برگزیده های پرشین تولز

آوای آزاد را شنیده ای ؟!!!

Mahmoud58

کاربر تازه وارد
لایک‌ها
7
tajadod.jpg

سایت آوای آزاد به نشانی www.avayeazad.com سایتی دوست داشتنی برای عاشقان و دوست داران شعر و ادب فارسی ...

آوای آزاد به نقل از خودش :

عاشقانيم كه گذشته ايم از عشق

اين سايت كوچولو رو كه مي بينين فقط و فقط نتيجه ي يك عشق هست ، يك عشق ساده ، يك عشق پاك ، يه عشق از همونايي كه تعريفش رو از آسمونيا شنيديم . كاش همه عشق ها همين قدر پاك و عزيز بود ، كاش همه صداقت داشتن.
سال 1379 بود كه من و دوست عزيزم تصميم گرفتيم كه يه سايت بسازيم ، يه سايتي كه مثل بقيه نباشه، مثل اونايي كه عاشق نيستن نباشه بسازيم . خواستيم با اونايي كه فقط پول و ماديات رو مي بينن فرق داشته باشيم .
خيلي خوب شروع شد , مصمم و با اعتماد به نفس شروع به كار كرديم, با فروغ هم , پيمان بستيم كه نيتمون پاكه , قلبامون صافه , عاشقيم .
كار رو شروع كرديم , 2 3 تا از بچه ها هم گفتن كه حاضرن كمك كنن . قرار بود همه چي داشته باشيم , اول از همه اشعار فروغ رو نوشتيم , خيلي انرژي مي داد بهمون , بعد از اون سهراب رو نوشتيم. چه دنيايي داره سهراب !
يك هفته اي تونستيم اشعارشون رو بنويسيم ! براي شروع خيلي خوب بود بعد از اون شروع كرديم به ساختن صفحات و بقيه ي قسمت ها . كارا داشت به راحتي انجام مي شد كه ......... بيماريش به اوج رسيد ..... بعد از يكي دو هفته ....... رفت و ........
بعد از اون فاجعه كه سرمون اومد , همه چي از بين رفت , اون 2 3 نفر كه فرار كردن , هر چي هم تايپ كرده بوديم و ساخته بوديم از دست داديم . حالا اينها همه هيچي, اين قدر ناراحت بوديم و شوكه شده بوديم كه اصلا به اين چيزا فكر نمي كرديم . روزها گذشت به سختي هم گذشت , تا تابستون سال 80 بود كه خودم رو راضي كردم كه هرطور شده بايد به عهدم وفا كنم , برا همين شروع كرديم به ساختن دوباره و تايپ مجدد .( اگه خودش باهام نبود يادش فكراش كه با من هست .) تاريخ 17 فروردين 1381 بود كه سايت به حالت اوليه اش آماده شد و روي شبكه قرار گرفت و تا كنون به فعاليت خودش ادامه داده و تا وقتي عشق وجود داشته باشه به كارش ادامه مي ده تا بتونه همگان رو عاشق و عاشق تر كنه .
خيلي سخته الان كه مي رم پيش فروغ تنها باشم ....
عاشقان را خبر كنيد ....

آی دی Yahoo عزیزی که این سایت رو هدایت میکند : behrooznaj_error

باشد که ما وظیفه خویش را با معرفی این سایت به انجام رسانده باشیم ...

alik

کاربر قدیمی پرشین تولز
لایک‌ها
1,232
بالا