماشین مجازی بعد از نصب بکترک طبق تصویر در VMWare از منوی VM بر روی Install VMware Tools کلیک کنید.
backtrack-virtual-machine-tools.jpg

مرحله دهم: نصب ابزارهای VMWare در بکترک

بعد از اجرای مرحله هشت یک درایو مجازی در بکترک ایجاد میشود که در آن فایل نصب ابزار های بکترک وجود دارد. برای دسترسی به آن بر روی علامت دیسک در پانل ایجاد شده کلیک کنید یا از تسکبار بکترک در پایین آیکن آرشیو که در اصل آیکن برنامه دلفین(مدیر فایل در بکترک) را کلیک کنید و در پنجره باز شده از پانل سمت چپ آیکن دیسک را کلیک کنید.
backtrack-vmware-installation-tools.jpg
بر روی فایل VMwareTools-x.x.x-xxxxxx.tar.gz راست کلیک کنید و کپی را کلیک کنید. نام فایل با توجه به نسخه VMware شما ممکن است متفاوت باشد.
دوباره از پانل سمت چپ بر روی root کلیک کنید و با دابل کلیک وارد پوشه tmp شوید. حالا بر روی محیط خالی راست کلیک کرده و paste را کلیک کنید.
در اینجا ترمینال بکترک را باز کرده و فرامینی که در تصویر میبینید را اجرا کنید.

cd ../tmp
این فرمان شما را وارد پوشه tmp که فایل فشرده ابزارهای VMware در آن است وارد میکند.
tar zxpf VMwareTools-x.x.x-xxxxxx.tar.gz
این فرمان فایل فشرده ابزارها را از حالت فشرده خارج میکند. توجه کنید که سیستم فایل لینوکس بر خلاف ویندوز به حروف بزرگ و کوچک حساس است و در صورتی که اسم فایل یا فرمان ها را درست وارد نکنید فرمان درست اجرا نخواهد شد. در وارد کردن اسم فایل ها بعد از وارد کردن قسمت اول آن مثلا بعد از وارد کردن دو حرف VM در فرمان کلید Tab را از صفحه کلید فشار دهید تا بقیه نام فایل به صورت اتوماتیک تایپ شود.
perl vmware-install.pl
این فرمان دستور شروع برنامه نصاب ابزارهای بکترک را میدهد. بعد از این مرحله تعدادی سوال از شما میشود که مسیر نصب اجزای برنامه را می پرسد. در تمام موارد مسیر پیشفرض مناسب است پس در هر سوال بدون وارد کردن حرفی کلید Enter را می زنیم.
در مرحله آخر پیغامی مشابه تصویر زیر نمایش داده میشود که میگوید نصب با موفقیت به اتمام رسید و درایو مجازی اجکت شد.

حالا شما میتوانید فایل فشرده ابزارها را به زباله دان ارسال کنید.
امیدوارم توانسته باشم کمکی کرده باشم.
برای سرعت در ایجاد این آموزش از این منبع استفاده شده:تکنوپلیس | شهر فناوری

hasti0098

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ببخشيد من بك ترك رو امل نصب كردم اما هنگام نصب ابزارهاي vmware به اين پيام برخورد مي كنم:make sure that you are logged into the guest operating system.mount the virtual cd driver... درصورتي كه من در سيستم لاگين هستم و از منوي گرافيكي استفاده مي كنم و هنگام استفاده از دستوراتي مثل /pentest/enumeration پوسته bash دايركتوري ها را پيدا نمي كند. مشكل كجاست؟
root@bt:(علامت مد)#

khodayard

Registered User
لایک‌ها
17
برای راه اندازی و استفاده از هیچکدام از exploit هاش هم چیزی دارید؟

mhdhp86

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام ممنون از آموزش خوبتون
ولی ورک استیشن من اصلا قیافش شبیه این عکس نیست یک صفحه سادس که تنها دو تا دکمه بالاش داره. یکی player و یکی دکمه اجرا
در هر صورت بعد از اجرای لینوکس، یک خطا میده که حافظه کمه. رفتم حافظه ش رو رو ماکزیمم هم قرار دادم. بازم همین خطا رو میده
اولین بار که لینوکس رو بعد از نصب اجرا کردم کامپیوترم خود به خود ریستارت شد! بعد از اون هم دیگه اصلا لینوکسش ران نشدو همش این پیام رو داد.
Not enough physical memory is available to power on this virtual machine with its configured settings.

It is possible that native applications and/or services have locked down memory which could be preventing the virtual machine from launching. Shutting down unnecessary applications or services may free enough memory to launch this virtual machine.

If you were able to power on this virtual machine on this host computer in the past, try rebooting the host computer. Rebooting may allow you to use slightly more host memory to run virtual machines.

چه کار کنم؟!!!

بالا