منتخب بازارچه

آموزش مکالمه آلمانی بصورت گام به گام

آیا این آموزش برای شما موثر بود؟

• Total voters
    10

آوانگارد

Registered User
همونطور که میدونید زبان آلمانی زبان فن و صنعت بین الملل است، همونطور که زبان فرانسه زبان عرفان و فلسفه و ادبیات و ایتالیایی زبان هنر و تئاتر و موسیقی و اپراست.
در این تاپیک آموزش زبان آلمانی به روش پیمسلر رو بصورت دوبله به فارسی قرار میدم. اولین بخش یه قطعه 6 دقیقه ایه. برخلاف زبان فرانسه در آلمانی از حروف ممتد و مشدّد ق خبری نیست و تلفظش برای ما فارسی زبان ها راحت تره و در کل نسبت به زبان فرانسه یادگرفتنش راحت تره.
لطفا در نظرسنجی شرکت کنید اگر این آموزش 6 دقیقه ای براتون مفید بوده و خوب متوجه شدید و همون یکی دو جمله که آموزش داده میشه رو یاد گرفتید، اگر نظرات مثبت باشه هفته ای یک درس قرار میدم.

دانلود با حجم 650 کیلوبایت: مشاهده پیوست 341290

Last edited:

jujushow

Registered User
سلام . ممنون سینا... جان ( خودتی ایا ) ؟!
فقط یه لطف کن اسم فایلها رو به انگلیسی بزار چون موقع خارج کردن از زیپ ارور میده .

بازم موچکر ...

Takesh-2

کاربر تازه وارد
سلام دمت گرم دادا

آوانگارد

Registered User
فکر کنم استقبال نشه از زبان آلمانی چون کسی تو نظرسنجی شرکت نکرده با این اوصاف باید بیخیالش بشیم

Amadea

مدیر علم و دانش
مدیر انجمن
خیلی کار خوبی هست. اگر بتونم تنبلی رو کنار بگذارم، حتما دنبال می کنم. :happy:

آوانگارد

Registered User
من با وبمستر (احسان) تماس گرفتم که توضیح دادم وضعیت چیه و درخواست کردم حداقل 50 مگ فضای اپلود بهم اختصاص بدهند که بتونم فایلهارو اپلود کنم که متاسفانه جوابی دریافت نکردم، لذا فعلا بیخیال قضیه آموزش و ... میشم. بدون فضای اپلود امکان ادامه کار نیست.

abdolrahim1

Registered User
من با وبمستر (احسان) تماس گرفتم که توضیح دادم وضعیت چیه و درخواست کردم حداقل 50 مگ فضای اپلود بهم اختصاص بدهند که بتونم فایلهارو اپلود کنم که متاسفانه جوابی دریافت نکردم، لذا فعلا بیخیال قضیه آموزش و ... میشم. بدون فضای اپلود امکان ادامه کار نیست.
picofile.com
300 مگابایت میده اختصاصی

AR4SH66

Registered User
parsaspace.com با 5 گیگ فضا رایگان

اداه بده ...

بالا