برگزیده های پرشین تولز

Seymari1369

Registered User
تاریخ عضویت
13 می 2016
نوشته‌ها
136
لایک‌ها
17
سن
33
آنجلینا جولی صداپیشه انیمیشن جدید «ایوان بی‌همتا» شد

به گزارش «کامینگ سون»، «ایوان بی‌همتا» انیمیشن جدید استودیوی دیزنی، اقتباس کارتونی بر اساس داستان کودکانه کتاب تحسین‌شده کاترین اپلگیت تهیه و تولید شده است. قرار بود آنجلینا جولی در ابتدا فقط به عنوان تهیه‌کننده این پروژه فعالیت داشته باشد اما به تازگی برای صداپیشگی هم قرارداد بسته است. جولی سابقه صداپیشگی در چندین فیلم انیمیشن از جمله «پاندای کونگ فوکار» و «داستان کوسه» را در کارنامه دارد.

الیسن شیرمور تهیه‌کننده نسخه جدید «سیندرلا» و «یک نفر سرکش: داستانی از جنگ ستارگان» به عنوان همکار تهیه‌کننده در کنار جولی حضور خواهد داشت. همچنین کارگردان انگلیسی درام عاشقانه «من قبل از تو»، تیا شاروک برای کارگردانی انیمیشن «ایوان» قرارداد بسته است. شاروک این پروژه سینمایی را که تلفیقی از فیلم و انیمیشن (لایواکشن) خواهد بود، بر اساس فیلمنامه مایک وایت مقابل دوربین می‌برد.

کتاب کودک «ایوان بی‌همتا» (The One and Only Ivan) در سال 2011 توسط انتشارات هارپرکالینز به چاپ رسید. محوریت داستان بر گوریلی به نام ایوان متمرکز است که زندگی‌اش در قفسی در یک مرکز خرید می‌گذرد و فیلی به نام استلا و سگی به نام باب هم در کنارش زندگی می‌کنند. ایوان زندگی گذشته‌اش را به خاطر ندارد اما وقتی استلا بچه فیل داستان وارد می‌شود و ایوان شروع به نگه‌داری و مراقبت از او می‌کند کم‌کم زندگی گذشته‌اش را به خاطر می‌آورد و نقشه می‌ریزد تا هر طور شده بچه فیل را از دسترس صاحبان سوءاستفاده‌گرش دور نگه دارد.

آنجلینا جولی صداپیشگی شخصیت استلا را بر عهده گرفته است. استودیوی دیزنی این رزوها مشغول یافتن صداپیشه مناسب برای ایفای نقش یکی از شخصیت‌های اصلی داستان است که به نجات ایوان و استلا کمک می‌کند.
 
بالا