برگزیده های پرشین تولز

آموزش مجازی

alirezajafari0017

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
با سلام خدمت دوستان
میخواستم ببینم شما باز هم ارائه دهنده سرویس آموزش مجازی بر پایه adobe connect میشناسید؟ مثل سایت https://www.tehranserver.ir/

m1410

Registered User
لایک‌ها
27
سلام
سایت زیاده
تو گوگل سرچ کنید "سرور adobe connect" براتون میان

rayandev

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
2
با سلام خدمت دوستان
میخواستم ببینم شما باز هم ارائه دهنده سرویس آموزش مجازی بر پایه adobe connect میشناسید؟ مثل سایت https://www.tehranserver.ir/
سلام
آموزش مجازی بحث گسترده ای هست و علاوه بر کلاس آنلاین شامل موارد دیگه هم میشه از جمله برگزاری آزمون، ارائه تکلیف یا تمرین، فایل های آموزشی مکمل تدریس و ...
من شخصا برای کلاس های آنلاین از سامانه آنک با زیرساخت بیگ بلو باتن استفاده کردم که امکانات خوبی داره و با کمترین قطعی جلسات آموزشیم رو با خیال راحت برگزار کردم. هزینش هم چون بر اساس مصرف بود خیلی واسم به صرفه در اومد
نکته جالبش اینجاست که در کنار این سامانه، سرویس مکملش یعنی سامانه آنیموز هم برای برگزاری کارهای آموزشی دیگه مثل طراحی آزمون، تکلیف و ... در اختیار داشتم که خیلی خوب تمام نیازهام رو برای مدیریت آموزش های مجازیم برآورده کرد.
موفق باشید

farjam1401

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
1
سلام
آموزش مجازی بحث گسترده ای هست و علاوه بر کلاس آنلاین شامل موارد دیگه هم میشه از جمله برگزاری آزمون، ارائه تکلیف یا تمرین، فایل های آموزشی مکمل تدریس و ...
من شخصا برای کلاس های آنلاین از سامانه آنک با زیرساخت بیگ بلو باتن استفاده کردم که امکانات خوبی داره و با کمترین قطعی جلسات آموزشیم رو با خیال راحت برگزار کردم. هزینش هم چون بر اساس مصرف بود خیلی واسم به صرفه در اومد
نکته جالبش اینجاست که در کنار این سامانه، سرویس مکملش یعنی سامانه آنیموز هم برای برگزاری کارهای آموزشی دیگه مثل طراحی آزمون، تکلیف و ... در اختیار داشتم که خیلی خوب تمام نیازهام رو برای مدیریت آموزش های مجازیم برآورده کرد.
موفق باشید
سلام. وقت بخیر
ممنون از شما مشتری عزیز بابت معرفی محصولات شرکت ابریش.خیلی خوشحال هستیم که از محصولات شرکت ما رضایت داشتید. هدف شرکت ابریش افزایش کیفیت خدمات به مشتریان و رضایتمندی شما مشتریان عزیز می باشد.

maryamahmadian

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
0
سلام
یکی میشناسم ادوبی کانکت نیست ولی واقعا عالیه
رابط کاربریش خیلی سادس به نظرم امتحانش کن
حتی جلسه آنلاین هم میتونی داخلش برگزار کنی

بالا