منتخب بازارچه

برگزیده های پرشین تولز

آموزش کاربردی ریپورت پیج های آزار دهنده و مزاحم در اینستاگرام

sadafmohammadi

کاربر تازه وارد
امتیاز - 0%
0   0   0
تاریخ عضویت
2 ژانویه 2023
نوشته‌ها
3
لایک‌ها
0
سن
33

انتشار مطالب غیر اخلاقی محتواهای نامناسب و آزاردهنده​

برخی از کاربران اینستاگرام به منظور افزایش فالوور هایشان و کسب درآمدهای میلیونی، مطالب غیر اخلاقی مانند عکس ها و فیلم های نامناسب را در پیج خود منتشر می کنند. یا در زیر پست پیج های مختلف ، کامنت های مستهجن و جملات رکیک می نویسند. حتی اگر این صفحات از فالوورهای شما نباشند، به محض مشاهده محتواها و کامنت های غیر اخلاقی آن ها را ریپورت کنید.

برخی کاربران سعی دارند با انتشار عکس های خودکشی، آذر و اذیت کودکان، عکس های قتل و خون و تهدید و یا فحاشی …در اینستاگرام فالوور جذب کنند. با ریپورت این افراد به کاربران اینستاگرام کمک می کنید که با آرامش در اینستاگرام اسکرول کنند و هر لحظه نگران دیدن تصاویر ترسناک و رعب برانگیز نباشد.


اشتراک گذاشتن تبلیغات تکراری و اسپم​

گاهی اوقات کامنت ها و پست های تبلیغاتی و تکراری خسته کننده و کلافه کننده می باشد؛ برخی از کاربران روزانه با انتشار پست های تبلیغاتی در حجم زیاد و تکراری باعث آزار و اذیت سایر کاربران می شوند. تبلیغات زمانی می تواند نتیجه بخش و موثر باشد که خلاقانه و منحصر بفرد باشد؛ در غیر اینصورت برای کاربران کسل کننده است و تکرار بیش از حد تبلیغات، کاربران را کلافه می کند. برای رهایی از شر این مطالب و تبلیغات تکراری و اسپم، آن ها را ریپورت کنید.

Screenshot 2023-01-08 at 17.47.54.png

توهین کردن در کامنت و دایرکت و ایجاد مزاحمت​

کسانی که در کامنت و دایرکت شما را تهدید کرده و یا پیام های حاوی فحش و ناسزا ارسال می کنند؛ به محض مشاهده چنین کامنت ها و یا پیام هایی آن ها را ریپورت کنید.به طور کلی ریپورت کردن در اینستاگرام برای موارد زیر انجام می شود:

اکانتی که تبلیغات و کامنت های اسپم، تصاویر نامناسب ارسال می کند.

اکانتی که فیک است و وانمود می کند که شما یا یکی از آشناهای شماست.

اکانت فیکی که ادعا می کند یک شخصیت معروف و شناخته شده است.

اکانتی که مطالب و محتواهای متعلق به شما یا افراد معرف که دارای کپی‌رایت هستند را بدون اجازه و به نام خود پست کند.

اکانتی که کامنت یا تصویر غیر اخلاقی یا غیر متعارفی را در اینستاگرام به اشتراک بگذارد.

اکانتی که در مورد موضوعاتی مانند خودآزاری (خودکشی)، آزار و اذیت یا مصرف مواد منتشر کند.


چگونه پیج مزاحم را در اینستاگرام ریپورت کنیم؟​

افراد معمولاً در اینستاگرام تمایل دارند پیج های فیک، یک محتوا و یا کامنت یک کاربر اینستاگرامی را ریپورت کنند. در ادامه می خواهیم تک به تک این روش ها را بررسی کنیم:ریپورت کردن در اینستاگرام به دو صورت اتفاق می افتد:

ریپورت یک محتوا یا کامنت

ریپورت کل اکانت اینستاگرامیهمه ما کم و بیش شاهد کلاهبرداری انواع پیچ ها،اکانت های مزاحم، تبلیغات اسپم، تصاویر و مطالب نامناسب و آزاردهنده و مواردی از این دست در اینستاگرام بوده ایم. اینستاگرام برای مبارزه با چنین پیج هایی قابلیت ریپورت کردن را رای کاربران امکان ساخت، تا به محض روبرو شدن با اکانت های متخلف که برخلاف قوانین اینستاگرام عمل می کند را خیلی سریع گزارش دهد.

بنابراین اگر کاربران قوانین اینستاگرام را زیر پا بگذارند، اکانت شان در سریع زمان ممکن ریپورت و بلاک می شود. اگر احساس کردید یک اکانتی فیک است خیلی سریع آن را به اینستاگرام ریپورت کنید.مراحل ریپورت کردن یک پیج در اینستاگرام به صورت زیر می باشد:اکانتی که قصد ریپورت کردنش را دارید، باز کنید. ( وارد پروفایل اکانت شوید)

روی آیکون سه نقطه در گوشه سمت راست بالای پروفایل فرد کلیک کنید.

در منویی که برایتان ظاهر می شود، بر روی گزینه Report کلیک کنید.

برای خواندن ادامه این مطلب به سایت دیجی فالوور مقاله ریپورت مراجعه کنید.
 
بالا